Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

telinka
11. sep 2008

tak diky mon , dam na tvoju radu...este pockam 😅

luculka
11. sep 2008

mon aj ja som bola ale len vonku pockat tetu,,,lebo Natus bubala,,,,tak aby sa nezobidila,,,,ale nieje tam vonku tá pekáren ako v hodonine,,,,, 😠 😠

zuzitka
11. sep 2008

tak uz mate kaufland? sesternica tam ide robit ale slubovali jej to uz minule vianoce 😅 😅 😅
zatial sa zaucala v Blave

jaja060906
12. sep 2008

no my sme tam boli tiez vcera a dobre dlho sme cakali na radu k pokladni.... mala bola nespokojna ale nejako sme to prezili...

luculka
12. sep 2008

ja som bola dnes a uz v pohodke,,, 🙂

zuzitka
15. sep 2008

katka.... ozyva sa vam erik z australie? ma fotecky vo facebooku, videli ste? 🙂 teda je riadny tlstoch.... 😝

zuzitka
16. sep 2008

baby, ta sesternica fakt pracuje v kauflande v MA a hovori, ze vela ludi ale malo zamestnancov......... nechcete tam ist brigadovat? aj mna tam volala..... tak premyslam......... 😕

kattom
16. sep 2008

zuzi - re erik - nie tak raz do roka tomasovi mail.
v kauflande som bola dnes druhykrat (vcera len 10minut kupit zemle na ranajky) - nieco sa tam da, ale nieco maju v lidli alebo v bille lacnejsie. aspon co som pozerala. inak malemu som kupila na skusku taku kasu - little bee - kaufland znacku za 70 Sk krupicovu a je taaaaaakaaaa dobra. maju aj bananovu plus 2 dalsie druhy, kt. nemali vylozene
a kupila som dnes malemu v draciku v kauflande prsiplast - najmensiu velkost 0 - ale aj tak na 3r. dieta minimalne. rukavy som odstrihla a zasila, kapucu prisila k ramenam, aby nepadala a ma ho dlhy tak dva cm od zeme - sme boli chvilu vonku, aby sa unavil a on ako taky eskimacik 😀 zapinanie je na zips, ale inak odporucam - 99 sk stal - (zuzi ak nemas pre samka - su vzorovane a rozne farby) my mame modry s fialovymi dinosaurami
a ked uz o lacnych veciach - na zlatych pieskoch v rene maju papuce zn. RAK - co vyrabaju Banovce n/B za 185 Sk (ja som take iste kupila za 250 a tesila sa, ze aka dobra cena) a v deichmane maju asi 4 druhy detskych topanok za 350 Sk -take prechodne na jesen, zapinanie na zips, ortopedicke..
to pocasie inak des, nie? uz som nevedela, co s malym robit. tatino furt prec od piatka, ale uz dnes v noci dorazi domov, tak zajtra snad dojde normalne z prace o stvrtej a bude trocha s nami

zuzitka
17. sep 2008

kati ... tak mrknite na facebook 😀 kraaasne fotky tam ma, ten si teda uziva.... 😉
prsiplast......... ked samko ho nechce dat na seba...... ☹
pocasie..... ani nehovor!!!! v pondelok cely den doma! v utorok sme sli aspon do Tesca do Lamaca a tam sme sa aspon 2,5 hodiny vybehali 😨 dnes sa chystam poobede s malym do Avione na to ihrisko, nech sa hra chvilu s detmi

neka
19. sep 2008

Pomoooooc, tohoto som sa najviac obavala, ked pojse Adamko do skoly a uz je to tu 🙄
Dnes sme dostali upozornenie, ze v skole sa vyskytli vsi. Brrr.
Normalne mam chut nechat ho aspon tyzden doma, aby ich nechytil. Ked mne sa protivy akykolvek hmyz doma, a nie to este vsi. 😖 😖 😖
K pocasiu,..... nemame nahodou stavat uz vianocne stromceky? 😅 Dnes rano o pol deviatej boli dva stupne !!!

kuko7
20. sep 2008

Ahojte babulky, dlllho som za vami neprisla pozriet ale uz sa polepsim slubujem 🙂

Uz som sa nastvala a musim opat zacat soferovat, aj napriek mojmu krasnemu tlaku 90 na 60....pokusim sa o to slubujem....boze uz sa citim ako keby som bola stale na niekom zavisla, ale uz ma to stve a buduci tyzden sa musim niekam vybrat sama s malou a s autom, tak dufam, ze bude v poho 😀

luculka: booozinku musime vas prist pozriet, rada by som prisla, len sa nejako neviem rozhybat.....a toto pocasie je hruuuuuuuuuuuuza 🙄

luculka
21. sep 2008

kuko tak vas cakame,,,ved dojdite k nám,,,my si dáme kavco,,,a malá sa pohraju,,,, 😀 😀 😀

neka,,,,fuuuuuuuu tak toho sa ja bojim uz teraz 🙄 🙄

kattom
21. sep 2008

ahojte - no nejako sa mi nechce sem chodit a pisat a citat.. asi to pocasie. neka -juuj nezavidim.a ja sa bojim, aby uz v skolke nieco.. vraj sa vsi strasne zle zbavuje a kopec samponov ani nezabera. tak snad adamko nic neprivlecie, lebo evkine vlasky kontrolovat.. 😒
ja dufam, ze sa troska otepli a bude ta tepla pekna slnecna septembrova jesen este..
zajtra uz ideme do vanku prvykrat cvicit, tak sa tesim, ze kubo troska bude zasa vo vacsom kolektive deti. no nic, viac neni o com.. prison break skoncil idem spat.. majte sa 😉

jaja060906
22. sep 2008

mozem sa spytat v tom vanku to je nejake cvicenie s detmi,isla by som aj ja s malou na take nieco.... 🙂

zuzitka
22. sep 2008

katka .... v 5 proti 5 bol Miso Lajcha s rodinou 😉

kattom
22. sep 2008

zuzi a vyhrali/postupili?

jaja - to je take cvicenie/tancovanie - na pesnicky od canakyho a podhradskej - plus troska skakanie na fit loptach. dnes nas bolo vela, takze to bolo take ani velmi o nicom, lebo nebolo miesto a rozdelili nas na dve skupiny - jedna v pondelok a druha v stredu. o piatej. od bud. tyzdna. 250Sk/5 tyzdnov to bude - takze 50 sk na hodinu. skus zavolat broni - v IP ti poslem cislo, ci sa este da, ci maju volne miesto. trva to asi 30-40 min, zvysok sa deti mozu troska hrat v herni, co tam je. /deti to 15 mes. chodia na 16tu hodinu/

lucka - ten cirkus - podla mna az od stredy sa bude dat pozriet zverinec, ked zacnu vystupovat. ale kuknem lepsie na plagat, tam pisali, ze sa daju listky aj niekde v meste kupit, ze by som sa opytala tam alebo aj tel. tam tusim bol, tak zavolam. a mozno sa zajtra prejdeme s kubom do parku a po ceste sa opytame - zavisi od pocasia. potom sa ozvem. neka, vy by ste nesli zasa na zverinec pozriet? na plagatoch pisu, ze sa da fotit aj z levicatmi (ale neviem, ci to neni len pocas predstavenia) - teraz su oproti hasicom pri parku na tom futbalovom treningovom ihrisku rozlozeny

jaja060906
22. sep 2008

aj my sa tesime na cirkus na internete maju aj vozenie na tavach po predstaveni a fotenie s hadom... 🙂 🙂

luculka
23. sep 2008

tak pokladna uz je na parkovisku na krizovatke,,, 🙂

kattom
23. sep 2008

luci a bola si sa pytat, ci sa da iba zverinec a kedy? som ti pisala smsku. kubo vcera vecer len mrncal a jedoval sa a na ruky.. a potom celu noc kazdych min. hore a rev a krik a len mojkat, teplotu nemal, o pol stvrtej rano sa zacal dusit - zacali mu tiect sopliky do hrdla.. takze som sa akoze "vyspala" - chuda. sme boli u doktorky. zatial len nadcha, ale von dnes ani zajtra neplanujem s nim ist, aby sa to nezvrtlo na nieco horsie. aj poobede spinkal ale kazdych min. hore, lebo sa dusil a vykasliaval, a to spal takmer po sediacky. som zvedava v noci ako bude.. ☹

neka
23. sep 2008

Ahojte, aj my sme momentalne vsetci prechladnuti, drobcom to uz odznieva a my s manzelom sme v "najlepsom", takze len smrkame s kychame.
S Evkou ani nechodim moc po vonku, len do a zo skoly s Adamkom.

luculka
23. sep 2008

fuuu baby tak sa skoro vyzdravte,,,
kati uz bolo zavrete,,,ta pokladna v meste,,,ked som sa tam dotrepala..
.aj nasa je umrncana,,, prerezavaju sa nam horne jednotky,,,takze nebude malý upír 😀 😀 😀

monkula
25. sep 2008

Lucka, poslala som hlas Natálke na mamidrinku... 😉 😉 😉

luculka
25. sep 2008

jeeej monkul dakujeme,,, 🙂 🙂 ,,,v nedelu dáme novu fotky,,,zacina nový sutazný týzden...tak nech máme body od zaciatku,,,//////////dufam ze za nás budete hladovat///////////,,,, 🙂 🙂 🙂

monkula
25. sep 2008

ja nechcem hladovať.... 😀 😀
aj ja chcem súťažiť, aká je téma? 😀 ale budem aj za Teba... 😉

luculka
26. sep 2008

1 cena autosedacka,,, 🙂

kattom
26. sep 2008

luci - hlasujem za teba, plus este jedna scrapperka tam ma fotku malej.. tak aj jej davam.. ked mozem tri hlasy. inak uz som chora aj ja, takze sme dvaja marodi - kubo skoro zdravy a ja uplne grogy.. este ze je vikend a tom nemusi do prace

luculka
26. sep 2008

Kati dakujeme,,,,a ta scraperka nieje jul,,,aj my sme dali hlas jej Terezke 😉

kattom
27. sep 2008

jo julovka s terezkou 😉
re: cirkus -ak chcete a stihate tak zajtra este zverinec sa da pozriet za 20Sk na os. od deviatej do jednej (o druhej maju posledne predstavenie). dnes sme boli v parku troska na prechadzke, lebo uz tri dni doma zavreti.. tak sme sa spytali. kubo je uz lepsie, ja tiez

luculka
28. sep 2008

tak sme boli kuk,,,sak sme sa stretli 🙂 🙂

inak som vcera dostala sms,,,len sme chistali na oslavu,,,tak som ti zabudla odpisat,,,, 😵

luculka
28. sep 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 joooooj my mame za sebou prve krociky,,,,,, 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre