Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
5. jan 2009

jaaj a NEKAAA! vsetko naj naj k dnesnym meninam 😉

monkula
5. jan 2009

neka, ozaaj, hlavne,že mám sestru Andreu... 😀 😀 😀 😅
všetko naj...

emjee
5. jan 2009

zdar
otazka - ten gynekolog frus ci ako sa vola - to je total sukromnik alebo robi aj cez poistovnu? mate niekto na neho cislo? a pls. aj cislo na gajdarovu - do ip, vdaka 🙂

neka
5. jan 2009

Ahojte, 🙂
tak drobci su uz chvalabohu v poriadku. A dnes uz veselo vyvadzali vonku ani som ich nemohla dnu dostat, ako sa vytesovali zo snehu. 😀 😀 😀 😀 😀
Dakujem za gratulky. 🙂
Kati, Hanicka je dobryyyyyyyy papkacik 🙂 . No uz sa na vas tesim, ked vas budem vidiet aj "na zivo" 🙂 Nasi drobci tento rok silvestrovali s nami. 😅 😅 😅 Sme im dovolili, ze dokedy vydrzia byt hore, dovtedy mozu a oni potvorky vydrzali do pol jednej, aj to som ich uz hnala do posteli. 🙂

kattom
6. jan 2009

my sme boli dnes s hankou uz druhykrat vonku, sice len pol hodiny, ale dalo sa. a kuba nemozeme tiez dostat domov - uplne miluje sneh. a dnes nas napadlo, ze mame v pivnici nieco ako boby - taky tanier na sankovanie, sme dorobili snuru a tomas ho tahal.. juuj, to bolo radosti 😵 😵 😵 . a potom nechcel ist domov. ale dali sme si doviezt sanky z chalupy, tak snad este sneh vydrzi a kubo si ich uzije. inak tomasovi skoncila dnes dovolenka a idem "gazdovat" sama s detmi. tak uvidim, ze ako a co..

luculka
8. jan 2009

cafte...tak konecen sme ako tak zdraví,,,konecne spime vonku,,,,2 hodky potiahne.....tak mám casúúúú

inak Happy foto má fotky za 0.06 eruro...akurat objednávam,,,

kattom
9. jan 2009

luci, vcera som ta videla aj s muzom a kocikom - isla som na juh do poradne a sli ste po chodniku, len kym som si uvedomila, ze ste to vy, tak uz som bola daleko, inak by som trubila.
hanka ma dnes mesiac 😀 celkom zvladam - stredu a dnes sama s detmi.. aj vonku sme boli, dalo sa. a vcera som tu mala maminu na pol dna.. a zajtra uz sobota 🙂

monkula
9. jan 2009

Tak blahoželáem hanke ,ako to utieklo ,pááabeka...

neka
9. jan 2009

Ahojte, my sme sa dnes boli s drobcami vyblaznit na sankach na takom malom pidi kopceku co je na poli za domami. A ako sa im to pacilo. 😀 😀 😀
Ked oni chudence vacsi kopec este ani poriadne nevideli. 😅 😅 😅 To keby vedeli na akom sme sa my s bratom sankovali, to by cumeli.......Kopcisko az az. Jaj zlate detske casi. Ako si ma v poslednom case prepadava nostalgia, dufam ze este na mna nelezie prechod 😀 😀 😀 ja som este mladaaaaaaaaa.... 😀 je este nechceeeeeeeem 😝

vrtulka27
10. jan 2009

Ahooojte babule zdravím Vas 🙂 dlho som tu nebola ja viem som to ale nezodpovedna!!! 😀
Monkulko mas tu novu fotku 🙂 pekna.
Luculka tvoja mala je jaka herecka s copkami 🙂 krasna
Tak si predstavte Monkuli ma stretla u Gajdarovej a vobec ma neoslovila..........je to ale zena!!!ze?

monkula
11. jan 2009

ty bonzák jeden vrtulkovský 😀 😀 😀 😀

luculka
11. jan 2009

vrtulka dakujem,,,aj Vaneska je zlatá babulka 🙂
kati aj som ti chcela napisat,,,ze ci chodis s malou do mesta,,,ze na nu mrknem ako buca v kociku 😵

telinka
11. jan 2009

jeeeeej ahoooj vrtul 🙂 a kde je aktualne foto malej....velkej vanessky..haaa?????

telinka
11. jan 2009

mon...sem zvedava , kedy na seba my dve konecne narazime 😀

vrtulka27
11. jan 2009

Monkuli no ved musim ta nabonzovat 🙂 ale asi si sa ma bala ked som bola udajne u lekarky nazlostena 🙂
uz si na to spominam Vany bola vtedy chora vychadzali jej zle testy a doktorka nevedela co jej je....a stale mala horucky ja som z toho bola na nervy................

AAAAAhojky teli 🙂 no pridam sem aktualne foto velkej Vanessky 🙂 je to opica rastie ako z vody a jak mudruje hmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

kattom
11. jan 2009

luci do mesta zatial s malou nechodim. je velmi zima - sme vzdy vonku tak pol hodinu, 40 min. len tu pri dome alebo na prveho maja. kubo bud zbiera cencule alebo kope sneh lopatkou, tiez sa mu velmi nechce chodit v tej zime. dlhsie sa s malou bojim byt vonku, aj o seba sa bojim, aby mi jazva alebo prsia neprechladli. nechcem zapal.. vydrz tak mesiac alebo zariad, aby sa trocha oteplilo a bolo nad nulou

luculka
11. jan 2009

to je fakt,,,iná kosa je,,,brrrrr
uz nech je jar a mozme vyrazit do zámnockeho parku 🙂

zuzitka
11. jan 2009

cafte ... no ved ja mam problem s touto zimou 😒 co potom chudence deti 😀 😀
samko dnes prvykrat vo svojom zivote sedel na bobach 😀 ale vydrzali sme snad len polhodinku 😅

kati, mam foto maleho matuska 🙂 sme boli u misky na kave
http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/mikov-braek...

a som uz zvedava na vas, na vasu uz mesacnu slecnu 😉

kattom
11. jan 2009

zuzi akurat som kukla tvoj blog.. a videla som matuska. sak uz potom niekedy mozete dojst kuknut, ked budete mat cas. bud. vikend uz mame ohlasenu navstevu a potom uz kto bude chciet, moze dojst.. do ST tak skoro ja s malou nepojdem, najskor o tri tyzdne, mozno koncom februara az - bude zavisiet od pocasia
inak kubo tiez tento tyzden prvykrat na sankach sedel.. aj z takeho mini kopceka som ho pustala tu za domom.. a kubko sa pyta na velky zachod, normalne mu musime aj dvere zatvorit, kym sa vykaka a potom len krici "hotojo, otojime deje" 😀

luculka
12. jan 2009

Kati 😀 😀 😀 Kubko je sikula 🙂

petra2505
12. jan 2009

Caute baby,
prosim vas neviete ci je na gyne v nemocnici v MA schopne socialne zariadenie (WC, sprchy na izbach)?Idem tam lezat a nech som pripravena 🙂

neka
12. jan 2009

Ahojte, 😀
Katka, teda Kubko je sikulko . No ved je uz predsa velky chlap, nenecha si len tak nazerat do zachoda 😀
Dnes sme mali rodicko a sa vytesujem, lebo asi budem robit nasim prvacikom prvacke fotky, teda este to nieje uplne iste, ale mozno sa zadari. 🙂

monkula
12. jan 2009

peťka, toto somTi našla na webe:
http://www.nemocnicna.sk/index.php?go=o-spolocn...

petra2505
13. jan 2009

mon diky, ale to som si nasla aj ja...len jedno su fotky a druhe su skusenosti, ja som chcela vediet nazor bab, ktore tam lezali alebo poculi ake to tam je, no ved uvidim....inak diky.... 🙂

evina313
13. jan 2009

kočky neviete mi poradit? počula som, že v Lozorne je vraj cvičenie babatiek na fit lopte. nemame nejake info?
alebo niekde v okoli.
dakujem

kattom
13. jan 2009

evina313 - u nasej pediatricky Slavikovej bol letak o tom na nastenke, aj kontakt, ale min. tyzden, ked som tam bola, uz to tam nebolo.

inak aj v malackach sa cvici s detickami - vo vanku 50,-Sk za hodinu, 5 hodin to byva - jedna hodina tyzdenne. - je to rozdelene pre deticky, co este nevedia chodit, a potom pre tie, co uz vedia do 3 rokov. ja som s malym chodila od 9 mesiacov, ked s tym zacali. treba sa prihlasit telefonicky u broni alebo andrei. byva to podvecer o 16tej alebo 17tej pondelok alebo stredu. info, ze kedy zacina turnus inzeruju aj v malackom hlase alebo malacku a aj po malackach byvaju plagaty. polovica cvicenia je na loptach.. a ako doprovod je hudba od canakyho a podhradsej
ked mas zaujem, skus sa ozvat broni na telefon (poslem ti v IP cislo na nu) - to je ta kocka, co precvicuje.teraz niekedy sa mozno zacal novy turnus, kedze boli vianoce

luculka
13. jan 2009

evina urcite aj v Ma v detskom centre 😉

petra teraz tam lezala sesterka,,,ale ona mala tusim nadstandart izbu,,,ze super zariadenu,,,

neka,,,no super,,,velkááá zakázka,,,,,dufam ze ked budes mat plno zákaziek,,,urobis si najar miesto aj pre nás,,, 😵 😵

petra2505
14. jan 2009

lucul ked mi doktor povie, ze tam budem dlhsie jak dva dni idem aj ja do nadstandartnej teda pokial sa to oplati /myslim podla cistoty a tak, telku nepotrebujem budem mat laptop, hlavne aby tam bolo uplne cisto/
inak diky za info 😉

luculka
14. jan 2009

ale myslim ze vsetky izby su tam teraz OK,,,sak to tam cele prerábali,,,

emjee
14. jan 2009

petra lezali tam nedavno dve zname a velmi si pochvalovali, ze malacka gynekologia je teraz ozaj super, a pokial viem tie nadstandardy su tam nejako odstupnovane, tie ceny tresnem ale tusim za 200, 300 aj 500 sk na noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre