Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

zuzitka
26. feb 2009

no aj ja by som rada zhodila nejake to kilo .... najradsej aspon 10 kg 😀 😀 a hned 😀

ja som s rodenim nevymyslala, isla som na kramare, lebo to mam 5 minut z domu 😎
ale by si sa cudovala, ze niektore baby s tym navymyslaju ..... 😕

scandya
1. mar 2009

Ja tiez nebudem spekulovat, kramare su najblizsie. S malinkou sme boli na poradni a sme v poriadku, doteraz sme mali vseeeetky testy idealne, tak sa tesime.🙂))))
Priberame pomalinky, tak tyzdenne mame 1kg hore uffffff chi chi

zuzitka
2. mar 2009

taaaaak dnes sme boli odniest prihlasku do skolky 🙂
este cakat, ci samka zoberu 🙂

KATI .... tiez som odpadla z kamila a z nely 😵 😵 😵 😵
super, ze postupili 😉

KUKO ... alicke prajem vsetko naj naj naj k 1.narodeninkaaaaam 😀 😀

kattom
2. mar 2009

juj, no super pesnicka, ze? a ked ne oni, tak dufam, ze komajota pojde do moskvy, iny nikto podla mna nema sancu uspiet na medzinarodnej urovni - komajota znie tak europsky a nela a kamil - to skoro jak duety co ma nelly furtado mi pride

zuzitka
3. mar 2009

ja som bola zvedava aj na kulyho a tu luciu .... ale kamil s nelou ich strcili do vrecka 😀 😀 😀

scandya ... uz mas vysledky? z coho mas tie krce? 😒

scandya
3. mar 2009

Cau, vysledky uz su, pisala som ze je vsetko idealne, povedal mi, ze kazda zena ma v tehotenstve nieco ine, mne to sadlo do svalstva :D tak neviem . dal mi B1 a magnezium, trocha mi to pomohlo, ale aj tak uz vecer mam krce.
Vcera vecerr po polnoci moja mala tak tancovala asi do 3h, ze hotovo

zuzitka
4. mar 2009

no tak sa budes krcovat az do porodu 🙂 to uz nebude dlho, hm? 😀

chystame sa k miske a marcelovi "nahledat" maleho matuska .... jak uz narastol maly stuplik 😀

kattom
8. mar 2009

zuzi tesim na fotky
scandya - tomas ta pozdravuje
luculka - to stretko aj tento tyzden, ak sa nezmeni pocasie, dnes bolo fajne, nie? tak ak nebude prsat, sme v meste urcite. dnes sme kubovi vytiahli aj motorku z pivnice, tak vonku nebol problem vobec, obdobie vzdoru zazehnane.. len nech uz nesnezi

zuzitka
8. mar 2009

kati ... snezit asi uz nebude, ale ten dazd hnusny skaredy ... fuj fuj 😠 😠

fotky dam asi na blog zajtra ... a zase sa zucastnila na navsteve aj kajka a aj izka ... zrovna k nam prisli na navstevu, tak prisli aj k miske a marcelovi 😀

aj samko vcera vytiahol motorku, tu elektricku, co sliapne na pedal a fici .... doteraz sa jej bal 😝

neka
9. mar 2009

Ahojte kocky,
boli sme cez vikend u nasich, vcera celu cestu svietilo slniecko, tak som sa tesila, ze uz bude pekne a dnes znovu prsi. 🙄 🙄 🙄 🙄

scandya
9. mar 2009

Dnes boli aj u nas, ten je zlatunky, uz sa tesiiiiim na moju ked ju budem mat v naruci :D.
Zacina ma zasa palit zaha- sakra a mala kopeeeeeeeeeeeeeeeee az ma to niekedy dost boli- asi bude po mne, ale nech ved ja som dala maminke zabrat tiet. :DDDD

zuzitka
9. mar 2009

ja som sa tiez tesila, ked som Matuska drzala na rukach 🙂
zlatuckyyy je ... a je velky ako polrocne dietatko 😀 a to ma len 2 mesiace ...

sak som miske nachystala nejake veco prenho na polrocne babo a polku mi vratila, ze su male 😀 😀

kattom
10. mar 2009

ahojte, v nedelu 15.3. je koncert canaky-podhradska v MCK pri inkubatore - listok stoji 2 eura, da sa kupit vo vanku. ja s kubom idem, tomas bude kocikovat malu. idete tiez niekto?
28.3. je burza vo vanku - neka, ak mas nejake veci, ako si minule spominala, nechces ich predat? treba oznacit menom a cenou + zoznam spisany na papieri a priniest do vanku - viac info neviem zatial - nejaky nizky poplatok sa plati za to, ze ti to tam daju na predaj, sa opytam, ja idem odniest tehotenske oblecenie, co mam, tak snad niekto nieco kupi

ivulik007
11. mar 2009

Ahojte, neviete o nejakom fakt dobrom kaderníctve v Malackách, kde je prístup na úrovni, kaderníčky, ktoré nielen ostrihajú, ale aj poradia a zároveň za dobrú cenu? 😉

bora8
11. mar 2009

ahoj no ja codievam do kadernictva m+m - je to vo dvore za cukrarnou modra hviezda ☹

luculka
11. mar 2009

joooj Kati to fakt,,mala bude akurat s tatom u svokry,,, ☹
Kati kedy dame stretko?

ivulik007
11. mar 2009

aha, tak to viem, kde je... možno vyskúšam 😉

luculka
11. mar 2009

aj ja chodim ako je hviezda ale hore do bytu Andrei Fabianovej

kattom
11. mar 2009

no stretko - prsi a prsi.. uz dnes som sa rano tesila, ze zavolam, lebo to vyzeralo dobre a nic..zasa dazd. asi az bud. tyzden - zajtra som uz treti den sama s detmi - tomas robi dlho a chodi domov, ked uz spia (a z domu, ked este spia 😒 )

monkula
12. mar 2009

ivulik, ja chodím k Stanke, kadernísctvo vedľa Slovenskej sporiteľne, nad kvetinárstvom.... 😉 😉
za melír som platila okolo 500 Sk, za farbenie okolo tristo, je milá, šikovná a aj poradí...

luculka
13. mar 2009

ja som ododnes sama bez malej aj MM,,su u svokry,,,
som normalne taká nejaká nervozna,,,je mi smutnooooooo,,,zase ju budem celu noc nuchať ked pridu domov,,, 😀

kattom
13. mar 2009

luci ja by som co dala za to, aby tych dvoch niekto niekam zobral. alebo skor mna 🙂 si budem musiet chvilu pockat, kym hanka vyrastie. inak akurat vidim, ze si davala nove fotky - a capice uhackovane paradne, ta tyrskysova sa mi hrozne paci ako farba. pre hanku mam zatial dve, ale ked ona ich este nemoze nosit, este je malinka.. a vdaka za tie listky, ja by som to vcera do mesta nestihla doobeda vobec - boli sme u koznej na kontrole s hankou a kuba som dala prvykrat do vanku na strazenie - hodinu a pol - on v pohode a mna "mrle" zrali, ze co asi s nim je, ked tam nikoho nepozna.. ale zvladol to. tak sa tesim (inak daju sa tam dat postrazit deti na chvilu - hodinu dve, treba dopredu nahlasit aspon jeden den a plati sa 2 euro na hodinu) - urcite budem vyuzivat, ak este s hankou k nejakemu lekarovi budem musiet ist

luculka
14. mar 2009

kati tak to je super,,ja tu mam nastastie celu rodinu,,tak vzdy ma niekto postrázit,,,keby bolo treba,,,

no zdá sa ze uz bude fajn,,tak buduci týzden dame stretko,,,monkula to plati aj pre teba 😀

kattom
14. mar 2009

tesiiim dnes bolo kraaaaaasne!! stretko urcite bude

kuko7
16. mar 2009

Ahojte babulky, zelam pekny vecer....no boli sme na Marii a Riskovi, bolo fajn, zlati boli 😀 Aj Alicka bola oki ale potom bola uz unavko a po ceste zaspinkala 🙂

A inak aj my by sme sa pridali na stretko 😵 sice mame tatinka este do 1. aprila doma, ale aj tak by sme sa pridali, ved luci aj Lubos by mohol prist, nie? Bolo by to take mix stretko 😅 ňň

A Luci, vo stvrtok to plati, tesime sa 😉

luculka
16. mar 2009

lubos bude chodit na zahrádku ak bude pekne,,chce dorobit ten plot,,, 😉

a štvrtok ak bude všetko OK ideme sa čvachtať 🙂

kuko7
16. mar 2009

oki lucka, tak sa tesiiime 😉

zuzitka
17. mar 2009

kati ... jakubkovi prajeme vsetko naj naj najlepsie k dnesnym 2.narodeninkam 😵 😵 😵

ladena
17. mar 2009

ja sa tiez pridam k blahozelaniu.....vsetko najlepsie k 2 rôckom jakubko 🙂 😵 😵

kuko7
17. mar 2009

aj my sa pridavame a prajeme Jakubkovi vsetucko naj naj najlepsie k dnesnym dvom rockom 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre