Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
25. sep 2010

@mateson
@ani3012 ahoj, dobré ráno vám prajem... 🙂

ani3012
25. sep 2010

@monkula ahoj ! 🙂

monkula
25. sep 2010

@ani3012 Čo sa dnes chystáš robiť? 🙂 🙂
Ako sa Paťkovi páči v škole?

ani3012
25. sep 2010

@monkula ja nechystám nič 😀 ideme k naším k obedu a len dorobím tortu...som nepísala sem ? 😕

ani3012
25. sep 2010

@monkula a Patrikovi sa páči,len možno do družiny chodiť nebude...uvidíme,ako to bude budúci mesiac,lebo potom strašne rýchlo uteká čas a my nikam nechodíme,lebo si píše úlohy a už je pomaly tma.

monkula
25. sep 2010

@ani3012 asi áno.. ale kým niečo naťukám, lebo medzitým si odpijem z kávy a idem tam a tam, tak to pribudlo asi... 😀 😀 😀 😀

monkula
25. sep 2010

Anka, ani ja som nedala Jarka do družiny ,ani teraz, ani min. rok.. Načo? Ja som doma.. Presne ako píšeš, kým by si napísal po príchode domov úlohy, bola by tma, a to má ešte aj futbal, tak neviem, kedy by sa učil... 😝

ani3012
25. sep 2010

@monkula ja už mám po nej ...idem si dať ešte jednu-ráno pijem väčšinou dve kávy a už ostanem v kuchyni ,aby som si tú tortu dorobila

ani3012
25. sep 2010

@monkula on chodí do ČSFA ? Tam toho majú dosť...a Patrik chce ísť radšej takto von ako v družine a naviac mu aj tak nič družina nedáva-zatiaľ.

monkula
25. sep 2010

a podaril sa Ti te nkorpus nakoniec? čítala som v tortách, že sa T ito nejako zle pečie 😀

monkula
25. sep 2010

@ani3012 áno, ČSFA dosť ani nie, tréningy majú trikrát týždenne, ale mávajú náročné celodenné turnaje, mali sme na juhu min. týždeň a pred začiatkom školského roka sme boli v Rakúsku, to je vždy na celý deň 😝

mateson
25. sep 2010

@ani3012 No keby že sme na Juhu tak aj ja . Kačka do tej školy chodila ešte ked bola v meste tam vedla danového. Ale kedže ju postavili tam kde je tak to nehrozí. A malý je spokojný, páči sa mu tam ?

ani3012
25. sep 2010

@monkula dnes o 10 hod. je nábor na stolný tenis. Som aj premýšľala,ale Stano,že ho mám dať na plávanie radšej.
nemáš na niekoho kontakt z plaveckej
Ingrid Bukovská
Jakub Sedlák
Michaela Drahošová
Lívia Stašeková

Na ich stránke tel.číslo nieje

ani3012
25. sep 2010

@mateson
Patrik odpovedá :
vynikajúco, OK , úžasne a niekedy debilne 😅

mateson
25. sep 2010

@ani3012 aku pečieš tortu? My sme mali Shreka, dodám fotky. Minulý rok to bol Spiderman.

mateson
25. sep 2010

Ale nepiekla som ja ☹ ☹ ☹

ani3012
25. sep 2010

@mateson ale kde že Shreka 😀 ja pečiem úplne obyčajné,karamelová a vrch zdobím krémom príp. aj marcip.ozdobami ak si prinesú. teraz som robila srdiečko

mateson
25. sep 2010

@monkula Ty si zakladala tému čs pokec? Ja som moraváčka.

ani3012
25. sep 2010

baby fakt musím ísť,aby som ju stihla dorobiť + deti na krku.... 😉

mateson
25. sep 2010

@ani3012 No moja kuchárka v školke pečie naprosto užasné torty. Akože šijací stroj, kočík s bábetkom a tak. niektoré fakt vyrážaju dych.

monkula
25. sep 2010

@mateson áno, ja... hej? A odkiaľ z Moravy si? Moja mama je z brna 🙂

@ani3012 tak to sa pýtaš toho pravého, ja tých ľudí ani nepoznám a v živote som o nich nepočula.. VeĎ skoč do Maliny, možno tam teta pokladníčka nejaké čísla, alebo vizitku má...

mateson
25. sep 2010

aj ja musím, manža ide do Lanžhota vyberat mrkvu a ja skočím do Breclavi. Zatím čau, večer se ozvu 🙂

monkula
25. sep 2010

@mateson Lanžhot je krásna dedinka.... 😵 😵 😵 páči sa mi tam a veľmi veľmi

mateson
25. sep 2010

@monkula Lanžhot. to je tá prvá krásna dedina za Kutami. 🙂 🙂 Za 25 minut z Malaciek si tam. Moj osobný rekord za 15 . tréning za 20 rokov čo som tu 🙂 🙂 Brno je fajn, pozdrav maminu.

mateson
25. sep 2010

@monkula Já valím, večer ahojte.

monkula
25. sep 2010

@mateson ja viem, kde je Lanžhot.. 😅 veď píšem, že sa mi tam páči... 🙂 🙂
Ďakujem, odovzdám... aj ja Brno milujem

werronique
25. sep 2010

@martina_maxian ...a preco by si ich tam nikdy nenechala? 🙂

werronique
25. sep 2010

@werronique 😕

ani3012
25. sep 2010

@werronique a ty čo si zvedavá !? 😕 😝

martina_maxian
25. sep 2010

@werronique ale netuším k čomu to patrí,,, 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre