Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
5. feb 2009

No Katka, mas to vesele, 😀 ale doverne to poznam, treba si ho vycvicit. Zo zaciatku treba byt trochu prisnejsia 🙂
Ja som tak naucila Adamka, ze ked niekam ideme po meste, musi sa drzat kocika, inak sa nikam nejde. A donekonecna vysvetlovat preco 😀 Ked trucoval obratila som sa a isla domov. A to iste som robila, aj ked Evka zacala sama behat a nechcela sa drzat za ruku. Chvilu to trvalo, ale ked som na tom stale trvala, tak si zvykli. 😀

zuzitka
5. feb 2009

bodaj by neboli malacky na tretej strane, ked postupne miznete na facebook 😀 ze luculka 😀 😀 a kuko 😀

zuzitka
6. feb 2009

inak ten facebook ... da trochu zabrat, kym to pochopime, co?
ci vy ste sikovnejsie ako ja? 😀 😀 😀

neka
6. feb 2009

No ja som sa tam bola pozriet, ale som z toho riadny somar. 😀 😀 😀 😀

luculka
6. feb 2009

😀 😀 aj ja som bola,,pomali sa ucim co a ako tam funguje,,, 😉

kattom
6. feb 2009

ja som tam tiez ale nechodim a nepouzivam. na druhej strane som nasla ludi, co som s nimi tri-stzri roky nebola v kontakte,, sranda

kattom
9. feb 2009

ahojte, tak to tu zasa trocha posuvam k aktualanosti - ved za chvilu to bude na strane 10 v temach :D
uz som vam niektorym pisala mail, ale kludne, aj ludia, kt. ma osobne nepoznaju sa mozu ozvat kvoli tymto kuponom na zlavy:

mam zasa z dmky nejake kupony na zlavu, ak mate niekto o niektori zaujem, dajte vediet a darujem:
zlava na uzatvorenie zmluvy v prvej stavebnej sporitelni - 2400.-sk a viac
johnson s baby kupel 500 ml - 30 Sk
telove mlieko 250 ml - 20 Sk
hudobna hrazdicka maa-maa -200 Sk
sunar 800 g alebo 600 g - 100 Sk
hami 2 - 600 g - 40 Sk
hipp - mlieko 2x300 g - 120 Sk
philips scd 463 - analog. strazca deti (baby vysielacky), plati v NAY shope - 350,-Sk
skladacia stolicka tea time + cestovna postielka express - obe znacka graco - plati pre www.predeti.sk - zlava -1860,-Sk

ak by ste niekto chceli nejaky kupon, tak mi napiste do IP. tieto nevyuzijem. kupony sa daju vyuzit do 30.6.2009

plus mam 3 kupony na zlavu 1,16 euro kazdy na plienky pampers - ale len pampers midi (70ks) - plati pre 101 drogerie, billa, carrefour, hypernova alebo tesco. platne su do 31.3.2009

tak zatial

neka
10. feb 2009

Ahojte, no veru zapada nam to tu. 🙂
Zajta ideme na karneval do skoly a mam ho aj cely fotit, tak som zvedava ako to dopadne. 🙂
Inak nastastie zatial nas choroby obchadzaju, tak nech su aj vase drobce zdrave a nic ich netrapi. 🙂

zuzitka
10. feb 2009

aj u vas chumeli? 😵

kati, mas email .... 😉

zuzitka
10. feb 2009

emjee ... ako? este si 2 v 1? 😀 cakas na toho valentina? 🙂

emjee
10. feb 2009

mm odmieta ist do porodnice v takomto pocasi 😀 a mlademu sa este nechce von do zimy 😀

zuzitka
10. feb 2009

no sak ma pravdu .... je moooc zima a moooc snehu 😀

luculka
10. feb 2009

jeje emjee ty to uz mas za pár.... 🙂

neka super,,aj my sme mali doma karneval.... 😀

neka
11. feb 2009

Caute kocky, tak sme dosli domov.
No fotit karneval je hotova samovrazda 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ked sa vam tam melie zdruba 120 detvakov a chviku to nepostoji, no chaos. 😅

zuzitka
12. feb 2009

aha 😀

zuz11 • 2d • Dnes o 15:25

Info je aj taka ze mame dalsieho maleho adminclena a tym je Emjeen Matejko

Dnes sa im narodil syn Matej: 3600g a 52cm.

Gratulujeme 😵

luculka
13. feb 2009

Emjeee gratulujeme,,,,, 😵 😵
malý dlhááááán,,,,, 🙂

kattom
13. feb 2009

emjee gratulujem! a matejko nech poslucha pekne spinka a papa a pribera a necha maminku par dni odpocivat 🙂

neka
15. feb 2009

Ajejej, dalsi drobcek na svete. 😀 Gratulujeme a nech sa vam dobre dari.
No nedavno som sa vytesovala,ze sme zatial zdravi, tak to uz uplne tak nieje. 😖 Este sme stihli absolvovat karneval a potom uz Adamko len smrkal a fufnosil, no nadcha ako remen. Tak som ho nechala doma, a dnes uz aj ja citim hrdlo a taky neprijemny pocit, ze na mna nieco lezie, vsak mame prazdniny, tak preco by sme mali byt zdravi, ze? 😅

elvo
16. feb 2009

emjee gratulujem k matejkovi...

zuzitka
22. feb 2009

kati ... no vcera u vas bolo super, sa mi pacilo, ze kolko deticiek sa stretlo u vas ... vies si predstavit, ked sa takto stretneme u simony na chate? 😀 ked sa este prida miska s dvomi chlapcami, elenka s babenkom 😀

a ja ani neviem, ake auticko samko zabudol u vas 😀 😀
a tesim sa na fotky 😀

monkula
22. feb 2009

elenka je tehu? 😵

zuzitka
22. feb 2009

elenka ma termin uz zaciatkom maja 2009 😀

luculka
23. feb 2009

cafte ozaj som sa chcela spýtat,,Elenku myslite Valovu,,,zuzi to je tvoja co segra,,a kati tvoja??? 😅

som ju kuk na FB,,,poznám ju z videnia

zuzitka
23. feb 2009

elus je moja sesternica, katkina tiez sesternica 😎

luculka
23. feb 2009

🙂 jaaaj vy ste rodinka s Katkou??ja ze len kamosky,,, 🙂

zuzitka
23. feb 2009

ja mam s katkou spolocnu len elenku .... moja mama a elenkin tato su surodenci 😀 a elenkina mama a katkin tato su surodenci 😀

petinka11
24. feb 2009

ahojte kocky,chcela som sa poradit ci neviete,ci v Malackach nieje nejake plavanie pre babetka alebo nieco kde sa moze zapojit al mamicka aj babetko...dakujem moc

neka
24. feb 2009

Petinka,
na plavarni je okrem velkeho plaveckeho bazena aj detsky, kde je teplejsia vodicka, ale nejake organizovane plavanie s babetkami sa tu nekona, len individualne. My tam chodime celkom radi, drobci sa fajn vysantia. 🙂

kattom
24. feb 2009

tusim sa tu preberaju rodinne vetvy :D jo, eli to ma 6.5. myslim, vsak uz by mohla aj sem zacat chodit.
zuzi - no kubko aj ja by sme tu brali samka na hrania aspon raz do tyzdna na pol dna teraz, kym je vonku takto. ale chcem zasa zacat chodit na tie cvicenia vo vanku s nim - asi od aprila - ked bude mat hanka prec 3 mesiace, nech je medzi rovesnikmi troska
petinka - na plavarni nerobia, ani neplanuju, ja som sa tam bola pytat v septembri. najblizsie sa da bud v dubravke v blave alebo v pezinku alebo v senici - ak chces iba specialne kurzy pre babatka
a da sa (od pol roka myslim) chodit na cvicenia pri hudbe a na fitloptach do vanku - uz som to tu niekde na minulych stranach pisala blizsie. a podobne cvicenia robia aj v Lozorne

zuzitka
24. feb 2009

no ved elenka sa tu na konikovi uz mihla 😀 😀
a urcite tu cerpa infosky a pripravuje sa 😀

no keby sme byvali v MA, tak sme u vas castejsie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre