Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ribana2
16. nov 2011

@mimuska2 neviem čo je velký ult...ale robil mi ult. ked som bola 33+5, dnes som bola na tej krvi a za týžden mám príst len pre výsledky

mimuska2
16. nov 2011

@ribana2 niekto to tak vola ze velky ult. To je ten kde ti kontroluju prietoky a vsetko meraju.trva asi 15min.

ribana2
17. nov 2011

tak to mi nerobil a asi ani robit nebude...to budu asi na kramároch robit

mimuska2
17. nov 2011

@ribana2 mne to ide robyt teraz v utorok to sa robieva okolo 30 32tt.nevies kde v ma alebo okoli maju kociky v cros?

ribana2
17. nov 2011

a komu chodís? ....za tie kočíky neviem ...ja kupujem anmar hilux

mimuska2
17. nov 2011

@ribana2 ja chodim na juhu v ma shilerovi.

ribana2
17. nov 2011

@mimuska2 tak tam bude ten rozdiel 😀 a to ti tie prietoky robili v ma?....lebo ja neviem o tom že by mi dačo také robil...mne robil len utz v 33+3 a trvalo to cca 5 min a koniec

mimuska2
17. nov 2011

@ribana2 v utorok nato idem,bude mi to robyt v ma normalne moj zensky.ten 5min robyli aj mne min tyzden ked mi brali krv a vyter

ribana2
17. nov 2011

@mimuska2 je to dobrý rozdiel - ja už v 36 tt a stále nič 😠 ale tak čo už...dufam že do dvoch týždnov sa dostanem na kramáre a tam mi to spravia 😀 ak skor neporodim..ale nevyzerá, že by sa malý hlásil tak rýchlo na svet 😀 tak držím palce nech máš dobré výsledky ...ja idem teraz svokre na celodennú návštevu 😀

mimuska2
17. nov 2011

@ribana2 tak ti dakujem a drzim palce aby ti termin vysiel.uzi si navstevu 😉

mimuska2
18. nov 2011

Ahojte maminy neviete mi poradit kde v okoli ma by som nasla kociky v cros?

renatad
24. nov 2011

@mimuska2 v okolí malaciek najlepšie nakúpiš v blave 🙂

mimuska2
24. nov 2011

@renatad ahoj bola som v chicu v ma oproti prvej zs a povedala som ze jaky by sme chceli a ona povedala ze mi ho najde ece lacnejsi a necha mi ho doviest na predajnu aby som ho najpr videla.takze super🙂

ani3012
25. nov 2011

babýýýýýýýýýý,čo zbierate Billa nálepky...potrebujem ešte pár kusov,ale keďže sa koniec súťaže blíži,tak by som to chcela vymeniť-kúpiť osobne...máte niektorá tieto čísla ?
6,35,87,133,156,176,195
ďakujem

mateson
16. dec 2011

@ribana2
@mimuska2
@ani3012
@renatad atd Nikto sem nechodí, všetky upratujete a pečiete? Tak sem vlezu já stará harfa 😉 Čo poviete na adventné Malacky v zámockom parku? Nejako neviem pochopit komu svieti celý týžden ten stromček v parku.

ribana2
16. dec 2011

@mateson ja by som tak strááááááášne rada šla, ale my sme len v nedelu porodili a dnes sme dofrčali domov 🙂 takže neviem či vobec stihnem dáky punč vianočny alebo varené vínko ☹ neva hlavne, že sme v poriadku doma 😉

sasrnka
16. dec 2011

@ribana2 , velka gratulacia 🙂 Hlavne vela zdravicka. Budete mat krasne vianoce s drobcekom 🙂 🙂
@mateson , ja to cele nechapem, preco je to tak daleko. Ako dobre, je tam krajsie, ale fakt, ked sa tam mam odtrepat s dvomi detmi, no uff uff. A hlavne s tym, co sa chce stale kojit 😉 😀

mateson
16. dec 2011

@ribana2 gratulujem k maličkému 🙂

@sasrnka ja bývam na Malom námestí a dnes sme sa akurát rozprávali z babami čo predavaju v tej "ludovke" čo tu je, že aká je to škoda, že to dali preč. Tu bolo vždy v podvečer kopec mamičiek s detmi, pobehovali okolo stromčeka, ludia sa tu zastavili aj cez týždeň na vínko. Teraz v meste ani nie je cítit, že su vianoce. Strom bolo vidiet nadaleko, ja to nechápem. Pre koho tam zasvietili ten strom? Hlavne, že tu v lete spravili nový stojan.

ribana2
16. dec 2011

@mateson a teraz su tie trhy v zámku? alebo len adventný program je pri kastiely?

mateson
16. dec 2011

@ribana2 celé je to pri kaštiely, tu nie je nič.

lensam
16. dec 2011

je tu niekto aj priamo z Malaciek?

mateson
16. dec 2011

@lensam ja

ribana2
16. dec 2011

@mateson škoda že sa nestihnem tento rok pozrieť ☹

sasrnka
16. dec 2011

@mateson , ja chapem, ze niekedy to bolo dost hlucne, ze sa to niektorym nepacilo. Ale teraz fakt, akoby nesli vianoce. Aj v sobotu doobeda uz na M. Namesti boli syanky. S kamaratkami sme sa tam obcas stretli a deticky vystupovali cez den. Takto si to ani nasa mala neuzije, co je vazne skoda. Snad to buduci rok lepsie vymyslia...
@lensam aj ja som priamo z MA.

mimuska2
16. dec 2011

@mateson ahoj vies ze som tam este ani nebola pozret.nejako ma to nelaka🙂

mimuska2
16. dec 2011

@lensam aj ja som🙂

lenka0283
19. dec 2011

baby neviete preco tento rok nepride do malaciek vianocny coca cola kamion? 🙂

rossie85
19. dec 2011

@lensam ja som tiež priamo z Malaciek

doteja
20. dec 2011

maminy,nie je tu niekto z perneka?

ani3012
20. dec 2011

Myslim,ze to bolo zle riesenie....ja som inak nepocula sa stazovat niekoho z maleho nam.za to,ze trhy mali pod oknami...skor sa mi zdalo,ze to beru ako vyhodu....ani ja som nebola ani raz v tom zamku na trhoch ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre