Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
28. sep 2008

jeeej, tak to blahoželáme šikuľke... A už aj sama?

luculka
28. sep 2008

no este ju samu nepustim... 😀 😀 .ale od jedneho k druheme prejde aj 8 krôčikov,,,,

kattom
28. sep 2008

luci poslala som ti 4 fotky - ste sa mi na ne priplietli. inak baby ten zverinec bol super - neka omnoho lepsie ako, co sme boli spolu vtedy. a kubo len "vaaaaa" a "jaja" cely den - akoze lev a tava a este "maaa-co". tak sa tesime, ze sme ho tam vzali. taka mensia zoologicka 🙂
inak sme ho dnes ostrihali strojcekom na 4mm, ani neplakal a na striedacku som musela aj ja aj tomas. normalne ho teraz nespoznavame.
taka otazka dopredu - 8.10. streda budu hrat "slepe lasky" v kine. nechcete sa niekto pridat? tomas strazi maleho, a ja idem sama. tak ak niektora nemate s kym ist a chcete to vidiet, dajte vediet

luculka
28. sep 2008

kati idem kuk,,,,ja som pridala nase na azet 🙂

luculka
28. sep 2008

ozaj Kati vzdy zabudnem,,,v ktorom programe upravim foto tak ze nieco je farebne a nieco CB?

monkula
28. sep 2008

luci ,aj t orobí mnormálne vo Photoshope..
laso msi označíš, čo chceš mať farebné, potom Výber-doplnok, potom Obraz, přispusobení a odbarvit... 😉
Luci ,aj so mt osama myslela tak, že sama, nie za rúčku... 😉

luculka
28. sep 2008

ja mam gimp 😒

monkula
29. sep 2008

tak to neviem....
na BC návod nie je? 🙂

kattom
29. sep 2008

luci - ja tiez robim vo photoshope. gimp kuk na babycafe navod, tam by to mohlo byt.. inak tie fotky vnutri pod stanom, co mam aj ja take cerveno-zlte som skusala upravovat a najlepsie vyzeraju, ked sa daju cele cierno-biele

luculka
29. sep 2008

akurat pridavam video na blog ako chodime,,, 😎 🙂 🙂

luculka
29. sep 2008
neka
1. okt 2008

Ahojteee babulky. 😀
Pozrala som blogy. 🙂
Katka, Kubko je skutocne podareny v kratkom zostrihu. U nas to slo prvy krat s obrovskym revom a tiez sme si potom dlho zvykali na novu Adamkovu vyzas. 😅
Luculka, to mate doma poriadnu sikulku. Ako krasne ide a nekyva ju na strany. Nasi drobci boli taki neisty, vzdy ich niekam zakyvalo. Natalka ide uplne suverenne a este si aj postoji a poduma. No zlata je. 😀

Trochu ma mrzi, ze sme nestihli tee zverinec, ale manzelovy ta nadcha presla az do zapalu priedusnice, tak sme nechceli moc po vonku a drobci chceli ist aj s tatinkom, same s mamou nie. 😖
Uz aby sa rychlo zacal ten fotokurz, lebo uz som drobcom akosi moc obkukana. Nech si trochu zvyknu, ze aj mama je prec. 😀 😀 😀

kattom
1. okt 2008

ahojte - tak my sme dnes stretli miu v meste nahodou. stretko inak nehrozi, ja aj maly stale sopliky. vcera mu skoncili lieky a nejako sa mu to zasa spustilo, tak asi budeme musiet znova k doktorke ☹ babo v brusku robi kontrmelce pre zmenu - sa mi tak pretaca, ze neviem, ako sediet, chodit.. inak to je des mat chore dieta - totalne prehadzany harmonogram dna, von sa neda tolko chodit..
kuba sme uz strihali aj predtym - prvykrat bez revu u kadernicky, a potom dvakrat s taaaaakyyym revom.. a reve aj ked mu umyvame vlasy, takze sme boli prekvapeni, ze sa nechal ostrihat stojcekom a bez slz. asi ze tomas sa pred nim tiez ostrihal a videl, ze to neboli alebo co.

neka
2. okt 2008

Katka, tak sa liecte, u nas to uz odoznelo, len ja som este zachripnuta.
Babetko je akesi nedockave,len nech si este pohovie v teplom domceku 😀 . Dobre mu tam je. 😀

Luculka posles mi prosim link na tu fotografku z nitry? Hladala som cez google, ale akosi som ju nemohla najst.

luculka
2. okt 2008
neka
2. okt 2008

Luculka, fak ma nadherne fotocky. 😀

luculka
2. okt 2008

krááásne,,,tak sa nainspiruj na nedelu,,,, 😀 😉

neka
2. okt 2008

Uz mam par napadov,od obeda nad tym rozmyslam. 😀

Este som chcela vezmite si aj njaku decku, aby sme mohli Natalku posadit do travy a este nejaku jej oblubenu hracku. 😀

A ma napadlo, nosi manzel okuliare?

neka
2. okt 2008

Aaa vidim ze hej. prave som trochu pozrela A-zetko. 😀

luculka
2. okt 2008

noo ale donutim ho nech ich nemá,,, 🙂 ...ak pojdeme autom poberiem nejake dekorácie,,,, 😀 😀

kattom
2. okt 2008

dnes uz sme lepsie, mozno sa zajtra ozvem - sopliky neboli..
juuj, idete hyrit do parku? potom chcem vidiet fotky!! a neka my sa tiez dohodneme niekedy - ked bude slnko a budeme zdravi, mozeme?

luculka
2. okt 2008

😵 😵 no snad budeme fotogenickí 😀

neka
2. okt 2008

Kati na teba si robim zalusk, ved to vies 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Lucka, ja len ze si este neviem velmi poradit s odrazmi z okuliarov aj u Adamka s tym stale zapasim 😖
Ak by nevadilo a nosi napr. aj sosovky tak by to bolo lepsie. Nerada by som bola, keby som zvrzala fotky na tomto. 😅

luculka
2. okt 2008

🙂
aj ja sa chistám fotoit tehu kamosku,,,no dufam ze to stihame nez porodi,,,, 😅 😅

kuko7
2. okt 2008

Cavte kraaaaasky, zelam pekny vecer... 🙂

luci: mala je uzsana, kukla som albumiiik 😀 Inak zajtra predavama auto, tak ked bude nove dojdem za vami do MA 😵

luculka
5. okt 2008

cafte,,,tak dnes sme boli s nekou santit v tom parku,,,, 🙂 😉
ozaj uz si pozerala ako fotecky????juuuj som zvedava 😀 😀

neka
5. okt 2008

No samozreejmeee 😀 😀 😀
Skusis si tipnut kolko zaberov sme spravili?????
Tak to to prezradim. 282 😀 😀 😀
No ale pouzitelnych, takych ktore sa mi najviac pozdavaju je asi 130 🙂
Uz sa s nimi hram, trosku vylepsujem nejake drobne chybicky krasy. 😅

luculka
5. okt 2008

jeeeeej sa tesiiiim,,,,skoro jak na svadbe,,,to sme mali 500 😀 😀 😀
nejaku mi posli lebo nezaspim,,,, 😅 😀 😀

neka
5. okt 2008

Tak dobre, malu ochutnavku poslem. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre