Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
9. júl 2008

ahojte, nehnevajte sa prosim, ale to stretko zajtra v zamockom sa rusi. ☹ mia pozvala mna a neku k sebe domov, takze ideme k nej. dalsie stretnutie mozeme dohodnut na inokedy.. dajte vediet

inak, v dm drogerie maju akciu na kase od Hami do konca jula - kupis dve a tretia zadarmo (normalne stoja 79,99 a kase na dobru noc 99,99)
a este mi prisla postou nova knizka z dmky s kuponmi na zlavu - ako odmena, ze sme tam boli minuly rok. sice iba 6 kuponov, ale potesilo. takze, ak niekto chcete, mozem darovat kupon:
Kasa humana jahoda+jogurt - 10 Sk zlava
Babylove - cumel na flasu na ucenie 2 ks - 54,90 Sk zlava
Huggies do vody - zlava 20 Sk (hocijaky druh)
(a este pre zaujimavost kupony, co si nechavam: tam mam zlavy 50 Sk na prasok Persil, 80 Sk na kekse od Sunarky a neviemkolko na fruttapura)

luculka
9. júl 2008

cafte az teraz citam,,,,stretko,,,,v parku,,, 😒

a teraz u mii???? no my sme sa dohadovali predvcerom ze si brnkneme

kattom
10. júl 2008

luci - zajtra podla pocasia. si zavolame - aj s miou a nekou. bolo by fajn vidiet vas s natalkou po dlhej dobe. dam vediet, ok.
na blogu som videla, ze varujete... tak mozno nebudes mat cas - alebo doved aj ich. sa dohodneme

luculka
11. júl 2008

kati tie kupony pridu aj mne???? 😕 inak zlavy nic moc,,,20 Sk na plienky 😅

monkula
11. júl 2008

luculka, nehovoriac o tom ,že sa to neoplatí...
Huggies do vody som kupovala v Bille za 200 Sk a v DM ich majú za 250 - 20= 230, akcia 😅 😅 😅
Inak ahooooj luci, nezmokli ste? 😀
kati ,prosím ťa, ako môžem vložiť scrap do galérie na scrapmanii? Sa mito nedarí a nedarí..
konečne so mniečo urobila, hádam to nie je také zlé,mám ho aj v albume 😅 😅
Môžem to tam dať? Nech si neurobím hanbu ako tety na MMB 😀

monkula
11. júl 2008

už som to tam šupla... 😀 😀

kattom
11. júl 2008

luculka - neviem. som napisala, ze mi prislo. tak mozno aj vam ostatnym poslu. asi priebezne to posielaju. tak aby ste vedeli.
monkula - no huraa, ze sa ozves. na scrapmanii som ta uz videla, aj ked iny nick. ale chiarkine modre ocka sa nedaju prehliadnut. bud. tyzden hodime stretko?

luculka
11. júl 2008

mon nezmokli,,,zacalo prsat ked sme prisli do pizzerie...ale vyzeralo to hrozivo ze??? 😅 ,,,,

monkula
11. júl 2008

a kde je tam pizeria tým smerom? 😕 😕
Lebo ja som len zatvorial dvere na bytovke a už začalo liať...

luculka
13. júl 2008

kde bol pipigril,,,neskor gurmán,,,pri Maline 😉

monkula
13. júl 2008

jaaaj, ja poznám len áčko 😀 aká je tam pizza?

luculka
13. júl 2008

výýýýborna,,,teda mne chuti viac ako v áčku,,,a super to tam vyzerá,,,,, 😵

zuzitka
14. júl 2008

kati ... konecne sme sa k vam dostali vcera, ze? 😀
aj napriek tomu, ze samko isiel peso cez celu dedinu, hral sa u vas .... po obede vobec nespal. len si chvilku polezal, ale nezaspal. tak sme sa o 15.30h obliekli a isli gratulovat tete Vlaste. tam sa vybehal s Katkou .... no a potom nam zaspal o 20h v aute cestou do BA 🙄
posles mi potom fotecky, pjosim 🙂 ja ti poslem od nas az buduci tyzden, lebo som ich nestiahla s fotaka a ostalo to v studienke 😅

zuzitka
14. júl 2008

dik za fotky 🙂

luculka
14. júl 2008

jeeej KUKO nove foto v bazeniku,,,, 🙂 😉 ,,,

kattom
14. júl 2008

zuzi fotky akurat idu.. kuko nove fotky super tiez som si vsimla

monkula
14. júl 2008

peťka, pekné nové fotočky...

luculka
14. júl 2008

aj ja som hodila s Jankom,,,,dnes sa u nas pekne pohrali 😵
baby stretko asi nehrozi ze???? mon Chiarku uz sme dlho nevideli,,,,, 😒

monkula
14. júl 2008

aale,veď si ju videla, keď ste zdrhali pred dažďom 😀 😀
No, stretko by sa zišlo, musím Katke osobne poďakovať za čiastočný RAK a ešte mi musí vysvetliť, čo to znamená... 😀

kattom
14. júl 2008

RAK je random act of kindness - niečo v tom zmysle, že náhodné urobenie radosti - keď pre niekoho robíš LOčko, kde sú fotky jeho detí, alebo iné jeho fotky a nie tvoje. a čiastočný som tam napísala, lebo aj Kubo je na fotke 😉
kedy to stretko? zajtra sa vám nechce v parku v meste pri kláštore? na chvíľu. lebo ťažko povedať aké bude počasie. dnes nič moc a teraz večer už takáááá zima mi bola o šiestej, keď sme boli vonku
luci - fotky super, ste sa boli aj kúpať vidím. asi v sobotu, keď bolo tak teplo.
mia si ešte tu? či už si išla domov?

kuko7
14. júl 2008

ahojky babulky, ja som len na skok 😉

uvidime ako bude zajtra, ale ak bude pekne tak by sme dosli 😉 luci ja by som ti cinkla 😀 😀 😀 a samozrejme, ze by som rada videla aj ostatne babulky s deturencami 🙂

prajem kraaasnu nocku 🙂

luculka
14. júl 2008

Kati aj nám by si mohla nejaký urobiť 😎

este su tu,,,,kupali sme sa v nedelu,,,,,mala bola ako potápka,,,prskala na vsetky strany,,,, 😀 😀
mohli by sme zajtra,,,aj s miou sme sa bavili ze by sme sli do mesta doobeda,,,nam tatino spi po nocnej tak urcite vyrazime niekam

luculka
14. júl 2008

Peti ved aj ked bude ako dnes aspon Alicke nebude teplo 😀

monkula
14. júl 2008

Kati, ale urobiulo mi to veľkú radosť... 😉
A taktiež komentáre k môjmu 1. scrapu.. Taaak ma to povzbudilo... Ešte mám ďaleko do Teba, alebo Eriky, o hawre nehovoriac, ale to chce cvik...

kattom
14. júl 2008

tak zajtra kludne, ja mam navarene od dnes - robila som zemlovku. aj tak pojdeme von. aj dnes sme boli doobeda - akurat prsalo a ideme domov a prestalo 😠
v sobotu kubo ani nechcel z bazena von a vcera doobeda samko bol u nas, ten nechcel do vody, hrali sa v piesku a tatinovia si kopali loptu. a poobede bol v bazene asi len polhodinu - vyhnal ho hlad
luci - ved posli fotky, a ak chces nieco konkretizovat, tak napis /farby, text a pod./, a nieco "spichnem". teraz chcem robit jedno "speci" - pre seba 😀 a idem kukat hrdinov pri tom.
monkula - no na eriku nemam ani ja - a jarka a janky obidve a hawra.. to su super trieda niekde v nedohladne. ale najvacsia machrica je podla mna erika, lebo kazde locko je ine od nej. ostatne babenky maju taky svoj styl.

luculka
14. júl 2008

Kati ok nieco ti poslem a ostatne necham na teba 🙂

monkula
15. júl 2008

Kati, aj ja pozerávam hrdinov... 😉
Presne, aj mne sa veľmi páčia Erikine dielka, sú krásne farebné a kvetinkové, super fotky...
A nebuĎ skromná.... Tvoje diela sú pre mňa tiež iná liga.. 😀

neka
15. júl 2008

Ahojte babulky, tak ani dnes mi to stretko nevyslo, Evka si postavila hlavu, ze je zima a fuka vietor a ona nechce aby fukalo, 😀 a basta. TAk sme nikam nesli, u Evky sa neda nic nasilu robit, potom je protivnucka a mzruta a to mi nestoji za to. 🙄 Tak snad zase nabuduce, ked sa trosku umudry pocasie.

Aj tak idem varit speci veceru, mame dnes vyrocie sobasa ( 8 rokov) 😀 . Drobcov natlacime o deviatej do posteli a urobime si veceru pre dvoch doma v obyvacke.

monkula
15. júl 2008

neka, gratulujem k výročiu... 😉

mamartinka
15. júl 2008

cauko monul.tak zasa inu temu si presla?ako sa mavas?este chodis do sovul?ja uz nie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre