Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

brumka
22. okt 2012

@snurka ahoj, mi sme chodili do hodonina, je to kusok pristup je super a do bazena mozu ist obaja rodicia a robili nam aj fotky bezplatne a bola moznost aj natocit video, a hlane ze to bolo lacnejsie a lepsi pristup ako na SR ale poculasom ze babyplavanie terazo tvorili aj v malackach v hotele sparks

snurka
22. okt 2012

@brumka my budeme byvat vo Vysokej pri morave - tak ten hodonin je trosku od ruky 🙂 ale dakujem za tip. AKurat som pozerala ten hotel spark a plavacik co je tam :D tak uvidime ako sa rozhodneme 🙂 hladam dalej 🙂

brumka
22. okt 2012

@snurka potom daj vediet ako tam bude ked nieco najdes, mi sme tu najblyzsie vtedy mali v BA ale nato som len negativa pocula, len 1 rodic fo vody,drahe aneviem co, ale ten hodonin o dialnici bol super a plavalo sa cez vikend, co vraj BA nie

veronica1
24. okt 2012

Je tu niekto kto zbiera Billa nalepky? Nedalo by sa pomenit?

hviezda22
26. okt 2012

baby neviete nahodou niektora o maličkom priestore na prenajom? uvažujem že si prenajmem priestor, kde budem šiť. Može to byť asi aj kancelaria, hlavne niečo lacné

deninka
26. okt 2012

@veronica1 Ahoj, my zbierame 🙂

veronica1
27. okt 2012

@deninka - tak by sme si mohli niekedy vymenit. ja ich mam uz dost na vymenu a vela mi ich este aj chyba. alebo aj neskor, zalezi na Vás

limetka32
29. okt 2012

Ahojte, chcete ist niektora dnes s detickami do cirkusu Medrano? Vystupenie je o 18tej, v Ruzinove. Darujem 4listky, len si ich treba vyzdvihnut vo Velkych Levaroch.

limetka32
29. okt 2012

Listky darovane.

ani3012
30. okt 2012

@veronica1 @deninka aj ja mám nejaké nálepky,neviem koľko nám presne chýba,lebo malý ich má v škole a ani aké mu ostali 😅 ale môžeme sa stretnúť.....napr. v Inkubíku?

limoncino
30. okt 2012

@limetka32 škoda, že som to nevidela skôr.. ty bývaš v Levároch? Aj ja.. 😀

limetka32
30. okt 2012

@limoncino tak mozno nabuduce🙂 hej byvam cca 2roky

limoncino
31. okt 2012

@limetka32 ja 2 mesiace 😀
malý má krásne meno 🙂

gumimaci
6. nov 2012

Ahojte, ak ma niekto zaujem o roznasanie letakov a adresnych zasielok v MA, tak piste IP. Sprostredkujem kontakt. 🙂

tetkabetka
11. nov 2012

@veronica1 @deninka Zbierate ešte Billa nálepky? Dalo by sa s vami nejak ešte pomeniť?

vevika
29. nov 2012

Ahojte, poraďte mi, prosím, dobrého detského zubára v MA

denask1234
11. dec 2012

ahojte.......rada sa k Vam pripojím,tiez som z Ma

drahomira123
13. jan 2013

našla by som tu neakú mamičku čo si chce privyrobiť pri materskej ..potrebovala by som som stráženie malého..podla potreby..nie každý den..alebo viete o niekom..bud v malackách alebo okolia malaciek smerom V. Levare ?

chani
25. jan 2013

najdu sa tu dake mamicky z Jakubova???

luckacer
25. jan 2013

@drahomira123 ahoj,mozem doporucit moju maminu,ak by si mala zaujem 🙂

tinushka13
25. jan 2013

Ahojte kočky.. tak pripájam sa... ajkeď nie som Ma .. som Stupava 😝

drahomira123
26. jan 2013

@luckacer a ona je na materskej? a v ktorej oblasti byva? jednalo by sa oosem mesacne babo a nie kazdy den ale iba raz za cas.

luckacer
27. jan 2013

Nie,ona ma 50 rokov 🙂 "odchovala" vela deticiek..tak ma to len napadlo,ked som videla tvoju otazku,keby si nikoho nemala, ona by to robila urcite s radostou .. Je z Perneku.

myzma
4. feb 2013

@ani3012 Malacanky, prosim, poznate toho "pristahovaneho" gynekologa na Mierovom namesti? Da sa k nemu objednat? pocula som na neho davnejsie samu chvalu, chodite k nemu niektora? vopred dakujem za info

miriamka
4. feb 2013

@chani Ja 😉

myzma
4. feb 2013

@ani3012 ahojote, zienky, uz netreba, vygooglila som si vsetko

ani3012
4. feb 2013

@myzma ja ani neviem,že je tam nejaký nový gynekológ 😅

myzma
4. feb 2013

@ani3012 vola sa patrik mesaros, aj tu z konika som pocula o nom same chvaly a akurat mi pisala kamaratka, ze k nemu chodi a ze je super... ma ordinaciu oproti zelenu domu, kde je ondrovicova, mucskova a ini.... je na 3.posch. tento tyzden k nemu prechadzam, chodim totiz k schillerovi, no je pre mna strasne daleko, i ked som velmi spokojna.... nejazdim autom a s dvomi krpcami je to narocne, to je min 2 - 2.5hod varovania, nez dobehnem s vyplazenym jazykom po nich k babke

ani3012
4. feb 2013

@myzma on je potom namiesto tej gynekologičky?

myzma
4. feb 2013

@ani3012 ano, ano...

akos a inak mate? zdravi? mala ti chodi do skolky od septembra? ty si doma?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre