Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

valmra
24. mar 2009

koncim, ideme sa vyvencit s arnim ... konecne na chvilu von...tak utekam, ahooj

zuzitka
24. mar 2009

ze po dlhej dobe ... 😀 😀 😀
a co dobre si ukuchtila?

zuzitka
24. mar 2009

baby, mame problem s notebookom ... tu je presne opisany problem ... je to uplne podrobne popisane, ak sa tomu niekto rozumie, prosim o pomoc 😀

http://www.pcforum.sk/notebook-msi-l730-041sk-r...

mali sme 1 problem, 3x sme to niesli na opravu a vratili ho neopraveny a dokonca s dalsimi vadami ☹
kde sa mame stazovat?

kattom
24. mar 2009

eli chvilu mi tvrvalo, este ze mas fotku :D my sme kupovali pre novorodenca balik pampersiek - na cenu som nepozerala..a potom tesco sme davali. su dobre, ale teraz sme zacali davat dm plienky - vyjdu o korunu lacnejsie ako tesco a rovnako kvalitne. 100 ks ta vyjde 13,27 a nemusi ti ich nikto vozit z tesca. inak, nedavaj si vela kupit do zasoby, lebo nevies, ako ti babo zareaguje na ne - ak by malo plienkovu dermatidu, tak musis vymenit znacku. hanka mala prve 4 tyzdne problemy s tesco plienkami, uplne cervena a vyhadzana z nich bola -pri nej som do porodnice brala hned tesco a musela som jej chvilu davat pampersky - asi tyzden, a potom som skusila zasa tesco a problem uz nebol.
zuzi pre toho havina sa snad vratili..
lucka ach jo zubky ☹
hanusik sa snazi otacat na brusko, dviha zadok a vytaca ho, ale este jej to nejde.. a kubo furt len beha a berie jej hracky "nepapaj to, to neni semacik, to neni bebik" a este na nu vykrikuje z kuchyne, ked je hanka v spalni "hanka, nepackaj mamina uz ide." hanka tu som kuchyni, nepac" 🙂
eli v sobotu je burza vo vanku, ides? kedy? lebo aj ja chcem skocit hned o desiatej

zuzitka
24. mar 2009

... no kubko musi byt zlaty, ked sa tak stara o sestricku 😀 😀 😀

kattom
24. mar 2009

ta mame viac tych svetlych chvil. a aspon ze uz sa vonku nehadze o zem
eli, este ma napadlo, to urcenie otcovstva uz mate? ak ne, tak sup-sup na matriku - obidvaja s OP a asi 5 minut to trva. aby si to mala v kabeli do porodnice potom zbalene so sebou. ak teda bude mat babo priezvisko po tatovi. a kam ides rodit, uz vies? marcela aj maja idu do ruzinova

petra2505
25. mar 2009

Baby neviete ake ma cislo Andrea Fabianova?Potrebujem dohodnut vizaz na svadbu.Prosim , budem vam veeeeeeeelmi vdacna.

neka
25. mar 2009

Ahojte kocky, dnes nam prislo rozhodnutie zo skolky. Od septembra mame doma malu skolkarku.
Aj sa tesim, ze sa nam uslo miesto, ale zaroven je mi aj smutno, moja mala bambulka je uz taaaak velka. 🙂 ☹
Preva vcera sme pozerali DVD ked bola uuuplne male babetko a chyta ma taky smutok.

zuzitka
25. mar 2009

aj my cakame rozhodnutie zo skolky, snad nas zoberu ...

luculka
25. mar 2009

neka no super pojdete do skolky,,,ze teba chytá smutok,,man chytá už teraz ked pozerám foto,,a to mame len rok,,, 😒 😉

valmra
25. mar 2009

kati, to otcovstvo este nemame vybavene...vies, my sme so vsetkym po zadu...my mame na vsetko este cas...ale nie, uz sa pomali chystame, ale teraz som pre istotu ochorela, tak musim trcat doma ☹ ☹ takze do vanku pozriet nepojdem..
ked sa uzdraviem, urcite sa stavime, neboj to budeme stihat este s bruskom 😀 😀 vies, chcem ist rodit na antolsku, aj tu citam prispevky co a ako...ale aj od teba chcem pocut ze co treba a co netreba
marcele sa to uz krati, co??

zuzitka
25. mar 2009

luci ... aky smutok prosim ta 😀 😀 sak ma len rok, to je este male mrniatko 😀 😀

eli .. vy sa chystate pomaly ... ale iste 😀 ale ani sa nenazdas a mas Lauru uz doma 😀 😀 a potom vas cakaju dalsie vybavovacky ... proste kolotoc 😀
marcele zmenili termin na april?? to bude uz coskoro 😵

a scandya tiez caka v maji .... 😀 ze?

zuzitka
25. mar 2009

... som dnes po sto rokoch piekla kolac 😝
"leniva zena" sa vola a je moc dobryyyyy 😵
ale musim opatrne jest, aby som nenabrala to kilo hned nazad 😀 😀 😀

luculka
25. mar 2009

zuzi no sak prave že ma len rok a mne už je luto ako rýchlo vyrástla,,,, 🙄 😅 😀

valmra
25. mar 2009

marcela mala alebo ma termin okolo 18 aprila ... sa mi zda a to uz je coskoro

zuzitka
25. mar 2009

na fejsbuku vidim, ze ma 15.4 ... takze za 3 tyzdne 😵

eli, tie plienky uz mas? aka znacka to je?

valmra
25. mar 2009

este som nebola pre ne ale zajtra sa pre ne stavim a dam vediet
dnes som poctivo lezala a na vecer sme isli do studne okostovat masko...mnam... 🙂 je vynikajuce

zuzitka
25. mar 2009

to ti verim, ze bolo mnam mnam 😀

toto ste uz videli baby? 😅
http://zuzitka.blogspot.com/2009/03/som-po-mame...

luculka
25. mar 2009

no zuzi tak ja ti neviem ci tato,,ci mama 😅 😀

zuzitka
25. mar 2009

on je proste nas 😀 😀

valmra
26. mar 2009

nemozete ho zapriet...on je po tebe aj po tatovi 🙂
plienky uz mam doma a su to pampersky...zase mozem nieco odskrknut zo zoznamu 😉

zuzitka
26. mar 2009

eli ... asi idem dnes do tesca, kuknem cvicne, co stoja pampersky 😉

valmra
26. mar 2009

jo, dakne 🙂

scandya
27. mar 2009

Cafte zahoracky :D, uz mi chyba len odsavacka a hotovoooo 😀

kattom
27. mar 2009

no sa vam to krati majovcata :D
scandya, odsavacku si nekupuj dopredu, je to zbytocne. v porodnici ti pozicaju, ak by si potrebovala, a ak sa ti spravi mliecko tak akurat, tak ani nebudes potrebovat. pri kubovi som odsavacku pouzila asi trikrat, odstriekat rukou bolo rychlejsie a menej bolestive pre mna a pri hanke som odsavat vobec nemusela.
staci, ked budes mat vybranu a ak by si ozaj potrebovala, tak potom ti ju muz alebo dakto kupi

a prisla jaaaaaaar!!!!!

zuzitka
28. mar 2009

scandya ... ja som zase odsavacku potrebovala, samko sa nevedel prisat 😅
priamo v porodnici som si ju kupila...

takze si uz pripravena? uz by si aj rodila, cooo? 🙂

neka
28. mar 2009

Ahojte 🙂 ,
dnes som tak zmordovala deti, ze sa nevladzu pohnut ani o milimeter. 😀 😀 😀 😀 Akurat sme sa vratili z vyletu na Plavecke Podhradie. Vysikovala som ich az hore na tu zrucaninu, Je odtial nadherny vyhlad, len strasne fucalo, skoro nas odfuklo, tak sme sa tam zdrzali asi len pol hodinku. Cesta hore kopcom nam trvala asi hodinu a pol, lebo sme sa museli zastavit pri kazdej kvetinke a pri kazdom kameni. 😅 Dole kopcom tiez tak hodinku, lebo sme museli oddychovat na kazdom kmeni stromu co lezal na cesticke. 😀 😀 😀 Ale mam par fotociek, tak som rada a snad uz detvuchy nebudu dnes ako z divich vajec vecer. 😀

scandya
28. mar 2009

Caute :D
Tak ok , ak sa to da kupit v porodnici v lekarni tak si ju nekupim, aj tak sa mi vobec nezvacsuju prsia, len obvod ze priberam.
Uz by som najradsej porodila ale nech este vydrzi aspon par tyzdnov vnutri malinka :D, sice aj tak si myslim ze som o mesiac skorej, lebo mesiac pred tehu som si robila test a vysiel pozitiv sice dalsich 6 vyslo negativ, som si myslela ze so samovolne potratila, lenze to by som nemohla byt o necely mesiac uz zasa tehotna ci ano? co myslite. inac podla stehennej kosti nasej malinkej je presne taka velka ako ma byt na termin co urcil lekar. Aj tak si myslim ze som uz dlhsie, aky je vas nazor? Dakujem

zuzitka
28. mar 2009

neka ... to musel byt kraasny vylet 😉 a fotky si urcite pozrem 🙂

scandya ... ja som tiez nemala bohvie jak velke prsia 😅 sak mliecko sa ti bude robit, az sa mala narodi 🙂

a ked ti vysiel ten pozitivny test doma, tak potom si dostala este mrchu? lebo sak lekarke si nahlasovala, kedy si mala naposledy mrchu, tak ti to vyratali podla toho 😉 a ked je malinka taka velka aka ma byt, tak ti to vyratali spravne ... si myslim 😉

scandya
28. mar 2009

Zuzi, ano potom som este mala mrsku ,tak som z toho jelen, ale aj tak si myslim ze porodim skor lebo mi uz klesa brusko. Inac ja som sa narodila tiez malinka 2,75kg. nechame to na prirodu ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre