• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
Ahojte kocky, no tak my sme si dnes uzili. emoticon
Boli sme ja, aj drobce na preventivnej prehliadke u zubarky. Evicka bola vobec prvy krat u zubarky, ani sa nestihli este poriadne zatvorit dvere na ambulancii a Evicka uz sedela v kresle a tvarila sa ako anglicka kralovna. emoticon Vycerila tie svoje zubky, nechala si ich krasne skontrolovat a este sa aj vytesovala a chvalila sa tatinkovi, ze ma "kontaktne" zubky. Spravne intaktne.
No a Adamko emoticon emoticon emoticon HROOOOOZAAAAA. Chytil tam hysaka a za zivy svet nie a nie otvorit usta, rev, krik no isla som sa od hanby prepadnut. Tak sme sa isli na desat min. ukludnit na chodbu a druhy krat isiel s nim tatino.
NAkoniec za velkeho kvikotania (ako by tam nejake prasiatko zakalali) si nechal skontrolovat zubky a uz som len pocula za dverami :" a ja aj tak odtialto uteciem " rozleteli sa dvere a vyletel na chodbu. No hanba az pod zem ciernu.
Tak ja teraz vobec neviem ako ho znovu dostat k zubarke, lebo mu treba jeden kaz opravit.
Este zubarka hovori, ze mame stastie, ze ma zdrave zubky az na ten jeden.

Myslite si ze by som mala ist s Adamkom k nejakemu psychologovi, nech sa s nim porozprava ? Lebo on vyvadza u kazdeho doktora.
22. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi - no po kubkovi mame kocik, autosedacku, oblecko, hracky.. vsetko. malej sme vlastne len kupili fusak do autosedacky, polohovacie lehatko a jeden ruzovy kompletik.. inak nic. a vsetci nam nosia len ruzove oblecko..

neka - a kde ste boli u zubara? teraz bol jeden super clanok v mama a ja - v decembrovom cisle, myslim (- ti to idem pozriet..uz som to nasla) oni boli v nejakom centre v blave - www.evident.org, tak skus pozriet. sice sukromne, ale ja uvidim v buducnosti, a ak moja zubarka nezoberie deti (nie kazdy zubar berie), tak zaplatim prehliadku tam - radsej investujem, ako by potom mali mat paniku cely zivot. a nemal adamko nejaku zlu skusenost s lekarmi, ked bol mensi? neboli ste v nemocnici? skus sa s nim porozpravat.. (nas kubo sa boji, ked vidi stetoskop.. tak sa mu chystam kupit hrackarsky..)

luculka - dnes uz sme isli cez mesto - len po hlavnej a pri krizovatke na male nam. a spat.. takze mozno na seba niekedy narazime. zatial sa dohodnut neviem na presny cas na stretnutie, lebo moje deti.. kazde si robi, co chce - kolkokrat sa dostaneme z domu az o pol dvanastej /a to este hanka pekne lezi v kociku, som zvedava o rok, ked budu obaja behat/. ale snad sa to zlepsi casom - aj mala bude mat aky-taky rezim, aj ked sa otepli, nebudeme ich a seba musiet tolko obliekat
22. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Boli sme u Plutkovej, inak super doktorka, velmi prijemna aj vysvetlovala Adamkovi, aj sa pozertal ako kontrolovala zubky Evke. emoticon
22. jan 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cauko petinka11
Chodime s kamaratkami kazdy den poobede, tak okolo pol tretej von kocikovat. Sme ako uderne komando, aspon tri sme vzdy. Tak ak mas chut, pridaj sa k nam emoticon Dve deturence su majovciatka a tri mame junovciatka. Je to super, ze si mozeme aspon takto s niekym pokecat a aj ked potrebujeme do obchodu, tak si navzajom posrtrazime malych, uz si aj deti navzajom na nas zvykli...
Tak ak mas chut, hod IP
Petra, drz sa v nemocnici, nech ti to tam co najrychlejsie ubehne. A ako poznam moju mamu, tak ti hned bude hovorit, ze ona ma v tvojich rokoch dceru emoticon popripade sa bude chvalit vnuckou emoticon
22. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nie nikdy sme neboli v nemocnici, okrem porodnice emoticon . Ale on takto vyvadza uz od maleho babetka. Stacilo, ze sme isli na preventivnu kontrolu. Ked som ho vyzliekla u doktorky, tak spustil rev. emoticon
22. jan 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... my mame to iste so Samkom emoticon emoticon
ani nechce vkrocit do ambulancie..... mne sa vidi, ze si pamata ockovanie...... lebo raz sme isli okolo nemocnice na bus-zastavku a on ukazoval smerom k nemocnici, ze "tam robili pich-pich" emoticon

len ho vyzliekam u lekarky, tak ma zachvat revu a place, az kym odtial nevyjdeme emoticon
22. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasrnka dakujem, dufam, ze to vsetko dobre dopadne.
22. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati pre zmenu my nechodime von,,,,kasleme,,,soplikujeme,,,idu jej aj zubky,,,ale dr. si mysli ze je to chripka,,,tak radsej sme doma

no som zvedava co caká nas u doktorov emoticon
22. jan 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
23. jan 2009 o 14:24 • peto_509
jeeej mon super torta,,,, emoticon
24. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci, už si stihla? Teraz som to tam dala emoticon emoticon Ďakujem, som sa natrápila emoticon
24. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon som zbadala akurat tvoj album,,, emoticon
24. jan 2009 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Caute kocky Malacanky .. emoticon

luculka: a teda, pozeram ake krasne babenecko pribudlo do rodiny mojho muza ... emoticon Zdravim Ta ... Renata (Chvilka emoticon )
24. jan 2009 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej...ahoj,,,no dakuje,,,som pozerala v tvojom albume,,,Sisinka štebotalka emoticon
24. jan 2009 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
monkula aka torta super - fiha, sikulka. ja tiez sa chystam daco v marci malemu.. ked deti dovolia emoticon
25. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vďaka katka... emoticon
25. jan 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peťka, dnes anb Teba silno myslím celý deň... emoticon
26. jan 2009 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte emoticon

monkul ... pjeknu torticku si urobila, sikulka emoticon
teda citam, ze aj ty kati sa chystas robit tortu pre kubka vlastnorucne emoticon

ale mozno sa vam hodi tip na cukrarku... moja mama dala teraz robit pre Samka tortu McQueena:
http://zuzitka.blogspot.com/2009/01/mm-3-roky_26.html

ta pani byva v Kiripolci emoticon /Kostoliste emoticon /
no a tato obrovska torta - mimochodom velmi chutna, ovocna... velka je cez cely somlik... a stala len 1200sk emoticon
26. jan 2009 o 17:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky, idem sa vam sem pochvalit, lebo toto na blog dat nemozem, lebo ho citaju aj manz. rodicia z Canady.
Dnes som sa od osudovej buracky odhodlala znovu si sadnut do tej ich nestastnej felicie. emoticon
Vyzdvihla som Adamka zo skoly, odviezla som drobcov k nemocnici ( boli sme u ocnej na kontrole), a doviezla sa do Billy na nakup. emoticon A hlavne som zaparkovala tam, kde je to vyhradene a nie do murika . emoticon A vsetko bez ujmy na zdravi a majtku. emoticon A to na letnych gumach. emoticon
Ono tie kondicne jazdy mali predsa len nieco do seba. emoticon
Akurat som nevedela zatvorit kufor emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ked som don dala nakup. Ale to by som nebola ja aby som zase nieco nevyviedla. emoticon emoticon emoticon emoticon
27. jan 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neka no supeeeeeer,,,, emoticon
27. jan 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeee, neka super! tak, ked uz ste s detmi mobilni-- touto cestou vas pozyvam v lete do studienky k nam na chalupu niekedy na piknik - deti sa mozu kupat a hrat a my si troska oddychnut emoticon

zuzi - no, ja som torty volakedy robila aj sama pre seba.. ale teraz sa chcem troska pohrat s marcipanom - bager a traktor a kamion u nas frcia, tak nieco snad vycarujem.. a ked to nebude ono, stale budem mat cas hodit na to cele slahacku alebo krem emoticon. inak s tym spanim co som ti pisala - kubo nespi poobede vobec od soboty, ani mu to nechyba.. ale vecer nam zaspava okolo osmej uz.. no len ja som hotova, ze tu hodinu si cez den nemozem pre seba ukradnut emoticon
28. jan 2009 o 00:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj mne zo zaciatku vadilo, ze samko prestal spavat poobede emoticon

teraz to je tak, ze 4 dni vydrzi, piaty den si musi pospinkat aj cez den, potom zase par dni bez spanku a tak dokola.
ked nespi cez den, tak vecer zalahne okolo 21h-21.30h. ked spi cez den, tak je hore aj do polnoci emoticon
rano je hore o 8h emoticon

a teraz deti uz spia? ty kedy zalahnes? emoticon
28. jan 2009 o 00:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaaj dakujeme Katka, urcite sa v lete radi zastavime. emoticon

A s tym zaspavanim, ani u nas sa uz vyse roka na obed nespi. Ale co mame nove, tak je to, ze Evka konecne vecer zaspava sama vo svojej postielke. Dame len pusu na dobru noc a nechame ju samu. Funguje nam to zhruba tyzden. Lebo strasne chce ist do skolky emoticon ( este nevie co ju caka) a predsa dievcatka co chodia do skolky uz spinkaju same. emoticon Som myslela ked som to skusala prvy krat, ze bude vymyslat a vybiehat z izbicky, ale ono to na nu akosi silno zaposobilo. emoticon
28. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi supeeeer torta,,,
Kati pouzila som srdiecko z tvojho new kittu na tricka pre nase decembrovcatká,,,ideme v juny do oravskej lesnej na stretko emoticon

u nas sa uz teraz spinká len raz,,,od pol jednej do tretej,,,a vyhovuje mi to emoticon
30. jan 2009 o 13:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
malacky ... halooo emoticon

luci ... tortu sme jedli este aj tento vikend emoticon sme si kusok odlozili do mrazaka emoticon
1. feb 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my sme z natuskinej odlozili,,aj pre krstních,,,,dojdu az v auguste emoticon
2. feb 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte malacanky.
aj ja som z tohto okresu.chcem sa vas spytat ako si robite tie scrapy-ci ako sa to vola.velmi ma to zaujalo.diky moc
emoticon
2. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj mizu416 kukni sa sem na tuto stranku tu je taka nasa slovenska scrapova kimunita. emoticon
www.scrapmania.sk
2. feb 2009 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka Dakujem velmi pekne.Idem to skusit
2. feb 2009 o 17:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, no chvilu mi trvalo najst temu.. nepisete emoticon kubo uz vyse tyzdna nespi cez den, ale vecer spi za 5 minut emoticon a zaspi sam. sa tesiiimeeee s tomasom, ze konecne. a sme zvedavi, ze ako dlho mu to vydrzi. inak, ist s nim von je hroza - som na nervy, este nie sme ani vonku z vytahu.. lebo kubo chce ist inde, chce toto, hento, tamto, stoji, uteka, sedi na zemi.. to mam prestat chodit von??? dufam, ze to prejde, ked sa otepli.. no idem to vypnut. majte sa
4. feb 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš