Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
3. jún 2008

kuko ... gratulujem k skuske 😉

kati ... my sme davali fenistil kvapky ked mal ekzem a skrabal sa, ale nevedela som naco nam je teraz, pri kasli 😅
dik za vysvetlenie 🙂

monkula
3. jún 2008

Peťka, gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂
Katka, vďaka za fotky, sú krásne 😵 😵

luculka
4. jún 2008

Petiiiii,supíííís gratulujeme k skuske,,,,aj my sa tesíme,,,baby a kedy dame stretko vsetky???

zuzitka
4. jún 2008

takze uz sme chory cela rodina 😒 samkovi je uz lepsie, akurat tatko a maminka sa citia blbje... 😖

a predsalen aj samko dostal darcek k MDD... tatusko priniesol vcera z prace sadu auticiek, ake pouzivaju v TNT express na rozvoz zasielok 😀

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/co-sa-mi-dnes-p...

kuko7
4. jún 2008

lucik: zajtra po plavani sa stavime v Malackach, plavanie mame o 9:15, tak o takej jedenastej by sme mali byt uz na odchode z BA...teda ak nam do too nic nepride....ale dojdeme urcite 😀 uz sa tesime 😵

monkula
5. jún 2008

Katka, všetky fotky mi prišli, nechápem, prečo sa Ti niektoré maily vrátili, bolo ich 14, však?

luculka
5. jún 2008

cafko 🙂

monkula
5. jún 2008

nazdar 😎

luculka
5. jún 2008

🙂 ako sa mate??

monkula
5. jún 2008

Hlučne 😀 😀 😀
A vy? Natálka už je zdravučká?

luculka
5. jún 2008

chvala bohu ano 😵 😵 ,,,zajtra ideme este na kontrolu,,,,tatino ju prave uspava,,,tak uz mám volno 😀

monkula
5. jún 2008

Ale Ti je dobre, mne sa malá pred chvíľkou prebudila... 😠 😠 😠

luculka
5. jún 2008

😕 😕 odkedy spala...my sme isli radsej von,,,na zmrzku,,,vratili sme sa o pol osmej a sup do vane a postele,,,

monkula
5. jún 2008

zaspala hneď, ako sme prišli z tréningu, teda okolo trištvrte na šesť.A to som ju počas tréningu vozial v kočíku, boli sme u Spuchláka, a ona nič... 😲 😲 😲
Doma sa pricicla a v sekunde zaspala... Na porazenie... 😠

luculka
5. jún 2008

hmm.a teraz ti kedy zaspi??

monkula
5. jún 2008

Počítam tak okolo polnoci...Lucka, mňa už to všetko tak vyčerpáva, starosť o deti, domácnosť, večne sama...
Váž si, že máš okolo seba ľudí, čo Ti s malinkou pomôžu... 😉 😉

luculka
5. jún 2008

noo ved to ti verííím a ja si to hrooozne vazim,,,,,, 🙂

neka
5. jún 2008

Ahoj Monkula, aj mne sa od teba vracaju maily, stale sa ti pokusam doposlat este dve fotky, ale neuspesne. ☹
No u nas je to skoro podobne, sme tu sami( lepsie receno som tu sama 😅 ,manzel pride domov az vecer) bez pomoci. Niekedy mavam teke stavy, ze sa az hrozim, ze co ak by sa mi cez den nebodaj nieco zle stalo, co bude s drobcami, kto sa o ne postara. ☹

luculka
5. jún 2008

jeeeeej peti,,,fotky su krááásnemmmale su tam bambule zlate,,,, 😀

luculka
5. jún 2008

😅 krááásne ake su tam,,,,som chcela napisat 😵

monkula
5. jún 2008

neka, keď si mi ty posielala fotky ,tak akurát vtety prekopli optická el a celý post bol mimo... 😀 😀
neka, presne, ja si predstaví, ako osdpadnem a kto sa o ne postará? Veď ja nemôžem mať ani chrípku... 😅

luculka
5. jún 2008

babule to vqam nezavidim,,,aj ja by som najradsej bývala sama,,,ale aj toto má svoje výhody,,,ked som bola chorá,,,,mal sa o malu kto postarat

kuko7
5. jún 2008

luculka: to teda su kraaaaaaaaaasnucke tie nase zabky 🙂 poslala som ti maila 😀 ale musela som to zmensit, lebo mi nesli poslat 😒

luculka
5. jún 2008

peti dostala som.... 🙂

zuzitka
5. jún 2008

peti, mala sa podoba na teba 😉

kattom
5. jún 2008

ahojte,
kuko a luculka - babulky su zlatucke.
monkula - no tak, ked ti dosli, tak dobre. 14 ich malo byt. tiez nechapem, co sa mi tie tri maily vratili.
dnes sme boli na vylete v blave, prisla mi spoluziacka domov na dovolenku po troch rokoch z australie, takze sme mali babsku jazdu este s jednou kamoskou. kubka strazila babka - a celu dobu skoro prespal. som nechapala. zaspal o druhej a babka ho musela o tristvrte na sest zobudit, lebo uz sa bala, co sa deje. a to spal aj cestou do blavy len co sme minuli tabulu malaciek a zobudil sa az na parkovisku u nasich. teraz zaspal o desiatej, tak snad nebude zajtra uz o piatej rano strasit. inak sa nam posunulo vstavanie z pol osmej na siestu. ach joj.. takze ani ja uz velmi neponocujem
neka - vdaka za fotecky, stahujem, este som nevidela, ale urcite su super. s takym fotakom..
zuzi a vy sa uzdravte, to daky virus. moja alergia je lepsia, predsa len sa ochladilo a prsalo. ale tomas kycha a kycha. tak neviem, ci daco nechytil. co je nejaka epidemia?

zuzitka
6. jún 2008

kati ... samko uz len trochu chrchle, este par dni a bude z toho vonku 🙂 no a ja a juro - to bolo len take prechladnutie alebo co... to coskoro prejde 🙂

dnes ideme do studie, ide sa zhadzovat maja, lebo minuly tyzden nebol na to cas, takze sa opeka 😵
no a zajtra marcel oslavuje 30ku, robi doma grilovacku, takze budeme tam 🙂
vcera som pozerala pri simonu nejake vecicky v tescu - ved uz je jun! nevedela som nic vybrat, sak co ked to bude nakoniec dievcatko?? 😀 ale kupila som take male topanocky - tenisky "cinanky" 😀 strasne zlate su 😀

v albume na MK mam foto ako ma samko odmontovanu jednu stranu na postielke - sme sa o tom raz bavili....
sa mi v noci pravidelne budil a chcel ku mne do postele... takto sa uz nebudi 😝

kattom
6. jún 2008

zuzi - no to kupanie, neviem, neviem. dnes sme boli v st - maminu som vcera doviezla, takze sme boli s nou cely den - tomas mal nejake mecheche z prace a furt este je z domu - este ze mozem scrapovat. tak v nedelu mozno.
ja pre simonu zatial nic, ved potom kupim v tescu, stale maju pekne veci pre babatka. o dva tyzdne ma termin kamoska, co zije v londyne a chlapceka bude mat, tak tej musim nieco poslat a akurat ma aj narodky, tak mozno rovnaky datum stihne - este ani pre nu nic nemam
ta postielka - diky za fotky, ale vedela som, ako to myslis. teraz sme zistili, ze kym spravime detsku, musime dokoncit chodbu, lebo ak nasi odvezu skrine z pracovne /buducej detskej prec/, tak nemame kde odkladat autosedacky (este ze vajicko idem simone pozicat a nebude zavadzat)
neka - fotky su super!!!

zuzitka
9. jún 2008

kati ... to bolo pocasie cez vikend!!! marcel robil doma grilovacku - zbuchal pre istotu pristresok a urobil dobre 🙂
sak chvilu svieti slnko a zrazu lejak...
v piatok ta opekacka.... zacalo sa normalne na ohni a ked zacalo prsat, vsetko sa nosilo k nam pod strechu, tato vyviezol auto na ulicu a pokracovalo sa u nas... do 2h 😝

kattom
9. jún 2008

zuzi - este ze ta mame, inak by tema bola niekde zahrabana. kde ste vsetky?? no to pocasie, ani nehovor. vy ste teda mali party vikend 😀
babenky dame stretko tento tyzden? a nemuseli by sme v zamockom, kludne aj v parku na krizovatke, ked je tak teplo.. co vy na to?
monkula som ti volala, ci ste na treningu, ale nebrala si. tak sme to potom nechali tak, lebo kubo sa zoznamil s filipkom (2,5 roka) a romankom (1,5r), takze sa troska akoze hrali spolu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre