• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@martina_maxian ja som to nemyslela v zlom, lebo mne straašne vadí, keDˇsa niekam ponáhľam a cez celý chodník sú rozťahané tri štyri mamičky s kočíkmi, vlečú sa a rozoberajú pokakané plienky a kakáMe, papáME, toto aj fakt nemusím, prepáčte.. a keď poviem pardon, ešte budú frflať a sú drzé
Keď sa stretnem s Any, preberáme všetko možné, ale deti veľmi málo emoticon

A VL, tam pošuľujem po domoch aj ja emoticon
22. sep 2010 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ja sa o deťoch rozprávam len veeeeeľmi málo,,, a kávu s tebou dám rada.. emoticon
22. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian ako, ja svoje deti samozrejme milujem, ale sme na nich sami, tak ich máme niekedy dosť emoticon
OK, kávu niekedy môžeme dať... Odnesiem synátora niekedy na futbal a môžeme ísť... S jedným dieťaťom kávu ešte zvládnem, ale s nimi oboma, fu, aj dnes sa bili pred lekárňou emoticon
22. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula akože ste na nich sami??? ja tu tiež nemám nikoho (skoro) a nemám ich ani kam dať... ale kočík nemám, dnes som ho darovala.. emoticon
22. sep 2010 o 15:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@martina_maxian svokra 300 km a rodičia 70 a tiež ich nemám kam dať emoticon ten kočík zase neber tak vážne, proste ma vytáča, keď niektoré maminy tu v MA sa tvária, ako keby im patrilo celé mesto.. najviac milujem, keď prejdú cez križovatku, smerom k parkovisku a dve idú predo mnou a tretia ich čaká pri stánku a tie dve sa zastavia tesne za prechodom a ja nemám kade ísť, za zadkom mám tri autá, a oni sa pretekajú, ktoré dieťa vie toho viac.. emoticon
22. sep 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ja som si vodicak robila u Kelemenovej.
22. sep 2010 o 15:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 to je ktorá autoškola? Na mňa zbytočne idete menami emoticon
22. sep 2010 o 15:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
silver star tak nejako sa vola na 1. maja.
22. sep 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula to je v pohode s tým kočíkom, ja to úúúúplne poznám.. emoticon a ja mám tiež rodičom 300 km, a svokru 6 km,, ale tam by som ich nikdy nenechala.. emoticon
22. sep 2010 o 15:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 aha, na tú som počula dobré referencie, ako si bola spokojná?
@martina_maxian a odkiaľ pochádzaš?
Lili a aj ty si tuším prisťahovaná, však?
22. sep 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ja pochádzam z Ružomberka... ale už 5 rokov som bývala v BA, potom 2 roky v MA a teraz rok vo VL. emoticon emoticon
22. sep 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ružomberok, tam som nikdy nebola, len som tade prechádzala.. len neviem kam.... Tusím, keď sme išli do Martina, je to možné ? emoticon
22. sep 2010 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula bola som spokojna a boli velmi prijemny a dalo sa tam s nimi na jazde aj pokecat emoticon ja pochadzam s Trnavy.
22. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 milujem Trnavu.... mám odtiaľ spomienku na celý život emoticon emoticon
22. sep 2010 o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula tak to musi byt teda spomienka emoticon, ja Ruzomberku mam rodinu, mamimi bratia sa tam prizenili. emoticon
22. sep 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 no, veru je.. Tetovanie emoticon emoticon emoticon
22. sep 2010 o 15:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula aj ja ho mam s TT emoticon
22. sep 2010 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 hej? A kde si bola? ja v mefiste pri stanici
22. sep 2010 o 15:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula robil mi to jeden chalan a ten robil v mefiste.
22. sep 2010 o 15:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mňa tetoval Tomáš a Mm Peťo, Peťova (ex)priateľka je moja kamarátka a tento týždeň je v relácii Bez servítky emoticon
22. sep 2010 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti neviem povedat ako sa volal, bolo to davno, ale zistim emoticon
22. sep 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 a čo máš a kde? emoticon prípadne foto si poprosím...
22. sep 2010 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no myslim, ze mi to tiez robil ten Tomas, ma brata Petra on ma asi 30 rokov. Na lopatke ornament, co si vymyslel on emoticon
22. sep 2010 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 tak to neviem, či má brata...
ja mám na boku taký veľký kvet, chceš vidieť? emoticon
22. sep 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula posli emoticon ale ja tazko odfotim, ani neviem ze ho mam, lebo ho nevidim emoticon teraz som si ho pripomenula
22. sep 2010 o 16:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.myspace.com/497101712
a dole v priateľoch mám babu s nickom Mia, tak to je tá kamoška, čo som ti spomínala, čo žije s Peťom emoticon
22. sep 2010 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@momkula velmi pekne, to muselo byt bolesti emoticon ja mam len take nic a skoro som tam odpadla a 3 krat utiekla emoticon tu babu nepoznam, nevadi emoticon
22. sep 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lili213 to veru bolo.. hlavne, keď ma tetoval cez rebrá.... to som si myslela, že tú ihlu vymenil za pílku, či čo...
aj mi to potom celé opuchlo, mala som to všade modré a zelené, toto je fotené hneď potom, ako som dala dolu fóliu a umyla to emoticon emoticon
ale každý vraví, že je to nejaké veľké... emoticon men sa ornamenty veľmi nepáčia emoticon emoticon halvne ak sú na krížoch, to mi príde také otrepané
a ju poznať nemôžeš, je z levíc
22. sep 2010 o 16:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula no tie ornamenty na krizoch sa teda ani mne nepacia emoticon , hlavne ze si ty spokojna ci je velke alebo male emoticon , ale pekne je to, ale odvahu na taku velkost by som nemala, verim ze to muselo boliet. Mne stacilo emoticon
22. sep 2010 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula a co je ona zac, ked bude v relacii Bez servitky emoticon ci tam su aj bezni ludia emoticon ?
22. sep 2010 o 16:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš