• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
kuko ... vidim, ze uz si sa rozbehla na blogu :slight_smile:
ako sa mate? zdravucky ste?
17. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka prajeme Jakubkovi vsetko najlepsie k druhym narodeninkam :slight_smile:
17. mar 2009 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzitka: no ani nerozbehla, teraz nemam cas, lebo sa musim uckat do skoly, ale vzdy ked je chvilka tak nieco kuknem a vytvoriiiim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Inak sa mame fajn a sme zdravi :grinning: :grinning: :grinning:
17. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati Kubkovi všetko NAAAAAAAAj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. mar 2009 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, kubko vsetkym dakuje :wink: vcera sme oslavovali iba my 4 a v sobotu mame velku party.. inak, vraj su v MA rozsirene kiahne vo velkom, takze ak sa vyhodi detom vyrazka sup-sup k doktorovi.. dufam, ze kubko nic nechytil na koncerte, a ak ano, tak ze to od neho nechyti hanka - 14 dni inkubacna, tak uvidime.. no jo, idem dobehnut blogy a facebook, nejako nestiham
18. mar 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, nieco sa mi stalo na blogu :confounded:

kamoska ma sledovanie blogov a ked niekto prida prispevok, tak sa jej to aktualizuje ... vsetky jej idu, len moj blog stoji stale na tom istom :confounded: ze sa jej tam neobnovili moje prispevky ..... aj KUKO ma take sledovanie blogov a mna tam ma na starom prispevku, nove sa neaktualizovali :angry:

co som vyviedla?? pomooooooooooc :frowning2:
20. mar 2009 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som to vyriesila :sweat_smile:

... som tam mala link na inzerat a stopli mi to :zipper_mouth:
20. mar 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Posuvam nas trosku vyssie aby sme nazapadli. :grinning:
No Adamko je zase chory, od soboty zrazame teploty. :frowning2: Aspon nemusime ist v tomto protivnom pocasi von. Bola som vcera urobit v Bille zasoby na tyzden a stretla som sa s Monkulou. Kustek sme pokecali. :wink:
23. mar 2009 o 10:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi su vsetci vacsinou na facebooku :grinning: preto je tu tak mrtvo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my sme sa vcera vecer cestou do BA zastavili v Kauflande v MA, samko spinkal v aute, tak som tam sedela s nim ... ale o to nejde .... jak som tak sledovala auta ako prichadzaju a odchadzaju ... tak vidim, ze prisla cervena octavia, vystupili 2 maly chlapci s rodicmi a so psikom ....

po chvili prisiel juro s nakupom, nakladal do kufra, medzitym prisla aj ta spominana rodinka so psikom ... oni sa nalozili do auta a havko zostal na parkovisku!!! nastartovali, odchadzali, havko behal okolo auta ... ale oni odisli bez neho!! sme pozerali, ci sa vratia .... nevratili sa :frowning2:
havko tam pobehoval, ludia ho hladkali, nakoniec vbehol do kauflandu, ale to sme my tiez uz odisli ... tak neviem co je s nim .... :frowning2: :frowning2:
23. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Zuzka :D
noooo uz mi ide pisat aj sem :D , mozno si mi vyliecila moj PC :D
zajtra idem do rakuska s kamaratkou kupit plienky a kozmetiku, ona chodieva tam stale hned za moravskym janom, ze je to tam lacne tak uvidim

Noooo ja rastiem , kvety rozvijam, a pomerne dost rychlo, len cas sa akoby zastavil. zacala som 33tt

Ten havinko, chudatko kto vie co je s nim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. mar 2009 o 23:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:angry: :angry: zuzi,,,jooooj chudák havinko,,by ma zaujimala ze ci to schválne,,alebo nanho fakt zabudli :angry:

moj muž by ho už aj nakladal a bral domov :grinning: :grinning:

tak my od vcera teplotkujeme,,prsty non stop v puske,,tak snad konecne vylezu tie blbe očáky,,, :confused: :rolling_eyes:
24. mar 2009 o 12:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna sa v tom aute spoliehali, ze ten pes je uz v aute .... ale chudinka jak behal dookala a nevedel co sa deje :frowning2:

luci ... tak sa trapite troska co? :unamused:

scandya ... mas IP :wink:
a o tom rakusku som pocula aj ja ... no myslim, ze aj u nas v akcii sa da dobre kupit ... potom napis, kolko to tam vyslo :slight_smile:
a na facebooku som ta uz poziadala o priatelstvo :grinning:
24. mar 2009 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi, dnes som si dala kupit plienky v rakusku, ale neviem ci to je dobra cena, lebo nejak sa v tom este nevyznam...takze 2-5 kg po 27ks za 6€ a 3-6 kg po 62ks za 13€...oplati sa to??
24. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... no to zalezi, ake plienky, aka znacka :slight_smile:

tieto male velkosti neviem kolko stoja, ja evidujem len plienky na 10-20kg :grinning:
24. mar 2009 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
praveze neviem ani aka znacka, cakam kedy mi zavolaju a pojdeme si pre ne...aspon sa trosku konecne vyluftujem, cely cas som zavreta doma
24. mar 2009 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my mame teraz plienky Tesco, ale zase tieto vacsie /cislo 4/ su drahsie ako pre novorodencov .... ja som vzdy prepocitala, kolko stoji jedna plienka v tom baliku ... ak bola cena nizsia ako 8sk alebo aj 7sk, tak to bola dobra cena :slight_smile:

predtym sme pouzivali Huggies, ale v akcii sa to len oplatilo :slight_smile:

si este chora?
24. mar 2009 o 19:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu ani v drogiske nebola, takze vobec nemam prehlad...oni mi aspon usetrili cestu a zase budem mat nieco doma :slight_smile:
este stale som nejaka nakapata, kasel uz nemam, len mam zachuchmany nos, teplotu som ani nemala
24. mar 2009 o 19:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teraz je v tescu akcia na tesco plenky, ze zaplatis 2 baliky a treti mas zdarma :grinning:
cena spolu 24,82 euro
24. mar 2009 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je fajn :slight_smile:
musim sa este dnes poriadne vyliecit, lebo by som zajtra chcela ist do studne...nasi prinesu masko z udiarne :slight_smile: :slight_smile: no nedaj si :grinning:
24. mar 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cica nezer!!! :grinning: :grinning:
... a este udene.....

ja spracovavam fotky na blog ... som behala po balkone a fotila, ked tak chumelilo :grinning: ... a ze jar :angry:

samko uz zalomil :pensive:
24. mar 2009 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nejak skoro zaspal?? co si s nim robitla..chudatko male...ste boli zase na dlhej prechadzke?
snazim sa jest s mierou :wink: a vecer iba ovocie :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes sme boli len okolo domu ... ale skoro vstava ... o 6h uz pozeral Jim Jam :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani ja neviem dlho spat...kazdy den som o siedmej hore
24. mar 2009 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to fakt? ja spala a spala ... :grinning:

ale nechapem, co sa samko tak skoro budi .. sak spaval do 8h :confused:
asi trenuje do skolky uz :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
praveze potom bude chciet spat urcite dlho...to sa mu nebude chciet vstavat :slight_smile:
24. mar 2009 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
urcite to bude tak ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

kukam na prime VKV a som si stihla cez reklamu umyt vlas :sunglasses:
... som nemala cely den cas si umyt :sweat_smile: :sweat_smile: ... ha ha
24. mar 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no proste si sikula :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to teda som ....

nahodou som robila fasirky a zemiakovy salat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
potom som gumovala samkove vytvory v jeho izbicke na stene :angry:
a kopu veci som este stihla ...akurat vlasy nie ...
24. mar 2009 o 20:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som po dlhej dobe varila aj ja...sa mi uz nechcelo iba lezat, tak som bola trosku uzitocna
24. mar 2009 o 20:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no konečne to v teme Malacky žije :grinning: :grinning:
24. mar 2009 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš