• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
Emjee plavaren je teraz az do 17.9. zatvorena, lebo menia vodu.
8. sep 2009 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A inak samozr emoticon ejme mozes s malickym ist do bazena aj ty.
8. sep 2009 o 09:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka dik emoticon
tento tyzden mi to nevyjde stretnut sa s tebou, aj je vonku dost kosa, snad este bude babie leto? ja totiz nepouzivam kocik (ani sa mi nezmesti do auta), tak neviem, ci nie je na park moc zima?
8. sep 2009 o 11:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak potom ak chces, mozeme nieco skusit u vas doma, od 13.9. uz budem mat auto, tak sa budem vediet k vam dostat. emoticon
8. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to by bolo super emoticon musim upratat emoticon menili sme okno a vstupne dvere a malovali, mame tu trochen bordel emoticon
8. sep 2009 o 22:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Babenky, sú tu niekde v MA hojdačky pre takéé menšie deti /teda okrem kúpaliska/? Väčšinou pozerám, tak len tie pneumatiky alebo latky bez zábran a to sa mi ho tam už ťažšie drží.
Uvažujem, že v stave núdze si asi kúpim vlastnú hojdačku, čo budem nosiť so sebou, vedľa bytovky je celkom pekný stojan. emoticon
11. sep 2009 o 11:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ribizek tu v malackach nie su take hojdacky pre male deticky ( aspon ja som take nikde nenasla). Asi ti zostava len ta moznost vlastnej. emoticon
11. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No, tak budem nosiť svoju. Našťastie som zistila, že po segre doma nejaká zostala, tak vyskúšame. Mám ten stojan blízko, aspon sa nenachodím toľko. emoticon Síce, asi budem vyzerať divne, ked tam doklušem s hojdačkou a potom ju budem dávať dolu, ale čo už. emoticon Takže kto budete mať záujem, šup k nášmu baráku, radi hojdačku požičiame. emoticon
14. sep 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ribizek, dnes som vás videla.... ráno okolo desiatej, pred pekárňou u Boba, akurát som vyliezala aj s kočíkom von....
19. sep 2009 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
21. sep 2009 o 08:59 • flirtana
ribizek - na Juhu sme jednu takú hojdačku pre menšie deti objavili emoticon
22. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby...som z Malaciek a citim sa niekedy velmi sama,hladam si kamaratku na vozenie a take babske kecanieemoticon ak sa citi niektora z vas sama tak budem rada ak sa mi ozve dakujem p.s.:mam 6mesacne dieta
26. sep 2009 o 16:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lenka1smejka - v meste ako je park a kostol/klastor sa otvorilo take nove materske centrum - iba v utorky sa tam da chodit doobeda. ja idem s detmi sa pozriet prvykrat a budem tam okolo pol desiatej, ked tak dojdi.. treba ist do dvora do arealu ako je ten bocny bankomat slovenskej sporitelne a vlavo je nejaky domcek vraj a tam. plus je tam aj ohradene ihrisko, plati sa €1 emoticon
26. sep 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka to je skolska druzina zakladnej cirkevnej skoly, kde chodi Adamko. To ihrisko je krasne. emoticon To som nevedela, ze tam urobili materske centrum. emoticon
27. sep 2009 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka iba teraz od septembra zacali a iba jeden den. ale dva dalsie dni doobeda robia aj skolku!!!!!!!! zajtra budem vediet, ci mi tam vezmu Kubka, lebo az od troch rokov beru. to by bolo super, ak by ho vzali. dve ucitelky, 9 deti teraz, max. 12, od osmej do dvanastej dvakrat do tyzdna, €35 mesacne.. tak drzte mi palce
27. sep 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby kde sa da v MA a okoli robit nieco pravidelne (cvicenie, plavanie, ...) s krpcami, ktori este nechodia? chodili sme na plavanie do DNV, bolo to fajn, ale uz skoncilo a dalsi kurz je pre nas uz trosku pridrahy emoticon chcem, aby sa M. dostal viac do kolektivu rovesnikov, staci ked to bude raz - dvakrat do tyzdna
27. sep 2009 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Emjee, v Malackach asi len vo vanku sa cvici s takymito malickymi detickami. Blizsie informacie o vanku ma Kattom.
28. sep 2009 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emjee - no skor na stranke vanku. ale teraz je este vanok zatvoreny, spadla im tam stena a opravuju to. ja chcem s hankou tiez chodit - robi sa tam cvicenie pri hudbe s fitloptami, raz do tyzdna to byva. andrea, co to vedie, mi povie, ked to zacne. s kubkom som chodila od 9 mesiacov.. max. 10 deti v skupine, hodinu to trva.. tak sa tam mozno stretneme emoticon
28. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, darujem detsku plastovu vanicku - biela, na jednej strane su take zliabky na odkladanie mydla, druha strana je taka viac rozsirena, ten vacsi typ. pouzivali sme od narodenia do teraz (a este by sme len deti objavili nafukovaci bazen, ze sa zmesti do vane, takze hanku uz kupeme v nom). vanicka v dobrom stave, jedine, ze vnutri je plast troska osuchany, ako sa pouzivala - takze tam to nie je biele, ale sive.. ale je mi luto vyhodit do smeti. byvam priamo v MA, takze za odvoz. ak ju niekto chcete napiste IP
28. sep 2009 o 22:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka ako, uz vies ci ti Kubka zoberu do tej skolky?
28. sep 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, zienky,

ozyvam sa vam, nakolko vam chcem ponuknut lacne plienky zn. Pampers a Huggies. Pokial mate zaujem, kontaktujte ma cez IP. Cena za kus vychadza od 4,23 Sk do 4,73 Sk, co je velmi dobra cena. Dovoz do MA bude zdarma. Dufam, ze som neporusila ziadne pravidlo fora emoticon

S pozdravom

J
29. sep 2009 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neka - nie, az od 3 rokov, takze v marci ho dam. zimu dako prezijeme emoticon
a vanicka je uz fuc, ak by niekto chcel..takze tak. (myzma mas IP emoticon )
29. sep 2009 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky Kattom prepac ale az teraz som si to precitala.Nechodim casto na pc a o pol desiatej je velmi skoro to este mala spi a ja snou emoticon a potom desiatuje...o vanku som nieco uz pocula ale moja mala je asi mala na to,alebo ake male deti tam chodia?
30. sep 2009 o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lenka1smejka. nevadi. tak zas niekedy. vanok je teraz zatvoreny, opravuju im stenu. su baby, co tam chodili aj s uplne malinkymi babatkami. ale ja som tam svoje deti take male nechcela brat. kuba az od 9 mesiacov na tie cvicenia pri hudbe a hanka bola vo vanku asi 3x, ale to sme boli vzdy nieco tam odniest alebo sa spytat alebo bola s nami, ked kubo cvicil a nemal ju kto strazit. chcem chodit s detmi teraz, ked sa ochladi a zacne viac prsat.. tak raz do tyzdna
30. sep 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
1. okt 2009 o 08:18 • miska456
Pozdravujem Emjee a nieco pravidelne snad bude emoticon
1. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vinyan emoticon
5. okt 2009 o 23:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, v piatok a cez vikend ma byt nejaka vystava zvieratiek. Kuk sem http://www.malacky.sk/index.php?page=kalendar&datum=2009-10-09 Asi to budu take domace zvieratka, ale mozno sa deti potesia emoticon
7. okt 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Zdravim mamicky, je tu nejaka co ma termin okolo novembra???
8. okt 2009 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj, tinka,

my ideme len v novembri na matersku. termin mame koncom decembra alebo zaciatkom januara. neviem, ci sa chces v niecom poradit, ci sa zoznamit a spriatelit emoticon

ale byvam na nete kazdy den emoticon som na PNke az do materskej.

si priamo z MA?
9. okt 2009 o 17:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš