Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
12. okt 2009

ahojte len rychlo, v sobotu 17.10. je vo vanku burza detskeho oblecenia, v studienke je hasprunsky dubak, v lozorne na abelande su koniky..

neka
14. okt 2009

... a v Bratislave vystava Fotoslovakia aj so seminarmi a moznostou vyskusat si fotenie. 😀 😀 😀

Inak ahojte, nepomrzli ste este kocky? Akaaa zimisko . 🙄 🙄 🙄

monkula
15. okt 2009

Ahojte..
Neviete náhodou, kde je v malackách opravovňa obuvi? 😉
Neka, nezmrzli sme.... už sme sa dávno nestretli ráno.... 😀 😉

neka
15. okt 2009

Moni, teraz nas raano vozieva tatino, tak chodime asi o 5min. neskkor ako sme chodievali, ale po obede som ta vcera aj s Jarkom videla, ste sa vratili do stanku nieco kupit. My s Evkou sme sedeli v aute . 🙂

sasrnka
16. okt 2009

Monkula, opravovna obuvi je na Pezinskej, ako je po pravej strane predajna stavebneho naradia a tam je taky velky dvor a asi po 20-30 metroch na pravej strane je to. Hned vedla je zasa predaj a oprava kozenych vyrobkov.

kattom
17. okt 2009

ahojte, v piatok 23.10. o 16:00 hod v cvecku su tekvicove strasidla - hocikto moze prist a budu sa vyrabat tekvicove strasidielka, farebne lampasiky a koralkove nahrdelniky, plus tam bude balonikovy kuzelnik peter. staci si priniest so sebou tekvicku

gerdusha
27. okt 2009

ahojte baby, chcem sa spytat, ci ma niektora z vas skusenosti s dr. blaskom. Ak ano, budem rada, ak mi co to napisete.

dakujem za kazdu reakciu.

petra2505
31. okt 2009

Ahoj gerdusha, ja ano max negativne.

petinka11
5. nov 2009

PORADITE DOBREHO GYNEKOLOGA A PRAKTICKEHO LEKARA??NAJLEPSIE V NEMOCNICI ALE NEMUSI BYT.........DIIIKY

sasrnka
6. nov 2009

Gerdusha, tak ja som s dr. Blaskom bola velmi spokojna zasa.
Petinka, v nemocnici sa vraj sriedaju na ambulancii, tak nemusis natrafit vzdy na toho isteho. Ale ak hladas sukromneho, tak potom by som ja isla asi k dr. Schiller-ovi. Nahodou mal sluzbu, ked som rodila v Ruzinove a pre mna super.

ladkazet
10. nov 2009

Čaute, ja mám výborné skúsenosti s dr.Shillerom, má kompletné vybavenie tak, že nemusím inde a hlavne skvelý prístup, všetko vysvetlí, ukáže, zdôvodní 🙂 .
Predtým som bola u Benkovej - čistá katastrofa, dvakrát ma poslala do nemocnice lebo nemá vybavenie, potom stratila výsledky, potom sa triafala do diagnózy až nakoniec zistila, že je všetko OK len som tehotná, čakanie u nej čakárni je o život a najdôležitejšie - prístup - tá pani si zmýlila povolanie, mala robiť v mäsokombináte 😠

nemko
10. nov 2009

ladkazet suhlasim co sa tyka Benkovej - sa divim ako ona spravila skolu lebo to je des ta pani nema okrem citu ani vystupovanie

petinka11
11. nov 2009

kocky a kde ma ambulancie ten shiler??

nemko
11. nov 2009

na juhu

kattom
13. nov 2009

ahojte, predam autosedacku/vajicko od 0 do 13 kg, zn. Graco.. viac info tu: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

kattom
7. dec 2009

ahojte, no kym som vyhrabala malacky 😝 .. vsetci sme asi na FB, vsak?
mam na predaj aj sterilizator do mikrovlnky, kuk sem: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... (inak autosedacku som uz predala, preto ten link v predchadzajucom prispveku nejde zobrazit) no nic, majte sa 😉

neka
12. dec 2009

No tiez som musela davat do vyhladavaca. 😅
No jaksi nieje moc casu, aj na FB len supnem fotky a zase letim. 🙂
Ale ine som chcela, blizia sa Vianoce tak vam tu chcem vsetkym popriat krasne a pokojne vianocne sviatky travene v kruhu svojich najblizsich. 🙂

kattom
23. dec 2009

ahojte, pokojne a pohodove Vianoce vsetkym! 😉

myzma
28. dec 2009

dakujeme, kattom 🙂

my sme sviatky prezili este 2 v 1, ale cakame kazdym dnom, uvidime, kedy sa ten nas drobec rozhodne prist na svet,

drzte sa,

J

kattom
30. dec 2009

janka myzma, tak sa drzte! 😉

mimmuska
2. jan 2010

Ahojte chcela by som sa opýtať či máte niektorá skusenosti s MUDr. Erika Stanislavová
alebo s MUDr. Valéria Sadáková???

ribizek
10. jan 2010

mimmuska - obidve sú veľmi príjemné. Sadákovú som zažila len raz, ale k Stanislavovej som chodila celé druhé tehu a bola som spokojná. Vysvetlila, milý prístup, aj sestrička veľmi príjemná.

ribizek
10. jan 2010

Aby som nezabudla - krásny nový rok 2010 všetkým a splnenie aj tých najtajnejších prianí. 🙂

sweetangel20
11. jan 2010

maminky, nejaká dobrá detská lekárka v Malackách sa nájde? prosíííím

monkula
11. jan 2010

Sweet, ja chodím ku Gajdárovej, je skvelá 🙂 🙂 Ak chceš, pošlem Ti cez IP číslo a zavolaj si, či vás zoberie

sweetangel20
11. jan 2010

len ja nechcem takú, čo stále predpisuje len antibiotiká. my sme v LV mali super, uprednostnovala prírodné lieky a homeopatiká, tie malému v pohode stačili a zaberali. no a táto čo k nej chodíme sa mi zdá nejaká čudná, ak to je to správne slovo. aj prevetnívna prebehla za pár sekúnd, iba ho zmerali, odvážili a zaočkovali, inak nič, žiadne počúvanie srdiečka, skontrolovanie fontanely, neviem, nebola som spokojná

monkula
11. jan 2010

sweet, tak gajdárová je presne pre Teba. Preventívka u nej, nám zabrala, aj pol hodinu, kontrolovala všetko, fontanely, ústa, srdiečko....
ANT predisuje len vtedy, ak ej to nevyhnutné, uprednosťňuje prírodné látky, veĎ jarko mal ATb len dva razy a Chiara ani raz, ak nerátam Pamycon do nosa.

sweetangel20
11. jan 2010

ten pamycon sme si dávali aj my😀 prosím si číslo 😀 joj, takú radosť si mi urobila, ďakujeeeem

kattom
22. jan 2010

ahoj monkulaaaaaa :D uz sem s babami velmi nechodime, sme na FB, alebo osobne sa stretavame
ahojte aj ostatni 🙂, inak aj vanok najdete na FB, vo februari sa chysta burza, potom bude este jedna v maji na letne veci a mozno aj karneval

a mam na predaj kocik Quattro Tour de luxe, tmavobordový šporťák + kabela/cosycot/carrycot pre bábo - viac info tu v inzeráte https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

emjee
24. jan 2010

ahojte baby, prosim viete mi poradit niekoho v malackach alebo okoli, kto skrati panske nohavice? dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre