Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
16. aug 2011

@sasrnka 😝

agentkak
17. aug 2011

@ani3012
@sasrnka napisala som niečo zlee ? 😕

ani3012
17. aug 2011

@agentkak nie....prečo ? Ja som narážala na názov témy 😉 inak tu baby v téme sú v pohode 😵

minix
17. aug 2011

ahojte kočky malačanky, ja som tiež z okolia, ale bývam v BA a veľmi rada by som otvorila od septembra/októbra kurzy angličtiny pre maminy na materskej s deťmi a ak bude záujem, aj angličtinu pre deťúrence, čo nechodia ešte do škôlky, všetko bude záležať aj na záujme. 🙂)
a takisto od októbra cca otváram aj kurz na znakovanie... 🙂
ak budete chcieť viac info, kľudne mi napíšte IP. 🙂))

agentkak
17. aug 2011

@ani3012 ja som sa zlakla že som sa začala pytat na toho zubara že teda asi som nemala ale ked ina tema malacky tu uz asi nie je...a prečo by si sem neprispievala ved ide o to že sa tu stretnu malačanky to neni podmienka že musiš byt tehulka šak sme všetky maminky 🙂


@minix ahoj s tou angličtinou uz viem ze to nieto robí aj som nad tým uabžovala ale mala nam ide do školy ja končím tohto roku Mgr. takze možno az s našim druhym drobcom o rok 🙂

anny1987
18. aug 2011

@ivulik20 dnes sme akurat isli na bicykli cez POlnu, uz normalne viem kde to je

hviezda22
18. aug 2011

@agentkak ja som sa tiež nedavno presťahovala z BA do MA a začala som tu chodiť Plutkovej, .....je velmi mila, niekto ju chvaly, niekto opak....ja som zatial spokojna. A teda hradí sa u nej všetko, ale myslím, že ten rozdiel je minimalny, dnes poisťovna takmer nič nepreplaca

ivulik20
18. aug 2011

@anny1987 a nebola som na terase náhodou? Taký biely dom, kocka, hned na začiatku... bola som tam dnes skoro celý deň 🙂

anny1987
18. aug 2011

@ivulik20 nevsimla som si vobec, zajtra asi pojdeme zas okolo na bicykli lebo sa ideme pozriet na stavbu

ivulik20
18. aug 2011

@anny1987 staviate v ZV? A kde?

anny1987
18. aug 2011

@ivulik20 ano, na Školskej

myzma
19. aug 2011

@ani3012 tiez som pozerala, akoto ze zmena nazvu...

nechooooooood prec... vsak si maminka a z malaciek 😵

lucinka855
22. aug 2011

Ahoj Dievcata, ja som z okolia Malaciek a este nie som tehu len snazilka ale dufam ze coskoro sa budem moct pysit peknym pupkom 😉 . Prajem Vam krasny slnecny dnik a nech su vase deturence i vy zdrave a stasne 😀

myzma
22. aug 2011

@lucinka855 vitaj medzi nami 🙂

lucinka855
22. aug 2011

@myzma Dakujem .. tesim sa z Vasich prispevkov, velmi zaujimave citanicko to tu mame... 😀

myzma
22. aug 2011

@lucinka855 jejda, su tu temy, kde najdes vselico.... v dobrom i zlom slovazmysle 😅

lucinka855
22. aug 2011

ano ano vsimam, ale je dobre ze si my zeny vieme vypomoct aj takto 😉 Dufam ze coskoro sa pudem moct premiestnit zo sekcie snaziliek do sekcie mamiciek . . .

lucinka855
22. aug 2011

@ani3012 vsimam ze si v 1.tyzdni tehotenstva a cakas dievcatko....?! Ako to vies? 😉

ani3012
22. aug 2011

@lucinka855 no lebo to dievčatko sa už narodilo 😉

xixi- inak dík za upozornenie....to som tam mala odrátavanie dní ,kedy bude mať Evička narodky 😀 😉
a teraz to začalo ukazovať aj v pase 😅

lucinka855
22. aug 2011

😀
@ani3012 😉

lucinka855
22. aug 2011

Vyuzila som obedovu prestavku a vybehla som si kupit do lekarne Femibion....uvidime ci to pomoze...dufam ze ano ☹

myzma
23. aug 2011

@lucinka855 ahoj, luci, ako to myslis, ze pomoze? to su len vitaminy, nie? urcite vsak uzivaj kys. listovu pred otehotnenim 🙂

lucinka855
23. aug 2011

@myzma ano presne to som mala na mysli, mozno tato kyselina listova mi trosku napomoze k vytuzenemu babatku.... Inak od dnes som na PN a beriem antibiotika vraj zapal priedusiek...no super nie? 🙄

myzma
23. aug 2011

@lucinka855 joj, tak ti prajem skore vyliecenie... ono, niektore vitaminy sa odporucaju i pred otehotnenim, ale podla mna to nesuvisi s plodnostou ako takou, je dobre, aby tvoje telo malo urcitu zasobu konkretnych latok v case otehotnenia a pocas tehotenstva...

teda, opravte ma, ak sa mylim 😅

a jednoznacne ti prajem, aby si sa presunula uz coskoro do fora tehuliek 😉

myzma
24. aug 2011

zienky, predavame 1izbovy byt prerobeny na maly dvojizbovy bytik (kuchyna s obyvackou a spalna) na Velkomoravskej ulici, ak by ste o niekom vedeli, kto by chcel kupit, mozeme si vymenit kontakty. Popripade poslem na mejl fotky a blizsie info 🙂 Oplati sa vidiet 🙂 Oplati sa kupit 🙂

ani3012
24. aug 2011

@myzma tak už teda idete do lepšieho ? Tak gratulujem a tíško závidím 😉
ale kupca nepoznám,sestra tiež predávala byt 2. izbový a neúspešne....

myzma
24. aug 2011

@ani3012 z 2 realitiek nam povedali, ze tychto nasich bytov je malo, takze cakame rychle jednanie, ale rozhadzujeme i vlastne siete 🙂 avsak, ak nepredame, nikam nejdeme a zaloha na dom prepada 😅 ale tento scenar davam hlboko do suflika a snaad ho nikdy nevatiahnem 😀 😀 😀 mame v klude min mesiac, dokedy potrebujeme predat byt... a dakujem, prislo to tak necakane, s Bozou pomocou to snad dotiahneme do konca (vratane rekonstrukcie)

renatad
24. aug 2011

😀 😀 ja predávam už skoro 2 mesiace veľký 3 izbák v novostavbe v MA 😎 no zatial nič len mrteeeee obhliadok, no inak som príjemne prekvapená, niekedy sa tu za mesiac napíše ledva pol strany a teraz za 2 týždne skoro 2 celé strany 😀 😀 som si počítala 😎

ohľadom toho zubára, popravde, nebola som u zubára vyše 11 rokov, áno dobre čítate, nie je to preklep 🤐 je to pre mňa najväčšia nočná mora, ale keď mala Laurinka 3 roky a chcela som aby nemala nočnú moru aj ona začala som hľadať a z ničoho nič sa mi do cesty života / predstavte si na dovolenke pri mori/ dostala zubárka z MA, ktorá má ale ordináciu v Kopčanoch pri Holíči, ALE baby ja si neviem vynachváliť je úžasná, Laurinka sa tam teší a aj Riško sa rád povozí v kresle 😀 popravde moj strach keď tam idem nezmizol úplne ale určite je minimálny 😀 😀 😀 začal k nej chodiť i manžel, čiže ked sa objednáme ideme všetci jedným autom a vybavené.

katulka239
3. sep 2011

ahojte mamičky :D rozmýšľame s kamoškou nad otvorením súkromných detských jaslí niekde v okolí alebo priamo v malackách čo vy na to? bol by záujem o umiestnenie vašich drobcov ? treba si urobiť prieskum :D

renatad
4. sep 2011

ahoj katulka239 nakolko tu v MA uz nieco podobne je : Certik a je to docela hoodne nad pomery myslim financne viacero rodicom, tak by to aj od toho zaviselo 😎
ale tie maminy, ktore musia chodit do prace a nemozu si dovolit byt doma tak to mozno uvitaju, ja medzi ne nepatrim MD si uzivam 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre