Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

monkula
30. okt 2008

ešte neviem 😎 😎 😀

kattom
30. okt 2008

monkula ty mas nejake ine vlasy na tej fotke 🙂

kattom
30. okt 2008

zuzi - sa ozvem, neviem este, ci dojdeme s malym v sobotu alebo iba v nedelu - tomas idu robit cely den drevo, tak zavisi od pocasia.. ak nebude prsat, tak urcite, aj na cintorin chcem ist. ved ti zavolam

luculka
30. okt 2008

jeeej monkul super vlasy,,,, 🙂 🙂 🙂

monkula
30. okt 2008

kattom, včera som sa bola dať farbiť....
lucka, Ďakujem.. Ako Sandra?

jaja060906
31. okt 2008

ahojte baby byva s vas niekora v gajaroch??? ideme sa tam stahovat...

telinka
1. nov 2008

wow...mon...novy image...supeeer 😉

monkula
1. nov 2008

Vďaka telinka...

kattom
2. nov 2008

juuuj, musim sa pochvalit, konecne sme sa boli fotit v parku s nekou dnes. potom vam sem hodim foto, ked mi posle.. sa tesiiiim

neka
2. nov 2008

Katka, preve ich spracovavam. 🙂 Je ich tak 200 ks. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Myslim, ze je tam par peknych zaberov. Len asi ti dnes este nestihnem poslat nejake na ukazku, lebo sme boli v BA asi do stvrtej, potom este ulohu s Adamkom a az potom som sa k nim dostala.

luculka
3. nov 2008

cafte,,,jeeeej no sa tesim na fotecky,,,urcite budu kráááásne,,, 🙂 😎 😎

zuzitka
3. nov 2008

kati ... tie foto co si poslala zatial v maily su peknucke 😵 😵 tiez som zvedava na dalsie 🙂

petra2505
4. nov 2008

mon uz mam vysledky z endokrinologie - mam zvyseny prolaktin a musim brat lieky.....dufam, ze zaberu 😵

monkula
4. nov 2008

tak, konečne aspoň niečo.... dúfam ,e Ti zaberú a ja budem budúci rok achkať nad kočíkom, v ktorom bude krásne, zdravé bábetko, držím palce... 😵 😵 😵

petra2505
4. nov 2008

no dufam, ze uz to vyjde a bolo by najlepsie aby to vyslo hned 🙂 dakujem mon, ved snad budeme Bertini vetrat spolu 😀

monkula
4. nov 2008

Bertoni 😀 😀 😀
ale iste budeme... 😉

petra2505
4. nov 2008

ty Bertoni ja Bertini 😀 😀 😀

monkula
4. nov 2008

alebo aj tak 😀 😀

zuzitka
4. nov 2008

monkul ... si si prerabala fotoalbum? vsetky foto tam mas ako "nove" 😨

monkula
4. nov 2008

nie zuzitkan neprerábala... jeden čas som ho mala vymazaný, lebo so msi chcela podpísať fotky, ale malá mi vymazlala Photoshop, tak som ich len nahádzala naspäť...

kattom
4. nov 2008

ahojte, tak tu je par fotiek - mame ich 122 a vybrat z nich iba niekolko bola fuska:
http://3.bp.blogspot.com/_78dzcAXgLGU/SRCzIZLbQ...
http://2.bp.blogspot.com/_78dzcAXgLGU/SRCynIxH-...

luci, to stretko dame vo stvrtok doobeda? v parku v meste? napis, ci mozes a o kolkej

petra2505
4. nov 2008

kattom mate krasne fotky

petra2505
4. nov 2008

mon pozeram na aktualizovany fotoalbum a ta posledna fotka Chiarky je velmi pekna 😀 😀 😀 😀 Boze, cely den premyslam, ci mi tie lieky pomozu, mne dnes svitla taka nadej, ze sa nemozem z toho spamätat 😀 😀 Verim, ze tie lieky pomozu a ja sa konecne dockam maleho drobceka 😉 A V Malackach by som najradsej niekomu dvihla mandle lebo v marci mi tu na gynekologii povedali, ze to mam dobre a ja mam tie vysledky horsie ako v marci, uz som sa mohla davno cpat liekmi a mozno som uz aj mohla byt tehotna 😠

zuzitka
4. nov 2008

kati .... pjekne 😵 😵 😵 ale asi treba pochvalit NEKU, ta to vsetko spiskala, ze?? 😀

monkula
5. nov 2008

katka, krásne fotky, teda, Neka, krásne fotky, tuším sa tiež prihlásim ako objekt 😀 😀 😀 😅
Kati ,to tehu Ti veľmi prestane, veľmi si opeknela.... 😉
Peťka ,tak to neber... dôležité je, že sa na to prišlo a vy máte obrovskú šancu na otehotnenie.... Juuj, sa tak tešííím ,ako keby som mala byť tehotná ja 😀 😀 😀
Tá posledná fotk, je z tohtoročnej dovolenky v Taliansku, s MM milujeme tú fotku, MM ju má v práci ako pozadie na ploche, fakt sa na ňu nemôžem vynadívať... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petra2505
5. nov 2008

mon uz si pamatam Tvojho manzela ked tu bol dat opravit to PDAcko co si mi spominala....on mal tusim vtedy zlomenu nohu, ze?

petra2505
5. nov 2008

ja mam taku smolu akurat mi volal moj drahy, ze nam spadol obraz a roztrhol nam sedacku☹ 🙄 🙄 🙄
Boze mna porazi 🙄

monkula
5. nov 2008

Petra, áno, mal vtedy zlomenú nohu.... 😉
Ten obraz, pomoc, no ešte že ste na tej sedačke nesedeli... 😖 😖 😖

petra2505
5. nov 2008

lenze ten obraz je taky lahky nechapem ako to mohlo spravit taku skodu ☹ som zvedava co ma doma caka ☹ ☹ minuly mesiac sa nam jedna sedacka rozpadla co sme mali taku akoze doplnok v obyvacke a tento mesiac sme prisli o druhu ☹

monkula
5. nov 2008

možno to nebude až také zlé Peťka....
Hlavne sa nestresuj.... 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre