Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
17. mar 2009

kuko ... vidim, ze uz si sa rozbehla na blogu 🙂
ako sa mate? zdravucky ste?

neka
17. mar 2009

Katka prajeme Jakubkovi vsetko najlepsie k druhym narodeninkam 🙂

kuko7
17. mar 2009

zuzitka: no ani nerozbehla, teraz nemam cas, lebo sa musim uckat do skoly, ale vzdy ked je chvilka tak nieco kuknem a vytvoriiiim 🙂 🙂 🙂 Inak sa mame fajn a sme zdravi 😀 😀 😀

luculka
18. mar 2009

kati Kubkovi všetko NAAAAAAAAj 🙂 🙂 🙂

kattom
18. mar 2009

ahojte, kubko vsetkym dakuje 😉 vcera sme oslavovali iba my 4 a v sobotu mame velku party.. inak, vraj su v MA rozsirene kiahne vo velkom, takze ak sa vyhodi detom vyrazka sup-sup k doktorovi.. dufam, ze kubko nic nechytil na koncerte, a ak ano, tak ze to od neho nechyti hanka - 14 dni inkubacna, tak uvidime.. no jo, idem dobehnut blogy a facebook, nejako nestiham

zuzitka
20. mar 2009

baby, nieco sa mi stalo na blogu 😖

kamoska ma sledovanie blogov a ked niekto prida prispevok, tak sa jej to aktualizuje ... vsetky jej idu, len moj blog stoji stale na tom istom 😖 ze sa jej tam neobnovili moje prispevky ..... aj KUKO ma take sledovanie blogov a mna tam ma na starom prispevku, nove sa neaktualizovali 😠

co som vyviedla?? pomooooooooooc ☹

zuzitka
20. mar 2009

uz som to vyriesila 😅

... som tam mala link na inzerat a stopli mi to 🤐

neka
23. mar 2009

Posuvam nas trosku vyssie aby sme nazapadli. 😀
No Adamko je zase chory, od soboty zrazame teploty. ☹ Aspon nemusime ist v tomto protivnom pocasi von. Bola som vcera urobit v Bille zasoby na tyzden a stretla som sa s Monkulou. Kustek sme pokecali. 😉

zuzitka
23. mar 2009

asi su vsetci vacsinou na facebooku 😀 preto je tu tak mrtvo 😝

my sme sa vcera vecer cestou do BA zastavili v Kauflande v MA, samko spinkal v aute, tak som tam sedela s nim ... ale o to nejde .... jak som tak sledovala auta ako prichadzaju a odchadzaju ... tak vidim, ze prisla cervena octavia, vystupili 2 maly chlapci s rodicmi a so psikom ....

po chvili prisiel juro s nakupom, nakladal do kufra, medzitym prisla aj ta spominana rodinka so psikom ... oni sa nalozili do auta a havko zostal na parkovisku!!! nastartovali, odchadzali, havko behal okolo auta ... ale oni odisli bez neho!! sme pozerali, ci sa vratia .... nevratili sa ☹
havko tam pobehoval, ludia ho hladkali, nakoniec vbehol do kauflandu, ale to sme my tiez uz odisli ... tak neviem co je s nim .... ☹ ☹

scandya
23. mar 2009

Ahoj Zuzka :D
noooo uz mi ide pisat aj sem :D , mozno si mi vyliecila moj PC :D
zajtra idem do rakuska s kamaratkou kupit plienky a kozmetiku, ona chodieva tam stale hned za moravskym janom, ze je to tam lacne tak uvidim

Noooo ja rastiem , kvety rozvijam, a pomerne dost rychlo, len cas sa akoby zastavil. zacala som 33tt

Ten havinko, chudatko kto vie co je s nim ☹ ☹ ☹

luculka
24. mar 2009

😠 😠 zuzi,,,jooooj chudák havinko,,by ma zaujimala ze ci to schválne,,alebo nanho fakt zabudli 😠

moj muž by ho už aj nakladal a bral domov 😀 😀

tak my od vcera teplotkujeme,,prsty non stop v puske,,tak snad konecne vylezu tie blbe očáky,,, 😕 🙄

zuzitka
24. mar 2009

podla mna sa v tom aute spoliehali, ze ten pes je uz v aute .... ale chudinka jak behal dookala a nevedel co sa deje ☹

luci ... tak sa trapite troska co? 😒

scandya ... mas IP 😉
a o tom rakusku som pocula aj ja ... no myslim, ze aj u nas v akcii sa da dobre kupit ... potom napis, kolko to tam vyslo 🙂
a na facebooku som ta uz poziadala o priatelstvo 😀

valmra
24. mar 2009

zuzi, dnes som si dala kupit plienky v rakusku, ale neviem ci to je dobra cena, lebo nejak sa v tom este nevyznam...takze 2-5 kg po 27ks za 6€ a 3-6 kg po 62ks za 13€...oplati sa to??

zuzitka
24. mar 2009

... no to zalezi, ake plienky, aka znacka 🙂

tieto male velkosti neviem kolko stoja, ja evidujem len plienky na 10-20kg 😀

valmra
24. mar 2009

praveze neviem ani aka znacka, cakam kedy mi zavolaju a pojdeme si pre ne...aspon sa trosku konecne vyluftujem, cely cas som zavreta doma

zuzitka
24. mar 2009

my mame teraz plienky Tesco, ale zase tieto vacsie /cislo 4/ su drahsie ako pre novorodencov .... ja som vzdy prepocitala, kolko stoji jedna plienka v tom baliku ... ak bola cena nizsia ako 8sk alebo aj 7sk, tak to bola dobra cena 🙂

predtym sme pouzivali Huggies, ale v akcii sa to len oplatilo 🙂

si este chora?

valmra
24. mar 2009

ja som tu ani v drogiske nebola, takze vobec nemam prehlad...oni mi aspon usetrili cestu a zase budem mat nieco doma 🙂
este stale som nejaka nakapata, kasel uz nemam, len mam zachuchmany nos, teplotu som ani nemala

zuzitka
24. mar 2009

teraz je v tescu akcia na tesco plenky, ze zaplatis 2 baliky a treti mas zdarma 😀
cena spolu 24,82 euro

valmra
24. mar 2009

to je fajn 🙂
musim sa este dnes poriadne vyliecit, lebo by som zajtra chcela ist do studne...nasi prinesu masko z udiarne 🙂 🙂 no nedaj si 😀

zuzitka
24. mar 2009

cica nezer!!! 😀 😀
... a este udene.....

ja spracovavam fotky na blog ... som behala po balkone a fotila, ked tak chumelilo 😀 ... a ze jar 😠

samko uz zalomil 😔

valmra
24. mar 2009

nejak skoro zaspal?? co si s nim robitla..chudatko male...ste boli zase na dlhej prechadzke?
snazim sa jest s mierou 😉 a vecer iba ovocie 😀 😀

zuzitka
24. mar 2009

dnes sme boli len okolo domu ... ale skoro vstava ... o 6h uz pozeral Jim Jam 😀 😀

valmra
24. mar 2009

ani ja neviem dlho spat...kazdy den som o siedmej hore

zuzitka
24. mar 2009

to fakt? ja spala a spala ... 😀

ale nechapem, co sa samko tak skoro budi .. sak spaval do 8h 😕
asi trenuje do skolky uz 😀 😀

valmra
24. mar 2009

praveze potom bude chciet spat urcite dlho...to sa mu nebude chciet vstavat 🙂

zuzitka
24. mar 2009

urcite to bude tak ... 😝

kukam na prime VKV a som si stihla cez reklamu umyt vlas 😎
... som nemala cely den cas si umyt 😅 😅 ... ha ha

valmra
24. mar 2009

no proste si sikula 😀 😀

zuzitka
24. mar 2009

to teda som ....

nahodou som robila fasirky a zemiakovy salat 😝
potom som gumovala samkove vytvory v jeho izbicke na stene 😠
a kopu veci som este stihla ...akurat vlasy nie ...

valmra
24. mar 2009

dnes som po dlhej dobe varila aj ja...sa mi uz nechcelo iba lezat, tak som bola trosku uzitocna

luculka
24. mar 2009

no konečne to v teme Malacky žije 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre