Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

sasrnka
7. feb 2011

@saeda , ak by si ma mohla prihlasit, tak budeme len velmi radi 😀 Satocky uz nosi Sara par tyzdnov doma na tancovanie 😉

ani3012
7. feb 2011

aj my chceme ísť 🙂 budete to mať limitované @saeda ?

saeda
7. feb 2011

@sasrnka si nahlasena
@ani3012 su este 3 volne miesta
takze 14.2. o 16 tej vstup v maskach i maminy :D
vstup je dobrovolny, bude tam pokladnicka

ani3012
7. feb 2011

@saeda ďakujem 🙂

saeda
7. feb 2011

@ani3012 ani a nahlasit ta,ci nie?

ani3012
7. feb 2011

@saeda jasné,že prídeme ...a to ako naozaj aj ja musím byť v maske ?

saeda
7. feb 2011

@ani3012 no ved sranda musi byt,nie?

ani3012
7. feb 2011

😝 😀 som zvedavá,kde čo zoženiem 😀

saeda
8. feb 2011

mozem pozicat kostym brusnej tanecnice 🙂))

sasrnka
8. feb 2011

@saeda , to snad nemyslis vazne? Ved co na seba narvem? Som rada, ze doma najdem tricko na to moje brucho 😀

saeda
8. feb 2011

@sasrnka no ved ja mam este vacsie 😀 😀 😀

petinka11
9. feb 2011

AHOJTE KOCKY .AKE BUDETE MAT MASKY??nemyslim teraz vase deticky ale priamo vy??hmmmmmmmmmmm??

ani3012
9. feb 2011

@petinka11 a viem ja ? To čí bol nápad ? 😠 😀

myzma
9. feb 2011

@sasrnka brucho? no keby som nevedela vtedy vo vanku, ze si tehu, tak si netipnem, ze cakas mimco 🙂 xixixixi, to keby si mna videla, sa zvacsujem kazdy den 😅

a babule, potom hodte fotky 🙂 mozeme to tu zmenit na sukromnu temu, ak nechcete, aby vas vsetci videli 😀 😝

sasrnka
9. feb 2011

@myzma , uz som sa zasa zvacsila. Toto druhe tehu ide nejako rychlo...aj priberanie 😒 😠

@ani3012 , uz si na nieco prisla? Ja si bud hodim Sarine kridielka a celenku a budem za maxi motyla, alebo flanelovu koselu a klobuk a kovbojka. Fantazia ma opusta a nechce sa mi ani vymyslat. Hlavne, nech sa deti zabavia.

myzma
9. feb 2011

@sasrnka s tym motylom budes origos mama 😎

myzma
9. feb 2011

@sasrnka potrebujem pomoooooooooooooooooooc, ako docielim potah na tortu zeleny? mas nejake overene farbivo? dakujeeeeeem, idem robit rybu, rybu, rybicku pre mojho ocina http://www.mimibazar.sk/tisk_receptu.php?id=34157

julia30
9. feb 2011

ja pouzivam take tie tekute farbiva mavaju v drogerii sem tam, a ked je zle tak pouzivam obyc praskove a tie maju isto v 101 drogerie. Teda aspon v TN to mavali v 10tke 🙂 tak skus tam

sasrnka
10. feb 2011

@myzma ako pisala julia, v 101 maju na pokladni praskove farby a minule som tam videla aj zelenu. Alebo u Spuchlaka, tiez na tej boznej pokladni mali. Keby si nezohnala, tak jedine zamiesat si modru a zltu. Inak, ked davas praskove farby, tak ten farebny oddtien nie je taky vyrazny, ako ked mas gelovku. By som ti pozicala, ale zelenu gelovku nemam. A este sa da, ze ked budes mat potah hotovy, tak farbivo(ked som robila potah s cukrikov, tak som farbivo rozpustala v citronovej stave) jemne naniest hubkou na riad.

saeda
10. feb 2011

@sasrnka no ty mas uz riadne grify na to pecenie... som vobec netusila 😀 😀

ja pojdem na karneval za ciganku... alebo to mam nazvat Romku? 😀 😀
Inak aj ja mam uz obrovske brusisko...na kilogramy to nie je vela, ale mne zisli dole stehna, zadok, ruky aj tvar a presunulo sa mi to do brucha... takze na zaciatku tehu som mala 59, potom som len chudla a teraz ked sa vydatne naveceriam, tak mam aj 60 kil. 😀

sasrnka
10. feb 2011

@saeda ani nemam. Uz som dlho nic nepiekla, som zlenivela. Uz len take lahke kolaciky 😀
Tak ja na zaciatku tehu 52 a teraz mam uz 60 kil. A ani neviem ako som ich nabrala. Ale lekarovi sa to dnes pozdavalo, ze uz aj farbu mam lepsiu 😀 Doteraz som bola, vraj, zelena 🙂

saeda
10. feb 2011

no tak baby porovnajte, ci sa podobaju ti moji synatori 😉

anny1987
10. feb 2011

Ahojte, akurat vcera som bola na úprechadzke v MA a kde som pozrela tam kocik. Same deti. Len som zavidela tym mamickam , ktore kocikovali spolu, len skoda, ze ja nemam taku partacku.

myzma
11. feb 2011

@julia30
@sasrnka dakujem zienky 😵 ked sa podari, prihodim foto 😵

emjee
11. feb 2011

@anny1987 ja byvam tam kde ty, len ja uz chodim do prace
@saeda cista kopia 😀

sasrnka
11. feb 2011

@saeda , uvidime v maji, ci budete mat kopiu 😉
@anny1987 , snad niekoho najdes s rovnako malym dietatkom. My sme uz na take kocikovanie velky. Aj ked, teraz sa Sara necha dost vozit. Asi uz tusi, ze sa jej konci sladka doba jedinacika 😀

anny1987
11. feb 2011

@emjee ANo, ty si zo Zahorskej?

emjee
11. feb 2011

@anny1987 😉 uz sme si spolu pisali na FB (Stuplici)

ani3012
11. feb 2011

a ja zase nerada kočíkujem ...a kočíkuje sa mi úplne zle,ak máme ísť dve vedľa seba...sme boli so sestrou pred rokom tak raz a nič moc...čo na to všetci vidia ? 😀

@saeda sa mi pred poradňou-pri Vánku "stratila"taška z kočíka..ale už ju mám,zlodejíčkovi nekoštovali plienky,krém a pár chrumiek,tak ju pohodil pri AFK na parkovisko a ja som ju našla už pri trafike,že ju jeden pán našiel.Píšem to len preto,lebo som sa pýtala dvoch maminiek,čo práve išli do Vánku,či nevideli čiernu tašku....
ja ako nechápem..ja viem,že som ju na kočíku nemala nechávať,ale som si povedala,že nebudem nosiť po obchodoch a lekároch veci na prebaľovanie a tak som to vyriešila tak,že jednu nechávam na kočíku a druhú-kde mám doklady,peňaženku a iné potrebné veci,tak tú mám stále zo sebou...ako som rátala s tým,že ju môžu šlohnúť,ale hndeď na prvý krát a na takom mieste ? 😝

saeda
11. feb 2011

@ani3012 to vazne? a ja si tam hocikedy necham kocik len tak...dokonca som mala aj bicykel odomknuty...ved som si povedala, ze maminy mi hadam nic nevezmu ... no ale bohvie, kto to bol...si mala super stastie, ze si ju nasla.... a nemala si tam nic cenne? Inak, tusim je pri AFK mestska kamera, na ktorej by bolo vidno, kto tam tu tasku nechal.....na mestskej policii sa to da zistit... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre