Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
8. sep 2009

Emjee plavaren je teraz az do 17.9. zatvorena, lebo menia vodu.

neka
8. sep 2009

A inak samozr 🙂 ejme mozes s malickym ist do bazena aj ty.

emjee
8. sep 2009

neka dik 😀
tento tyzden mi to nevyjde stretnut sa s tebou, aj je vonku dost kosa, snad este bude babie leto? ja totiz nepouzivam kocik (ani sa mi nezmesti do auta), tak neviem, ci nie je na park moc zima?

neka
8. sep 2009

Tak potom ak chces, mozeme nieco skusit u vas doma, od 13.9. uz budem mat auto, tak sa budem vediet k vam dostat. 🙂

emjee
8. sep 2009

to by bolo super 😀 musim upratat 😀 menili sme okno a vstupne dvere a malovali, mame tu trochen bordel 😀

ribizek
11. sep 2009

Babenky, sú tu niekde v MA hojdačky pre takéé menšie deti /teda okrem kúpaliska/? Väčšinou pozerám, tak len tie pneumatiky alebo latky bez zábran a to sa mi ho tam už ťažšie drží.
Uvažujem, že v stave núdze si asi kúpim vlastnú hojdačku, čo budem nosiť so sebou, vedľa bytovky je celkom pekný stojan. 🙂

neka
11. sep 2009

Ribizek tu v malackach nie su take hojdacky pre male deticky ( aspon ja som take nikde nenasla). Asi ti zostava len ta moznost vlastnej. 🙂

ribizek
14. sep 2009

No, tak budem nosiť svoju. Našťastie som zistila, že po segre doma nejaká zostala, tak vyskúšame. Mám ten stojan blízko, aspon sa nenachodím toľko. 🙂 Síce, asi budem vyzerať divne, ked tam doklušem s hojdačkou a potom ju budem dávať dolu, ale čo už. 🙂 Takže kto budete mať záujem, šup k nášmu baráku, radi hojdačku požičiame. 😀

monkula
19. sep 2009

ribizek, dnes som vás videla.... ráno okolo desiatej, pred pekárňou u Boba, akurát som vyliezala aj s kočíkom von....

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivulik007
22. sep 2009

ribizek - na Juhu sme jednu takú hojdačku pre menšie deti objavili 😉

lenka1smejka
26. sep 2009

Ahojte baby...som z Malaciek a citim sa niekedy velmi sama,hladam si kamaratku na vozenie a take babske kecanie🙂 ak sa citi niektora z vas sama tak budem rada ak sa mi ozve dakujem p.s.:mam 6mesacne dieta

kattom
26. sep 2009

ahoj lenka1smejka - v meste ako je park a kostol/klastor sa otvorilo take nove materske centrum - iba v utorky sa tam da chodit doobeda. ja idem s detmi sa pozriet prvykrat a budem tam okolo pol desiatej, ked tak dojdi.. treba ist do dvora do arealu ako je ten bocny bankomat slovenskej sporitelne a vlavo je nejaky domcek vraj a tam. plus je tam aj ohradene ihrisko, plati sa €1 😉

neka
27. sep 2009

Katka to je skolska druzina zakladnej cirkevnej skoly, kde chodi Adamko. To ihrisko je krasne. 🙂 To som nevedela, ze tam urobili materske centrum. 😉

kattom
27. sep 2009

neka iba teraz od septembra zacali a iba jeden den. ale dva dalsie dni doobeda robia aj skolku!!!!!!!! zajtra budem vediet, ci mi tam vezmu Kubka, lebo az od troch rokov beru. to by bolo super, ak by ho vzali. dve ucitelky, 9 deti teraz, max. 12, od osmej do dvanastej dvakrat do tyzdna, €35 mesacne.. tak drzte mi palce

emjee
27. sep 2009

baby kde sa da v MA a okoli robit nieco pravidelne (cvicenie, plavanie, ...) s krpcami, ktori este nechodia? chodili sme na plavanie do DNV, bolo to fajn, ale uz skoncilo a dalsi kurz je pre nas uz trosku pridrahy ☹ chcem, aby sa M. dostal viac do kolektivu rovesnikov, staci ked to bude raz - dvakrat do tyzdna

neka
28. sep 2009

Emjee, v Malackach asi len vo vanku sa cvici s takymito malickymi detickami. Blizsie informacie o vanku ma Kattom.

kattom
28. sep 2009

emjee - no skor na stranke vanku. ale teraz je este vanok zatvoreny, spadla im tam stena a opravuju to. ja chcem s hankou tiez chodit - robi sa tam cvicenie pri hudbe s fitloptami, raz do tyzdna to byva. andrea, co to vedie, mi povie, ked to zacne. s kubkom som chodila od 9 mesiacov.. max. 10 deti v skupine, hodinu to trva.. tak sa tam mozno stretneme 😉

kattom
28. sep 2009

ahojte, darujem detsku plastovu vanicku - biela, na jednej strane su take zliabky na odkladanie mydla, druha strana je taka viac rozsirena, ten vacsi typ. pouzivali sme od narodenia do teraz (a este by sme len deti objavili nafukovaci bazen, ze sa zmesti do vane, takze hanku uz kupeme v nom). vanicka v dobrom stave, jedine, ze vnutri je plast troska osuchany, ako sa pouzivala - takze tam to nie je biele, ale sive.. ale je mi luto vyhodit do smeti. byvam priamo v MA, takze za odvoz. ak ju niekto chcete napiste IP

neka
28. sep 2009

Katka ako, uz vies ci ti Kubka zoberu do tej skolky?

myzma
29. sep 2009

Ahojte, zienky,

ozyvam sa vam, nakolko vam chcem ponuknut lacne plienky zn. Pampers a Huggies. Pokial mate zaujem, kontaktujte ma cez IP. Cena za kus vychadza od 4,23 Sk do 4,73 Sk, co je velmi dobra cena. Dovoz do MA bude zdarma. Dufam, ze som neporusila ziadne pravidlo fora 🤐

S pozdravom

J

kattom
29. sep 2009

neka - nie, az od 3 rokov, takze v marci ho dam. zimu dako prezijeme 😉
a vanicka je uz fuc, ak by niekto chcel..takze tak. (myzma mas IP 😉 )

lenka1smejka
30. sep 2009

Ahojky Kattom prepac ale az teraz som si to precitala.Nechodim casto na pc a o pol desiatej je velmi skoro to este mala spi a ja snou 🙂 a potom desiatuje...o vanku som nieco uz pocula ale moja mala je asi mala na to,alebo ake male deti tam chodia?

kattom
30. sep 2009

ahoj lenka1smejka. nevadi. tak zas niekedy. vanok je teraz zatvoreny, opravuju im stenu. su baby, co tam chodili aj s uplne malinkymi babatkami. ale ja som tam svoje deti take male nechcela brat. kuba az od 9 mesiacov na tie cvicenia pri hudbe a hanka bola vo vanku asi 3x, ale to sme boli vzdy nieco tam odniest alebo sa spytat alebo bola s nami, ked kubo cvicil a nemal ju kto strazit. chcem chodit s detmi teraz, ked sa ochladi a zacne viac prsat.. tak raz do tyzdna

miska456
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vinyan
1. okt 2009

Pozdravujem Emjee a nieco pravidelne snad bude 🙂

emjee
5. okt 2009

vinyan 😀

sasrnka
7. okt 2009

Ahojte, v piatok a cez vikend ma byt nejaka vystava zvieratiek. Kuk sem http://www.malacky.sk/index.php?page=kalendar&d... Asi to budu take domace zvieratka, ale mozno sa deti potesia 🙂

tinad
8. okt 2009

Zdravim mamicky, je tu nejaka co ma termin okolo novembra???

myzma
9. okt 2009

ahoj, tinka,

my ideme len v novembri na matersku. termin mame koncom decembra alebo zaciatkom januara. neviem, ci sa chces v niecom poradit, ci sa zoznamit a spriatelit 😀

ale byvam na nete kazdy den 😉 som na PNke az do materskej.

si priamo z MA?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre