• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
@monkula a manža má kde trvalý?
29. sep 2010 o 17:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. sep 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula , tak mozno na Rakarensku ti ju zoberu :wink: Maju tam otvorit vraj provizorne triedy v byvalom detskom domove, kedze su skolky preplnene.
29. sep 2010 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka a kto ju tam bude trepať, keDˇmám dve škôlky pod oknami? :angry: :angry: :angry:
29. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ale napríklad v Jablonovom musia mat deti trvalý pobyt v tam. Tam je vela ludí z BA ktorý tam bývaju v domoch ale trvalý maju v BA na bytoch ktoré prenajímaju. Tak preto.
29. sep 2010 o 17:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu na Záhorí je všetko tak komplikované... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
29. sep 2010 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula velkomoravska :slight_smile:
29. sep 2010 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula problém preplnených školok je teraz celoslovenský. :cry: a aj v cz je to také isté.
29. sep 2010 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@myzma aj ty? :grinning: :grinning: :grinning:
@mateson ale dávať potvrdenie o trvalom pobyte... a keby so mtam bývala, tak mi proste nezoberú dieťa do škôlky, pretože som v podnájme a som mimo domov? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2010 o 17:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula , som si srandu robila... Ale na Slovensku je uz vsetko mozne, ze z jedneho konca vodit na opacny koniec MA. My sme tak chodili s bratom. Z mesta, od AFK na Pezinsku a nasi boli radi, ze nas zobrali...
Inak, kamaratka byva v Jakubove a tam chodia do skolky deticky, co mali v juny-juli 2 roky. A ucitelkam nevadi ani prebalovanie, ani krmenie. Tak neviem, kde je problem, na ktorej strane, alebo systeme?
29. sep 2010 o 17:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka možno je v Jakubove málo detí. A tuším od nového roku má byt zasa povinná predškolská. Riaditelka niečo také spomínala.
29. sep 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka jáj! už viem ktorá Silvia ! :slight_smile: Som podľa malej zistila...dúfam,že rátam správne :grinning:
A ty pečieš tortičky ? Som nevedela :dizzy_face:

29. sep 2010 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja som dala do FB fotku našej poslednej tortičky a nikdo mi ju nepochválil :cry: :cry: :cry:
29. sep 2010 o 17:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inak KIK je aj na Zlatých pieskoch-pokiaľ sa nemýlim... :sweat_smile:
som to aj našla :
http://www.shoppingpalace.sk/sk/obchody-a-sluzby
29. sep 2010 o 17:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mateson ale to by som najskôr musela zistiť,že tam niečo je :grinning:
Si robila sama Shreka ?
No krásny je fakt ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: frajerka! Či si niečo iné myslela ? :sweat_smile:
29. sep 2010 o 17:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 neblázni :slight_smile: nerobila. Moja kuchárka v robote. Prvý krát robila Shreka. Ona pečie nádherné svadobné. A aj dobré :slight_smile:
29. sep 2010 o 17:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 , asi hadas spravne...MAWA kedysi :wink: A nejako velmi nepeciem, len trocha. Presunula som si to sem http://www.mimibazar.sk/recepty.php?user=104874 (ak mi aj tento odkaz nezmazu...).
KIK je po novom aj v Pezinku, vraj. My sme chodili obcas do Hainburgu a este v Piestanoch. Za par korun a peknucke veci a nie je mi luto, ak to mala roztrha...
29. sep 2010 o 18:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka krásné, si šikula :slight_smile:
29. sep 2010 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no dnes ste toho ale popisali, k tym zbierkam ja obcas tiez dam i ked viem, ze to asi nedorazi na spravne miesto. @sasrnka ahoj :slight_smile: a krasne torticky robis.
29. sep 2010 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte maminky,
viete mi niektorá poradiť dobreho detského alergologa???? dakujeem :wink:
30. sep 2010 o 10:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak
detského alergológa máme len jednu :
Dobrovodská na Malom námestí.
potom až v BA na Kramároch :wink:
30. sep 2010 o 10:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012
dakujem, takže predsa len jedna? darmo som ja na nete hladala a našlo mi len ju....len ona ma volne termíny az od januára 2011 :unamused: čož je podla mna ešte dost daleko.....
30. sep 2010 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak detská alergologička, len táto... :unamused: aj my k nej chodíme.. Ale ak máš možnosť, choď do BA, ja s ňou nie som veľmi spokojná
30. sep 2010 o 10:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula ved práveže tu možnosť nemám... :unamused: to potrebujem pre dcerku....a nejako nechce sa mi trepat do ba nakolko malinký je ešte velmi maly ma len mesiac a kojim ho takze som rada že s nim občas vybehnem von tu v ma :grinning:
30. sep 2010 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak tak Ti nič iné neostane...
Gratulujem k čerstvému miminku, krásny chlapček.... A je zaujímavé, že skoro žiadnu z vás nepoznám ani z videnia.... Iba ani som hneDˇspoznala... :grinning:
30. sep 2010 o 10:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. sep 2010 o 10:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 a ja som toľko krát okolo Teba prešla a vedela som, že si tu na MK, ale neoslovial som Ťa... Bola si mi nesympatická :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 10:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo tak asi mi fakt nič ine neostava :unamused: ale je to fakt na hlavu postavene,,,,
dakujeme za gratuláciu :unamused: pomaly si osviežujem mysel ake to je zas mat babetko :sweat_smile: po piatich rokoch :grinning:
mna poznat asi ani nemozeš ja som neni odtialto som sa sem privydala a žijem tu asi tri roky :wink:
30. sep 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. sep 2010 o 10:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak ani ja nie som odtiaľto.. ale mám dobrú pamäť na tváre :wink:
@ani3012 tak dík :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

:grinning: :grinning:
30. sep 2010 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš