Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
6. mar 2008

ahoj ivulík, vítam ťa medzi nami, dúfam, že sa často ukážeš..
Aj ja chodím ku Gajdárovej, som maxim. spokojná...
A odkiaľ si sa sem prisťahovala a kde teraz bývaš? 🙂 🙂 🙂

ivulik007
6. mar 2008

Dík za privítanie monkula 🙂 🙂 No ukážem sa tu ako bude možné 😉 pôjdem si vybaviť teda tú lekárku, bo mám na to už len pár dní.. Predtým som bývala pri Holíči, ale nedávno sme sa sem presťahovali s manželom na vojenskú ubytovňu - manžel je vojak. Berieme to len prechodne, kým sa nám nepodarí niečo nastálo.

gangulienka
6. mar 2008

Gio ano som z Vysokej, ale len nieco vyse roka tu byvame 🙂

kattom
9. mar 2008

ahojte. kuko je este v nemocnici, alicka dostala zltacku 😒
monkula ako kiahne? ste zdravi zatial?

bora8
10. mar 2008

ahojte, hlásim sa k Malačankám, som domáca, ale našla som Vás až teraz, už som zistila, že sú tu aj Malacky tak budem chodiť častejšie 😉

ivulik007
10. mar 2008

Ahoj bora8 🙂 🙂

bora8
10. mar 2008

ahoj ivulik, ako vidím tak by si mala mať každým dňom bábo 🙂 , chodila si v MA na prípravu? do Vánku? alebo len do pôrodnice? a kde budeš rodiť?

luculka
10. mar 2008

cafte,,,no zajtra by mali ist Kuko domov 😉

ivulik007
10. mar 2008

bora8 - hej, termín sa už nezadržateľne blíži 🙂 Stále mi to nedochádza, že budem rodiť 🙂 Nie, na prípravu som nechodila, takže to bude naostro 🙂 Ale ja dúfam, že lekári a sestričky budú milé a všetko mi vysvetlia. Rodiť budem na Kramároch. Už by som to chcela mať za sebou...

kattom
10. mar 2008

bora ivulik vitajte.
ivulik - neboj, ono to pojde aj bez pripravy. ja som bola vo vanku iba dvakrat myslim - a zvladli sme to.
monkula - dnes som chcela prist na trening, ale muz prisiel skor domov, tak sme boli pozriet v parku, ako to tam vyzera po tej vichrici - este sme tam neboli odvtedy. a stretli sme keity - ninke je uz lepsie a simonka to nechytila zatial.
no idu mi manzelky na prime, takze idem pozerat..

ivulik007
11. mar 2008

Ahoj kattom 🙂 🙂 🙂 Veď dúfam, že to pôjde v pohodke. Kedysi žiadne prípravy neexistovali a ženy to zvládali. Tak to snáď zvládnem aj ja, nie? 🙂

gio
11. mar 2008

bora8- ahoj, gratulujem k babetku ! / tvoja maminka mi to nedavno spominala, ze budete mat babetko/

telinka
12. mar 2008

ahoje dievcatka 🙂

tak ako sa mavate?

gratulujeme kukovi k princeznicke 🙂

monkula este ste nenasli domcek vasich snov? 😉

vrtulka ako rastie vanesska?my mame dnes uz tri mesiace 😉 😉 😉

neka
14. mar 2008

Kattom, Monkula, kiahne vas nezasiahli ? 🙂

zuzitka
14. mar 2008

kati, o par dni bude vas chlapcek mat rok!!! kedy bude oslava? 😵

kattom
14. mar 2008

neka - nie!! chvalabohu. ale doktorka vravela ze tych 21 dni -takze este tyzden asi.. inak ked sa vycasi, tak zase by sme mohli hodit stretko - uz aj skor. prestala som dojcit v sobotu a maly sa budieva o siestej/siedmej - takze kludne, ked pojdete niekedy zo skolky.. jo a uz ma kubko tie cdcka - anglicke a uspavanky, takze potom vymenime dobre? 😉 (luculka aj pre teba samozrejme bude..)

zuzi - my traja normalne v pondelok. a s babkami a dedkami robime v piatok - velkonocny - u nas doma

neka
14. mar 2008

Jasne 😀 staci cinknut.
Inak podla dnesnej predpovede to vyzera ze sa nam na Velku noc vrati zima, ma dokonca aj snezit 🙄 no parada a ja som si uz aj kupila novy fotak aby som mohla robit lepsie fotky uz od jary 😅

No u Evky sa obljavili presne dva tyzdne po tom co sa Adamkovy ukazal prvy pupacik.

neka
14. mar 2008

Boze aka chyba 😅 , oprava: " od jari "

kattom
15. mar 2008

neka - cinknem 🙂 . v pondelok zacina novy cyklus cviceni vo vanku s detickami - takze ideme zasa tam. ale utorok by sme mohli.
monkula - halooo.. dlho si tu nebola. ides v stredu s jarkom na trening ty alebo muz? ze by som vas prisla pozriet

inak kocky neviete - prisiel cirkus, je toho plne mesto - ak by sme chceli ist pozriet iba zverinec s malym, ze kolko to stoji? a to "pri mlyne" - tym myslia, ze je postaveny tam ako vzdy - na treningovom futbalovom ihrisku pri parku? alebo je to niekde inde?

zuzitka
17. mar 2008

kattom .... Jakubkovi zelame k 1.rocku vela zdravicka, stasticka, aby dobre papal, aby pekne rastol a nech mate z neho este vacsiu radost ako doteraz 😵 🙂

kattom
17. mar 2008

zuzko jakubko dakuje!!! a v piatok caka samka, ze sa zahraju.. 😉

zuzitka
17. mar 2008

tesime sa 😵

zuzitka
17. mar 2008

kukla som tvoj blog a .... gratulujem k prvym samostatnym krocikom 😉 a naozaj velmi pekne scrapiky mas 🙂

kattom
18. mar 2008

ahojte - stretnutia u mna momentalne nehrozia - vcera sa nam doobeda pokazil kocik - odlomila sa mi nosna konstrukcia, co drzi predne koliesko, takze sa nemam ako dostat von v tom pocasi, co tam bolo dnes a ma byt cely tyzden. strasne vadi kubkovi ten vietor, takze ani peso, ani vo vaku ani s trojkolkou ☹ sa citim taka obmedzovana tym. ale uz mam objednany golfac a dufam, ze vo stvrtok dojde, lebo neviem.. alebo nech sa aspon vycasi.

elvo
19. mar 2008

ahojte ako sa mate kam chodievate v ma von? 🙂 ze by sme sa s vami radi tiež stretli

monkula
19. mar 2008

Kati, kočíka mi je ľúto...
Jarko má soplíky, aj malinká, takže aj my sme doma, Kubkovi dodatočne všetko naj k narodeninkám a gratulujem k prvým samostatným krôčikom, už ich máme za sebou aj my... 😵 😵 😵
Elvo, my sa stretávame väčšinou pred Lidlom a potom ideme do parku... 😉 😉 😉
Keď sa vyčasí, dáme veľké stretko...

luculka
19. mar 2008

ahojte,,,aj my mame sopliky,,,davam morsku sol,,,,ale najako nam to nepomaha 😒

kattom ako vkladas video na blog...inak super scrapiky 🙂

kattom
19. mar 2008

ahojte - takze dnes doobeda bol zasa vietor, tak sme von nesli, ale bola u nas mia85 s janickom. a potom sme rychlo po spinkani poobede vybehli s kubom von, kym svietilo slnko a neprsalo - vobec nechcel chodit, len sa nosit v babyvaku - sa citim ako z posilovne.. a taky je umrncany, asi nas stale tie zubky trapia - uz od soboty.. mu tiez sobota, nedela z tych zubov tiekli sopliky ako z vodovodu - tak morska sol, odsavat, morska sol, odsavat.. sa aj bojim ci mu chudakovi nerobim nejaku traumu do buducnosti.. vzdy tak krici pri odsavani, ale akonahle vypnem vysavac, tak sa smeje od ucha k uchu
elvo - urcite sa rada stretnem tiez - ked bude lepsie pocasie a budem uz pojazdna s kocikom
luculka - video - ked davam novy prispevok na blogu, je tam taka ikonka a cez nu sa mi to tam nahra..

luculka
20. mar 2008

ok,,,skusim,,,inak skoda ze som sa s miou nestretla,,,zevraj mi volala,,,kedy zase pridu nevies?? 😒

elvo
20. mar 2008

katton neskusala si davat homeopatika na zubky mne to poradili v lekarni.my ešte zubky namame ale dasienka mame riadne navrete.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre