Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

petinka11
17. jan 2011

tak mi sme dnes vo vanku ani neboli lebo ma mali od vcera sopliky a nechcela som riskovat ale ako budeme fit isto pojdeme....

petinka11
17. jan 2011

a ako bolo,tie co ste boli dnes vo vanku??

ani3012
17. jan 2011

@petinka11 rušnoooooo 😀

brumka
17. jan 2011

ahojte, potrebujem poradit dobru detsku koznu lekarku v MA, som z juhu

monkula
17. jan 2011

@brumka mne pomohla MUDr. Olvedyová, ale či ešte v MA pracuje, netuším... to bolo dávno.. ešte keDˇbol Jarko novorodenec
ale vraj je dobrá kožná na nám. 1. mája, to je tá vysoká bytovka pri súde, tá sociálna, ale nespomeniem si na priezvisko, možno rodené Malačianky pomôžu viac...

brumka
17. jan 2011

@monkula dakujem,ja tiez niesom rodena malacanka

ani3012
17. jan 2011

@monkula Mucsková ? to ale nie je ul. 1. Mája
my k nej chodíme a mne sa páči ako lieči...zatiaľ nám pomohla

ani3012
17. jan 2011

@zuveru ahooooj ! A ty si tiež tehuĺka ? Sa to nejako začína rozoberať tu v MA 😀

monkula
17. jan 2011

@brumka tak vitaj medzi prisťahovalcami, ako sa ti tu páči?
@ani3012 hej, Mucsková, vždy mi to meno vypadne, hlavne, že moja prababka sa tak volala za slobodna 😝 😀 😀
ale pred pár rokmi tak bola, nie?

ani3012
17. jan 2011

@monkula ale to nie je ul.1 mája,ona tam je čo si pamätám veľmi dlho.
http://www.azet.sk/firma/87652/mudr-ludmila-muc...
sa ti tak babka volala ? Sranda...nie ste nejaká rodina z 15 kolena ? 😀

monkula
17. jan 2011

ale kurnik, Mierové námestie, jasné, to som myslela, veď v tej sociálnej bytovke, nie?

prababka, mama môjho deda... 😀 a možno aj sme, viem ja? 😀

petinka11
17. jan 2011

Tam som aj z malym chodila ku koznej celkom fajn dr........ale tych ludi co tam vzdy bolo....eeeeeeeee 😝

brumka
17. jan 2011

@monkula podla mna to tu nieje zle, ten juh je troska od ruky ale je to tu podla mna este fajn 🙂 nestazujem si a tebe?

ani3012
17. jan 2011

@petinka11 ľúdí má,ale ona je šikovná...na to koľko ľudí tam je,to ide celkom rýchlo.Ona denne vybaví aj 50 pacientov-inde majú problém s 15 😝

petinka11
17. jan 2011

@ani3012 no my sme tam nastastie chodili ked bol maly este prednostne brany...tak ze som si tu radu tam nikdy nevystala..a teraz uz nemusime chodit..ale ma tam vzdy hnevalo ze boli hodiny pre deti..a vsetky stolicky obsadene starymi babkami a dedkami.....

ani3012
17. jan 2011

@petinka11 aby sa im ušla prvá časenka 😝 deti vybavuje bez časeniek

petinka11
17. jan 2011

@brumka a odkial inak si??ja tu tiez byvam len nieco cez rok....

ani3012
17. jan 2011

@brumka juh je dobrý,keď potrebuješ niečo vybaviť,tak máš takú maxiprechádzku...to ja som hneď v meste a prechádzať sa mi len tak ma nebaví

petinka11
17. jan 2011

@ani3012 vad jasne ,času je malo....

brumka
17. jan 2011

@petinka11 z devinskej. S vybavovanim to je niekedy problem ale da sa, skor vybavujeme autom 😀

petinka11
17. jan 2011

@brumka no teda.....ja som z dubravky....

monkula
17. jan 2011

@brumka veľmi sa mi tu nepáči, ale to je môj problém.... 😀 😀 😀
ja som z okresu Dunajská streda.
Predstavte si,dnes som bola v tom obchode na Záhoráckej ,taký malý, blízko ORANGE-u, neviem ,ako sa to tam volá a tam mali vycapené, že zľava 80% a tak som tam išla a že rifle 175€ a sveter 110€ 😀 😀 😀 😝

monkula
17. jan 2011

@petinka11 my sme v Dúbravke chvíľku bývali, na Nejedlého, videla som priamo do školského dvora... Milovala som to tam.... Síce výhľad nič moc, tam sivá budova, tam sivá bytovka, ale aj tak som to tam mala rada.... Tam som mala toľko kamarátok, že som nevedela, s ktoru ísť skôr von.. to eln tu som ako prst... 😝 😀 Asi som protivná..
@ani3012 som protivná? 😀

brumka
17. jan 2011

@monkula mne sa celkom paci az na tie niektore pripady ludi a to tmavsie obyvatelstvo. mi sme vcera boli v avione a hroza, nic neobleciem, nohavice 60€ a viac a vraj 50-80%zlavy a ta moda.

petinka11
17. jan 2011

@monkula no naverim....moja krasna dubravka....ja som tiez byvala na nejedleho 27 a byvala som hned oproti telocvicniam...aj som tam vychodila celu zakladku.....mas rovnaky vek ako ja....ty si tam nechodila???

petinka11
17. jan 2011

@monkula no neverim....moja krasna dubravka....ja som tiez byvala na nejedleho 27 a byvala som hned oproti telocvicniam...aj som tam vychodila celu zakladku.....mas rovnaky vek ako ja....ty si tam nechodila???

monkula
17. jan 2011

@petinka11 nie, nie, my sme tam bývali len zopár mesiacov, ale doteraz na tie časy spomínam...
No aj my sme bývali, tak ,že som videla priamo do areálu školy, telocvičňa, ak ovravíš... tie tri bytovky, čo tam boli, ja som bývala v tej strednej

petinka11
17. jan 2011

@monkula ano viem ktory dom myslis...ja som byvala v tom dlhom 8 poschodaku....bolo tam podla mna super...tak zivsie...tu sa nikomu ani von nechce chodit.....mne sa zase nechce samej .....

monkula
17. jan 2011

ako boli tie malé potraviny?
V tej bytovke som mala kamarátku 🙂

petinka11
17. jan 2011

@monkula TAK TIE TAM BOLI UZ PEKNE DAVNO....byvala som o 2 brany blizsie k tebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre