Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
22. sep 2010

@lili213 tam sú väčšinou obyčajný ľudia, sú len špeciálne celebrity vydania
Mia je októbrová playmate 😉
Je to veľké, ale zase, mám ho na takom mieste, že keď nechcem, nikto o ňom nevie 😉

lili213
22. sep 2010

@monkula tak velmi to nesledujem, asi som videla len tie specialne 🙂

monkula
22. sep 2010

ani aj to veľmi nepozerám... len som videla upútavky ,tak som si pozrela, kedy bude variť, takže bude variť v piatok, tak budem pozerať..
Kde v MA bývaš? Môžeš aj do IP

kattom
22. sep 2010

ahojte
myzma - v pohode 😀 ja som kolkokrat po stvrtej popoludni uplne mimo z deti.. len pocitam minuty, kedy pojdu spat 😉

monkula - ja uz mam vodicak dlhooooo, ale vela ludi chvali tu pani na 1.maja - na rohu na krizovatke, co je..a tiez AA autoskola (teraz neviem isto, ci sa tak volaju - maju cierne auta) a sidlia oproti hviezdy ako je ten cyklo obchod tak vo dvore zboku, Gabika majitelka je fajn

martina_maxian
23. sep 2010

ahojte, dnes tu nikto nie je??? kde ste všetky ?? !! 😎

myzma
23. sep 2010

@martina_maxian mame s lili rannu prechadzku malackami za chvilu 🙂 inak dobre ranko 🙂

martina_maxian
23. sep 2010

@myzma no paráda,, ja idem asi tiež vyraziť niekam s deťmi do MA na ihrisko, vyzerá, že aj dnes bude vonku krásne,, tak nech netrčíme doma... a pojdem aj niekam do obchodu niečo kúpiť,, len netuším, čo dnes variť.. 🙂

ani3012
23. sep 2010

@martina_maxian @myzma @monkula @lili213
Tak som si vás troška počítala,ja by som si teda tetovanie nedávala ani malinké,mám problém s injekciami a nie sa ešte dobrovoľne takto trýzniť 😀 Vodičák som si robila u Tomšu,to je na stanici-M.R. Štefánika ,mne sa páčilo.
Prečo si sa rozhodla spraviť si vodičák Monika ?Že by došiel na psa mráz ? 😀 Si mi minuile spomínala,že ty a vodíčak ee 😉
Ja inak teraz moc času nemám,mm prišiel včera o 4 hod. skôr ako mal,tak som nestihla ani prečítať a zajtra ide do práce ale inak bude doma celý víkend

A dnes strašne začalo fúkať a vraj zajtra by malo viac 😒 Ale je krásne teplúčko,to sa mi páči 😵

ani3012
23. sep 2010

@martina_maxian ja som spravila dnes čínu,ale ľudia ako som ju robila.som myslela,že budem plakať.
Postavila som si ryžu na sporák,zaliala vodou a keď mi začala vrieť,tak som ju premiešala a zistila,že cibuľka chýba.Tak som sa otočila,že ju idem očistiť a ako som spravila krok,zavadila som sa o varešku a celý hrniec sa mi vykydol na zem aj s tou ryžou a vodou.
Jediné šťastie,že Evička akurát chvíľku pred tým odo mňa odišla preč,lebo teraz by som tu v kľude nesedela a nevypisovala.
Ryža bola všade,no čo vám budem hovoriť. 😝

lili213
23. sep 2010

@ani3012 no ja som mala asi 19 ked som si ho dala, tiez sa bojim ihiel aj bolesti.
No sikovna si dnes bola 😀

ani3012
23. sep 2010

@lili213 mne padala úplne všetko z rúk.....ako sa to vraví ? Deň blbec ? 😀

ani3012
23. sep 2010

@lili213 a vtedy si to vydržala ? Ale ty nemáš veľké,že ?

lili213
23. sep 2010

@ani3012 poznam 🙂 a ja mavam 🙂

lili213
23. sep 2010

@ani3012 no vydrzala som to, ale neviem ako 🙂 asi zazrakom, mam ho male sai 6 cm.

myzma
23. sep 2010

@ani3012 esteze tam evicka nebola..... mne sa stalo nieco menej nebezpecne dnes s matusom... poobede nejak mrnci, tak mu hladam zabavky... a piekla som... tak som mu dala dozu s cukrom, jednoducho, co bolo po ruke... a chvilu sa nepozeram a doza otvorena a prazdna...... este ze sa hral v choditku, tym padom sa vsetok cukor vysypal do takeho znizeneho pultiku v choditku.... neviem prestavit zbierat krystalik cukru z celej nasej kuchynoobyvacky..... tesim sa i tomu, ze maly ten cukor nejedol, hral sa s dozickou.... co tam po cukre 😀

ani3012
24. sep 2010

Dobré ráno Malacky !

lili213
24. sep 2010

Dobre rano 🙂

ani3012
24. sep 2010

@lili213 teraz tu moc dlho nebudem,lebo musím malú odviesť k našim a pre Patrika do školy a k lekárke...vôbec sa mi nechce ísť autom cez mesto 😝

lili213
24. sep 2010

@ani3012 no ked je ten most zatvoreny, je to otrasne ist cez mesto 😠

mateson
24. sep 2010

čaute baby dufam že sa možem pridat 😉

mateson
24. sep 2010

@lili213 mne hovor každé ráno chodím do roboty. Býva to zacpaté od Jurki pumpy až po červený obchodák. Katastrofa. Modlím sa nech to už dorobia.

ani3012
24. sep 2010

@mateson ale ako prázdno je v meste po 8 hod.hlavne keď sú rampy dole 😀
a inak vitaj ! 🙂

mateson
24. sep 2010

dakujem. Vy si ešte užívate doobednajšie prechádzky. 🙂 🙂

ani3012
25. sep 2010

dobré ránko 🙂 Si popíjam kávičku,dnes obed u rodičov,tak mám veget,len musím dokončiť tortičku pre sesterničku 🙂

mateson
25. sep 2010

Dobré je, pretože som nemusela vstávat 🙂 Dám kávičku a uvidíme čo dalej.

ani3012
25. sep 2010

@mateson ale je zaujímavé,že aj keď som ráno strašne unavená,tak večer aj tak sa mi nechce spať 😀 😀

ani3012
25. sep 2010

@mateson Maťko chodí už do školy ? Patrik je prvák 🙂

mateson
25. sep 2010

@ani3012 my sme mali teraz 20. 9. šest rokov. Je predškolák na Hviezdoslavovej. Je tam suverene najvačší.

mateson
25. sep 2010

@ani3012 Takže budeme onedlho riešit kam do ktorej školy. Mám z toho dost nervy.

ani3012
25. sep 2010

@mateson v tom som mala jasno.Patrik je dosť živý a tak je na Záhoráckej.
Ale keby sme boli na juhu,tak určite na Štúrku by som ho dala.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre