Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

luculka
24. okt 2008

ja robi, v gimpe,,,je to skoro to iste,,,predtým som mala PS...

petra2505
25. okt 2008

mon aspon sa mozu hrat 🙂 a ak ich rozbiju tam Ti ine modely 🙂

kattom
25. okt 2008

luci - ja robim 72dpi ale bezne sa robi 300 dpi (72 robim, lebo to staci podla jedneho chlapika, co pise aj knizky k PS - 300 dpi sa pouziva na billboady a tlac vo velkom.) budes si tlacit sama cele strany, ci das robit? ja sa tiez chystam, len sa neviem k tomu dokopat - ale zas dam spravit do fotolabu v obchodaku, len fotky im dam(teda scrapy). inak som "blba" lebo polovicu oktobra mali akciu na kalendare jeden za 190Sk - inak myslim 400 som platila za jeden min. rok.. tak si to asi nachystam a dam spravit, ked bude akcia, snad este spravia do vianoc alebo na happyfoto..
zajtra sa ideme fotit s nekou. sa tesiiiiiim 😀 tak dufam, ze nebude prsat alebo padat hmla ako dnes

monkula
25. okt 2008

kati, ahoj..
Teba so mtu dlho nezastihla, ako sa máš?

neka
25. okt 2008

Ahojte, tak som dorazila domov. 🙂 Ledva stojim na nohach, cely den sme sa cmurali po BA a fotili co prislo pod ruku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
A kazdy si na nas ukazoval, ze aha, dalsi fotokurz. 😀 😀 😀 😀

luculka
25. okt 2008

no som uzurobila august,,,a bola som s tým dnes vo foto,,,ze ako mi to oreze,,,dala som to ako A5 a bolo to OK....290 stoji normalne mimo akcie
no super sa tesim na fotky,,,, 🙂 😉

kattom
26. okt 2008

monkula ja som tu skoro kazdy den.. citam citam.. nepisem.. utekam scrapovat alebo robit elementy pre vianocny kit na scrapmania - totalne som tym teraz posadnuta. inak babo v pohode, kope o dusu, uz by sa mohlo aj troska ukludnit
neka, no skoda dnes, lebo to slniecko.. tak fotime nabuduce..aspon jednu nech mam do vianocnej pohladnice

neka
26. okt 2008

Ahojte,no tak uz sme doma aj s novou prackou.
Rano som dala prat pradlo a po pol hodine sa ozval rachot a pracka dosla. nedala sa ani vypustit ani znovu zapnut no hroza. Uplne sa spalil motor ci nieco podobne. Tak sme museli letit do BA kupit novu. 😖
Kati strasne ma to mrzi, lebo skutocne to pocasie bolo akoby objednane. 😔

kattom
26. okt 2008

neka aspon ze ste kupili a pradlo prezilo 🙂 neboj u perinbaby to vybavim aj nabuduce 😀 tak zasa najskor nedela.. ved sa ozvem

monkula
27. okt 2008

Petra, tu je strának na kočíky Bertoni, čo sme sa o nich bavili...
Mne sa páči FOxy a Star... 😉
http://www.bertoni-sk.sk/index.php?item=4&kat=1

monkula
27. okt 2008

ahaaaaaa, toto sem pre Chiarku vyhrala na mimiaukcii 😵 😵
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=521095

petra2505
27. okt 2008

mon kociky su uzasne, tu znacku nepoznam, ale dnesnym dnom som sa do nej "zamilovala", uz len chyba babo a objednavam 🙂
riflicky su krasne, ale tie co mala Chiarka na sebe ked ste boli za mnou boli paradne - mala kocka 😉

monkula
27. okt 2008

petra. že sú úúúúúpplne perfektné tie kočíky, som Ti vravela ,krásne pestré a majú aj dobrú cenu.... a dokonca tie "moje" sú zlacnené...
No, dnes som si pozrela bundu, čo mala malá vtedy na sebe a tie rifle ju zafarbili namodro.... ☹ ☹ ☹ ja už neviem čo mám robiť, aby nefarbili, už som ich aj vyprala, akurát sa sušia, ale to je márne... už sú prané po piaty krát...a aj na svojom kabáte som našla modrý fľak 😖 😖
Peťka, v stredu idem ku kaderníčku, ku Stanke, vedľa Teba, na pol piatu ,tak sa Ti potom príídem ukázať, dúfam, že tam budeš... 😉

petra2505
27. okt 2008

mon v stredu tam nie som, idem k lekarke do BA a vidim to na cely den lebo konecne idem na kontrolu ku gynekologovi 🙂 idem na tu endokrinologiu co som Ti spominala 🙂

monkula
27. okt 2008

tak skočím vo štvrtok 😀 😀 😀
A držím palce na endo.. 😉

petra2505
27. okt 2008

no ja Ti napisem ci tam este budem lebo zajtra mam stretko so sefom🙂ale ak nie tak dame stretko niekde v meste...a diky, urcite mi endoska povie "pekne spravy" ja mam na vysetrenia spojene s tuzbou po dietati "veeeeeeeeelke"stastie

kattom
27. okt 2008

monkula jeej a za aku super cenu si vydrazila tie veci. chiarka bude kocka. ja som minule na mmb pre babo kupila fusak do autosedacky za 450, co normalne stoji dvakrat tolko.. tak tiez sa tesim.. a uplne ako novy

monkula
29. okt 2008

peťka, dnes na Teba celý deň myslím... potom daj vedieť, ako si dopadla.... 😉
a by Jarkovi nebolo smutno, tak som niečo vyhrala na mimiakcii aj preňho...
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=536891
Aj ta kchudák nemá čiapku... 😅 😅

petra2505
29. okt 2008

mon ahoj, no mam to za sebou......3 den po zacati menzesu mi ma maminka zobrat krv a po vysledkoch mi nasadi lieky pokial budu vysledky dobre idem na laparoskopiu....inak vdaka, ze myslis 😉 lekarka bola inak max neprijemna taka pripecena tak dufam, ze uz sa velmi nebudeme stretavat lebo ostatne bude riesit s nou maminka aby som stale nechybala v robote....
ciapka peknucka, Spiderman, Jarka urcite potesi 😉

kattom
29. okt 2008

jarko sa potesi urcite

petra2505 a nechces sa prihlasit k nejakemu lekarovi do gynfinu v blave? moj brat so zenou chodili tam.. tri roky sa im nedarilo a teraz konecne cakaju.. s lekarmi su max. spokojni

inak ja dneska "padam" doobeda u zubarky a potom sme boli v avione kupovat malemu boty zimne..len skontrolujem maily a sup do postele..

luculka
29. okt 2008

kati a maju nejake akcie,,,my tam ideme buduci týzden,,,
ja odusu pracujem na kalednáry 😉

kattom
29. okt 2008

luci u batu maju za 600-1200 - ale tie, co som chcela, nemali jeho cislo (inak na www.bata.sk si mozes pozriet), v deichmane mali chlapcenske od 600-1400, tam som mu kupila za 1000 jedny, mali aj cislo kubove posledne, aj su teple uplne, aj sa mu v nich dobre chodilo.. v humanicu mali od 800, inde som nepozerala.

chcela som aj oteplovacky+bundu, ale nic sme nekupili: hypernova nic na vyber, tesco do 18 mesiacov overaly iba, h&m mali ale za 2000 bundu+oteplovacky (overaly uplne superne za 1000 - zhrubnute kolena aj zadok a super nepremokavy material), co je vela podla mna, v c&a nemali oteplovacky, ale maju krasne overaly za 800 rozne farby.. len overal nechcem kupovat

ja kalendar este ani ciarka.. zasa maju v akcii kalendare A4 za 199 do 10.11. v happy foto, tak musim daco "zbuchat" (aj fotky za 1,95 robia teraz akciu 10x15 do 18.11. myslim).. no idem to vypnut, lebo uz som tu hodinu.. 🙄 😝 ..bru noc

petra2505
30. okt 2008

kattom ja som uz bola v gyn five nebola som tam spokojna / cakaren ako vyklad, na recepcii hucali kto na aky zakrok ide a podobne/tak som isla do Ferticentu, co je uuplne uzasne centrum, ale vratit sa tam mozem az po laparoskopii, nakolko partner je v poriadku....vcera som bola u endokrinologicky, buduci tyzden budem mat vysledky a pokial budem po hormonalnej stranke v poriadku idem na laparku/bojim sa, ale snad prezijem 🙂 /

kattom
30. okt 2008

petra, tak drzim palce.. ja gynfine nepoznam, len z pocutia, v zivote som tam nebola a nemusela riesit ziadne vysetrenia (co som rada)
kamoska bola na laparoskopii a prezila, neboj..mat dieta za to stoji

petra2505
30. okt 2008

kattom dakujem ja verim, ze snad to raz vyjde a pride cas kedy aj ja budem na sidlisku sedavat na lavicke s mamickami a behat okolo toho svojho drobca 😀

zuzitka
30. okt 2008

kati ... aj my sme boli vcera v Avione 😀 o kolkej ste tam boli?

my sme tam dofrcali busom o 15.30h, chvilku sme nakupovali v hypernove a potom sme cakali na Jura na tom detskom ihrisku 😀 Samo sa tam tak vybehal, ze som ho musela vyzliect, mal len bodynko a pancuchy a bol spoteny jak mys 😀 😀 dobre ze to je zdarma...
potom sme skocili do Ikei, ale len do detskeho oddelenia, takze domov sme sli uz okolo 18h 🙂

mala by som aj ja Samovi kupit nejake zimne boty, minuly rok sme mali pozicane od Misky po Miskovi 😅

kattom
30. okt 2008

zuzi my sme tam dorazili okolo pol piatej a stihli bus spat do petrzky o siestej (sme tu od nedele). a nahodou som tam stretla maju s detmi, tak sme sa smiali, ze ak by sme sa dohodli, tak nemame cas a takto.. v deichmane k nam dofrcala paulinka a zacala maleho bozkavat v kociku, ten slzy na krajicku 😀
v ikea sme boli den predtym kupovat malemu ten matrac konecne a nasi si brali gauc do studienky novy
inak dnes sme este boli pri carrefoure v tom bata outlet. maju tam rozne velkosti a uplne najmensie cisla 19,20 za 300-400 Sk.. a letne sandale zlavnene z osemsto na 190 a pod. len to, ze uz neni z kazdeho cisla a ked neviem, aku velkost bude mat kubo v lete.. a oteplovacky a bundu idem zajtra kupit, dnes sa s kubom nedalo skusat. v carrefoure ako bolo kenvelo je taky obchod colloseum a maju konecne oteplovacky aj bundu zvlast spolu za 539 Sk - asi tri farby a rozne velkosti a su hrube, aj obrazok na nich sa mi paci..
cez vikend dojdete do ST? mam pre teba na vratenie oblecko, tak by som ti to doniesla

zuzitka
30. okt 2008

jo, budeme v studienke, aj Lenka bude 😀

monkula
30. okt 2008

ja tam nebudem.... 😀 😀

zuzitka
30. okt 2008

fakt??? a kde budes? 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre