Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

lili213
27. sep 2010

@monkula vcera sme boli v TT a isli sme okolo Mefista tak som si spomenula 😀

monkula
27. sep 2010

@lili213 dík 😀
my sme teraz deťom robili izbu a Mm vymaľoval takto, skoro som odpadla, keDˇsom to videla:

lili213
27. sep 2010

@monkula krasne farebna 🙂 , my sme malovali na rychlo, stavali sme jednu priecku a vsade bol bordel, tak to dopadlo takto, neskor mozno vymalujeme inak.

monkula
27. sep 2010

my sme len v podnájme, ale izbu sme deťom spravili.. zvyšok už je horší 😅 😅 😅 😀

lili213
27. sep 2010

@monkula ja som horsie ako v podnajme 🙂

monkula
27. sep 2010

@lili213 si u svokrovcov?

lili213
27. sep 2010

@monkula no asi tak 😖 , my sme sa este nezobrali tak len buduci svokrovci.

monkula
27. sep 2010

@lili213 nezávidím... 😒 aj my sme sa brali keĎ mal jarko tri roky a pol roka

lili213
27. sep 2010

@monkula no nejako to este vydrzim, potom sup do prace, a bude sa riesit vlastne 🙂 , ja neviem kedy bude svadba nejako to zatial neriesim... ked bude cas 😀

ani3012
28. sep 2010

čaute baby.teraz ma napadlo...prečo my Malačania máme automat na mlieko v obchode ? 😕 😠

ani3012
28. sep 2010

@monkula pekné farby,ja som tiež chcela sýtejšie,že zelená a žltá a nejako to nevyšlo 😒 MM sa teda ani nesnažil,vymaľoval,len aby sa nepovedalo,ale to obdobie je chvalabohu za nami 🙂 dúfam 😅

ani3012
28. sep 2010

halooooo ! Malacky !!!!!
Inak ešte viete čo ma tu rozčuľuje ? Tí díleri,čo chodia s tými voňavkami. 😠 😠 😠 No už aj do bytu sa vám chcú nasáčkovať.Chodia po vchode a ponúkajú "Super akcie" a len tebe to dajú za neviem koľko ......
Dúfam,že žiadna z vás to nerobí 😅 ale strašne ma to otravuje.On ten jeden človek normálne za mnou utekal-si myslel,že zastavím. 😀

ani3012
29. sep 2010

@lili213 @monkula @myzma @martina_maxian @mateson
akože mne nevadí,ja sa každé ráno prídem samu seba pozdraviť a aj pekné sníčky si zaželám 😵 😵 😀 😀

ani3012
29. sep 2010

Dobré rááááánko Malacky ! 🙂

myzma
29. sep 2010

@ani3012 dobreeeeeeeeeee, dobreeeeeeeeeeee... vy spinkate v noci dobre?

lili213
29. sep 2010

@ani3012 dobre ranko 🙂
na tych dilerov mam tiez rovnaky nazor, pekne mi lezu na nervy 😠 , automat na mlieko ? Ani neviem ze tu je !

ani3012
29. sep 2010

@myzma hej,Evička spí od narodenia dobre.Mala aj také obdobie,že zaspala o siedmej a o deviatej bola hore,ale to jej išli zúbky.Inak spí na 1* ....ale ako sa tak poznám-pochválim a sa to otočí 😝
Počula som,že jantárový náramok je dobrý pri prerezávaní zúbkov,tak skús kúpiť.Ja tiež kúpim,len nechcem náhrdelník ale náramok,aj keď baby vraveli,že aj náhrdelník je fajn.My máme len 4 zuby totiž,jasenká sú hodne tvrdé,tak to bude aj viac bolieť.

@lili213 no vidíš ,som vedela,že polovica Malaciek ani nevie,kde ten automat máme a ďalší, že vôbec ho máme. Je v mäsiarstve pri stanici

lili213
29. sep 2010

@myzma aka bola noc ? Adam uz dobre, spi uz celu noc, ale ako pise ani3032 tak sa to asi otoci, ked ho pochvalim 😀 @ani3012 a co s tym naramkom ci nahrdelnikom 😕 , este som o tom teda nepocula. A co chodis na mlieko 🙂 , no aj tak daleko to je.

ani3012
29. sep 2010

@lili213 vraj jantárový kameň zmierňuje bolesti a nepokoj pri prerezávaní zúbkov
http://www.magnet-3pagen.sk/shop/jantarovy-nara...

myzma
29. sep 2010

@ani3012
@lili213 no s nasimi nocami by to mohlo byt lepsie, ale do 3,00 hod sa cca zobudi 2-3 x za posledne dni, po 3,00 hod je to uz skoro kazdu hodinu a okolo 5,00 hod kazdych 10 min... to som viac hore ako v posteli.... no aspon ze ten cas do 3,00 si moze clovek uzit.... idem si dat kavu k susede 🙂 ta ma akurat mesacne babo, ked sa vratim, ozvem sa 🙂

martina_maxian
29. sep 2010

dobré ránko dievčatá.... vyzerá, že dnes bude vonku konečne krajšie počasie??? Ja dúfam, že konečne áno... Baby chodíte niektorá nakupovať do pandorfu do Rakúska detské veci-oblečenie??

ani3012
29. sep 2010

@myzma a ty čo si myslíš,že som Azurit? Budem tu keď sa vrátiš ? 😀 😀 😀

ani3012
29. sep 2010

@martina_maxian my sem tam do Gansendorfu. prečo ?

monkula
29. sep 2010

dobré ráno....

ani3012
29. sep 2010

@monkula ahoj 🙂 vyspaná ?Mne sa dnes nechcelo vôbec vstávať 😝 som čítala knihu skoro do dvanástej a potom am mm zobudil,lebo mi chcel dať pusu-som sa zľakla a potom zase nemohla zaspať 🙄

monkula
29. sep 2010

@ani3012 ja som išla spať o pol desiatej... 😝 a nevedela som zaspať, nie som zvyknutá chodiť spávať so sliepkami, stále som sa budila, potom som zaspala a zobudila som sa nato, že mám pod sebou nejako vlhko 😅 😅 Dostala som MS 😝 😝 tak o štvrtej ráno do vane sa umyť, vyprať pyžamo a spať 😀

martina_maxian
29. sep 2010

@ani3012 do Gansendorfu?? a majú tam dobrý výber?? ja už neviem, kam mám chodiť nakupovať veci,,, A potrebovala by som už aj nejaké zimné bundičky a niečo do školky ponakupovať.. a chodíte priamo z Malaciek, alebo cez Bratislavu?

monkula
29. sep 2010

@martina_maxian v Hainburgu je obchod KIK , tam majú veci na oblečenie, za celkom dobré ceny... Inam nechodím, ja si nechodím nakupovať veci do AT, mne deti oblieka švagrinká z UK 😵 😵 😵

myzma
29. sep 2010

@ani3012 som s5 😎 😀

ani3012
29. sep 2010

@monkula
@martina_maxian aj v Gansendorfu je KIK a je to len pár km od hraníc. Chodíme tam kompou cez Záhorskú

@myzma pekné od teba 😀 ti to teda trvalo ta kávička

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre