• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@lili213 ahoj ! jasné že môžeš a niekedy môžeme dať aj spoločné stretko.
emoticon
21. sep 2010 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@barbora87 no vyzera to tak, ze ho coskoro vyuzijeme, ani prach nestihne nan padnut emoticon drzim palce, aby to bolo ok s tymi vysledkami.... snad je ta hladina nizka...

@ani3012 asi viem, ktory domcek myslis... ten je uz predany.... fakt to bola nizka suma, ale nevyzeral zle... ani na spolocny dvor to nevyzeralo... pozerate i vy po domceku?
21. sep 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 vitaj... nasi chalosi su skoro rovnako stari emoticon matus sa narodil 6.1. emoticon osobne stretko vitam emoticon
21. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma pozerám na domčeky.Horšie je,že na byt máme hypotéku,tak by som to najradšej spravila tak,aby sme bez ďalších pôžičiek niečo našli.A pozerala som na modrý domček.Myslíš aj ty ten ?
21. sep 2010 o 17:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 @myzma jasne rada sa s vami stretnem. No su skoro rovnako stari, tak to ma zaujima co vsetko Matusko dokaze ? Adam konecne dnes prisiel na to ako sa lezie po styroch emoticon .
21. sep 2010 o 17:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma no zajtra budem volat dr tak dufam, ze ma trosku ukludni...
uuuuh ale co to ze by druhe mimi na ceste emoticon
21. sep 2010 o 18:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,,, aj ja som za osobné stretko.... veď ja tu nikoho nepoznám... emoticon emoticon
21. sep 2010 o 20:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
do DC Vánok budete chodiť ? Tam by sme sa mohli stretnúť aj v prípade horšieho počasia,čo poviete ?
21. sep 2010 o 20:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 ja som tam bola s deťmi raz,,, a vyzerá to tak, že prvý a aj posledný... Ja by radšej niekam na kávičku a koláčik.. emoticon emoticon emoticon
21. sep 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian OK emoticon Môžeme aj do hviezdy,alebo poznáš niečo,kde by sa dalo ísť s kočíkom? Teda ja aj bez kočíka už chodím,ale Lili a myza majú ešte kočíkové detičky emoticon
21. sep 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 kludne aj do hviezdy by sme mohli ísť,,, tam majú skvelé veterníky.. emoticon emoticon
21. sep 2010 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian tak sme viac menej dohodnuté (aspoň my dve emoticon ) ešte nejaký deň na to vyčleníme a hotovo emoticon
21. sep 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 no tak super, ja sa teším,,, Mne je v podstate jedno kedy, ja sa prispôsobím, dúfam, že väčšine.. emoticon emoticon A kde ste všetky??? nespite !!!! emoticon emoticon
21. sep 2010 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian neviem kde sú ostatné,ale aj ja idem.V noci som menej naspala a zajtra skoro vstávam.
Tak dobrú noc prajem emoticon
veď inak ak baby majú lepší nápad,kde by sme si mohli dať kávičku,tak nech napíšu emoticon
21. sep 2010 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, my sme mali po dlhej dobe super noc, do 3,00 hod rano sme vstavali len 3x na papu, jeeeeeeeeeej, uzasne, parada, normalne som vyspata emoticon po 3,00 hod to uz bolo horsie, ale dufam, ze sa blyska na lepsie casy... dievcata, ak hviezda, potom mi musite pomoct s kocikom, ten moj sa tam po tych schodoch/rampe nevyskriabe emoticon zimna zadna naprava robi svoje emoticon taketo krasne dni by sme mali vyuzit.... emoticon

@lili213 my sme sa do 5 mesiacov nevedeli otocit, ale potom sa to vsetko zrazu naraz rozbehlo... emoticon ale pride den, kedy budu na tom väcsina detureniec rovnako, ale je fakt, ze nam robi radost

@ani3012 my sme na tom podobne, mame hypoteku na byt, ideal by bola vymena nehnutelnost za nehnutelnost, tych moznosti je vsak potom pomenej... v VL bol jeden domcek za cca 47000 a nevyzeral zle, bol to 3+1 myslim, velky dvor, taky stary sedliacky styl, velmi sa nam pacil, vhodny i na podkrovie... ale od augusta predany... asi nas caka nieco lepsie... myslim, nase obe rodiny emoticon

@kattom ahoj, prepac, vcera som ta asi nepozdravila emoticon niekedy nevidim, nepoznam, nespoznam... este raz prepac, prosim

@barbora87 sa ozvi, ako si dopadla, drz sa emoticon

@martina_maxian dnes nekavickujes? emoticon
22. sep 2010 o 08:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma dobré ránko,, no ja už mám dáávno po kávičke,, práve varím polievku a chcem vyraziť do MA,,, lebo ma doma porazí, keď je tak pekne... emoticon
22. sep 2010 o 08:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian prave sme dokopili kavu i my, teda ja... a len premyslam, co budem varit... dnes by som chcela normalnu varu emoticon lebo dva dni bola u nas improvizacia... zeby sme dali stretko dnes? emoticon
22. sep 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma no ja som práve dovarila mrkvovú polievku, ešte mi ostali francúzske zo včera a poobede niečo uvarím ešte, keď budú deti spať... Ja za takú pol hodinku vyrážam z domu,, idem odniesť kočík, jednému pánovi na Továrenskú,, no a potom mám relatívne voľno... tak neviem.. Akurát deti mi cez obed chodia spávať.. emoticon emoticon
22. sep 2010 o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian no ja som bola medzitym v obchode a dohodla som sa s 2 znamymi, ze pojdeme von... jedna z nich sa sem pristahovala asi pred 2 tyzdnami z BA, som sa im uz slubila.... takze dnes mi to nevyjde emoticon predavala si surodenecky?
22. sep 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte ja by som sa tiez vedela prisposobit, ak by sa stretko konalo emoticon
dnes ma nici migrena emoticon Ja som nad vankom rozmyslala, ale este som tam nebola. Chodila som tam na pripravu pred porodom. @myzma Adam je skor lenivy alebo pohodlny, vsetky pokroky spravil za posledne 3 dni emoticon , ale tiez nam robi radost emoticon To tak casto vstavas cez noc emoticon ?
22. sep 2010 o 10:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 verim, ze sa kazdemu pokroku tesite ako my emoticon moja sefka mavala migreny, jaaaj, to neprajem nikomu, vyzerala hrozne, ze ju boli kazdy zvuk, ktory sa jej dostava do usi... nech ta rychlo opusti ta hnusna migrena emoticon spanok mame ukazkovy, co sa tyka pravidelnosti, kazde 2 - 2,5 hod, no spime len 20 - 40 min, zvacsa tych 20 min emoticon a nocny spanok byva preruseny cca 4 - 15 krat, ta horna hranica ma jedno obdobie skoro znicila, fakt som sa citila neskutocne unavena a nevyspata, kazdych 20 - 30 min bol hore a len prsicko... nema problem so zaspanim, len vela vstavame v noci, nedudlikujeme, neprikrmujeme z flase, takze bud nosenie alebo kojenie... a nosenie casto nefunguje, kojenie zaberie do minuty emoticon tuto noc sa do 3,00 hod zobudil (mrncal, nejaky ten plac zo spanku) asi 4x, kedy i sam opät zaspal a dalsie 3 razy som kojila a po 3,00 hod som to uz nepocitala emoticon predpokladam, ze ste so spankom na tom asi "dobre" emoticon
22. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma migremu mam 1 krat od porodu emoticon, je to strane lebo maly je nervozny, prerezava sa mu 1 zubok. tak trpime spolu. My sme na tom so spankom dobre, prespi celu noc. Len na zaciatku som urobila chybu ze malý spal v masej posteli emoticon , takze si teraz zvykame na postielku. Ja uz nekojim, maly sa sam odstavil, jedneho dna uz nechcel a ja som bola zufala emoticon , odstrekovala som, ale nechcel to ani s flase. Bolo to strasne a dlho trvalo, aby si zvykol aspon na UM. No co uz. Mas to tazke, to ta obdivujem, ja by som asi pocas dna odpadavala emoticon .
22. sep 2010 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 my to mame so zubami zase ok... moznoze je nervoznejsi, ale pocas dna to ani nevidno... mozno v noci to inak telo vnima a preto mrnci... my uz mame 5 zubov vonku bez teplot ci hnaciek... mozno ze to ze sa v noci budi suvisi so zubami... neviem.... mozeme sa dohodnut na zajtra... ste kocikovi? vydrzi adam v kociku bez problemov?
22. sep 2010 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma teploty tiez nemame, len ten strasny soplik asi 10 dni. V kociku v pohode vydrzi emoticon , mozeme sa dohodnut. Kedy a kde?
22. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
22. sep 2010 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma @lili213 čaute baby, už som doma, deti uložené v posteliach,,, tak idem vás počítať... emoticon vonku je úplne perfektne,, len nech to takto vydrží čo najdlhšie !! emoticon emoticon
22. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma aj ja chcem IP.. emoticon emoticon
22. sep 2010 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj..
ja sa na stretko nepridám... neznášam kočíkové stretká emoticon emoticon emoticon
22. sep 2010 o 13:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vy vodičákové, kde ste si vodičák robili?
22. sep 2010 o 13:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ja som bez kočíka,, a kočíky mi nevadia a vodičák som robila v BA stráááááášne dááávno.. emoticon emoticon emoticon emoticon
22. sep 2010 o 15:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš