Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ivulik20
6. jún 2011

@sasrnka ja som tiež chodila k nemu pri prvom a chcela som tiež aj teraz. teraz v stredu idem ešte do gynaexu ale už by som chodila radšej do nemocky. Šak tiež predpokladám, že už toho vela nebude 🙂 No uvidíme, možno sa stretneme. 😉

tetkabetka
11. jún 2011

Tééééda, MYZMA, kde sa nestretneme?????? Ja som sem len náhodne zablúdila a zrazu som ťa zbadala na fotke. 😀
E+V+J

tetkabetka
11. jún 2011

Mimochodom, ako sa tu dajú zmazať moje staršie príspevky? Minulosť síce nevymažem, ale aspoň pripomienky na ňu by som rada zmazala. 😉

emjee
12. jún 2011

@tetkabetka starsie prispevky sa nedaju zmazat, daju sa len upravit, ak v nich uvadzas intimne veci, na zaklade ktorych ta mozno spoznat - oznac vykricnikom a napis ako upravit, kedze mas dokopy 4 prispevky, nemal by to byt problem 😉

tetkabetka
13. jún 2011

@emjee Ďakujem, ale to vymaže za mňa niekto iný??? Teda upraví??? 😕 To je trošku odveci. Lebo mi to vypísalo, že príspevok bol odoslaný na skontrolovanie.

emjee
13. jún 2011

@tetkabetka ano, admin, bezny uzivatel nemoze svoje uz odoslane prispevky zmazat ani upravovat (s vynimkou opravy preklepov najneskor do minuty po odoslani prispevku)

sasrnka
16. jún 2011

@ivulik20 , tak ako? Ja som bola v stredu na kontrole a buducu idem zasa. Vraj to na porod urcite nie je. Vybavila som uz aj epiduralku, aj osobu pri porode, len zazmluvnenie lekara mi chyba, co som im hned aj dala papiere.
@saeda, @myzma ,ako "bojujete"?

ivulik20
16. jún 2011

@sasrnka čauko, ja idem teraz 22.6. a uvidíme šo a ako. sama som zvedavá, bude robiť aj sono, tak uvidíme... 😉

ivulik20
16. jún 2011

@sasrnka aj ja už mám zaplatenú epi a aj osobu pri porode....

sasrnka
21. jún 2011

@ivulik20 , tiez idem zajtra, tak sa tam mozno aj stretneme...ak si uz neporodila 😉 🙂

ivulik20
21. jún 2011

@sasrnka čauko, musela som sa preobjednať, bola som dnes, asi vo štvrtok ideme na to

myzma
22. jún 2011

@sasrnka ja bojujem s priadzou a hacikom v tychto dnoch 😀 😀 😀 😀 😀 dala som sa hackovanie... 😎 kuk moj blog 😎 kedze s tymi tortami mi to moc nejde 😖

myzma
22. jún 2011

@tetkabetka jeeeeeeeeee, chvilu mi trvalo, kym som zistila, kto si 😀 😀 😀 😀 😝 vitaj 😵

myzma
30. jún 2011

zienky, potrebovala by som pozicat len na nakuknutie striesku z autosedacky maxi cosi najlepsie cabriofix , tak na 24 hod, nemate nahodou niektora? ak ano, blizsie vysvetlim do ip, co vlastne potrebujem

petinka11
3. júl 2011

hladam opatrovatelku pre mojho syna,musi byt mila,mat rada deti,trpezliva,spolahliva,jedna sa o dlhodobe opatrovanie 2,5rocneho chlapca,v case ked som v praci,pondelok-piatok asi na cca7h denne ,odmena 200e mesacne....chlapec je zivsieho temperamentu....v pripade zaujmu ma kontaktujte ip ,len malacky

dominika911
6. júl 2011

Ahojte zienky, ja som nova malacanka, zijeme tu len kratko. Chcela by som si tu s vami mamickami, pripadne buducimi mamickami pripadne snazilkami ako som ja pokecat, lepsie spoznat. Rozsirit si nas malinky okruh znamych. 🙂

lenka0283
6. júl 2011

ahojte ja som tiey y Malaciek a yijem tu uy dlho...nemate nahodou doma niektora predat tie naplaste emla co sa davaju pre ockovanim <dakujem 🙂

myzma
6. júl 2011

vitajte, zienky, nejako to tu stoji par dni ☹ mozno su vsetky mamicky radsej vonku s detmi... i my sme sa teraz vratili domov z vonka....

@dominika911 a odkial si/ste?

@lenka0283 priznam sa, ze netusim o ake naplaste ide, takze davam echo o precitani spravy, ale zial nepomozem

lenka0283
6. júl 2011

@myzma nevadi aj tak dakujem 🙂 🙂

dominika911
7. júl 2011

@myzma Ahoj, pochadzam z Levoce a s polovickou sme sa sem prestahovali a kupili stary domcek v Kostolisti, ktory teraz prerabame. 🙂 Pozname naozaj len par ludi ☹ , no ked mame plne ruky prace s domom ani neni cas,pravdu povediac. Aj sme taky ostychavy, ved kde sa clovek zoznami s ludmi, ktori ho len tak prijmu uz do svojej starej party a vytvori si pevne kamaratsva?
😕

ani3012
7. júl 2011

@lenka0283 naša lekárka pani dr.Gajdárová ich má...ale neviem,či to dá aj cudzím...3 € stojí jedna....je to krém,ktorý sa rozotrie a prelepí a nechá pôsobiť a znecitlivie miesto vpichu ...

@dominika911 ale zoznámi,neboj ...mne zase sestra "nadávala" že sa s každým púšťam hneď do reči 😀

myzma
7. júl 2011

@dominika911 do kostolista sa chystam pocas najblizsich dvoch tyzdnov... mate tam fajn ihrisko.... tak mozeme dat spicha 🙂 v kostolisti mam dve priatelky, jednu velmi dobru (maju tri deti) a druhu taku znamu (ta ma jednu dcerku)... nemam "problem" ta zoznamit 🙂 a ani ja nemam "problem" s novymi ludmi... viac mozeme pokecat osobne... a pisem ti i do ip 🙂

dominika911
7. júl 2011

@ani3012 dakujem. A co moze byt na tom zle, ze sa pustas s kazdym do reci. Mat ja taku vlastnost....no viem si predstavit ako by som s nou nalozila 🙂

renatad
8. júl 2011

ahojte a vitajte, Kostolište je super lokalita a neboj ked otehotnieš, tak hned sa spoznáš cez deti a možem potvrdiť, že sa dajú nájsť priateľstvá, ktoré sú pevné. Kostolište je teraz plné mladých ľudí, aspon sa mi tak zdá a máte super starostu 😎 Tiež tam často chodíme na ihrisko. Nie je problem si najsť priateľov ani v Malackách, je to tiež blízko 😀

ani3012
8. júl 2011

@dominika911 ona je zase ten typ,že je tichšia ...ale ja nie...málokedy sa stane,že nemám chuť sa baviť s nikým -či známym alebo neznámym ..a ako písala renatad, tak v Kostolišti sa býva dobre, je tam veľa prisťahovaných z MA 🙂

nezbednik
8. júl 2011

ahojte vospolok hlasi sa novy clen z-rohoznika sice nie rodak ale uz 7rokou zijuci v rohozniku. mame 14 mesacneho samka a je fajn mame z neho radost a aj smiechu jekopec 🙂

saeda
8. júl 2011

ahojte baby, sasrnke sa vcedra narodil chlapcek Samko 🙂 Ma uctyhodne 4 kilecka a 53cm 🙂 Mamina mala tazky porod, ale zvladla to 😀

renatad
9. júl 2011

jejda tak to sa tešíme a moc gratulujeme k Samkovi, tešíme sa ked ich uvidíme 😎 pekná správa na víkend 😀

ani3012
9. júl 2011

@saeda super !!!! Sa teším aj ja,že už to má za sebou!!!

@sasrnka gratulujem mojenky, krásne miery,ani som si nemyslela,že bude tak veľký, veď si mala bruško také šikovné
Vítame Samka medzi nami a želáme veľa šťastíčka,zdravíčka a kopec lásky a veľkej sestričke želám,nech ju braček poslúcha 😉

ivulik20
12. júl 2011

@sasrnka gratulujem k chlapčekovi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre