Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
21. sep 2010

@lili213 ahoj ! jasné že môžeš a niekedy môžeme dať aj spoločné stretko.
😵

myzma
21. sep 2010

@barbora87 no vyzera to tak, ze ho coskoro vyuzijeme, ani prach nestihne nan padnut 🙂 drzim palce, aby to bolo ok s tymi vysledkami.... snad je ta hladina nizka...

@ani3012 asi viem, ktory domcek myslis... ten je uz predany.... fakt to bola nizka suma, ale nevyzeral zle... ani na spolocny dvor to nevyzeralo... pozerate i vy po domceku?

myzma
21. sep 2010

@lili213 vitaj... nasi chalosi su skoro rovnako stari 🙂 matus sa narodil 6.1. 🙂 osobne stretko vitam 🙂

ani3012
21. sep 2010

@myzma pozerám na domčeky.Horšie je,že na byt máme hypotéku,tak by som to najradšej spravila tak,aby sme bez ďalších pôžičiek niečo našli.A pozerala som na modrý domček.Myslíš aj ty ten ?

lili213
21. sep 2010

@ani3012 @myzma jasne rada sa s vami stretnem. No su skoro rovnako stari, tak to ma zaujima co vsetko Matusko dokaze ? Adam konecne dnes prisiel na to ako sa lezie po styroch 😀 .

barbora87
21. sep 2010

@myzma no zajtra budem volat dr tak dufam, ze ma trosku ukludni...
uuuuh ale co to ze by druhe mimi na ceste 😉

martina_maxian
21. sep 2010

ahojte,,, aj ja som za osobné stretko.... veď ja tu nikoho nepoznám... 😝 😝

ani3012
21. sep 2010

do DC Vánok budete chodiť ? Tam by sme sa mohli stretnúť aj v prípade horšieho počasia,čo poviete ?

martina_maxian
21. sep 2010

@ani3012 ja som tam bola s deťmi raz,,, a vyzerá to tak, že prvý a aj posledný... Ja by radšej niekam na kávičku a koláčik.. 🙂 🙂 🙂

ani3012
21. sep 2010

@martina_maxian OK 🙂 Môžeme aj do hviezdy,alebo poznáš niečo,kde by sa dalo ísť s kočíkom? Teda ja aj bez kočíka už chodím,ale Lili a myza majú ešte kočíkové detičky 🙂

martina_maxian
21. sep 2010

@ani3012 kludne aj do hviezdy by sme mohli ísť,,, tam majú skvelé veterníky.. 😀 😝

ani3012
21. sep 2010

@martina_maxian tak sme viac menej dohodnuté (aspoň my dve 😀 ) ešte nejaký deň na to vyčleníme a hotovo 😵

martina_maxian
21. sep 2010

@ani3012 no tak super, ja sa teším,,, Mne je v podstate jedno kedy, ja sa prispôsobím, dúfam, že väčšine.. 🙂 🙂 A kde ste všetky??? nespite !!!! 😝 😝

ani3012
21. sep 2010

@martina_maxian neviem kde sú ostatné,ale aj ja idem.V noci som menej naspala a zajtra skoro vstávam.
Tak dobrú noc prajem 🙂
veď inak ak baby majú lepší nápad,kde by sme si mohli dať kávičku,tak nech napíšu 🙂

myzma
22. sep 2010

ahojte, my sme mali po dlhej dobe super noc, do 3,00 hod rano sme vstavali len 3x na papu, jeeeeeeeeeej, uzasne, parada, normalne som vyspata 🙂 po 3,00 hod to uz bolo horsie, ale dufam, ze sa blyska na lepsie casy... dievcata, ak hviezda, potom mi musite pomoct s kocikom, ten moj sa tam po tych schodoch/rampe nevyskriabe 😝 zimna zadna naprava robi svoje 😝 taketo krasne dni by sme mali vyuzit.... 😀

@lili213 my sme sa do 5 mesiacov nevedeli otocit, ale potom sa to vsetko zrazu naraz rozbehlo... 😀 ale pride den, kedy budu na tom väcsina detureniec rovnako, ale je fakt, ze nam robi radost

@ani3012 my sme na tom podobne, mame hypoteku na byt, ideal by bola vymena nehnutelnost za nehnutelnost, tych moznosti je vsak potom pomenej... v VL bol jeden domcek za cca 47000 a nevyzeral zle, bol to 3+1 myslim, velky dvor, taky stary sedliacky styl, velmi sa nam pacil, vhodny i na podkrovie... ale od augusta predany... asi nas caka nieco lepsie... myslim, nase obe rodiny 😵

@kattom ahoj, prepac, vcera som ta asi nepozdravila 😅 niekedy nevidim, nepoznam, nespoznam... este raz prepac, prosim

@barbora87 sa ozvi, ako si dopadla, drz sa 🙂

@martina_maxian dnes nekavickujes? ☹

martina_maxian
22. sep 2010

@myzma dobré ránko,, no ja už mám dáávno po kávičke,, práve varím polievku a chcem vyraziť do MA,,, lebo ma doma porazí, keď je tak pekne... 🙂

myzma
22. sep 2010

@martina_maxian prave sme dokopili kavu i my, teda ja... a len premyslam, co budem varit... dnes by som chcela normalnu varu 😀 lebo dva dni bola u nas improvizacia... zeby sme dali stretko dnes? 😀

martina_maxian
22. sep 2010

@myzma no ja som práve dovarila mrkvovú polievku, ešte mi ostali francúzske zo včera a poobede niečo uvarím ešte, keď budú deti spať... Ja za takú pol hodinku vyrážam z domu,, idem odniesť kočík, jednému pánovi na Továrenskú,, no a potom mám relatívne voľno... tak neviem.. Akurát deti mi cez obed chodia spávať.. 😉 😎

myzma
22. sep 2010

@martina_maxian no ja som bola medzitym v obchode a dohodla som sa s 2 znamymi, ze pojdeme von... jedna z nich sa sem pristahovala asi pred 2 tyzdnami z BA, som sa im uz slubila.... takze dnes mi to nevyjde ☹ predavala si surodenecky?

lili213
22. sep 2010

Ahojte ja by som sa tiez vedela prisposobit, ak by sa stretko konalo 😀
dnes ma nici migrena ☹ Ja som nad vankom rozmyslala, ale este som tam nebola. Chodila som tam na pripravu pred porodom. @myzma Adam je skor lenivy alebo pohodlny, vsetky pokroky spravil za posledne 3 dni 🙂 , ale tiez nam robi radost 🙂 To tak casto vstavas cez noc 😕 ?

myzma
22. sep 2010

@lili213 verim, ze sa kazdemu pokroku tesite ako my 🙂 moja sefka mavala migreny, jaaaj, to neprajem nikomu, vyzerala hrozne, ze ju boli kazdy zvuk, ktory sa jej dostava do usi... nech ta rychlo opusti ta hnusna migrena 😠 spanok mame ukazkovy, co sa tyka pravidelnosti, kazde 2 - 2,5 hod, no spime len 20 - 40 min, zvacsa tych 20 min 🙂 a nocny spanok byva preruseny cca 4 - 15 krat, ta horna hranica ma jedno obdobie skoro znicila, fakt som sa citila neskutocne unavena a nevyspata, kazdych 20 - 30 min bol hore a len prsicko... nema problem so zaspanim, len vela vstavame v noci, nedudlikujeme, neprikrmujeme z flase, takze bud nosenie alebo kojenie... a nosenie casto nefunguje, kojenie zaberie do minuty 🙂 tuto noc sa do 3,00 hod zobudil (mrncal, nejaky ten plac zo spanku) asi 4x, kedy i sam opät zaspal a dalsie 3 razy som kojila a po 3,00 hod som to uz nepocitala 😀 predpokladam, ze ste so spankom na tom asi "dobre" 🙂

lili213
22. sep 2010

@myzma migremu mam 1 krat od porodu ☹, je to strane lebo maly je nervozny, prerezava sa mu 1 zubok. tak trpime spolu. My sme na tom so spankom dobre, prespi celu noc. Len na zaciatku som urobila chybu ze malý spal v masej posteli ☹ , takze si teraz zvykame na postielku. Ja uz nekojim, maly sa sam odstavil, jedneho dna uz nechcel a ja som bola zufala ☹ , odstrekovala som, ale nechcel to ani s flase. Bolo to strasne a dlho trvalo, aby si zvykol aspon na UM. No co uz. Mas to tazke, to ta obdivujem, ja by som asi pocas dna odpadavala 🙂 .

myzma
22. sep 2010

@lili213 my to mame so zubami zase ok... moznoze je nervoznejsi, ale pocas dna to ani nevidno... mozno v noci to inak telo vnima a preto mrnci... my uz mame 5 zubov vonku bez teplot ci hnaciek... mozno ze to ze sa v noci budi suvisi so zubami... neviem.... mozeme sa dohodnut na zajtra... ste kocikovi? vydrzi adam v kociku bez problemov?

lili213
22. sep 2010

@myzma teploty tiez nemame, len ten strasny soplik asi 10 dni. V kociku v pohode vydrzi 😀 , mozeme sa dohodnut. Kedy a kde?

myzma
22. sep 2010
martina_maxian
22. sep 2010

@myzma @lili213 čaute baby, už som doma, deti uložené v posteliach,,, tak idem vás počítať... 🙂 vonku je úplne perfektne,, len nech to takto vydrží čo najdlhšie !! 😉 😉

martina_maxian
22. sep 2010

@myzma aj ja chcem IP.. ☹ 🙂

monkula
22. sep 2010

Ahoj..
ja sa na stretko nepridám... neznášam kočíkové stretká 😅 😅 😅

monkula
22. sep 2010

vy vodičákové, kde ste si vodičák robili?

martina_maxian
22. sep 2010

@monkula ja som bez kočíka,, a kočíky mi nevadia a vodičák som robila v BA stráááááášne dááávno.. 😉 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre