Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
15. dec 2008

Lucka akurat som pozerala fotocky, super si to vymyslela a s tymi fotkami. 🙂
My sme akurat dopiekli medovnicky, zajtra ich budeme malovat, tak sa tesim, ake budu drobce zababrane 😀

neka
15. dec 2008

A neviete nahodou ako sa ma Katka? Ci su uz doma? Som strasne zvedava ma malicku Hanicku 😀 Dufam ze da na blog nejake fotocky 🙂

zuzitka
15. dec 2008

ja som Katke pisala v piatok, odpisala, ze snad v nedelu pridu domov ak malinkej nestupne zltacka... zajtra sa jej ozvem 🙂 ... a vraj Kubko vie povedat Hanika 😀 😀

luculka
15. dec 2008

Uz su doma,,,dnes nám pisala sms,,k narodeninkám a meninkám,,,a ze uz su od vcera doma,,,

my sme boli na pojhotovosti,,malá mala 39,8...ale uz jej to kleslo ...dali sme vlaznu sprchu acipok,,a slo to dolu,,,lebo v lekárni mi povedali ze aj ked kombinujem,,,cipok,,,a sirup tak az po 6 hodinach,,,a na pohotovosti,,,ze mozem po troch 😠

kattom
16. dec 2008

ahojte, platim nejake seky, tak rychlo kuk sem. od nedele doma.. cisarskym planovanym bol porod, jazva boli, aj brucho.. tak snad o tyzden bude lepsie, Hanka mala 51 cm, 3690 g (ak by bola v termine, tak asi dobehne aj Kubka - ten mal 3720 🙂 ) mamina moja je u nas a stara sa o kubka a vari nam. ja zatial len lezim a sem-tam nieco robim. mala je zlata - spi tri-stryri hodiny v kuse, hodinu, dve hore a zasa spinka. kubko je anjel s certom - chvilu sa tesi, chvilu hystericky reve - aj hodinu v kuse.. ☹ inak za tyzden vyrastol, zacal hovorit vety s troma-stryrmi slovami.. no veeeelky brat. idem, deti sa budia..

moncicka
16. dec 2008

ahoj, kattom, gratulujem, tak uz to mas za sebou 🙂, nas to este len caka, zajtra idem na kontrolu tak som zvedava co povedia, ale zatial necitim vobec ze by som mala ist rodit, tymto tempom to stihnem asi tak na buduce vianoce 😀

zuzitka
16. dec 2008

kati ... to je sranda, ze deti sa budia 😵 😵

kubko si asi musi len zvyknut, ze mate doma novu "babiku" 😀
a prepis si, ze uz mas 2 deti 😉 drzte sa 🙂

gapa
20. dec 2008

len som sem nakukla, či nepíšete o programe v MA na zajtra a nedá mi nereagovať, lebo tiež som mala malú chorú.

Lucka, mylím, že nie je ani tak dôležité, či striedaš čipok a sirup. Môžeš dať druhý liek na zníženie teploty aj skôr ako po 6hodinách, no nesmie byť z tej istej rady, t.j. ak si dala prvý ibuprofénový (ibalgin, nurofen), tak druhý môžeš dať aj po 3-och hodinách, no nesmie to byť ibuprofénový, ale musí byť s paracetamolom (paralen, panadol). 😉

moncicka, ja mám dceru narodenú 25.12. no termín bol na silvestra 🙂

luculka
20. dec 2008

gaga uz som na to prisla...no malej sa snad uz polepsuje,,,,dnes prvý krat vypila plnu flasu kase,,,,nepapala pred spanim od pondelka 😖

petinka11
20. dec 2008

ahojte kocky teraz sa mi ma narodit babusko a vyberam mu nejaku dobru hlavne milu pediatricku,vobec sa v malackach neviznam,tak budem rada ak mi nejaku odporucite,dakujem

kattom
20. dec 2008

petinka ja chodim k slavikovej na juhu ma ordinaciu v stredisku. a vela ludi chodi tiez ku gajdarovej - vedla poziarnej zbrojnice pri ceste take modre zdravotne stredisko. staci si zavolat k doktorke a dohodnut sa. na slavikovu ti mozem poslat do ip telefon.
luci, tak snad sa vam polepsi a coskoro bude natalka zdrava
ja som dnes bola 40 minut vonku (a bez deti!!) v obchode od porodu.. som sa tesila. a chceli sme malu zobrat aj do kocika prvykrat, ale sa ozimilo, tak radsej nie. sa bojim, aby neprechladla a ja tiez nie - ani jazvu nechcem mat zapalenu, ani prsnik.. takze nic. a mame stromcek ozdobeny, kubko pomahal a tesil sa

petinka11
21. dec 2008

ta slavikova ma ordinaciu na juhu,tam kde je aj lekaren tam niekde je to zdravotne stredisko???a aky su tam este doktori,je to vecsie ci mensie stredisko????

kattom
22. dec 2008

ano, tam, kde je lekaren v tej budove. este je tam myslim nejaky vseobecny lekar, gynekolog, a sukromne chirurgicke centrum. slavikova je hned na prizemi pri vchode do prava

petinka11
22. dec 2008

dakujem moc,kattom

neka
22. dec 2008

Ahojte kocky, 😀
tak my sa na tyzden s vami lucime, ideme sviatkovat k nasim 🙂

Už sviatky lásky, pokoja ,
zavítajú zas skoro k nám,
pod stromčekom ľudia postoja,
otvoria srdcia dokorán.
Nech v dome vašom zavládne
tiež radosť že ste spolu,
keď rodina si zasadne
k štedrovečernému stolu.

Krasne vianoce. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kattom
22. dec 2008

neka, si to uzite.. adamko je v malackom hlase odfoteny som si vsimla

a kraaasne pokojne, pohodove Vianocne sviatky prajem tiez vsetkym

zuzitka
22. dec 2008

kati .... hanka je zlatucka 😵 😵 nechapem ako si mohla utajit, ze cakas dievcatko ... ja by som skakala 2 metre do vysky 😀 😀 jak si to vydrzala neprezradit? 😎
a poslucha?

kedy planujete s malinkou ist do Studienky? az niekedy v januari? 🙂

luculka
23. dec 2008

Babule prajeme Vám krásne,,pohodove,,,Vianoce 🙂 🙂 🙂 🙂

monkula
23. dec 2008

prajeme krásne Vianoce....

-Neka, Aamkovi všetko naj k meninkám, a Evičke všetko naj k meninkám anarodeninkám... 😵

neka
23. dec 2008

Ahojte, este sme doma, Evka ma zapal priedusiek, tak zvazujeme este ci pojdeme alebo zostaneme doma ☹
Monkula dakujeme, narodeninky ma Adamko, Evicka mala pred mesiacom. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

monkula
23. dec 2008

neka, veď vieš, že som to poplietla, aj keď sme sa stretli, 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅

zuzitka
23. dec 2008

stastne a vesele vianoce 😵 😵

neka ... detickam vsetko najlepsie k meninam 😀 doteraz ma to ani nenapadlo, ze Adam a Eva 😅 😅
a aj k narodeninam 😀 😀 ... to mate vsetko pekne nahromade 😉

http://1.bp.blogspot.com/_fup5__gCP2o/SVFSOJ-9w...

kattom
24. dec 2008

neka, adamkovi vsetko naj naj naj k narodeninam.. a k meninam a evke tiez 😉

zuzi - no ja som sa tesila.. a to je super pocit, ked to tajis a vsetci tipuju (aj ked na vyber su iba dve moznosti) ale tomas vedel asi 5 dni pred porodom - sme isli z poradne do tesca este a ja som si uvedomila, ze som babule nekupila ani jedny jedine ruzove ponozky aspon.. tak som jej kupila taku super supravu celu a kedze t. bol so mnou a videl by to pri pokladni, tak som mu to povedala.. no skoro tam zbural vsetky pulty s detskym oblecenim.. tiez sa tesil, ze baba to bude. do studienky najskor koncom januara, aj to bude zavisiet od pocasia
ak by som hanku nedojcila, ani neviem, ze ju mame 🙂 spinka, papa, kaka, cika, troska place len ked sa nevie dockat mliecka.. proti kubovi je to uplne ine (tak snad nam to vydrzi)

zuzitka
30. dec 2008

to je super, ze hanka je dobrucka 😵 takze tomas chcel tiez, aby ste mali dievcatko? 🙂

ake ste mali vianoce? u nas fajn, samko uz vnimal, ze darceky nosi jezisko a hladal ho na schodisku 😀 😀
z darcekov sa vytesoval 🙂

kattom
1. jan 2009

ahojte, vsetko dobre v tomto novom roku prajem 🙂
zuzi - vianoce v pohode, kubko rozbalovat vsetky darceky, cela obyvacka bola zasnezena papiermi - lebo nestaci iba rozbalit, treba kazdy papier roztrhat na uplne malilinke kusocky. tiez vnimal viac ako min. rok, ale stacilo, ked si otvoril jeden darcek a uz o ine nemal zaujem, sa hral.. takze sme odbalovali tak tri-styri hodiny. a tiez sme behali k oknu, ze kde je ten jezisko a ci este neprilete zasa 😀

zuzitka
1. jan 2009

vsetkym prajem uspesny a stastny Novy rok 2009!!!! 😀

neka
1. jan 2009

Ahojte kocky, 🙂
Prajem Vam vsetko dobre v novom roku. 🙂

Katka, aj Evka ma taku trhaciu maniu. 😀 Musela potrhat obaly na najsammensie kusocky a ja som to potom cely zvysok vecera po nej upratovala, ale za tu radost v ockach mi to stalo. 😀

My sme boli nasich pozriet na dva dni ( z povodneho tyzdna), lebo okrem Evkinych zapalenych priedusiek sme liecili aj Adamkove zapalene str. usko.
V utorok som bola s obomi u nasej lekarky, ktora prezrela aj Adamka, a povedala ze ten kasel co ma je len bezne prechladnutie. A v stredu od pol stvrtej som bola hore s Adamkom, bolelo ho usko. Tak sme utekali na pohotovost a dr. povedala ze to ma zapalene uz dobre dva tri dni. 😠 😠 😠 😠 😠 . Tak rozmyslam ze zmenim drobcom doktorku. 🙄

kattom
4. jan 2009

ahojte, nejako je tu ticho..
neka - dufam, ze uz su deti zdrave
u nas kubo bojuje s nadchou, od silvestra.. uz je lepsie, a chvalabohu teplotu len jeden den mal.. ja kycham uz treti den a soplim a potim sa.. tak chuda mala si ma ani neuzije..len oci mi vidi, co nosim rusku, aby nahodou nieco nechytila tiez. inak hanka ina papkacka - boli sme v poradni a za 3 tyzdne narastla skoro 4 cm a pribrala 800 g

zuzitka
4. jan 2009

kati ... ako deti prezili silvester - ohnostroj? prespali to, nic nepoculi? 😀
my sme boli v gbeloch u simony, samko nastastie zaspal okolo 22h, takze sme mohli veselo buchat a rachotit ... inak by sa bal 😒

vcera v noci bola velka patracka v studienke ... okolo 23hod vyhlasili v rozhlase, ze ziadaju obcanov na pomoc pri hladani nejakej zeny, vraj o 17hod zmizla z domu ..... tak juro hned sadol do auta a polka dediny hladala v lese za cintorinom ..... nasli ju nakoniec policajti so psami az okolo pol 1h, niekde lezala premrznuta /do rana by urcite zamrzla chuderka/
vraj sa pohadala so synom, tak vzala z domu flasku a sla sa prejst........ 😨

kattom
5. jan 2009

zuzi hanka spinkala a kubo tiez. ja aj kubo sme sa zobudili nahodou o pat minut polnoc, tak sme pozreli z okna ohnostroj a zalahli spat znova.. len potom rano na dalsi den chcel znova pozerat a nic vonku nebolo. a ked sa zotmelo tiez.. tak bol troska smutny
tak bolo "veselo" v ST - viem, ze daco hlasili, susedia hovorili nasim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre