• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@monkula no ze to tu treba zase rozbehnut!ja frcim kazdy den na koniku :slight_smile:))
Len pojdem asi uz hajat bo som dnes mala ten test na tehucukrovku a potom som cely den behala po meste a zajtra mi zacina tehucvicenie
20. sep 2010 o 21:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 jeeej, no tak to sa teším... :wink:
20. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ja jednu s mužom o pol šiestej,, potom pri deťoch o pol osmej,, tak kedy len chceš.. :grinning: :grinning:
20. sep 2010 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian a nejakú neskôr nepiješ? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@monkula tak akože aj my sme mali dva krát takú zimu,že nielen tričko s dlhým rukávom,ale ja svetrík.Evičky som tam zobrala svetrík,taký pekný rúžový-že načo-pre istotu a ako jej bol dobrý.
Bola som raz tak aj v Španielsku,prostred sezóny a zima. Tak už ani do Španielska nejdem . sesternica tam bola týždeň pred nami,vypisovala ako je strááášne teplo,ešte som z kufra povyhadzovala veci"pre istotu" a bolo chladno.Na večer a v noci bolo 17 stupňov
@barbora87 tak to máš nabitý deň :grinning: Ahojček a ukáž sa zase :slight_smile:
20. sep 2010 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula neskor ako o pol osmej??? no to ale potom už nie je ranná káva... pijem aj neskor,,, :slight_smile:
20. sep 2010 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a to ste tam mali dvakrát zimu ten týždeň, keď sme boli aj my? :confused:
@martina_maxian ako pre koho, že... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@monkula dva dni len pršalo.Bolo otrasne.A chladno. Ale aspoň že búrky boli a aj tornádo...to som ti vravela ? Na mori bolo a dosť dlho.
20. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula a tebe deti kedy vstávajú prosím ťa.. :slight_smile:
20. sep 2010 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian tak na tú pol ôsmu sa chytám :grinning:
20. sep 2010 o 21:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 no tak zajtra ťa tu teda čakám... :slight_smile:)
20. sep 2010 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian akurát zajtra nemôžem :grinning: Idem k doktorke a pozajtra aj s Patrikom k doktorke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale určite sa ukážem :slight_smile:
20. sep 2010 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 ahoj, barborka, ako sa dari? tehotenstvo pokracuje bez problemov(?), dufam, ze hej :slight_smile: kocik uz kupeny? (ten moj je stale volny xixixixixi)

@ani3012
@monkula budem i ja rada, ked to tu obzivne :dizzy_face:

@ani3012 mam od vcera to centrum v myslienkach, ze kedy by som tam mohla ist a hlavne koho zlanarit so mnou :slight_smile:
21. sep 2010 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a pozeram, ze vcera to tu riadne ozilo :grinning: mi to vyhodilo len na stranku, kde bolo spomenute moje meno a hned som pisala a ono to pokracovalo dalej xixixixi :dizzy_face:

@martina_maxian aj teba pozdravujem
21. sep 2010 o 08:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,, ahoj @myzma aj ja zdravím... A dnes ešte spíte, keď tu nikto nie je??? Prajem krásne ráno a pohodový deň. :wink:
21. sep 2010 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian zatial sme asi same :slight_smile: kavu som dnes vymenila za caj.... co deturence? uz niekde behaju?
21. sep 2010 o 08:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ja som už mala kávy dve,,, nejak ma dnes bolí hlava,,, deti sa ešte hrajú tu v obývačke,, ešte je vonku chladno,, ale za takú pol hodinku pojdu von.. a čo ty, ako sa máte??
21. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian :slight_smile: dobre, dobre, matusko nam robi radost :slight_smile: len to tak rychlo leti.... ja si uziovam slniecko spoza okna a snivam o domceku, dva sme nasli v Levaroch, jeden je uz predany a druhy... tam priebezne znizuju cenu.... vyzera dobre, len maly dvor.... s tym dvorom to mate super.... uz si sa pozoznamovala s ludmi? zabydlena?
21. sep 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak takuto slnecnu jesen mam rada :dizzy_face:
21. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma tak paráda,,, Matúškovi všetko len to naj k meninám prajem,, nech je šťastný, zdravý a nech má len krásny život.. :slight_smile: A zabývali sme sa celkom fajn, susedia sú v pohode,,, a tiež máme malý dvorček, v podstate len takú väčšiu terasu,, ale je to na nezaplatenie... deti sa tam vyhrajú nikde mi neujdú,, takže zatial stačí.. :slight_smile:
21. sep 2010 o 08:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian jeeeeeeeeeeej, dakujeme :slight_smile: mozem sa spytat na velkost dvora v m2? len kvoli predstave... ten domcek ma cca 218 m2
21. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mozes do ip :slight_smile:
21. sep 2010 o 09:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma @martina_maxian
Dobrý deň ! :slight_smile:

@myzma do centra sa chystám aj ja,ale tento týždeň asi ešte nie,lebo malá bola usoplená,tak až na ďalší a aj tak mám toho dosť.A ty chceš ísť bývať do Levár ? Aj ja by som išla,mám tam rodinu a ani to nie je ďaleko od MA. :dizzy_face: Videla som tiež jeden domček za 50 000 ,ale asi tam bude nejaká "chybička" ,lebo sa mi to zdá byť málo .(ako napr. v spoločnom dvore. :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
a Samozrejme malému všetko najlepšie k meninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@martina_maxian aj mňa dnes bolela hlava ,ale už mi je dobre. Evička ešte hajá a Patrik je v družine. Do obeda som bola kvôli Patrikovi u lekára, zajtra tak isto ide na krv na ústav a vo štvrtok ideme na Biofeedback a v piatok na neurológiu. Je veľmi živý a tak si ho sledujú a ten Biofeedback by mu mal pomôcť sa sústrediť a tak
21. sep 2010 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 ahojky,,, ani mňa už hlava nebolí,,, takže je to fajn... Aj mne obe deti ešte spia,,, došla mi nápady na varenie, tak som urobila len zeleninovú polievku, a francúzske zemiaky... Ráno som odniesla auto do servisu, tak celý deň trčím doma... ale zajtra si to vynahradím... Inak my tiež bývame v Levároch,, a je to tu celkom ok... :slight_smile:
21. sep 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian ja Leváre poznám. máte tam pri škole teraz krásne ihrisko.Sa mi páči,že je to oplotené aj keď by som zavrela aj vchod. ale fakt pekné,je tam aj dosť miesta a celkom sa mi páči,že sú tam kamienky,že si deti neublížia ak by spadli.
21. sep 2010 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 áno áno, máme,, ale neviem či to tam nejak dlho vydrží.. stále sú tam naši potmavší spoluobčania (ja mám čo hovoriť, že?? :grinning: ) a viac menej taký puberťáci,, tak neviem neviem,, ale teraz je veľmi pekné, je to super.. :slight_smile:
21. sep 2010 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma ahojly no da sa...dnes som bola na cviceni pre tehule...a teraz som si bola pre vysledky z tehucukrovky...nasli mi cukor v moci tak zistujem co to ma byt...
No kocik uz mame 3kombi od hauck...
Tak drzim palceky aby sa skoro predal ten tvoj
21. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte
nejako sa to tu rozbieha :slight_smile: Mozem sa pridat? Do MA som sa pristahovala.
21. sep 2010 o 16:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok