Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

agentkak
28. okt 2011

@ani3012 inak bola som svedkom lubostnej situácie 😀 😀 😀 😀 😀 asi si vieš domyslieť že ? 😎

ani3012
29. okt 2011

@agentkak no teda ! v pondelok idem k nim,tak sa popýtam Filipka 😀

limoncino
31. okt 2011

@agentkak Ale nie, nči to nebolo...

lenka0283
3. nov 2011

mamičky z Malaciek...nepoznate v Malackach nejaku starsiu pani na nocne opatrovanie babatka? 🙂 dakujem

miselar
3. nov 2011

Ahojte chcem sa opytat ci nepoznate niakeho dobreho lacneho zubara v malackach co dobre trha a vrta zuby a ak by oseroval aj ozonom bolo by to super dakujem vam za info

lenka0283
3. nov 2011

mamičky z Malaciek...nepoznate v Malackach nejaku starsiu pani na nocne opatrovanie babatka? dakujem

anniicka
4. nov 2011

ahojte mamulky..poradte nejaku lacnu dobru kozmeticku v Malackach,lebo po porode mam tvar ako keby mi ju kombajn presiel 🙂 Mam strasne supiny na tvari a aj obocie by som si mala dat doporiadku lebo vypada hrozne..dakujem za rady ak nejake budu 🙂

gumimaci
4. nov 2011

@anniicka ahoj, no mne obocie najlepsie spravi Vierka Cadova, ja ju v tomto mozem odporucit. ma salon pod hotelom.

anniicka
4. nov 2011

@gumimaci dakujem 🙂 a kolko stoji to obocie?asi sa tam len objednava,ze?

gumimaci
4. nov 2011

@anniicka neviem presne, lebo chodim na "kompletku" ... ale s farbenim mozno 3,50-4 € no treba sa objednat aj ked len na obocko. mava dost roboty.

gumimaci
4. nov 2011

@anniicka nasla som jej web, ci je ale cennik aktualny netusim... http://www.kozmetikaviva.sk/cennik-sluzieb.
Ja sa k nej chystram na lymfodrenaz, naposledy ked som tam bola hovorila ze si robi na to certifikat 🙂

anniicka
4. nov 2011

@gumimaci som si myslela ze objednava..a kolko ta vyjde kompletka?a co presne zahrna?ja som totizto nikdy nebola u kozmeticky ☹ tak je to aj na mne vidiet ☹ kukala som ten cennik a celkom ujdu tie ceny..hm ta lymfodrenaz to musi byt parada.chcela by som 🙂

gumimaci
6. nov 2011

@anniicka zalezi ked len cistenie a obocie tak cca 20€ ked este nejaku masku, alebo masaz tvare tak okolo 30€ ale to je tazko takto pisat. Najlepsie je ked sa priamo jej spytas 🙂

mimuska2
7. nov 2011

Ahojte pripajam sa ja tehu z ma.

ribana2
7. nov 2011

Ahojte, neviete náhodou t.č. na dokt. Gajdárovú - na nete som našla 034/7725028 a mobil 0911253971 - sú platné tie čísla?

gumimaci
8. nov 2011

@ribana2 ahoj, ja mam iba to na pevnu linku a to mas spravne.

ribana2
8. nov 2011

@gumimaci ďakujem, tak v porodnici uvediem len pevnú linku 😀

gumimaci
8. nov 2011

@ribana2 ja som v porodnici nemala jej vizitku ale sestrucky jej meno poznali a doplnili si. Na kramaroch rodi vela malacaniek. 🙂

rybka3
8. nov 2011

Ahojte ja som tiež z Malaciek, ide niektorá rodiť na Antolskú??

anniicka
8. nov 2011

@gumimaci diky ..uvidim mozno sa jej ozvem 🙂

ribana2
8. nov 2011

@gumimaci ja tiež nemám vizitku, len som si napísala na papier meno, adresu a t.č. veď to bude asi stačiť ..aj tak neviem kde odrodím v decembri 😒

mimuska2
8. nov 2011

Ahojte,neviete mi poradit ktora detska lekarka je dobra?neviem kam prihlasim malu.

gumimaci
8. nov 2011

@ribana2 no nezavidim tu situaciu v zdravotnictve teraz 😖 Kam by si chcela do porodnice?

angie267
8. nov 2011

ahojte baby 🙂 chcem vam oznamit ze ak by ste mali zaujem prist si nakupit alebo predavat tu u nas v Zavode sa usporiaduva burza detskeho, tehotenskeho oblecenia a hraciek bude 26.11.2011 v sobotu. Blizsie info mozem poskytnut.

ribana2
9. nov 2011

@gumimaci chcela som na Kramáre, ale ak nestiahnu výpovede tak som počula že sa tam má porodnícke oddelenie zrušiť tak neviem kam ma nakoniec pošlu 😠 ale stále dúfam, že všetci strašia a bude to OK 😀

kattom
13. nov 2011

ahojte, mam na predaj cestovnu postielku, dve polohy matraca, sietka, uplne lahko a jednoducho sa sklada do tasky a prenasa, pre novorodenca do 3 rokov + pribalim este dalsi matrac k tomu.. najlepsie osobny odber v MA.. viac info tu: https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielk...

ribana2
16. nov 2011

ahojte baby..mám takú otázku...idem rodiť na kramáre a neviem či už si tam mam zavolať a objednať sa alebo počkať na výsledky krvy a nejakého výteru čo mi dnes robil dok. Fruš
Myslíte, že ma už pošle do nemocky a mám sa tam už pre istotu objednať alebo stačí až o týžden keď budú výsledky?

mimuska2
16. nov 2011

@ribana2 ahoj to by ti mal frus povedat nie?mne tiez brali krv a vyter ale ja v 33tt,ci natom nezalezi?

ribana2
16. nov 2011

no ja mám teraz podla neho nejako 35+3 tak počkám teda do výsledkov..len niektorý ludia ma strašia, že či sa tam dovolám a podobne...inak ďakujem 😀

mimuska2
16. nov 2011

@ribana2 bola si uz na tom velkom ult?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre