Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
8. okt 2010

@sasrnka no pekné od vás 😀 😀 😀

monkula
9. okt 2010

@ani3012 ďakujeme ešte raz za lízatko a ospravedlňujem sa, že sme odtiaľ tak rýchlo odišli, bez pozdravu 😝 ale Chiara mi vybehla z obchodu, že ide dať Jarkovi lízatko, čo si mu kúpila... 😀 😀

ani3012
9. okt 2010

@monkula 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅
som ho neplatila 😅 😅 😅 😅
no nič,tak v pondelok ráno ich zaplatím 😀
som teraz zostala červená ako rak...keby si ma videla 😝
ale veď oni ma poznajú,tak no probléma 😉

monkula
9. okt 2010

@ani3012 tak ty si tomu teda dala... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sasrnka
10. okt 2010

@monkula , vcera som na teba myslela s plnym pochopenim, preco neznasas niektore kocikove seansy v meste. Mi jedna takato "mamicka" poriadne dvihla adrenalin. Som z hlavnej cesty odbocila smer Bernolakova, v protismere auto a mne na ceste KOCIK. Tak ja brzdim, lebo prekazka na ceste a "miminka" sa vykecava pri tom kociku na chodniku. A ked pozeram na nu a mavnem, ze ci je OK, tak mi zacala nadavat, ze co si ja o sebe myslim... Do kelu, baby, mna tak riadne vytocila!!! Nerobievam to, ale zastala som vedla nej, stiahla oknko a normalne som jej povedala, ze za to, ze je ona sprosta, tak nemusi zomriet jej dieta! Tava, ja jazdim pomalicky, ale viete, ako tu jazdia podaktori "sopliaci". Ona mi normalne este zacala nadavat, namiesto toho, aby ten kocik dala prec z cesty a sklapla. Radsej som isla prec, lebo blbym i tak nevysvetlis... A keby sa nieco stalo, tak asi ja do smrti si budem vycitat, ak by som sa neliecila niekde v Pezinku...

monkula
10. okt 2010

@sasrnka nepríjemný zážitok.... Ale kým človek nezažil, nepochopí... Aj mňa raz takto ohrozili na živote dve nádhery s kočíkmi 😖 Prechádzala som ešte s kočíkom, Chiara mala zopár mesiacov cez prechod, pre predstavu, mala som pred sebou posledný prechod pre parkoviskom, pri novinovom stánku, kde predávajú pečienku, a viete ako to tam chodí, som odkázaná len nato, kto ma tam cez cestu pustí... A čakali sme tam dve s kočíkmi, auto zastavilo, a ona vystartovala div ma neprevalila, a vošla na chodník, ja pár krokov za ňou, a ona zrazu zbadala nejakú kamarátku a zrevala, ako sedlaňa, a kočík postavila krížom cez vchod na chodník, druhá sa postavila vedľa nej a tiež krížom, takže som sa nemala ako dostať na chodník.. vodič auta už pochopiteľne trúbil, a ja som tam stála, tiež sa nerada hádam, ale auto už ma zozadu obišlo, vodič soptil, a blížil sa kamión... Tak som tým nádherám povedala, či by sa mohli ísť vykecávať niekam inam, alebo aspoň posunúť ten kočík, nech kvôli ich vykecávačkám neprídem aj s dcérkou o život, tak sa teda rýchlo posunuli, ale tie reči keby ste počuli... Ja som si ale predtým nevšimla staršieho pána, ktorý to všetko videl, asi nastupoval do auta na parkovisku, a prišiel k nám a tie dve sfúkol ako sviečky na torte, či ešte majú tú odvahu na mňa zvyšovať hlas, že by sa mi mali ospravedlniť za psychickú traumu, čo mi spôsobili, normálne som sa triasla.. 😝 😝
A kde presne sa to stalo? Ak na prechode pri inkubátore, tak si im nadávala priamo pod mojimi oknami 😀 😀
Ale presne ako píšeš, sopliaci tu jazdia otrasne, nič iné nepočujem, len škrípanie bŕzd a "túrovanie" motora
S takýmito ľuďmi nič nenarobíš a najhoršie je, že kvôli takýmto blbkám by si ty mala výčitky svedomia a trápila by si sa do konca života, pretože v konečnom dôsledku by si bola vinná ty... 😝
Tak nech Ťa už nič takéto nestretne

ani3012
11. okt 2010

@sasrnka inak ako písala Monika,fakt,niektoré maminky s kočíkami si myslia,že im patrí celý chodník,celý svet,bo su mainky a majú naj naj naj detičky..... 😝 😝 😝 😝
To nechápem ako takto môžu pristupovať ,hazardovať so životmi .....ja nevravím,možno sa ja mne stalo to,že som ostala na chodníku stáť,ale keď je to na dlhšie ako nakuknutie do kočíka,tak by sa malo ísť bokom,ak nie je miesto
a idem teraz do mesta ! A peši ! Aj s drobcom ! 😀 😀 😀

ani3012
11. okt 2010

@monkula a hlavne zaplatiť lízanky 😀 😅

monkula
11. okt 2010

@ani3012 ja som sa odtiaľ predtým vrátila, ale nikto ma nevyhadzoval ako zlodejku, tak som si myslela ,že si tam už bola 😀 😀 😀
A s tým súhlasím, niektoré sa nosia ako h..o na lopate s tými kočíkmi

martina_maxian
11. okt 2010

ahojte baby,, dlho som tu nebola,,, 😉 my už týždeň chodíme do školky, tak ja sa potom po malackách táram,,, a nestíham vás tu ani čítať...

ani3012
11. okt 2010

@monkula idem sa doobliekať,lebo sedím tu polonahá a je mi zima 😀
neboj,stavím sa tam hneď ako vyjdem z domu 😉

ani3012
11. okt 2010

@martina_maxian a ako škôlka ? napíš,neskôr si to prečítam 😉 teraz tiež idem do mesta 🙂

monkula
11. okt 2010

@ani3012 ja sa nebojím 😉 😉 😉 😉 😉

@martina_maxian a kam Ti chodia detičky do škôlky?

martina_maxian
11. okt 2010

@monkula ahoj, chodia na Juh do Ma,,, tam som ich chcela dať... tak ja ich dám do školky na 2 hodiny a potom behám po meste po nákupoch..
veľmi sa im v školke páči,,, až na ten prvý deň, keď revali ako paviáni...

monkula
11. okt 2010

@martina_maxian tak to je super, že sa im páči... 🙂

ani3012
11. okt 2010

@monkula už som doma,som to zacvakala,bez problémov,len tam nebola tá s tými peknými očami ale že ona jej povie,že som ich zaplatila 😉

@martina_maxian ak neplačú,že nechcú ísť domov,tak je fajn 😀

idem teraz obaliť karfiol a uvariť zemiačiky,polievku mám zo včera.Som dlho v meste ani nebola,lebo mala mi spadla na hlavičku a nosiť sa mi ju teda nechcelo,tak sme išli domov,ale mám vybavené čo som chcela. 😵

monkula
11. okt 2010

@ani3012 hej, dnes tam bola tá pani z krtíša 😉 A je Evka v poriadku?

agentkak
11. okt 2010

ahojte babulky zas sa sa idem pýtat.... aké máte skúsenosti s plienkami resp. či viete poradit niečo iné ako pampersky, čo najpodonejšie... dakujem 🙂

ani3012
11. okt 2010

@monkula malá je v poriadku,akurát som práve zistila,že sme stratili jantárový náramok ☹ kúpila a hneď aj dala v červ. obchoďáku na ruku a než sme prišli domov,tak ho nie je ☹

@agentkak ja musím používať len pampresky,lebo inak sa vyhadzuje. Ani Pamers sensitiv care jej nerobí dobre 😒

myzma
11. okt 2010

@agentkak my pouzivame uz len pampersky, predtym, ked bol maly mensi do cca 3 mesiacov som skusila i babylove z dm, boli dost dobre (pre nas 🙂 ), potom som skusila i huggies, ale od velkosti 4 su zase moc tvrde... to su nase skusenosti, preto sme zostali na pamperskach, kupujeme tie lacnejsie, sleep&play, nemaju sice elasticky zapinaci pas, ale to nam nevadi 😉 chces vymenit kvoli niecomu konkretnemu?

agentkak
11. okt 2010

@ani3012 fiiha vyhadzuje? to sa ešte nestalo teda.... 😨

@myzma vieš čo nemám nejak dovod akoze na noc mu chcem nechat pampersky a cez den by som chcela vyskušat niečo ine.. kamoška mi tiez spominala tie babylove a ked aj ty hovoris tak ich skusime tteda

dakujem za rady 🙂 😉

myzma
11. okt 2010

@agentkak dvojky su velkostou skoro ako trojky, sa nezlakni... teda to je moj odhad 😅 ale velkost tri sme uz nekupovali, lebo tiez sa mi zdali hrozne tvrde a velke ako huggies... podla mna pampers su asi pampers...

lili213
11. okt 2010

ahojte uz som spat 🙂 bola som u nasich @myzma @agentkak ja tiez len pampersky, ale nie sleep&play.

monkula
11. okt 2010

@ani3012 ten náramok ma mrzí... Ja som takto stratila zlatý náramok, darček od MM pod stromček, Veľmi ma to mrzelo, mala som komplet, náramok, retiazka a náučnice, aj som to oplakala, roztrhala som sáčok od vysávača a v tom bordeli som sa hrabala, či som ho nááhodou nepovysávala, no nepovysávala...
A plienky, používala som Babylove z Dm, bola som veľmi spokojná

agentkak
11. okt 2010

babule dakujem uz som kupila tie babylove v dmke tak uvidim na oko ta plienka vyzera dobre tak ju som hned dala malemu testnut 😉

lili213
12. okt 2010

Dobre ranko
@agentkak no ake su tie babylove ?

agentkak
12. okt 2010

@lili213 myslim ze celkom ujdu...určite lepšie ako tie tescové... 😉

lili213
12. okt 2010

@agentkak no ja som vyskusala len nejake s Kauflandu a uz nikdy viac, vzdy len v dm pozeram na tie babylove ze ich kupim, ale aj tak zoberiem pampersky, no snad niekedy sa odhodlam 😀

ani3012
12. okt 2010

@lili213 malej som dávala aj babylove,teda len jedno balenie,ale sa povyhadzovala a nemôže ani Huggies ani nič iné iba zelené pampers.Už viem,že nemôžem skúšať,lebo ani časté prebaľovanie mi nepomohlo aj tak bola vyhádzaná.

no a dnes čo sa mi stalo 😝 som bola na pumpe,malú som nechala v aute a išla som kúpiť nemrz. .zmes a nejako zle som musela hodiť rýchlosť a auto sa zastavilo až o ďalšie auto...nič sa teda nestalo,ale tak som sa klepala,lebo aj neviem čo to so mnou je,čím viac sa snažím,tým horšie robím ☹
MM povedal,že mám auto odparkovať,malú bachnúť do kočíka,zobrať 10 eori a ísť s kamoškou na kávu...že mám toho dosť,že aby som sa odreagovala 😕 🙂

monkula
12. okt 2010

@ani3012 tak nech si malú zoberie a ty choď bez nej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre