• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
baby inak prave sa tam na moste stalo nejake neštastie kopa policajtov a zachranarov :pensive:
14. okt 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak to vážne?
14. okt 2010 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak ježiši ,čo zase?

Inak, minule sme s MM skonštatovali, pamätáte sa, ako sa pri Bilel pri orezávaní stromov zabil ten človek?
Že zomrel úplne zbytočne, keďže tie stromy nakoniec vyrúbali
14. okt 2010 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mangel praave prišiel z bille a hovoril mi to že bud uraz alebo to horšie.... :unamused:

no presne na to som aj ja myslela že tie debilne stromy nakoniec vyrubali.... ale ešte včera som išla okolo s kočikom a pozerala som že tam mali nejaky žeriav a vyzeralo to tam dost nebezppečne :pensive:
14. okt 2010 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky opravujem sa nie prave ale ked prišiel z bille dodžubal ma že pišem blbiny :angry: :grinning: mi tu do toho škúúly :rolling_eyes:
14. okt 2010 o 21:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a nenatáča sa tam seriál krimy staré mesto ? Či tak nejako sa to volá :wink:
14. okt 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fuuha neviem, to mi len tak MM skonštatoval nechcem robit paniku
14. okt 2010 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@agentkak neboj , nič hrozné sa nestalo, rekvizity chystali celý deň :slight_smile:
14. okt 2010 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj Mm hovoril, že tam niečo natáčajú.....

@ani3012 a tam pri vás sa dnes čo stalo? Vraj niečo v podzemných garážach, boli tam dvepo žiarnicke autá, sanitka...
15. okt 2010 o 10:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula boli tri autá + sanitka
mali hasiči cvičenie- preverovanie veliteľa družstva a jeho posádky
15. okt 2010 o 10:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
A čo som napísala? jaj, dve, :sweat_smile: :sweat_smile: hej, tri boli... ešte som ich počítala ,lebo prechádzali okolo nás, no nič.... :grinning:
15. okt 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@monkula tretie išlo trochu neskoro. Ale cvičenie ukončili skôr,lebo mali nahlásený požiar v Suchohrade či kde.
Som si robila fotky :grinning:
15. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
15. okt 2010 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak v tej BB ...strašné,že ?
15. okt 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jááj baby takže nič sa nestalo???to fakt nakrucali??? :angry: noo chvalabohu...aspon že tak..
ani čo bolo v bb?
15. okt 2010 o 10:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Viete aká je na Záhorí najkratšia veta ?
No predsa:

Éééé ?

A viete čo to znamená ?
No predsa:

Prosím Vás, mohli by ste mi to zopakovať - nerozumel som.
15. okt 2010 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Čavte baby,chcem sa spytat.nahodov neviete o dajakom kruzku,v okoli malaciek.gymnastika,tanecna.som z kuchyne a tu naokoli nic take nieje mam 4.r dcerku a chcela by som jej skratit chvile
15. okt 2010 o 11:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
spýtaj sa v CVČ
http://www.cvcmalacky.sk/
určite si tam niečo nájdete :wink:
15. okt 2010 o 11:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute kočky ! Ako sa máte ? Ja od pol dvanástej budem behať s Patrikom po lekároch,sa mi vôbec nechce,keď si predstavím tú cestu do nemocnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: už aby bol ten most spravený,sa na to teším :slight_smile:
a inak neviem,či zbierate tie písmenká v Bille,tak je tam slovo chlieb.Treba to do zajtra napísať na hraciu kartu,veď pravidlá tam sú vysvetlené :wink:

som napísala slovíčko zbieraťe :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. okt 2010 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte Malacanky :wink:
Neviete podarit kde v MA sa daju kupit dobre cizmicky pre deti?
20. okt 2010 o 17:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miriamka , to by aj mna zaujimalo, lebo Nove boty, asi 4 druhy na vyber, obuv na stanici -nemali nic este tyzden dozadu, obuv v obchodnom dome: v jednom vobec nic a druhom(u Indiana), tak tam len snehulky. A este na hlavnej ceste, byvaly Kozatex, tak tam mali minuly tyzden tiez len snehulky(asi 2 druhy) a inak jesenne. To iste aj Deichmann, Reno v BA. Ale hlavne, ze pre nas maju cizmy uz v auguste :wink:
20. okt 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ved preto sa pytam...lebo ja mam veeeelky problem niekde nieco najst :angry:
20. okt 2010 o 20:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miriamka skúšala si v lekárni pri pošte?
Inak, ahoj :dizzy_face: minule som ťa zase stretla, išla si aj s maminkou ako keby do Kauflandu
20. okt 2010 o 20:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Monkula...v lekarni pri poste predavaju topanocky?To som nevedela...
Fiha,ty ma tak casto vidis v MA,a ja neviem kto vlastne si :wink:
20. okt 2010 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miri, áno, predávajú, a celkom pekné aj za normálnu cenu..
No vidíš.. aj si na mňa pozerala :grinning:
20. okt 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak to je este lepsie,ze sme sa v podstate videli a nevedela som o Tebe :grinning:
20. okt 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@miriamka nič si z toho nerob @monkula tuším pozná každého v MA :grinning: :grinning: :grinning:
a ad topánky: bola som predvčerom v Lamači v Galéria Tesco a prd som kúpila. Vôbec nemali pre Evičku jej číslo.Inak tam boli topánky,ale nie nejak strašne na výber.Ale aspoň niečo som chcela kúpiť. :frowning2:
navyše som ani nemala chuť vyberať,lebo mám niečo s nohou,budem musieť skočiť k doktorke,lebo z ničoho nič som ani chodiť nemohla,čo ma tak strašne bolela. :confounded:
21. okt 2010 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sasrnka ja som chcela malej kúpiť začiatkom leta sandálky. A vieš čo mi povedala ? Že nemajú :stuck_out_tongue_closed_eyes: a že už ani nedostane,lebo aj tak robila predsezónny výpredaj . No pochopíš to ? :rolling_eyes:
21. okt 2010 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja sa pochvalim...ze som jedny topanocky kupila tu v Polsku vcera vecer este,ale aj tak by som este jedny potrebovala...
21. okt 2010 o 08:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ani3012 , presne toto ma stve. Aj s oblecenim. Mala vyrastla zo zimnej bundy cez zimu a nikde som nemohla zohnat novu, lebo uz jarne veci nabehli. Az nakoniec jednu tusim C&A. A takto je to so vsetkym. Ale ja neviem nakupit veci pol roka dopredu. Lebo raz nosime jednu velkost aj 8 mesiacov a potom odrazu zmena za 2 mesiace...
21. okt 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš