Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

emka1
19. feb 2012

@mimuska2
@renatad
@tetkabetka
@lucieelle
dakujem kocky, zatial som sa nerozhodla, ku ktorej pediatricke sa ohlasim, zhanam len info na nete, nasla som este dalsiu pani Dr.Marsalkovu na ul.1 maja, nemate o nej info ?A dalsiu, ktoru mi mamicky odporucaju je aj Dr.Ondrovicova.

mimuska2
20. feb 2012

@emka1 ondrovicova je asi najlepsia.je prijemna ochotna ale je to doktorka ne jak slavicka

emka1
23. feb 2012

@mimuska2 .... dakujem za info, vcera som bola u Ondrovicovej a zobrala nas k sebe, tak som rada, ze nemusim obehavat vsetky pediatricky v MA 🙂)

mimuska2
25. feb 2012

@emka1 ona je podla mna najlepsia🙂

rossie85
28. feb 2012

my tiež chodíme k Ondrovičovej a sme spokojní🙂

orchidea8
2. mar 2012

Ahojte,
najde sa nejaka maminka z MA a okolia ktora by prijala kamosku s dietatkom na prehranie sa a pokecanie?

lucieelle
5. mar 2012

@orchidea8 Ahoj, prid do MC Vanok v pracovne dni od 9-12hod, tam je vzdy niekto 😉

renatad
7. mar 2012

@wera.g nie materske centrum vanok je v areale CVČ je to na Martina Razusa, je tam teraz futbalove ihrisko take male s umelou travou

simona112
7. mar 2012

@orchidea8 ahoj ja som z Veľkých Levár, no nie som priamo, bývala som v Bratislave a odtial pochádzam ale teraz bývame tu. A muža mám z Malaciek 🙂

wera.g
7. mar 2012

@renatad vďaka 🙂 to som ani nevedela, som myslela vždy, že to je oproti čajovni 🙂 a prosím vás, neviete, nie je tam cvičenie s detičkami na fitloptách? Počula som na to chvály, tak by som rada skúsila 🙂

ribana2
8. mar 2012

Ahojte, potrebujem radu, mam dat zaockovat maleho na rotavirus, aky je vyskyt tychto hnaciek v malackach alebo na sr

renatad
8. mar 2012

@wera.g nie momentalne toto cvičenie neprebieha, do leta ani nie je v plane

renatad
29. mar 2012

ahojte maminy, v materskom centre vanok v malackach organizujeme HAČKOVANIE PRE ZAČIATOČNIKOV, kto má zaujem je treba sa zavazne prihlásiť a priniesť prašulky do vánku, Bude to v stredy / 6 stretnutí za 12 euro/ v čase 16.30 do 17.3O hod. Začíname 11.4. do 16.5. treba sa nahlásiť od 5.4. kludne napíšte i mne, alebo sa zastavte priamo vo Vanku denne od 9 do 12tej 😎

ani3012
5. apr 2012

@renatad Korunky si dostala ? Dnes som tam bola zastavená...je veľa prihlásených?

renatad
6. apr 2012

ahoj
@ani3012 dostala, zapísala som ťa, je vás 8 ja sa ešte stále neviem rozhodnuť :D :D aby som nezabudla treba si priniesť ten háčik, vlnu, pero a poznámkový blok

wera.g
6. apr 2012

@renatad ďakujem 🙂 už sme našli, kde sa môžeme s drobcom vyblázniť, začali sme chodiť do pojašenej polly, bolo fakt super 🙂

renatad
6. apr 2012

@wera.g chodia tam aj maminy, ktoré navštevuju vánok, tak sa teším, že sa páči 🙂 aj babule si chvália

emilly
23. apr 2012

Ahojte najde sa tu mamina z Malaciek na spolocne kocikovanie a pokec? Vydala som sa do Malaciek a tak hladam nejaku maminu na travenie spolocnych chvil s drobcom 🙂

renatad
25. apr 2012

@emilly ahoj tak vitaj a nech sa ti v MA páči 😉 ako staré máš dieťa? máme tu i maminy, ktoré maju malé kočívovacie deti, ale určite stačí len isť na prechádzku do parku a tam sa s nimi stretneš 🙂

emilly
25. apr 2012

@renatad Dakujem 🙂, mala ma dva mesiace. Tak obcas do parku chodime ale ja zas nie som ten typ co by sa niekomu len tak prihovoril. A co som si vsimla tak maminy sa chodia vacsinou spolu po 2-3 prechadzat,

ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenka0283
26. apr 2012

maminky z malaciek nemoznate tu v ma alebo v blizkom okoli dobru krajcirku? potrebovala by som usit jeden potah na kocar a je to dost narocne...dakujem 🙂

hviezda22
26. apr 2012

@lenka0283 aky kočík maš? Ja šijem podložky do kočíka

ribana2
26. apr 2012

@emilly ahoj, keď uvidíš červeno šedý kočík mohican a k nemu ryšavu maminu tak sa kludne prihovor. ja mám 4,5 mesačného chlapčeka 😀

emilly
26. apr 2012

@ribana2 no budem pozerat 😀 my mame cierno sedy kocik hartan a v nom 2 mesacnu babu 🙂 A kam chodite na prechadzky?

renatad
26. apr 2012

@ribana2 Jani, že som si myslela, že sa prihlásiš 😝 cmuk pozdravujem drobca

ribana2
26. apr 2012

@renatad veď čo budem 😀 čim viac kočíkov tým lepší gang 😀 v Ba sme sa stretli 7 bab s kočíkmi čo sa poznáme cez kona 😀

ribana2
26. apr 2012

@emilly ako kedy, chodievam sem tam ešte s jednou maminou čo ma 1,5 mesačne a podla potreby aj do tesca, dnes sme sa opalovali na lavičke v zámku a podobne 🙂

lenka0283
26. apr 2012

@hviezda22 no ja praveze potrebujem na kocik stokke potah to nieje len podlozka ale taky cely set na kocik kt sa na moj starsi typ neda uz zohnat iba na novy a ten tam nepasuje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre