Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
14. nov 2007

vrtul ja som myslela a co táto zavinovacka 😀 😀 😀 😀

vrtulka27
14. nov 2007

Luculka....vidis aka som kozena ??? 😀 ja som si precitala len :a co tato.....a sup sup som ti odpisala lebo som sa ponahlala...
Ta zavinovacka je davno fuc.....len co ju tam dala uz bola predana....a uz je ten inzer.aj zmazany..... 😀 teraz som pisala jednej z kosic....tak uvidim, dneska davala inzerat.Len nad tou farbou škňúrim nosom 😀 sedo ruzova ci aka ale na obrazku je uplne ina....

luculka
14. nov 2007

pozerala som ze dnes tam zase bola nejaka 😉

vrtulka27
14. nov 2007

no je tam jedna.....ale zatial ani obraz ani zvuk....uz mi dochadza trpezlivost....aj tak chce za nu 600 Sk a nova stoji 770 Sk.........tak to co je za obchod 🙂 no neeeeeeeeeee

eta
15. nov 2007

ahojte
to mame dnes zasa pocasie,brrrr 😝 sm boli s malym asi 2hodiny vonku a sme teda riadne vymrzli 🙂

luculka
15. nov 2007

a sneziiii a sneziiiiii,,,,a na vianoce budeme zase na suchu 😀 😀

monkula
16. nov 2007

Ahoj Luculka, ja chodím ku Gajdárovej, doporučujem, je milá, a 😀 naozaj dôsledná, zbytočne nepredpisuje ATB, aj sestrička je milá, pacientov pozná po mene, čo je fajn, takže to je moja rada...
Vieš, kde má ambulanciu?

Aj ostatné ahojteeeeeeeeee 😀

monkula
17. nov 2007

A kde ste? 😕 😕

mia85
17. nov 2007

monkula, o tej lekarke som tiez uz pocula. vraj je super a ak sa nemylim, mala by mat ambulanciu ako sa ide do nemocnice, kuok od prechodu cez kolaje. ale vraj ma vela pacientov. alebo da sa k nej este prihlasit??? a ako sa to vlastne riesi??? treba tam ist alebo ako???

monkula
17. nov 2007

Áno, tam, v tom modrom zdravotnom stredisku.
No, ešte v tehotenstve sa treba s ňou ísť dohodnúť, či Ťa prijme, potom, keď sa bábo narodí, tak tato tam odnesie správu o novorodencovi a sestrička si dohodne návštevu u vás doma, keď prídu, bábo vyšetria, dajú Ti podpísať zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti, vitamínky a dátum prvej poradne u nich, odpovedia Ti na otázky a tak, takže ešte v tehu si treba vybaviť lekára, aby ste nelietali s novorodencom po lekároch...

mia85
17. nov 2007

o.k. dakujem velmi moc za informacie. asi to vsetko v pondelok pojdem vybavit. dufam, ze ma vezme... lebo som na tu lekarku pocula len samu chvalu.

monkula
17. nov 2007

A tá chvála je opodstatnená, to mi ver...
Ale pacientov má teda dosť, niekdey sa u nej čaká poriadne dlho, ale zase, keď si Ťa objedná na poradňu napríklad o pol piatej, môžeš počítať s tým, že o pol piatej aj pôjdeš do ordinácie...

A ty si z MA?

mia85
17. nov 2007

hej, teraz byvame priamo v MA u mojho tatina. doteraz som bola v bratislave. a vo vizitke som to nezmenila. idem to napravit.

kattom
17. nov 2007

ahoj mia 😀 konecne som sa dostala k netu - maly bol chory - mal 39,5 tri dni v kuse (vratane noci!!), tak som sa neozvala. inak ja chodim s malym k mudr. slavikovej na juh a som s nou tiez velmi spokojna

mia85
17. nov 2007

ahoj kattom. tak dufam,ze to maly zvladol vsetko a uz je z najhorsieho vonku. my sme sa vcera vratili od manzelovych rodicov.

kattom
17. nov 2007

v stvrtok som planovala zastavit sa u teba na navstevu cestou od lekarky0(konecne 😒 ) len rano, ked som maleho chystala k doktorke na kontrolu, tak bola taka zima, ze sme isli autom a hned domov. a este stastie, lebo potom vecer ten sneh. chudatko, ani do kocika nechce ist - ked mu dam overal je ako kozmonaut, tak sme boli iba chvilu vonku. inak ako? babatko poslucha v brusku stale? uz sa ti to blizi

inak v porodnici im budes musiet napisat meno a adresu detskeho lekara - lebo babu sa robi jeden odber v porodnici a posiela sa to na vysetrenie niekam na stredne slovensko kde to spracuvaju pre celu SR - trva to asi 5-6 tyzdnov kym su vysledky. ak by boli zle, tak kontaktuju detskeho lekara, aby ich urobil znova. nepamatam si presne - tusim nieco s genmi to ma spolocne

luculka
17. nov 2007

aj ja sa dam ..teda malu asi Gajdárovej... 😉

monkula
17. nov 2007

Kattom, to sú testy na fenylkoeturéniu, je to choroba, pri ktorej telo nespracúva bielkovinu, berú na to krv z pätičky

emjee
17. nov 2007

inak ja som chodila ku gajdarovej 😀 sama so sebou 😀 supis doktorka

monkula
17. nov 2007

emjee, áno? Veď ona vyzerá tak mlado...
Ale nie, žartujem, je to super človek, pri nej má človek pocit, že všetko bude OK...

A kedy dáme dáke stretko? 😀 😀

emjee
17. nov 2007

monkula vazne 😀

monkula
17. nov 2007

Ale teda toto 😀 😀 😀

A poznáte aj Maršálkovú? My sme k nej chodili, ale zdupkali sme ku Gajdárovej...

luculka
17. nov 2007

ja som chodila k Ondrovicovej

lua
17. nov 2007

Luculka ja chodím s malou k Valentovej, tá je v nemocnici a zatiaľ sa mi zdá super.

gio
18. nov 2007

Nooo.Ja som chodila ako decko k Valentovej / aj sestra a brat/a musim povedat ze mam na nu uplne opacny nazorako lua. Ale 100 ludi-100 chuti ! 😖 🙂

mata12
20. nov 2007

my chodime k Gajdarovej ,ona je super

telinka
23. nov 2007

ahojte malačanky 😅

eta, dnes som pozrela tvoje foto a zistila som ,že tvoj manželík bol spolužiakom mojej sestry. ty si originál z MSJ?

emjee
23. nov 2007

telinka ano eta je original 🙂 aj z msj 🙂

eta
24. nov 2007

emjee 😀 😀 😀 tak dik
ano presne tak som origos z janov

kikolina
26. nov 2007

ahojte babulky z okresu malacky..emjee dakujem za typ..je tu niekto takto skoro rano..?ja sedim v robote a pracovat sa mi nechce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre