Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

Hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂
mateson
26. sep 2010
@martina_maxian piškotovu sme dávno nemali. Tu u nás robí mm, musím mu dat typ. Mna ničí toto víkendové varenie. ja robím veducu jedálne v školke a v piatok plánujem jedálny na celý další týžden. niekedy už mám z toho hlavu jak trubu čo stále vymyšlat. A prídem z roboty a mm sa opýta že čo budeme varit cez víkend. 🙂 🙂 čo vymyslíš zlatíčko 🙂
mateson
26. sep 2010
@martina_maxian v tej suvislosti ma napadlo. Plánuješ dat deti do školky?
martina_maxian
26. sep 2010
@mateson áno, plánujem,, od pondelka nastupujú... 🙂
martina_maxian
26. sep 2010
@mateson teda presnejšie od budúceho pondelka, od októbra.. 🙂
mateson
26. sep 2010
@martina_maxian tak držím palce, nech v pohode zvládate 🙂 🙂 🙂 tým nemyslím iba deti 😉 niekedy slzia aj maminky 😞 V robote ich utešujem ale ked sa to týkalo mna tak veru nejaká tá slzička ukápla.ale zasa musím povedat že náš malý má školku od začiatku strašne rád a teší sa tam. Aj adaptáciu zvládol uplne super.
mateson
26. sep 2010
@martina_maxian za to takto o rok to bude iná káva :-| neviem si ho predstavit v škole =-)
monkula
26. sep 2010
@mateson ja so mto nemyslela na Teba.. ja som ragovala nato, čo písala Martinka, že si o nej hneď niekto pomyslí, že si "užívala" s černochom.. a samozrejme, keĎ vidím maminku s tmavým dieťatkom, poviem si, že asi má černocha.. ale nejako to neriešim..

Ja som varial kuraciu polievku a kurča na paprike
monkula
26. sep 2010
@mateson v ktorej škôlke pracuješ? 🙂
mateson
26. sep 2010
@monkula V Jablonovom. Sme školka a škola v jednej budove. Teda malotriedna škola 1 až 4. ročník. tento rok máme napríklad troch štvrtákov 😉 Dokopy 40 školka a 29 škola.
ani3012
26. sep 2010
Dobrý večer ! 🙂

martina_maxian
26. sep 2010
dobrý večer.. 😉
ani3012
26. sep 2010
@martina_maxian no moc dlho nemôžem byť,som teraz písala dlhší príspevok v inej téme a mm je už 8-(
😃 😃
ani3012
27. sep 2010
dobré ráno ! Idem si robiť kávičku. dáš si niekto ? 🙂
martina_maxian
27. sep 2010
@ani3012 dobré ránko,, idem si aj ja spraviť... 🙂 😉
lili213
27. sep 2010
dobre ranko 🙂 aj ja si idem dat kavu, dnes bola noc strasna :-|
myzma
27. sep 2010
@lili213 co ste nespali? .... dobre rano
ani3012
27. sep 2010
@martina_maxian
@lili213
@myzma
káva ešte nespravená,už je aj malá hore,tak sa lúčim ešte skôr ako som začala 😞

@lili213 a aká bola noc ? Idú zúbky ?
myzma
27. sep 2010
@martina_maxian dobre ranko i tebe 🙂 chces i do ip? 😃
martina_maxian
27. sep 2010
@myzma čaute baby,, počasie je desné,,, netuším, čo idem dnes s deťmi robiť, aby sa mi tu nepozabíjali.. 🙂
lili213
27. sep 2010
@ani3012 asi zubky, kazde 2 hod. sa budi, trva to uz 3 noc. @myzma asi som ho prechvalila 🙂
monkula
27. sep 2010
dobré ráno Malacky 😃 😃
myzma
27. sep 2010
@lili213 😞 no mozem sucit s tebou... ja som dnesnu noc i preplakala....
myzma
27. sep 2010
@monkula dobre rano
myzma
27. sep 2010
@martina_maxian momentalne si vobec neviem predstavit, co vedia deticky vo veku tvojich.... :-N takze neporadim... :-N mne to ide skor so starsimi detmi... co sa tyka aktivit... my budeme dnes kvasit doma... 8-( aby sa to babie leto este vratilo.... x-)
monkula
27. sep 2010
ja som tak rada, že mám za sebou neprespané noci :-p :-p jarko bol super bábenko, od prvého dňa prespal celú noc, ale Chiara, to bolo niečo... Prvých šesť týždňov som nespala skoro vôbec, celé noci hore, cez deň sa postarať o deti, domácnosť, no bolo to otrasné. a to sme sa ešte aj sťahovali do toho, no úžasné.. 8-( 8-(
A Chiara vstávala v noci skoro do dva a pol roka.. 8-(
lili213
27. sep 2010
@myzma tak to si musela mat noc 😞 , Adam sa budil a plakal, len som musela stale chodit k postielke a hladkat ho. @monkula dobre ranko, Adam spaval super celu noc, to len teraz ma take obdobie ]-(
My dnes budeme tiez doma, mame novu zabavu, tak to snad prezijeme 🙂
myzma
27. sep 2010
@lili213 vase dieta nejako visi...... 😃
lili213
27. sep 2010
@myzma 😃 taka chvilkova zabava
monkula
27. sep 2010
@lili213 nič proti vkusu, ale tá modrá farba na stenách pôsobí na mňa veľmi chladne.. :-N :-N
lili213
27. sep 2010
@monkula 🙂 no ved modra je chladna, co uz.

Začni písať odpoveď...

Odošli