• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@monkula no ze to tu treba zase rozbehnut!ja frcim kazdy den na koniku emoticon))
Len pojdem asi uz hajat bo som dnes mala ten test na tehucukrovku a potom som cely den behala po meste a zajtra mi zacina tehucvicenie
20. sep 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 jeeej, no tak to sa teším... emoticon
20. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ja jednu s mužom o pol šiestej,, potom pri deťoch o pol osmej,, tak kedy len chceš.. emoticon emoticon
20. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian a nejakú neskôr nepiješ? emoticon emoticon
@monkula tak akože aj my sme mali dva krát takú zimu,že nielen tričko s dlhým rukávom,ale ja svetrík.Evičky som tam zobrala svetrík,taký pekný rúžový-že načo-pre istotu a ako jej bol dobrý.
Bola som raz tak aj v Španielsku,prostred sezóny a zima. Tak už ani do Španielska nejdem . sesternica tam bola týždeň pred nami,vypisovala ako je strááášne teplo,ešte som z kufra povyhadzovala veci"pre istotu" a bolo chladno.Na večer a v noci bolo 17 stupňov
@barbora87 tak to máš nabitý deň emoticon Ahojček a ukáž sa zase emoticon
20. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula neskor ako o pol osmej??? no to ale potom už nie je ranná káva... pijem aj neskor,,, emoticon
20. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to ste tam mali dvakrát zimu ten týždeň, keď sme boli aj my? emoticon
@martina_maxian ako pre koho, že... emoticon emoticon emoticon emoticon
@monkula dva dni len pršalo.Bolo otrasne.A chladno. Ale aspoň že búrky boli a aj tornádo...to som ti vravela ? Na mori bolo a dosť dlho.
20. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula a tebe deti kedy vstávajú prosím ťa.. emoticon
20. sep 2010 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian tak na tú pol ôsmu sa chytám emoticon
20. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 no tak zajtra ťa tu teda čakám... emoticon)
20. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian akurát zajtra nemôžem emoticon Idem k doktorke a pozajtra aj s Patrikom k doktorke emoticon
Ale určite sa ukážem emoticon
20. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 ahoj, barborka, ako sa dari? tehotenstvo pokracuje bez problemov(?), dufam, ze hej emoticon kocik uz kupeny? (ten moj je stale volny xixixixixi)

@ani3012
@monkula budem i ja rada, ked to tu obzivne emoticon

@ani3012 mam od vcera to centrum v myslienkach, ze kedy by som tam mohla ist a hlavne koho zlanarit so mnou emoticon
21. sep 2010 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a pozeram, ze vcera to tu riadne ozilo emoticon mi to vyhodilo len na stranku, kde bolo spomenute moje meno a hned som pisala a ono to pokracovalo dalej xixixixi emoticon

@martina_maxian aj teba pozdravujem
21. sep 2010 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,, ahoj @myzma aj ja zdravím... A dnes ešte spíte, keď tu nikto nie je??? Prajem krásne ráno a pohodový deň. emoticon
21. sep 2010 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian zatial sme asi same emoticon kavu som dnes vymenila za caj.... co deturence? uz niekde behaju?
21. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ja som už mala kávy dve,,, nejak ma dnes bolí hlava,,, deti sa ešte hrajú tu v obývačke,, ešte je vonku chladno,, ale za takú pol hodinku pojdu von.. a čo ty, ako sa máte??
21. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian emoticon dobre, dobre, matusko nam robi radost emoticon len to tak rychlo leti.... ja si uziovam slniecko spoza okna a snivam o domceku, dva sme nasli v Levaroch, jeden je uz predany a druhy... tam priebezne znizuju cenu.... vyzera dobre, len maly dvor.... s tym dvorom to mate super.... uz si sa pozoznamovala s ludmi? zabydlena?
21. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak takuto slnecnu jesen mam rada emoticon
21. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma tak paráda,,, Matúškovi všetko len to naj k meninám prajem,, nech je šťastný, zdravý a nech má len krásny život.. emoticon A zabývali sme sa celkom fajn, susedia sú v pohode,,, a tiež máme malý dvorček, v podstate len takú väčšiu terasu,, ale je to na nezaplatenie... deti sa tam vyhrajú nikde mi neujdú,, takže zatial stačí.. emoticon
21. sep 2010 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian jeeeeeeeeeeej, dakujeme emoticon mozem sa spytat na velkost dvora v m2? len kvoli predstave... ten domcek ma cca 218 m2
21. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozes do ip emoticon
21. sep 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma @martina_maxian
Dobrý deň ! emoticon

@myzma do centra sa chystám aj ja,ale tento týždeň asi ešte nie,lebo malá bola usoplená,tak až na ďalší a aj tak mám toho dosť.A ty chceš ísť bývať do Levár ? Aj ja by som išla,mám tam rodinu a ani to nie je ďaleko od MA. emoticon Videla som tiež jeden domček za 50 000 ,ale asi tam bude nejaká "chybička" ,lebo sa mi to zdá byť málo .(ako napr. v spoločnom dvore. emoticon )
a Samozrejme malému všetko najlepšie k meninkám emoticon emoticon emoticon emoticon

@martina_maxian aj mňa dnes bolela hlava ,ale už mi je dobre. Evička ešte hajá a Patrik je v družine. Do obeda som bola kvôli Patrikovi u lekára, zajtra tak isto ide na krv na ústav a vo štvrtok ideme na Biofeedback a v piatok na neurológiu. Je veľmi živý a tak si ho sledujú a ten Biofeedback by mu mal pomôcť sa sústrediť a tak
21. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 ahojky,,, ani mňa už hlava nebolí,,, takže je to fajn... Aj mne obe deti ešte spia,,, došla mi nápady na varenie, tak som urobila len zeleninovú polievku, a francúzske zemiaky... Ráno som odniesla auto do servisu, tak celý deň trčím doma... ale zajtra si to vynahradím... Inak my tiež bývame v Levároch,, a je to tu celkom ok... emoticon
21. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian ja Leváre poznám. máte tam pri škole teraz krásne ihrisko.Sa mi páči,že je to oplotené aj keď by som zavrela aj vchod. ale fakt pekné,je tam aj dosť miesta a celkom sa mi páči,že sú tam kamienky,že si deti neublížia ak by spadli.
21. sep 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 áno áno, máme,, ale neviem či to tam nejak dlho vydrží.. stále sú tam naši potmavší spoluobčania (ja mám čo hovoriť, že?? emoticon ) a viac menej taký puberťáci,, tak neviem neviem,, ale teraz je veľmi pekné, je to super.. emoticon
21. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ahojly no da sa...dnes som bola na cviceni pre tehule...a teraz som si bola pre vysledky z tehucukrovky...nasli mi cukor v moci tak zistujem co to ma byt...
No kocik uz mame 3kombi od hauck...
Tak drzim palceky aby sa skoro predal ten tvoj
21. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
nejako sa to tu rozbieha emoticon Mozem sa pridat? Do MA som sa pristahovala.
21. sep 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš