Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

vrtulka27
29. okt 2007

este nie matus pozerala som nieco na nete aj som tam nieco objavila....tak uvidim, nechcem nejaky ukrutne drahy na co......musim kuknut jaka je to stranka potom ti poviem a skolaudujes mi ho 🙂 alebo si kupim od niekoho ked sa mi bude pacit.....

vrtulka27
29. okt 2007

kattom ved v Ma je tolko mamiciek.....neurekom plne ulice tam musis mat vela kamosiek.......ale taketo cvicenia su dobre ozaj aspon spoznas vela novych bab....horsie to budem mat ja ....co tuto na dedine a este ked tu nepoznam skoro nikoho 😒 budem chodit kocikovat do Ma 🙂

kattom
29. okt 2007

no su, jasne. ale cim viac poznas tym lepsie, nie? zasa ich neni tak moc, jak si clovek mysli. a kym su babatka mensie, tak ani moc sa neda stretavat- lebo kazde ma iny rezim. a ja si naplanujem a maly to hned zmeni..

a kde byvas?
..neboj ani nebudes vediet kedy a pride dalsia maminka tam u vas s kocikom. ved nezvyklo byt tolko maminiek ako posledne dva-tri roky clovek stretava.
ale idem to aj ja uz vypnut - ten posun casu je o nicom, com taka pomylena stale z toho. dobru noc

vrtulka27
29. okt 2007

poslala som ti inter postu.....pa pa

monkula
29. okt 2007

Kattom, jéj, ty vieš digiscrap? Je to ťažké, Mne sa to páči, aj som kreatívna, ale neviem, ako na to... 😅 😅

telinka
30. okt 2007

Brééééééé ránko babenky 😅
Vrtulka tak by ma zaujimalo akeho lekara navštevuješ,lebo ja chodim do Malaciek a tiež mam podobného motáka.Ešte že mám bezproblémové tehotenstvo lebo by som si musela hneď hľadať nového.Ja našťastie už začnem mesiac pred porodom chodiť do porodnice - do Skalice a po porode od neho beriem kartu a miznem. Inak ja som bývala v Lábe asi dva roky v podnájme než sme mali vlastný dom a celkom sa mi tam páčilo až na to ,že keď som chodila kočíkovať tak len čo som začala hneď som bola na konci dediny.Zdal sa mi veľmi maličký.

vrtulka27
30. okt 2007

Ahoj telinka, ja mam doktora tiez v Ma.....(meno ti napisem radsej do inter.posty....) 🙂 Lab je v pohode az na to ze je maly je tu tusim okolo 1600 obyvatelov.....tak nejako.....este tu nepoznam skoro nikoho okrem susedky a paaar ludi.....mam vela kamosiek len nie tu 🙂 musim tu najst nejaku spriaznenu dusu.

vrtulka27
30. okt 2007

halo halo je tu niekto????? 🙂

emjee
31. okt 2007

kto by tu jedol 😀

vrtulka27
31. okt 2007

ach tie Malacky.....ved tu sa nikto nechce zhovarat.....alebo nikto nema cas 😒

monkula
1. nov 2007

Vrtulka, včera nastala historická chvíľa, Chiarka mi zaspala o pol jedenástej, tak som išla spať aj ja...
kattom, ďakujem za IP 😉 😉

telinka
5. nov 2007

ahojte malačanky!!
tak ako sa máte????
my sme s manželíkom cez víkend malovali spálňu,tak som z toho neporiadku bola zničená ,ale už je to ok.tento týždeň idem na posledné odbery a zbohom malacky! presúvam sa do skalice.už sa teším,až to budem mať za sebou. pribrala som zatial 10kg,ale stále funím ako medvedica 😝 ešteže už mám deti,aspoň ma má kto obúvať 😀 😀 😀

monkula
5. nov 2007

telinka, závidím Ti, že sa odtiaľto sťahuješ...
Skalica je krááásne mesto, kúpili ste tam byt? A po koľko tam chodia byty,

telinka
5. nov 2007

no monkula to si ma zle pochopila-ja sa sťahujem k lekárovi do skalice,pretože už budem mať mesiac do termínu pôrodu a budem rodiť tam. inak bývam v sekuloch vo vlastnom dome z ktorého sa nemienim odsťahovať do smrti.

monkula
5. nov 2007

aha, hmmm, keby som mala ja dom, tiež by som sa z neho ani nepohla ... 😀

telinka
5. nov 2007

čo nieje môže byť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monkula
5. nov 2007

No, ale pri dnešných cenách...
Ja nechcem bývať v bytovke, vyrástla som na dedine, v dome a bolo to krásne 😵 😵 😵

telinka
5. nov 2007

je to dnes ťažké,ale nie nemožné.my už bývame v našom dome 8 rokov.práve preto budeme mať teraz babo,lebo si ho chceme užiť vo vlastnom dome,sami,bez dozoru rodičov,alebo svokrovcov.Už máme všetko podstatné čo k životu potrebujeme,dve krásne zdravé dcéry,ktoré nám robia radosť,k nim pribudne ďaľšia.dúfam len, že sa nám táto idylka nepokazí.Ty sa ešte určite dočkáš svojho domu ,si určite odomňa mladšia.ja už som vydatá 14,5 roka.

monkula
5. nov 2007

My sme nedávno oslavovali 9 výročie... 😀 😀 a mám 25 rokov.
Uvažujeme nad hypoškou, ale ja by som chcela dom, manžel tiež, no dom mu pripadá nákladnejší na prevádzku, rekonštrukcie a tak, no uvidíme...

telinka
5. nov 2007

my máme montovaný drevodom a náklady na prevádzku vobec niesu vysoké,lebo je to nízkoenergetický dom.dnes sú už možnosti všelijaké,tak ti prajem,aby vám to s tým domom v budúcnosti vyšlo.

monkula
6. nov 2007

no, aj ja som pozerala na tieto nízkoenergetické domy, no zdali sa mi malé a drahé, viem, že sa investícia vráti, ale aj tak, napíšeš mi, na koľko vás to vyšlo?

luculka
6. nov 2007

ahojte 😉

monkula
6. nov 2007

no ahoooj Luculka, akurát dnes som pozerala Tvoj album, páááni, ale tá Natálka rastie 😀 😀 😉 😉

luculka
6. nov 2007

nooo uz sa nám to kráti,,,, 🙂

zuzana_t
6. nov 2007

aohj luculka, ako ti zaaaaaaaaavidim 😉

luculka
6. nov 2007

ahoj vy snazilkujete? ako dlho?

zuzana_t
6. nov 2007

no, 4 mesiace... a nic ... ☹

luculka
6. nov 2007

tak to este neni take hrozne,,,,ale verim ti ake to je ked kazdý mesic cakás a nist 😒

zuzana_t
6. nov 2007

no, je to velmi narocne ☹ ale co uz ... uz ked to nevyslo tak, ze sa malinke narodi na jar, tak uz je to jedno, kedy sa to podari 😔

zuzana_t
6. nov 2007

zuzka nebola obdivovat tvoje brusko? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre