Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

mateson
29. sep 2010

@monkula a manža má kde trvalý?

monkula
29. sep 2010
sasrnka
29. sep 2010

@monkula , tak mozno na Rakarensku ti ju zoberu 😉 Maju tam otvorit vraj provizorne triedy v byvalom detskom domove, kedze su skolky preplnene.

monkula
29. sep 2010

@sasrnka a kto ju tam bude trepať, keDˇmám dve škôlky pod oknami? 😠 😠 😠

mateson
29. sep 2010

@monkula ale napríklad v Jablonovom musia mat deti trvalý pobyt v tam. Tam je vela ludí z BA ktorý tam bývaju v domoch ale trvalý maju v BA na bytoch ktoré prenajímaju. Tak preto.

monkula
29. sep 2010

tu na Záhorí je všetko tak komplikované... 😝 😅

myzma
29. sep 2010

@monkula velkomoravska 🙂

mateson
29. sep 2010

@monkula problém preplnených školok je teraz celoslovenský. 😢 a aj v cz je to také isté.

monkula
29. sep 2010

@myzma aj ty? 😀 😀 😀
@mateson ale dávať potvrdenie o trvalom pobyte... a keby so mtam bývala, tak mi proste nezoberú dieťa do škôlky, pretože som v podnájme a som mimo domov? 😝

sasrnka
29. sep 2010

@monkula , som si srandu robila... Ale na Slovensku je uz vsetko mozne, ze z jedneho konca vodit na opacny koniec MA. My sme tak chodili s bratom. Z mesta, od AFK na Pezinsku a nasi boli radi, ze nas zobrali...
Inak, kamaratka byva v Jakubove a tam chodia do skolky deticky, co mali v juny-juli 2 roky. A ucitelkam nevadi ani prebalovanie, ani krmenie. Tak neviem, kde je problem, na ktorej strane, alebo systeme?

mateson
29. sep 2010

@sasrnka možno je v Jakubove málo detí. A tuším od nového roku má byt zasa povinná predškolská. Riaditelka niečo také spomínala.

ani3012
29. sep 2010

@sasrnka jáj! už viem ktorá Silvia ! 🙂 Som podľa malej zistila...dúfam,že rátam správne 😀
A ty pečieš tortičky ? Som nevedela 😵

mateson
29. sep 2010

a ja som dala do FB fotku našej poslednej tortičky a nikdo mi ju nepochválil 😢 😢 😢

ani3012
29. sep 2010

a inak KIK je aj na Zlatých pieskoch-pokiaľ sa nemýlim... 😅
som to aj našla :
http://www.shoppingpalace.sk/sk/obchody-a-sluzby

ani3012
29. sep 2010

@mateson ale to by som najskôr musela zistiť,že tam niečo je 😀
Si robila sama Shreka ?
No krásny je fakt ! 😵 😵 😵 frajerka! Či si niečo iné myslela ? 😅

mateson
29. sep 2010

@ani3012 neblázni 🙂 nerobila. Moja kuchárka v robote. Prvý krát robila Shreka. Ona pečie nádherné svadobné. A aj dobré 🙂

sasrnka
29. sep 2010

@ani3012 , asi hadas spravne...MAWA kedysi 😉 A nejako velmi nepeciem, len trocha. Presunula som si to sem http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=104874 (ak mi aj tento odkaz nezmazu...).
KIK je po novom aj v Pezinku, vraj. My sme chodili obcas do Hainburgu a este v Piestanoch. Za par korun a peknucke veci a nie je mi luto, ak to mala roztrha...

mateson
29. sep 2010

@sasrnka krásné, si šikula 🙂

lili213
29. sep 2010

no dnes ste toho ale popisali, k tym zbierkam ja obcas tiez dam i ked viem, ze to asi nedorazi na spravne miesto. @sasrnka ahoj 🙂 a krasne torticky robis.

agentkak
30. sep 2010

ahojte maminky,
viete mi niektorá poradiť dobreho detského alergologa???? dakujeem 😉

ani3012
30. sep 2010

@agentkak
detského alergológa máme len jednu :
Dobrovodská na Malom námestí.
potom až v BA na Kramároch 😉

agentkak
30. sep 2010

@ani3012
dakujem, takže predsa len jedna? darmo som ja na nete hladala a našlo mi len ju....len ona ma volne termíny az od januára 2011 😒 čož je podla mna ešte dost daleko.....

monkula
30. sep 2010

@agentkak detská alergologička, len táto... 😒 aj my k nej chodíme.. Ale ak máš možnosť, choď do BA, ja s ňou nie som veľmi spokojná

agentkak
30. sep 2010

@monkula ved práveže tu možnosť nemám... 😒 to potrebujem pre dcerku....a nejako nechce sa mi trepat do ba nakolko malinký je ešte velmi maly ma len mesiac a kojim ho takze som rada že s nim občas vybehnem von tu v ma 😀

monkula
30. sep 2010

@agentkak tak Ti nič iné neostane...
Gratulujem k čerstvému miminku, krásny chlapček.... A je zaujímavé, že skoro žiadnu z vás nepoznám ani z videnia.... Iba ani som hneDˇspoznala... 😀

ani3012
30. sep 2010

@monkula 😀 😀 😀

monkula
30. sep 2010

@ani3012 a ja som toľko krát okolo Teba prešla a vedela som, že si tu na MK, ale neoslovial som Ťa... Bola si mi nesympatická 😅 😅 😅 😀 😀

agentkak
30. sep 2010

noo tak asi mi fakt nič ine neostava 😒 ale je to fakt na hlavu postavene,,,,
dakujeme za gratuláciu 😒 pomaly si osviežujem mysel ake to je zas mat babetko 😅 po piatich rokoch 😀
mna poznat asi ani nemozeš ja som neni odtialto som sa sem privydala a žijem tu asi tri roky 😉

ani3012
30. sep 2010

@monkula krava 😠 😀

monkula
30. sep 2010

@agentkak ani ja nie som odtiaľto.. ale mám dobrú pamäť na tváre 😉
@ani3012 tak dík 🙄 🙄 🙄

😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre