Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
17. dec 2007

saeda, ja bávam za ikubátorom, oproti škôlke...
Emjee, s tými bocianmi na tom niečo bude, aj ja som videla bocianov, keď som išla k našim a o pár dní som zistila, že som tehu... 😀
A pri Chiarke som videla z okna domu hniezdo, a hovorím mužovi, aha, bociani a o pár dní, zase tehu, tak teraz, keď vidím bocianov, radšej zatvorím oči, veru, budeš musieť hľadať bocianíkov...

Ahoj vrtuli...

monkula
17. dec 2007

vrtul, mám, medovníky, linecké, kávové, a praclíky, ale tie ešte musím zajtra dorobiť, pretože dnes bola malá mimoriadne protivná, tak muselo ísť cesto do chladničky, snáď zajtra... 😅 😅

emjee
17. dec 2007

vrtulka posli, ocakavam 🙂 dakujem

gio
17. dec 2007

saeda- tvoja tvar mi je povedoma, nevolas sa nahodou Jana ?

kattom
17. dec 2007

monkula - ty si sikulka s tym pecenim. 🙂 ja mam zatial len jeden druh -v sobotu som piekla. ale moja mamina slubila ze nas zasobi tento rok aj svokra nieco nabali, tak sa nejako nebojime 😀 . a nam s muzom uplne staci susene ovocie a arasidy.
aj by sme sa mohli znova stretnut - len neviem, ako s casom. nechce sa ti niekedy tento tyzden na prechadzku? (napis do IP ked tak..)od soboty ma muz dovolenku dva (!!) tyzdne, tak sa tesim 😵 , ze nebudem sama s malym cely dene. a aj vianoce idu, takze potom to vidim az na januar niekedy

eta
18. dec 2007

emjee tak teda chytaj... 🙂 OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

monkula
18. dec 2007

Ahoj Kati, keby som ja mala nechať pečenie na rodinu, tak sme bez maškrtenia, pretože moja mama nepečie, pre ňu znamenajú Vianoce čosi úplne iné, ako pre mňa, rodinne založeného Raka, a svokra je ďaleko...
Aj ja by som sa rada stretla, no ako som niekde písala, sama pripravujem Vianoce, takže asi mi na stretko tento rok už bohužiaľ neostane čas... Aj môj muž bude mať voľno, tak konečne budeme aj spolu.

emjee
18. dec 2007

eta diky, mam, dam nainstalovat manzelovi 😀

kattom
18. dec 2007

monkula - tak skoda. ale vianoce su vianoce. 🙂 my uz mame stromcek - inokedy sme stavali az den pred vianocami alebo na stedry den, ale vcera sme ho postavili, aby si nan maly zvykol - neozdobeny. maly si ho vsimol a to bolo vsetko. dnes sme dali ziarovky vecer, tak uvidim zajtra, ci sa maly nan nevrhne - zatial sme neprivazovali, ako nam radili znami a ked to zajtra stromcek aj zizinky cez den preziju vecer ozdobime. som zvedava, ako sa maly bude tvarit. no som tu len na skok -ako vzdy - scrapovanie je scrapovanie 😵 a este mam toooooolko fotiek, co chcem porobit.

emjee -neboj tie bociany doletia 😉

monkula
19. dec 2007

A Malačianky sa zese a opäť flákajú, dostanete na zadok... 😀 😀

Kattom, scrapuj, scrapuj, nech ma má kto učiť 😀 😀

Emjee, ja Ti prajem z celého srdiečka, aby ste budúce Vianoce oslavovali s miminkom, alebo s bruškom... Budeš výborná maminka...

luculka
19. dec 2007

ahojte babule dakujeme za gratulacie,,,konecne som sa dosk PC...trosku sme sa museli zladit...onak je malinka velmi dobrucká....v noci sa budi kazde 2,,,3 hodky...prvu dokonca spala 5 v kuse 😵

mamartinka
19. dec 2007

luculka gratulujem.mate pekneho jeziska.nadherny darcek.hlavne nech ste zdravi.este raz gratulujem

mamartinka
19. dec 2007

luculka ten kokrik je vas.ako sa vola.strihate si ho sami akolko ma rokov.my sme tiez takeho mali benna 6 rokov.

luculka
19. dec 2007

kokrik je nas bude mat v january 2roky.....davame ho strihat 🙂

je to ten najkrajsi darcek,,,aj k meninam aj k vianociam 😵 😵

mamartinka
19. dec 2007

to som si aj ja priala ale bohuzial nic.aspon by sme mali pekne vianoce.kolko ste sa snazili vy o babo.my uz rok.nemas skusenosti z neakymi vytaminmy.chcem zacat od januara z centrum babyplan.manzelovi cm-m.

monkula
19. dec 2007

Ahoj Luci, som rada, že je Natálka dobručká, kto ťa odrodil?

kattom
19. dec 2007

mamartinka - drzim palce pri snazilkovani, ja som brala calibrum baby, ale az ked som otehotnela. pred otehotnenim od kedy sme sa snazilkovali (pol roka nam trvalo) tak som brala kyselinu listovu. (a tu odporucal aj lekar kamoske, co sa snazi dva roky, ze si ma urcite davat)
monkula -ved okrem scrapovanie po nociach nic ine nerobim 😀

mamartinka
20. dec 2007

katton a ta kyselina listova v com sa nachadza.to sa da v lekarni nieco take kupit.dikesko.

telinka
20. dec 2007

ahojte kočky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak už sme konečne doma. petka nas trochu vystrašila - hned po narodeni dostala silnu zltacku a tak po hodine co som ju mala pri sebe mi ju zobrali a odviezli do trnavy na jis-ku. nastastie hned na druhy den bolo miesto a mohla som ist za nou.po infuzkach a fototerapii sa to pekne upravilo takze jej nemuseli vymienat krv. no poviem vam -užila som si svoje,bolo toho na mna vela ale uz je dobre,sme doma a tesime sa vsetci spolu.

Vrtulka a s tebou to ako vyzerá?? este sa nechystas??

emjee
20. dec 2007

test test test

emjee
20. dec 2007

no teda, prispevky pridava a okrem toho mame dalsie 2 strany prazdne v tejto teme 😅

vrtulka27
21. dec 2007

Luculka.......mala je nadherna 🙂 krasne fotky 😉 uz ju polozit len pod stromcek 😀 to je nezaplatitelny a najkrajsi darcek......

saeda
21. dec 2007

Ahojte,
dnes som tu po par dnoch a akosi sa tu uz neviem vyznat 🙂 ...

Emjee prazdne stranky...xixixi..to sa ako stalo? 😀 ..dakujem inak za gratulaciu...aj nam sa teda konecne podarilo a zaradili sme sa u tehu...aj ty si uz na rade...no kedy to bude? 😉

kattom
21. dec 2007

tie prazdne stranky - ???

mamartinka - v lekarni si bud kup cisto kyselinu listovu - tabletky alebo nejake take vitaminy, kde je vsetko - calibrum baby alebo nieco podobne - je toho viac druhov, ved sa opytaj a oni ti poradia

monika_82
21. dec 2007

Ahojte, to som ja monkula ,len mám zmenený nick.
jaj, už sa nám blížia Vianoce, aj vy sa tak tešíte? Manžel išiel do Maliny, mám tam koncert Kontrafakt a ešte nejaký jemu podobný, tak ide robiť ochranku... 😀 😀 😀

Zajtra ideme na kasting do 5 proti 5, tak nám držte palcve, musím sa predtým trošku poľudštiť, nech tam nedostanú zo mňa šok 😀 😀

mamartinka
21. dec 2007

monika a kolkeho budete v 5 proti 5 v telke.a na com.

monika_82
21. dec 2007

my ideme ešte len na kacting, takže ak nás vyberú, dám vedieť 😀 😀

vrtulka27
22. dec 2007

ja som si zvykla na monkulku 😀 ty monika jedna..........................co to tu robis za cary mary????

monkula
22. dec 2007

tak a už som zase monkula, musela som porušiť pravidlá, pretože sa mi nedalo prihlásiť cez Monkulu, ale už mi to dal Bob d oporiadku, tak som zase späť.
Ako sa cítiš? Dúfam, že si tu, nech tu zase nekecám sama zo sebou 😀 😀
A dnes sme boli na tom castingu, bolo faj, potom do Tesca, trošku som si pospala po návrate, pretože moja mladá dáma tretiu noc poriadne nespí, včera ešte o druhej lozila po posteli a ja som vstávala ráno o siedmej, medzitým bola hore ešte ne kŕmenie okolo štvrtej...
Navarila som a okolo pol ôsmej som išla za mužom do posilky, mali tam každoročnú súťaž o najsilniejšieho cvičiteľa 😀 😀 😀 Tak som sa aspoň trošku odreagovala ,pofotili sme sa, a hajde domov...

eta
23. dec 2007

Monkula a ako kasting? Uz aj viete ci idete hrat? 🙂 )
vsetkym prajeme stastne a vesele 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre