Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

barbora87
20. sep 2010

@monkula no ze to tu treba zase rozbehnut!ja frcim kazdy den na koniku 🙂))
Len pojdem asi uz hajat bo som dnes mala ten test na tehucukrovku a potom som cely den behala po meste a zajtra mi zacina tehucvicenie

martina_maxian
20. sep 2010

@ani3012 jeeej, no tak to sa teším... 😉

martina_maxian
20. sep 2010

@monkula ja jednu s mužom o pol šiestej,, potom pri deťoch o pol osmej,, tak kedy len chceš.. 😀 😀

monkula
20. sep 2010

@martina_maxian a nejakú neskôr nepiješ? 😀 😝

ani3012
20. sep 2010

@monkula tak akože aj my sme mali dva krát takú zimu,že nielen tričko s dlhým rukávom,ale ja svetrík.Evičky som tam zobrala svetrík,taký pekný rúžový-že načo-pre istotu a ako jej bol dobrý.
Bola som raz tak aj v Španielsku,prostred sezóny a zima. Tak už ani do Španielska nejdem . sesternica tam bola týždeň pred nami,vypisovala ako je strááášne teplo,ešte som z kufra povyhadzovala veci"pre istotu" a bolo chladno.Na večer a v noci bolo 17 stupňov

ani3012
20. sep 2010

@barbora87 tak to máš nabitý deň 😀 Ahojček a ukáž sa zase 🙂

martina_maxian
20. sep 2010

@monkula neskor ako o pol osmej??? no to ale potom už nie je ranná káva... pijem aj neskor,,, 🙂

monkula
20. sep 2010

a to ste tam mali dvakrát zimu ten týždeň, keď sme boli aj my? 😕

monkula
20. sep 2010

@martina_maxian ako pre koho, že... 😀 😀 😀 😀

ani3012
20. sep 2010

@monkula dva dni len pršalo.Bolo otrasne.A chladno. Ale aspoň že búrky boli a aj tornádo...to som ti vravela ? Na mori bolo a dosť dlho.

martina_maxian
20. sep 2010

@monkula a tebe deti kedy vstávajú prosím ťa.. 🙂

ani3012
20. sep 2010

@martina_maxian tak na tú pol ôsmu sa chytám 😀

martina_maxian
20. sep 2010

@ani3012 no tak zajtra ťa tu teda čakám... 🙂)

ani3012
20. sep 2010

@martina_maxian akurát zajtra nemôžem 😀 Idem k doktorke a pozajtra aj s Patrikom k doktorke 😝
Ale určite sa ukážem 🙂

myzma
21. sep 2010

@barbora87 ahoj, barborka, ako sa dari? tehotenstvo pokracuje bez problemov(?), dufam, ze hej 🙂 kocik uz kupeny? (ten moj je stale volny xixixixixi)

@ani3012
@monkula budem i ja rada, ked to tu obzivne 😵

@ani3012 mam od vcera to centrum v myslienkach, ze kedy by som tam mohla ist a hlavne koho zlanarit so mnou 🙂

myzma
21. sep 2010

...a pozeram, ze vcera to tu riadne ozilo 😀 mi to vyhodilo len na stranku, kde bolo spomenute moje meno a hned som pisala a ono to pokracovalo dalej xixixixi 😵

@martina_maxian aj teba pozdravujem

martina_maxian
21. sep 2010

ahojte,,, ahoj @myzma aj ja zdravím... A dnes ešte spíte, keď tu nikto nie je??? Prajem krásne ráno a pohodový deň. 😉

myzma
21. sep 2010

@martina_maxian zatial sme asi same 🙂 kavu som dnes vymenila za caj.... co deturence? uz niekde behaju?

martina_maxian
21. sep 2010

@myzma ja som už mala kávy dve,,, nejak ma dnes bolí hlava,,, deti sa ešte hrajú tu v obývačke,, ešte je vonku chladno,, ale za takú pol hodinku pojdu von.. a čo ty, ako sa máte??

myzma
21. sep 2010

@martina_maxian 🙂 dobre, dobre, matusko nam robi radost 🙂 len to tak rychlo leti.... ja si uziovam slniecko spoza okna a snivam o domceku, dva sme nasli v Levaroch, jeden je uz predany a druhy... tam priebezne znizuju cenu.... vyzera dobre, len maly dvor.... s tym dvorom to mate super.... uz si sa pozoznamovala s ludmi? zabydlena?

myzma
21. sep 2010

inak takuto slnecnu jesen mam rada 😵

martina_maxian
21. sep 2010

@myzma tak paráda,,, Matúškovi všetko len to naj k meninám prajem,, nech je šťastný, zdravý a nech má len krásny život.. 🙂 A zabývali sme sa celkom fajn, susedia sú v pohode,,, a tiež máme malý dvorček, v podstate len takú väčšiu terasu,, ale je to na nezaplatenie... deti sa tam vyhrajú nikde mi neujdú,, takže zatial stačí.. 🙂

myzma
21. sep 2010

@martina_maxian jeeeeeeeeeeej, dakujeme 🙂 mozem sa spytat na velkost dvora v m2? len kvoli predstave... ten domcek ma cca 218 m2

myzma
21. sep 2010

mozes do ip 🙂

ani3012
21. sep 2010

@myzma @martina_maxian
Dobrý deň ! 🙂

@myzma do centra sa chystám aj ja,ale tento týždeň asi ešte nie,lebo malá bola usoplená,tak až na ďalší a aj tak mám toho dosť.A ty chceš ísť bývať do Levár ? Aj ja by som išla,mám tam rodinu a ani to nie je ďaleko od MA. 😵 Videla som tiež jeden domček za 50 000 ,ale asi tam bude nejaká "chybička" ,lebo sa mi to zdá byť málo .(ako napr. v spoločnom dvore. 😝 )
a Samozrejme malému všetko najlepšie k meninkám 😵 😵 😵 😵

@martina_maxian aj mňa dnes bolela hlava ,ale už mi je dobre. Evička ešte hajá a Patrik je v družine. Do obeda som bola kvôli Patrikovi u lekára, zajtra tak isto ide na krv na ústav a vo štvrtok ideme na Biofeedback a v piatok na neurológiu. Je veľmi živý a tak si ho sledujú a ten Biofeedback by mu mal pomôcť sa sústrediť a tak

martina_maxian
21. sep 2010

@ani3012 ahojky,,, ani mňa už hlava nebolí,,, takže je to fajn... Aj mne obe deti ešte spia,,, došla mi nápady na varenie, tak som urobila len zeleninovú polievku, a francúzske zemiaky... Ráno som odniesla auto do servisu, tak celý deň trčím doma... ale zajtra si to vynahradím... Inak my tiež bývame v Levároch,, a je to tu celkom ok... 🙂

ani3012
21. sep 2010

@martina_maxian ja Leváre poznám. máte tam pri škole teraz krásne ihrisko.Sa mi páči,že je to oplotené aj keď by som zavrela aj vchod. ale fakt pekné,je tam aj dosť miesta a celkom sa mi páči,že sú tam kamienky,že si deti neublížia ak by spadli.

martina_maxian
21. sep 2010

@ani3012 áno áno, máme,, ale neviem či to tam nejak dlho vydrží.. stále sú tam naši potmavší spoluobčania (ja mám čo hovoriť, že?? 😀 ) a viac menej taký puberťáci,, tak neviem neviem,, ale teraz je veľmi pekné, je to super.. 🙂

barbora87
21. sep 2010

@myzma ahojly no da sa...dnes som bola na cviceni pre tehule...a teraz som si bola pre vysledky z tehucukrovky...nasli mi cukor v moci tak zistujem co to ma byt...
No kocik uz mame 3kombi od hauck...
Tak drzim palceky aby sa skoro predal ten tvoj

lili213
21. sep 2010

Ahojte
nejako sa to tu rozbieha 🙂 Mozem sa pridat? Do MA som sa pristahovala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre