Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kuko7
26. feb 2008

babule ale fakt by sme mohli dat stretko, ked sa mi to malunke narodiii, ja by som s vami aj na kafco isla....aj ked vy uz budete mat riadne deticky a ja len taky maly uzliik 🙂 ale dohodneme sa, nnie?

luculka a ked sa mi malicka narodi, tak ti napisem sms (cislo tusim mam) a potom povies marcovkam?
Ale inak babule, mne dokina vravela, ze do terminu to na 100% vydrzkame, tak sa uvidi, ze ako...no ja by som chcela mat este rybycku 😀 😀 😀

zuzit: ale podla mna budem este s bruskom a kludne sa stav, ked budes tu.....ved daj vediet na mobil a bude 😉

zuzitka
26. feb 2008

kukino7 .... takze ked vydrzis do terminu, budes mat barana? 😀 to je super znamenie, ja som baran 😎
ked budem v studienke, budem sa snazit sa ti ozvat, chcem ta vidiet s tym kotliiikom 😀
ved sme sa naposledy videli tusim v kaviarni nejak v novembri, si tam bola s miskom, s angelikou a s jej frajerom 😉
pamatas sa?

kattom
26. feb 2008

monkula - dobre tak o jedenastej hod. - kedy? (tento stvrtok alebo piatok?) a kde? (zasa pri lidli na tom chodniku ako minule?) - luculka pisem verejne, ked sa chces pridat 😉
(a halooo neka - ak ste uz von z kiahni)

kuko - jasne, ze sa mozeme stretnut. ci uz 2v1 alebo jedna z vas v kociku 🙂. a bude to rybicka, ako nas maly

zuzko - s plavanim do verejnej plavarne sa zatial bojim troska. jedna kocka, co bola so synom - rovnako stary ako kubko - v maline, ho potom mala choreho - mal uska zapalene. voda sa dala, ale hovorila, ze po kupani tam bola zima, kym ho vysusila a obliekla. a to pri takych detickach staci. a ktovie, ako casto tam menia vodu. inak sme s tomasom tiez mysleli, ze by sme mohli potom, ked bude kubko troska vacsi, ist niekedy v sobotu plavat - aj s vami, ak by ste chceli. ved sa dohodneme.

zuzitka
26. feb 2008

kattom ... no my sme to riskli, v tej aulandii tiez dost prefukovalo ale nastastie sme chory potom neboli. hned z vodicky som ho utrela a zabalila do osusky a bolo. mna skor zaujimalo, ci mozem ist do verejneho bazena s tym ekzemom, vtedy ho este samko mal. ale kozny nam to nezatrhol, tak sme sa sli clapkat 😀
len skoda ze tu aulandiu zrusili.
inak o maline uz dlho premyslam, len cez vikend neni cas a cez tyzden mi je to z blavy daleko.
ale urcite sa niekedy dohodneme a pojdeme spolu 😵

kuko7
26. feb 2008

zuzitka: baran je az od 21. marca a ja mam termin 15. marca, keby to bola baranica musela by som prenasat...co duuufam, ze nebudem 😅 😅 😅 ale nechame sa prekvapit, kedy pojde to nase drobatko von z bruska 😀 😀 😀

a v pohode daj vediet ked tu budes, tesim sa 🙂 inak jasnacka ze sa pamatam, ked sme sa videli v novembri... to som mala take mini brusko 😵 😵 😵 ale tiez ho teraz nemam nejake obrovske, ked som bola v nemocke niektore baby mali o vela vacsie ako ja....ale je to mozno aj tym, ze som vysoka a tak sa to viacej stratiii 😀

kattom: no daj vediet kedy....a ja sa prisposobiiim, len sa tam musim nejako dopravit, keby som mala dojst do MA, lebo Misko ma uz nechce nechat soferovat...a to je dost obmedzujuce...lebo sa citim ako bez noh a nemozem nikam chodit, ale uz to nejako vydrzkam, nie? 😉 😉 😉 ved to mam za paaaaaaar 😀

neka
26. feb 2008

Ahojte,
Kattom, dnes sme uz boli vonku, lebo sme boli Adamkovi vybrat okuliarky. Ale este do konca tyzdna nechcem ist s Evickou do kolektivu deticiek na dlhsie, aby sme nenakazili. Ved aj ona to dostala az po dvoch tyzdnoch od Adamka.
Sice sa vacsinou ludia snazia aby to deticky dostali cim skor, ale nieje to az taka vyhoda. Ja to vidin na nasich. Adamkovi sa krasne rozumne dalo vysvetlit preco sa nesmie skrabat a aj to znasal bez problemov. S Evkou to bolo horsie prvy tyzden mala stale teploty, vysypala sa oooooovela viac ako Adamko, nechcela sa davat natierat, len v noci ( uz sa mozem ist ucit aj Brailovo pismo, musela som jej pupaciky natierat potme 😉 ). No a vysvetlit jej, ze sa nema skrabat a odtrhavat si chrasticky je nemozne. Prave je vo veku ked na vsetko je odpoved nie 🙄 .
Takze podla mna je idealny vek na kiahne tak 5-6 rokov. Ale choroba si nevybera ako to nam vyhovuje. 😖

zuzitka
26. feb 2008

kuko7 ... ja som mala termin 17 januara a maly sa narodil az 24 januara - takze mozes prenasat aj ty mesiac a bude to maly barancek 😀 😀 teda baranicka 😉
a mozno sa narodi presne v den ako katkin jakubko

a jak pozeram foto, ty vobec nemas velke brusko a si uplne chuducka - co je to v porovnani s mojimi 23kg, ktore som mala ja navyse v tehu 🙂 ja som sa naozaj gulala 😎

zuzitka
26. feb 2008

kuko7 ... chcela som napisat ze budes mozno prenasat tyzden a nie mesiac!!!!! 😀 😀
to by bolo uz trosku vela 😝 😝

kattom
26. feb 2008

kuko - to stretko som myslela v studienke. samo, ze sa nebudes trepat sem. ved aj so zuzkou naraz asi..
neka - tak potom neskor - ved snad sa uz velmi neochladi a budeme chodit na ihrisko viac a viac..

zuzitka
26. feb 2008

juuuj, ja sa tesim jak budeme chodit na kofolu v lete 😀 😀 😀

monkula
27. feb 2008

Baby, tak ako zajtra? 😎 😎
Kati, dnes som na Teba myslela, Jarko mal tréning na futbalovom ihrisku pri špeciálnej škole, aj zajtra má o štvrtej... 😀 😀

luculka
27. feb 2008

ahojte ja mam zajtra doma maminu,,,tak idem snou,,,sak mozno sa niekde stretneme,,,monkula potom kric,,, 😀

kattom
27. feb 2008

monkula - mozeme o tej jedenastej zajtra kludne. ak by sa to zrusilo, tak mi posli prosim smsku - cislo mas
a potom aj o stvrtej mozem dobehnut k specialke 😀
luculka - tak nabuduce- aj tak sa ochladzuje a neviem, ako bude zajtra..

monkula
27. feb 2008

A kde, zase pred Lidlom? A prídem aj s Jarkom, už sa mi ho na dva dni neoplatí dávať do škôlky, mal hnačku, ta ksom ho nechcela dávať do škôlky, pretože on v škôlke, vlastne ani nikde inde kakať nechce, len doma... 😒 😒
Aj keď sme u našich trebárs na tri dni a chce sa mu papať, tak povie, ja vydržím domov... 😀 😀 😀

luculka
27. feb 2008

😀 😀

monkula
27. feb 2008

čo sa zubíš? 😀 😀
Vieš ako dlho ho musím presviedčať, aby sa niekde vykakal?
Som chcela vyššie napísať, chce sa mu kakať... 😀 😀

zuzitka
27. feb 2008

kattom .... no vyzera to ze sa kuko7 bude s nami prechadzat uz s kocikom, pisala mi sms z Antolskej, dnes mala kontrakcie, si ju tam chcu uz nechat do porodu.
sice je otvorena na 1 prst ale este nerodi.

tak uvidime ci to bude mala rybicka alebo barancek 😀

monkula
27. feb 2008

zuzi, pozdravujem ju a držím palčeky... 😵 😵

zuzitka
28. feb 2008

KUKO by sa mala dnes ozvat sama, misko by jej mal priniest notebook do nemocky, tak uvidime ci bude mat cas na pisanie alebo bude rodit 😀 ale podla poslednych sprav jej bolesti ustupili ale domov ju uz asi nepustia

kattom
28. feb 2008

zuzi - dik za info.
kuko - tak ti teda nezavidim zasa tam lezat - ja som tam lezala tyzden pred porodom a islo ma porazit. no drzte sa a potom dajte vediet, ked sa alicka narodi
monkula - tak zasa v stredu 🙂 maly doma zaspal pri kasi vecer, ani prsko si nepytal. len pred chvilou bol hore s krikom - ide nam predsa len ten zub, chuda. ale uz dostal lieciky a spinka. tak snad do rana

kuko7
28. feb 2008

ahojte babulky, ja som taka rada, ze na mna vsetky myslite, je to velka podpora a naozaj to dobre padne 😉

malicka si robi v tom brusku co len chce a robi si asi zo mna srandu, ked je taka nerozhodna....ja v kutiku duse dufam, ze ma pustia domooooov 😅 ale uvidime, ze co....no ale aj tak si myslim, ze ked to prestalo (ale ja teda aj tak nechapem, ze preco), tak by ma mohli pustit.....ale oni nechcuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 🙄 🙄 🙄

luculka
28. feb 2008

ahojte ake bolo stretko??? monkula ma aký kocik? 😉

Pozdravujem KUKA 😵

luculka
28. feb 2008

😀 xi teraz som napisala ze ta pozdravujem 🙂
aj ja som tam lezala,,,ale len jeden den 😉

kuko7
28. feb 2008

luculka: no vidis aka telepatia? 🙂 A ako sa mate? 😀

luculka
28. feb 2008

mi super,,,mala dnes prespala celý den a teraz uz spinka v postielke,,,,, 😉 tak pojdem aj ja kým sa zobudi,,,pocitam tak okolo tretej,,, 🙂

potom jej pobiem ze bude mat coskoro kamosku 😵 😵

kuko7
29. feb 2008

luculka: no bude len neviem kedy.....ja sa tu z toho zblaznim, vies co mi povedali? Ze ma uz nepustia, lebo byvam daleko 🙄 chapes, tak mne dokopy nic neni a ja musim cakat v nemocnici na to, kedy porodiiim 😒 ved to mozem aj doma....nechapem, preco ma tu drzia a dufam, ze uz coskoro sa "rozpadnem" 😉

monkula
29. feb 2008

kuko, radšej ostaň v nemocke, ja som si tam po oba razy perfektne oddýchla a lepšie. keď ťa to chytí tam, ako doma, a stresovali by ste sa, či stíhate, ja by so misto nestihla 😀 😀 😀 😀
Máš tam aj sestričku menom Lívia? Taká zlatá maďarka... 😵 😵 😵

Kattom ,budúci týždeň by mal s Jarkom ísť na tréning mužík... Ak by sa niečo zmenilo, dám vedieť... 😉 😉 😉

luculka
29. feb 2008

myme noce nausnicky 😉

luculka
29. feb 2008

mame 😀

luculka
29. feb 2008

nove.... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre