Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
22. jan 2009

Ahojte kocky, no tak my sme si dnes uzili. 😕
Boli sme ja, aj drobce na preventivnej prehliadke u zubarky. Evicka bola vobec prvy krat u zubarky, ani sa nestihli este poriadne zatvorit dvere na ambulancii a Evicka uz sedela v kresle a tvarila sa ako anglicka kralovna. 😀 Vycerila tie svoje zubky, nechala si ich krasne skontrolovat a este sa aj vytesovala a chvalila sa tatinkovi, ze ma "kontaktne" zubky. Spravne intaktne.
No a Adamko 🙄 🙄 🙄 HROOOOOZAAAAA. Chytil tam hysaka a za zivy svet nie a nie otvorit usta, rev, krik no isla som sa od hanby prepadnut. Tak sme sa isli na desat min. ukludnit na chodbu a druhy krat isiel s nim tatino.
NAkoniec za velkeho kvikotania (ako by tam nejake prasiatko zakalali) si nechal skontrolovat zubky a uz som len pocula za dverami :" a ja aj tak odtialto uteciem " rozleteli sa dvere a vyletel na chodbu. No hanba az pod zem ciernu.
Tak ja teraz vobec neviem ako ho znovu dostat k zubarke, lebo mu treba jeden kaz opravit.
Este zubarka hovori, ze mame stastie, ze ma zdrave zubky az na ten jeden.

Myslite si ze by som mala ist s Adamkom k nejakemu psychologovi, nech sa s nim porozprava ? Lebo on vyvadza u kazdeho doktora.

kattom
22. jan 2009

zuzi - no po kubkovi mame kocik, autosedacku, oblecko, hracky.. vsetko. malej sme vlastne len kupili fusak do autosedacky, polohovacie lehatko a jeden ruzovy kompletik.. inak nic. a vsetci nam nosia len ruzove oblecko..

neka - a kde ste boli u zubara? teraz bol jeden super clanok v mama a ja - v decembrovom cisle, myslim (- ti to idem pozriet..uz som to nasla) oni boli v nejakom centre v blave - www.evident.org, tak skus pozriet. sice sukromne, ale ja uvidim v buducnosti, a ak moja zubarka nezoberie deti (nie kazdy zubar berie), tak zaplatim prehliadku tam - radsej investujem, ako by potom mali mat paniku cely zivot. a nemal adamko nejaku zlu skusenost s lekarmi, ked bol mensi? neboli ste v nemocnici? skus sa s nim porozpravat.. (nas kubo sa boji, ked vidi stetoskop.. tak sa mu chystam kupit hrackarsky..)

luculka - dnes uz sme isli cez mesto - len po hlavnej a pri krizovatke na male nam. a spat.. takze mozno na seba niekedy narazime. zatial sa dohodnut neviem na presny cas na stretnutie, lebo moje deti.. kazde si robi, co chce - kolkokrat sa dostaneme z domu az o pol dvanastej /a to este hanka pekne lezi v kociku, som zvedava o rok, ked budu obaja behat/. ale snad sa to zlepsi casom - aj mala bude mat aky-taky rezim, aj ked sa otepli, nebudeme ich a seba musiet tolko obliekat

neka
22. jan 2009

Boli sme u Plutkovej, inak super doktorka, velmi prijemna aj vysvetlovala Adamkovi, aj sa pozertal ako kontrolovala zubky Evke. ☹

sasrnka
22. jan 2009

Cauko petinka11
Chodime s kamaratkami kazdy den poobede, tak okolo pol tretej von kocikovat. Sme ako uderne komando, aspon tri sme vzdy. Tak ak mas chut, pridaj sa k nam 🙂 Dve deturence su majovciatka a tri mame junovciatka. Je to super, ze si mozeme aspon takto s niekym pokecat a aj ked potrebujeme do obchodu, tak si navzajom posrtrazime malych, uz si aj deti navzajom na nas zvykli...
Tak ak mas chut, hod IP
Petra, drz sa v nemocnici, nech ti to tam co najrychlejsie ubehne. A ako poznam moju mamu, tak ti hned bude hovorit, ze ona ma v tvojich rokoch dceru 🙂 popripade sa bude chvalit vnuckou 😉

neka
22. jan 2009

Nie nikdy sme neboli v nemocnici, okrem porodnice 😅 . Ale on takto vyvadza uz od maleho babetka. Stacilo, ze sme isli na preventivnu kontrolu. Ked som ho vyzliekla u doktorky, tak spustil rev. 😅

zuzitka
22. jan 2009

... my mame to iste so Samkom ☹ ☹
ani nechce vkrocit do ambulancie..... mne sa vidi, ze si pamata ockovanie...... lebo raz sme isli okolo nemocnice na bus-zastavku a on ukazoval smerom k nemocnici, ze "tam robili pich-pich" 😒

len ho vyzliekam u lekarky, tak ma zachvat revu a place, az kym odtial nevyjdeme 🤐

petra2505
22. jan 2009

sasrnka dakujem, dufam, ze to vsetko dobre dopadne.

luculka
22. jan 2009

kati pre zmenu my nechodime von,,,,kasleme,,,soplikujeme,,,idu jej aj zubky,,,ale dr. si mysli ze je to chripka,,,tak radsej sme doma

no som zvedava co caká nas u doktorov 😅

peto_509
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luculka
24. jan 2009

jeeej mon super torta,,,, 🙂

monkula
24. jan 2009

luci, už si stihla? Teraz som to tam dala 😀 😀 Ďakujem, som sa natrápila 😀

luculka
24. jan 2009

😀 😀 som zbadala akurat tvoj album,,, 😀

mortiiss
24. jan 2009

Caute kocky Malacanky .. 🙂

luculka: a teda, pozeram ake krasne babenecko pribudlo do rodiny mojho muza ... 😀 Zdravim Ta ... Renata (Chvilka 😉 )

luculka
24. jan 2009

jeeej...ahoj,,,no dakuje,,,som pozerala v tvojom albume,,,Sisinka štebotalka 😀

kattom
25. jan 2009

monkula aka torta super - fiha, sikulka. ja tiez sa chystam daco v marci malemu.. ked deti dovolia 🙂

monkula
25. jan 2009

Vďaka katka... 😉

monkula
26. jan 2009

Peťka, dnes anb Teba silno myslím celý deň... 😉

zuzitka
26. jan 2009

ahojte 🙂

monkul ... pjeknu torticku si urobila, sikulka 😵
teda citam, ze aj ty kati sa chystas robit tortu pre kubka vlastnorucne 🙂

ale mozno sa vam hodi tip na cukrarku... moja mama dala teraz robit pre Samka tortu McQueena:
http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/mm-3-roky_2...

ta pani byva v Kiripolci 😀 /Kostoliste 😀 /
no a tato obrovska torta - mimochodom velmi chutna, ovocna... velka je cez cely somlik... a stala len 1200sk 😉

neka
27. jan 2009

Ahojte kocky, idem sa vam sem pochvalit, lebo toto na blog dat nemozem, lebo ho citaju aj manz. rodicia z Canady.
Dnes som sa od osudovej buracky odhodlala znovu si sadnut do tej ich nestastnej felicie. 😀
Vyzdvihla som Adamka zo skoly, odviezla som drobcov k nemocnici ( boli sme u ocnej na kontrole), a doviezla sa do Billy na nakup. 😅 A hlavne som zaparkovala tam, kde je to vyhradene a nie do murika . 😀 A vsetko bez ujmy na zdravi a majtku. 😀 A to na letnych gumach. 😅
Ono tie kondicne jazdy mali predsa len nieco do seba. 😉
Akurat som nevedela zatvorit kufor 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked som don dala nakup. Ale to by som nebola ja aby som zase nieco nevyviedla. 😅 😅 😅 😅

luculka
27. jan 2009

Neka no supeeeeeer,,,, 🙂

kattom
27. jan 2009

jeee, neka super! tak, ked uz ste s detmi mobilni-- touto cestou vas pozyvam v lete do studienky k nam na chalupu niekedy na piknik - deti sa mozu kupat a hrat a my si troska oddychnut 😉

zuzi - no, ja som torty volakedy robila aj sama pre seba.. ale teraz sa chcem troska pohrat s marcipanom - bager a traktor a kamion u nas frcia, tak nieco snad vycarujem.. a ked to nebude ono, stale budem mat cas hodit na to cele slahacku alebo krem 🙂. inak s tym spanim co som ti pisala - kubo nespi poobede vobec od soboty, ani mu to nechyba.. ale vecer nam zaspava okolo osmej uz.. no len ja som hotova, ze tu hodinu si cez den nemozem pre seba ukradnut ☹

zuzitka
27. jan 2009

aj mne zo zaciatku vadilo, ze samko prestal spavat poobede 🙂

teraz to je tak, ze 4 dni vydrzi, piaty den si musi pospinkat aj cez den, potom zase par dni bez spanku a tak dokola.
ked nespi cez den, tak vecer zalahne okolo 21h-21.30h. ked spi cez den, tak je hore aj do polnoci 🙄
rano je hore o 8h 🙂

a teraz deti uz spia? ty kedy zalahnes? 🙂

neka
28. jan 2009

Jaaj dakujeme Katka, urcite sa v lete radi zastavime. 🙂

A s tym zaspavanim, ani u nas sa uz vyse roka na obed nespi. Ale co mame nove, tak je to, ze Evka konecne vecer zaspava sama vo svojej postielke. Dame len pusu na dobru noc a nechame ju samu. Funguje nam to zhruba tyzden. Lebo strasne chce ist do skolky 😀 ( este nevie co ju caka) a predsa dievcatka co chodia do skolky uz spinkaju same. 😀 Som myslela ked som to skusala prvy krat, ze bude vymyslat a vybiehat z izbicky, ale ono to na nu akosi silno zaposobilo. 😀

luculka
30. jan 2009

zuzi supeeeer torta,,,
Kati pouzila som srdiecko z tvojho new kittu na tricka pre nase decembrovcatká,,,ideme v juny do oravskej lesnej na stretko 😎

u nas sa uz teraz spinká len raz,,,od pol jednej do tretej,,,a vyhovuje mi to 😉

zuzitka
1. feb 2009

malacky ... halooo 😎

luci ... tortu sme jedli este aj tento vikend 😀 sme si kusok odlozili do mrazaka 😀

luculka
2. feb 2009

aj my sme z natuskinej odlozili,,aj pre krstních,,,,dojdu az v auguste 🙄

mizu416
2. feb 2009

ahojte malacanky.
aj ja som z tohto okresu.chcem sa vas spytat ako si robite tie scrapy-ci ako sa to vola.velmi ma to zaujalo.diky moc
😀

neka
2. feb 2009

Ahoj mizu416 kukni sa sem na tuto stranku tu je taka nasa slovenska scrapova kimunita. 😀
www.scrapmania.sk

mizu416
2. feb 2009

neka Dakujem velmi pekne.Idem to skusit

kattom
4. feb 2009

ahojte, no chvilu mi trvalo najst temu.. nepisete ☹ kubo uz vyse tyzdna nespi cez den, ale vecer spi za 5 minut 😀 a zaspi sam. sa tesiiimeeee s tomasom, ze konecne. a sme zvedavi, ze ako dlho mu to vydrzi. inak, ist s nim von je hroza - som na nervy, este nie sme ani vonku z vytahu.. lebo kubo chce ist inde, chce toto, hento, tamto, stoji, uteka, sedi na zemi.. to mam prestat chodit von??? dufam, ze to prejde, ked sa otepli.. no idem to vypnut. majte sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre