Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ribizek
29. mar 2008

Ahojte všetky z MA a okolia. Náhodou som teraz na vás natrafila a som rada, že takáto "skupinka" tu je. Tak nezávisle som si prešla všetky príspevky a zisťujem, že mi už bolo odpovedané na niektoré otázky, ktoré som ani nemusela položiť 🙂 . Tak to sa tu budem "zastavovať" častejšie. Bábenko ešte len čakáme, ale celkom ma zaujalo to cvičenie pre tehotné vo Vánku. Asi tak za 2 týždne by som sa tam rada išla pozrieť. Nechystáte sa tam náhodou niektorá mamina-čakateľka?

vrtulka27
30. mar 2008

Ahoj Teli, noooo Vanesska je mega babo 🙂 mam co robit ked ju nosim......
fuuuu neviem teraz kolko ma cm....ale je dlha naposledy vazila nieco cez 6 kg......teraz uz ma mozno aj 7 kg zajtra ideme ku doktorke na vcelicku tak ju dam odvazit a zmerat 🙂

Monkuli ta moja kamoska ma muza z Ma a svokrovcov tiez 🙂 poznas ich?ona sa vola Evicka Cibulkova boli sme spolu v porodnici a male sa nam narodili na rovnako 🙂 moja mala je o 10 min starsia.

Ahoj Ribizku tak teda vitaj 🙂

kattom
31. mar 2008

ribizek vitaj - kraaasny nick 🙂

luculka - teraz vo stvrtok o pol jedenastej v parku zamockom na detskom ihrisku - pripadne na chodniku medzi billou a lidlom - kto pojde tade na nadchod.. ja aj monkula sa stretneme tam..

kuko7
1. apr 2008

ahojte babulky, mozno sa aj my pridame v ten stvrtok....ak nie presne o pol jedenastej, tak cinknem kattom a pridem za vami povedzme o jedenastej 😉

luculka
1. apr 2008

ok aj ja budem pri billle,,,,teda ak to stihneme 🙂 ...ak nie v parku...
tesime sa 🙂

elvo
1. apr 2008

vrtulka27,ajoj ako bolo na poradni kolko vazite? 🙂

kattom
1. apr 2008

elvo - to plavanie v stupave,nevies nic nove nahodou?
neka - a dufam, ze sa pridas vo stvrtok.. aby som mala co dat do projektu365 😀

neka
2. apr 2008

Samozrejme 😀

ribizek
2. apr 2008

Vrtulka 27, kattom - ahojte a ďakujem za privítanie.

Pozerám, že tu je skôr také stretávanie sa už mamičiek, musím si počkať na nejakú čakateľku a potom sa pridáme s kočíkmi do terénu. 🙂
Ale jednu prosbu mám aj na maminy. Postupne sa budem rozhliadať po nejakej detskej doktorke. Neporadíte mi nejaké mená, aby som mala na výber? To jedno meno, čo sa tu spomínalo a chválilo poznám aj ja, len sa bojím, aby nemala veľa a neodmietla ma, tak aby som vedela, za kým a kam môžem ešte ísť.

Vďaka za rady a užite si to štvrtkové stretko.

ivulik007
2. apr 2008

Ahoj ribizek - ja som malú dala k dr. Gajdárovej a som maximálne spokojná. Aj ja som sa obávala, že bude mať plno, ale bez problémov nás zobrala. A je fakt super, milá, ochotná. Aj sestrička. Ja si pochvaľujem.

luculka
2. apr 2008

babule zajtra ako???nebude zima??? 😒

kattom
2. apr 2008

luculka - nebude!! aj dnes vyzeralo na dazd a potom som bola vonku aj doobeda aj poobede s malym. len ten vietor neprijemny troska. ved natalku oblecies a bude v kociku zapnuta. neboj, neochorie. tesim sa 🙂

ribizek ja chodim k MUDr. Slavikovej - ona ma ambulanciu na juhu - aj ked byvam na opacnom konci mesta. ked som bola tehotna, mala vo vanku prednasku, na ktorej som bola a pacil sa mi jej pristup aj nazory. a som s nou spokojna.

luculka
2. apr 2008

Ok snad sa dostavime,,, 🙂 pride aj Kuko??
teraz je nejaka uplakana,,,tak snad to zvladneme,,,a nebudeme robit orchester po meste 😀 😀

neka
2. apr 2008

No my sme stihli aj zmoknut, ale nebolo zima.
A za ulovkami na projekt sa musi chodit, ci je slnko a ci mraz 😀 😀 😀

kattom
2. apr 2008

kuko pride okolo jedenastej za nami do parku- vcera som ju stretla.

neka - ved ked bude moc zle pocasie raz, tak do projektu odfotime papuce alebo zubne kefky 😀

luculka
3. apr 2008

ahojte,,,tak dufam ze nabuduce nam viac bude svietit slniecko,,,,a bude nas viacej 😉 😎

inak s Petou sme skoncili u nas a uz sme sa von nedostali lebo zacalo prsat... 😉 ale male spinkali napapali sa a zase spinkali 🙂

kattom
3. apr 2008

baby, fotky som vam poslala.
monkula potom sa ozvi, asi si ostala v brne.. bud. tyzden zasa, nie?

luculka
3. apr 2008

kattom dik dostala som,,,,nabuduce pofotime viac,,a vymodlime slniecko 🙂 😎

kattom
3. apr 2008

no, ak by ste prisli skor - slniecko bolo - my sme s nekou urobili kraaasne fotecky

luculka
4. apr 2008

jeeej no super pouzijes na scrapiky??? 🙂

vrtulka27
4. apr 2008

Ahoj Elvo Sveti :o))) vazime 6200 g. na 13 t.dost 😉

elvo
4. apr 2008

marti, to ste tak ako aj my sme boli taky velky ja idem v utorok na poradnu tak som zvedava kolko vazime.

kattom
4. apr 2008

re luculka - no ked sa k tomu dostanem. teraz mam toho troska dost - skenujem stare fotky, robim rodokment, projekt, scrapujem.. a teda iba vecer. a este tu je moja polovicka, co si vyzaduje tiez pozornost, ked maly zaspi 🙂

inak, musim sa pochvalit, ze mame doma konecne po dlhych 18 dnoch kocik z opravy. sa tesiiim. luculka, s tym kolieskom si bola reklamovat?

elvo
6. apr 2008

kattom zatial som nic nove nezistila za to kupanie

luculka
6. apr 2008

asi pojdem zajtra...no som zvedava 😉

luculka
6. apr 2008

inak prave som dosla z koncertu Bilej v maline,,,super atmoska bola 😵

kattom
7. apr 2008

luculka - ti zavidim. nam nemal kto strazit - ak by to nebolo v nedelu, ale v sobotu alebo v piatok..
inak dnes a kazdy pondelok odteraz sa zacina o 19tej. hod vo vanku cvicenie pre mamicky - bez deticiek -nieco medzi kalanetikou a na spevnenie.. viac info neviem.
a v stredu bude prednaska o 10:30 o tom, aky je rozdiel vo vychove chlapcov a dievcat (na prednasky sa da prist normalne s detickami vzdy)
a bud. tyzden - stvrtok - ale cas este neviem, s dentalnou hygienickou o starostlivosti o zubky bude dalsia prednaska

luculka
7. apr 2008

kattom si informovana,,, 😉 ,,,ja by som aj cvicila,,ale sa mi nejako nece 😅 😅

dnes tu bola Peta,,,boli sme po obchodoch ale bola zase pekná kosááááá 😒

inak ak sa cez týzden otepli,,,dame stretko zase v parku??? 🙂

kattom
8. apr 2008

no na fitloptach s malym nam vzdy brona - cvicitelka vsetko povie.. vcera bola fakt kosa. a dnes doobeda tiez - normalne na rukavice. aspon poobede sa dalo. to stretko - no kedy? zasa vo stvrtok? a hod?

luculka
8. apr 2008

vo stvrtok moze byt,,ak bude teplo 🙂

inak som sa ta chcela spýtat,,,ked mi da niekto na blog komentar s odkazom...blik tu...a je tam blbost... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre