Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
30. sep 2010

@monkula to ja zase pamäť na tváre nemám. u teba by mi stačilo,aby si zmenila účes a už by som bola v kely 😀

monkula
30. sep 2010

@ani3012 to vieme... mala som rozpustené vlasy a už ma vo večierke nespoznala 😀 😀 😀

ani3012
30. sep 2010

@monkula 😀 😉 ale potom neskôr mi to zaplo,že kto si 😀
idem variť,než sa malá zobudí .Pá 🙂

agentkak
30. sep 2010

tak asi si ma nemala kde stretnuť leda že v kauflande 😀 alebo v kaviarni 😀 moc som toho von nenachodila....robota ma vyčerpavala ... ale teraz uz začnem brazdit ulice malaciek s kočikom...aj ked sama - a to mi príde trochu čudne ale čo už 🙂

monkula
30. sep 2010

@agentkak a ja som zase radšej chodila sama.... ako som už písala, tie kočíkové zrazy... 😝 😝 do parku, Jarko spinkal, ja som si sadla na lavičku s knihou.. 😵 😵 😵
A do akej kaviarne si chodila?

myzma
30. sep 2010

@sasrnka mnam vyzeraju uzasne!!!!! tie torticky 🙂

agentkak
30. sep 2010

@monkula tak ja som zas davový typ 😀 takže spoločnosť poteší 🙂
si zas neviem predstavit ja lavička a kniha 😀 😀
do kaviarne oproti maline do 23jky

sasrnka
30. sep 2010

Vdaka za pochvaly 🙂
Ja tu poznam jedine Ani, a ak sa nemyslim, tak myzmu som stretavala kedysi pravidelne vo vlaku do BA rano 🙂 Monkul, teba som mozno tak raz videla, ale dobre, ze som bola ticho, lebo si bola s kocikom a aj ja a ty nie si na take stretka 😉 😀

myzma
30. sep 2010

@sasrnka fakt? mozem ta nejako poznat? daj indicie 🙂 alebo rovno fotku do profilu, snad ti ju tam nechaju 😉

myzma
30. sep 2010

@sasrnka necestujem uz takmer dva roky vlakom.... takze budem musiet oprasit spomienky z cestovania 🙂 aj sa pozname? rozpravali sme spolu niekedy?

lili213
30. sep 2010

no ja v MA tiez chodim sama na kocikovanie, bola som len raz vo dvojici 😀

agentkak
30. sep 2010

@lili213 a vo dovjici sa ti nepačilo ? 😀

sasrnka
30. sep 2010

@myzma , ja necestujem uz mozno aj viac ako 3 roky vlakom. Iba obcas teraz malu zoberiem do BA vlacikom sa previest... Dala som jednu foto do albumu, aby ste ma mohli spoznat nabuduce v meste 😉

lili213
30. sep 2010

@agentkak jasne ze ano, ved konecne som sa porozpravala pocas dna s dospelou osobou 😀

ani3012
30. sep 2010

a kedy si dáme to stretko ? 😕

lili213
30. sep 2010

no ja si malokedy niekoho vsimnem na ulici a ked ano tak ho potom neviem zaradit 😒

monkula
30. sep 2010

@sasrnka zase ma tak vážne neberte... Náhodné stretká, ktoré mi spríjemnia deň mám rada... 😉 ale také tlupové, že štyri v parku a potom zavadzať každému na chodníku...
@agentkak hej, aj mM tam sem - tam chodí.. 😉 ale skôr večer s kamarátmi, než cez deň, cez deň chodí inam

ani3012
30. sep 2010

@monkula a prečo nie ?
s tebou sa nedá dať náhodné stretko. Najlepšie si sadnúť niekde a pokecať , bo s tebou mám tuším stále o čom. aj v tej Bille a to som ťa videla prvý krát

agentkak
30. sep 2010

@lili213 noo ved to ze sa mas s kym aspon porozpravat a vymenit zažitky a skusenosti....ja asi za chvilu začnem trpiet samomluvou 😀 😀 😀 😀

@monkula ved aj ja som tam chodila väčšinou tak na večer alebo cez vikendy sme si šli s mm sadnut a možno ho aj z viednia poznam 😀

monkula
30. sep 2010

@agentkak tak ho má mv albume, pozri, možno ho naozaj poznáš, on je veľa ľuďom známy... 😀
@ani3012 ja neviem.. proste mi straašne vadí, keď sa mamičky rozprávajú len o tom, čo robia a spravili ich deti, aj minule, išli za mnou dve, a predstav si, tá moja, mi včéra zedla ceuého pribiňáčka, heeej, no to aj naša, a naša už spravila tri kroky a naša 5 😝 😝 no preteky tour de vedomosti.. 😒 a toto ja nemusím.. ja som hlavne človek, ja sa chcem rozprávať aj o niečom inom, než o tom, čo moje deti vedia.. Ja viem, v čom sú šikovné a nepotrebujem sa s nikým pretekať...

agentkak
30. sep 2010

@monkula idem teda kuk 😉
ono vždy sa da rozpravat o všeličom inom len sa treba naladit na rovnaku vlnovú frekvenciu 😠

agentkak
30. sep 2010

@monkula krásne detičky máš juj a tie magické oči 😵 😵 😵 😵 veru tvoj tata ma takú tvár že už som ju niekde videla ale nepoznam ho 🙂

ani3012
30. sep 2010

@agentkak tak s Monikou problém mať nebudeš 😀

agentkak
30. sep 2010

@ani3012 tak ja verim že by som nemala problem s nikým 😀 😀 😀 ja som docela tolerantná prisposobivá a skladná 😀 😀 😀 😀

ani3012
30. sep 2010

@agentkak aj ja ! Ale iba raz 😀

agentkak
30. sep 2010

@ani3012 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lili213
30. sep 2010

@agentkak.... tak to velmi nemam, moja komunikacia pocas dna je brm brm, mama a rozne zvuky.

monkula
30. sep 2010

@ani3012 čo si tým chcela povedať? Že nezatvorím tie ústa a nezatvorím? 😀 😀 😅

monkula
1. okt 2010

a dnes sa nekávičkuje? 😕 😕 😀

sasrnka
1. okt 2010

Ked ja kavu nemusiiiim 😉 Troska sme flakali po meste s malou. A planujem este raz, ale to pozriet, ako nam robia strechu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre