Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
17. jún 2009

zuzka, pri vypisovaní žiadosti o materské sa vypisuje, či chceš peniažky na účet, alebo poukážkou, ak na účet, tak sa prikladá kópia dispozičnej kartičky k účtu.

zuzkaxx4
17. jún 2009

Monkula, dik... 🙂

kattom
17. jún 2009

zuzkaxx4 - do tlaciva na socialke sa to vypisuje ako monkula pisala
zuzitka - drzim silno silno palceky nech tam nic nezavadzia 😉

luculka
19. jún 2009

Kati pojdete pozriet k mlynu na zvieratká??? do ZOO?

kattom
21. jún 2009

luci videla som plagaty od stredy tu su, nie? zajdeme. kedy?
inak hanke rastie zub c,1 a prerezava sa c.2 a kubovi stolicka c.2 sa prerezava aj rastie naraz..(nastastie uz len 2 stolicky a bude pokoj). v piatok som si "uzila" reval a jedoval sa a asi 4x hodil o zem od krizovatky v meste az domov a este aj doma pol hodinu. nastastie hanka to prespala v kociku. a on potom "zalomil" a spal a princezna sa napapala obed (papame uz mrkvicku) a zasa jej to zacalo - hodinu a pol na rukach, plac a slzy chudatko.. a ja totalne grogy, dosiel tomas a odpadla som mrtva do postele na pol hodinu.. jo jo 😝. a vcera vecer sa pokracovalo veselo.. tak si "uzil" aj tatino konecne
v sobotu bola burza vo vanku, ale nic moc, nebolo vela veci na predaj
boli ste niekto v abelande v lozorne niekedy? ake to tam je?

luculka
22. jún 2009

kati ak nebude takto hnusne,,,skocime na tie zvieratka,,,v stredu?

ja som kupila malej vo vánku take gate na traky do piesku a tricko na dvor

sasrnka
22. jún 2009

My sme boli v Abelande. Mala bude mat rok, takze sme len pozerali... Pre troska vacsie deticky tam robili sutaze a aj vozili na konoch a ponikovi. Mavaju tam v sobotu vzdy nejake akcie pripravene. Deti tam mohli aj z hliny robit na hrnciarskom kruhu, jeden ich syn robil veci zo zeleza - kovac... inak je tam piesok, kde sa decka hrali a potocik pri nom, tak sa tam vysantil poriadne. Mavaju tam vraj aj nejake tvorive dielne obcas. Ked sme tam boli my, tak jazdili westernove discipliny a detom to vsetko vysvetlovali. Pekne prostredie, aj male obcerstvenie(kapustnica, parky, halusky...take drobnosti,ale najest sa da). Majitel velmi mily pan, hned pri vchode nas vital a navigoval, kde co maju a ze budu mat dalsie akcie... Na ich stranke maju vypisane, no uz sme neboli, lebo sa vzdy pocasie v sobotu pokazi...

ivetienka
22. jún 2009

Ahojte maminky, mam na Vas prosbicku..od polky augusta nastupujem do prace a hladam opatrovatelku pre svoju 13-mesacnu dcerku Sasku. Neviete mi poradit niekoho - ci uz nejaku znamu alebo miesto, kde sa obratit a hladat..? Dakujem krasne..

kattom
22. jún 2009

sasrnka - vdaka. my sa chystame, len tiez to pocasie.. viem, ze tam byvaju rozne akcie, aj teraz v sobotu ma daco byt - inzeruju vzdy v malacko aktualnu akciu.
inak zajtra - utorok maju byt tvorive dielne v zamockom parku od deviatej do dvanastej myslim - ale ak bude prsat termin sa zmeni, dam vediet.
lucka - ja som na burze kubovi iba dve tricka do piesku a na zahradu vzala, inak len male velkosti boli. zverinec streda ok, len nech neprsi. a kedy, doobeda? lebo tusim v stredu maju len prve vystupenie, tak neviem, ci sa nebudu este len vybalovat. som plagat videla len z auta..

luculka
23. jún 2009

kati asi zajtra nic z toho nebude,,,pri tomto pocku,,,,a ten abeland ma aj www stránku?

kattom
23. jún 2009

a nezaprsi 😀 😀 😀

tvorive dielne budu v zamockom parku v piatok od deviatej doobeda - ak nebude prsat (malovanie temperkami, vodovkami, vyroba stromcekov stastia, a pod. - min. rok boli spojeni mentalne postihnuti s ludmi, co chodia na vytvarne kruzky, pripadne studuju podobne zamerany odbor). inak min. rok tiez prsalo ☹
luci, no zverinec nic.. ale ked sa chcete dojst zahrat, tak ste vitane

neka
23. jún 2009

Ahojte, kocky 😀
No ved sa blizia praaaazdniny, tak sa musi predsa pokazit pocasie. Ako by to bolo aby bolo pekne 😀 😀 😀
Aj ja som chcela ist s drobcami aj na vystupenie do cirkusu, ale v takomto dazdi urcite nie. 😝
Vcera sme zmokli, dnes sme zmokli, no uz ma to prestava bavit. 😖 Som dnes po dlhej dobe vytiahla softbox, ale spunti nemali akosi pochopenie pre moju tvorivu naladu. 😅 😅 Vydrzali par cavkov a bolo.

Jaj Katka ako zubky citala som ze mas veselo. Hanicke akosi skoro vysli. 🙂 Ozaj bola tu vo stvrtok Denny zo scrapmanie, trosku sme pofotili ale bolo to len tak na rychlo. Adamko mal kratky den, tak som namala vela casu. Ale pozdravuje ta a chysta sa cez leto v BA stretko zo Scrapmanie. Pridas sa?

kattom
24. jún 2009

ahoj neka, vcera som len chvilu kukla na blogy konecne, a hned mi to deti zatrhli. kubo nocne mory o chrobacikovi a hanka potom papat a len na rukach.. som ju davala konecne spat o pol tretej rano 😝 sa tesim na fotky a na stretko do BA urcite pojdem
no zubky zubky.. kubovi vysli prve v 5 mesiaci dva naraz, takze hanka uz meska :D.. ale zasa menej ju trapia ako kubka. ale aj tak by mohli uplne este menej, skoro vobec.. ja som z toho potom cela zdeptana, ako sa trapia tie nase deticky
v piatok v parku na tvorivych dielnach? luculka?

luculka
25. jún 2009

Tak my sme dnes boli pozret ten cirkus,,,fotky su na FB,,,,,no skoro to iste co v humberto... 🙂

neka
25. jún 2009

Ahojte,
vyborne, uz to vyzera v piatok nadejne, ak bude slniecko urcite pridene na tie dielne do parku. 🙂

Dnes som bola pre svadobnu knihu vo fotolabe. Celkom dobre to vyzera. 🙂

luculka
25. jún 2009

oplati sa mi ist do toho zamku s malou,,,,?? je to aj pre nu???taku malu,,,,?? 😅

kattom
25. jún 2009

luci, min. rok tam boli aj sokoliari a kubko obdivoval sovu cely cas, ale ozaj prsalo velmi a sa rychlo balili a stahovali vtedy tam, ako je obradna sien. tiez som myslela, ze pre kuba nic, ale ved pre mna maminku 😉 aj omalovanku a farbicky dostal..ci budu aj tento rok neviem. pocasie vyzera nadejne, tak dufam, ze to do zajtra aspon doobeda vydrzi. neka, ja pojdem tiez s detmi, ale autom - kocik a motorku vylozime na parkovisku, tak si zavolame, ok? mozes mi prosim doniest aj tu knizku?

neka
25. jún 2009

Katka a o kolkej asi planujete prist? Lebo my pojdeme peso, tak potrebujeme tak pol hod. skor vyrazit. A knizku donesiem. 🙂

sasrnka
26. jún 2009

Ta stranka na Abeland je www.abeland.sk Aj tuto sobotu tam maju akciu a celkom lakavu, ale pre vacsie deti 🙂

luculka
26. jún 2009

baby kde je tu na okolí pole plné vlčich makov???? 😉 🙂

neka
26. jún 2009

Luci, za nasim domom bolo pred tromi rokmi makov ako maku 🙂 🙂 🙂 Ale ich askosi ina burina vydusila. Inak neviem kde by bolo. 😅

kattom
26. jún 2009

sasrnka - vdaka. som uz pisala na FB kockam.. inak vcera davali familiu na stv2 a akurat o tej rodine, co ma abeland

luci - no vlcie maky su uz pomaly fuc.. aspon my co sme mali v zahrade su uz asi 3 tyzdne odkvitnute, aj ludia v inych zahradkach, co som videla. maky v okoli myslim, ze nikde. ale byvaju slnecnice z MA do Stupavy, len netusim kedy.

kattom
28. jún 2009

ahojte, kto nie ste na FB - tu je link na tu relaciu o abelande v lozorne: http://www.stv.sk/videoarchiv/relacia/familia/

luculka
28. jún 2009

cafte,,,Kati ten fotacik je zrkadlovka????

luculka
29. jún 2009

Kati no super,,este aj objektív,,,,no zavidim,,aj ja chceeeeem 😒 🙂

luculka
30. jún 2009

Aj my sa trápime zo zubkamy,,,teplotkujeme,,hnackujeme,,placeme,,,spodne ocné,,uplne navrete,,, 😒 😒

luculka
1. júl 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1126617

neka,,kati,,,je lepsi ako moj????

kattom
1. júl 2009

luci ja neviem, ja len podla recenzii a cim fotia ine baby v projekte a od neky poradenia som si vybrala ten canon. inak neka mi odporucala aj tento kompakt: http://www.alza.sk/digitalni-fotoaparat-canon-p...

neka
2. júl 2009

Ahoj
Katka, tak zatial sa dohodlo to stretko na utorok 14.7. len este neviem ci do obeda. alebo po obede. V sade J. Krala.
Dam vediet, ked sakocky dohodnu. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre