Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
15. máj 2009

Ano Katka, idem na tu svadbu. Uz mam obdobu cestovnej horucky- fotohorucka. 😀 Sakra na nic sa uz neviem sustredit. Domov pridem az v nedelu, budem sa hrat na slamenu vdovu. 🙂 Zostavam v Komarne cez noc sama a tatino bude mat doma zaberacky s drobcami. 😅

monkula
15. máj 2009

neka, držím palce... 😉 😉

kattom
15. máj 2009

meliska - nic moc v MA pre tehulky. daco maju aj v obchode v podchode - ako je velka svetelna krizovatka - tak tam je lekaren (na tej strane ako je T-Mobile, O2,..), vedla je sport+bicykle a hned vedla - oblecko aj pre deti,aj pre dospelych, aj detsky tovar pre babatka a aj pre tehulky par kuskov.
oblecko skor cez net - buducamamicka.sk - to je v BB, ale maju dobre veci, alebo potom v Blave, v auparku je mothercare+este dake - su vedla seba alebo v Avione je C(and)A a tusim aj v Poluse bol volakedy jeden

neka, neboj bude fajn, si uzi single vikend
monkula, som sem prisla a akurat jarko na hlavnej stranke, tak som kukla fotky. chiarka aka velka kocka uz v tom klobuku
pekny vikend vsetkym, majte sa.. zajtra mozno bude spat kubo prvykrat mimo domu bez nas u babky a dedka.. ak sa podari

kattom
17. máj 2009

ahojte, zajtra ten pondelok sa mi zmenil program a som mimo MA cely den s detmi, tak sorac babenky, stretko nebude. inak nadherny den dnes, ked uz vcera bolo tak ako bolo 🙂

meliska
18. máj 2009

dakujem babulky za rady... aj som si myslela, ze v MA nic moc nebude, ale neva, pozriem nieco v BA 🙂
este raz dakujem 😉

luculka
18. máj 2009

Kati zajtra pride Peta s Alickou k nám,,,tak pridite aj vy,,, 🙂 😉

luculka
18. máj 2009

ozaj a metre som bola pozret,,,krááásne su,,,,ked budeme robiť malej izbu určite tam kupim,,,borduru už nechcem dávať,,,,aj farbu uz mám na stenu vybranu,,,fialkovú 🙂 🙂

ozaj a k domceku a pieskovisku nám dnes pribudla na dvor tabula na písanie,,,, 😀 🙂

kattom
19. máj 2009

luci som tu vcera nebola.. tak nabuduce.
inak, ak dakto davate BEBA mlieko - maju 3 (od 10.mesiacov) v akcii v lekarni samoobsluznej na krizovatke - kupis bebu a zadarmo k tomu dostanes 450 g nestle junior mlieko bifidus, dnes zacala, do vypredania zasob

luculka
20. máj 2009

kati pridu az zajtra,,,ak chces dojdi doobeda,,, 😉

neka
25. máj 2009

Ahoj kocky, len nas posuvam trosku vyssie 😀 nejako sme zapadli az na tretiu stranu. 😀

monkula
25. máj 2009

dnes som stretla Elenku, aj malinkú som videla, tak tajne, nevedela som, že je jej, je krááááááááááááááááááááááááááááásna 😵 😵 😵 😵 😵

zuzitka
25. máj 2009

monkul .. tak si videla malú Lauru 😵 😵 ja len na fotkách, na živo ešte nie 😅
tak už boli kočíkovať, jéééj

inak má tu fotečky
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

😀 😀

luculka
25. máj 2009

krááááásna je malá Laura,,,,
to do porodky chodi fotografka,,,,uz som tu pozerala pár takýchto fotiek,,,, 🙂 ,,kde rodila,,,,???

zuzitka
25. máj 2009

na antolskej rodila 😉

monkula
25. máj 2009

a prečo nefotili ,keĎ sme rodili my? 🙄 😀

luculka
25. máj 2009

pche,,a ked som tam bola ja,,tak po fotografke ani stopa,,,, 🙄

monkula
25. máj 2009

luci, ako keby sme sa dohodli, však? 😀 😀 😀 😀

zuzitka
25. máj 2009

ale pekne drahé boli tie fotky 😕

luculka
25. máj 2009

fááákt????kolko? 😅

zuzitka
25. máj 2009

platila 80eur a bolo v tom:

taky minialbum kde boli asi 4 fotky - 3x
nejake oznamenia o narodení - asi tiež 3x
a ešte možno pár fotiek

abych nekecala ... zistím presne počet fotiek 😅

kattom
25. máj 2009

ahojte, fotky su ozaj krasne, no ale si zoberte, ze otecka pomaly k babatku nepustia - len cez sklo na antolskej na chodbe, ak nemas nadstandard a uplne cudziu osobu, co si robi biznis, tam pustia.. 😠
luci, kedy by sme mohli dobehnut? ako ste s volnom s natalkou? zajtra? v stredu? v piatok? stvrtok ideme do poradne, hanku idu konecne ockovat hexou prvykrat. jeej a dnes sa sama prevalila na brusko 🙂

luculka
25. máj 2009

kati kludne aj zajtra 😉

zuzitka
25. máj 2009

kati, no super, haňka je šikovnica 😀

a vďaka za sms, za tie sandálky v lidli ... ale nezohnala som číslo 25 pre samka 😅 nevadí, zatial má jedny sandále 😉

luculka
25. máj 2009

halooo Kati tak co zajtra ti to vyhovuje????

kattom
25. máj 2009

luci ok - o kolkej u vas? ti zavolam, ze ako a kam.. bo neviem.
zuzi tie sandale fakt super na lidl, som netusila, ze tam take kozene mozu mat. sme chceli kupit taku deku na travu podsitu alobalom-foliou na lezanie pre deti, ale uz nemali,tak aspon sandale ma kubo dalsie. tak jedny moze znicit v zahrade a na motorke

luculka
25. máj 2009

kati ja by som rano zbehla do Dm_ky a mozme sa tam stretnut okolo pol desiatej,,ci kedy chces?

kattom
25. máj 2009

luci - ok, obed uz mame uvareny akurat som dala do chladnicky.skor o desiatej, moze byt? sa tesime

luculka
25. máj 2009

OK,,,aj my sa tesime,,, 🙂

petinka11
26. máj 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte......teraz som sa pristahovala do malaciek a vobec nikoho tu nepoznam ,mam 4 mesacneho syna a prijala by som nejaku veselu spolocnicku na pokec prechadzky kupanie s krpcami.............

kattom
26. máj 2009

vitaj petinka11 - no ked dakedy urobime stretko, tak sem napiseme a dojdi aj ty, dobre? teraz sa stretavame skor v meste v parku pri svetelnej krizovatke. asi najskor bud.tyzden. luculka kedy mozes? neka a ty? a monkula ako? hmmmm??? ale pred desiatou my moc nestihame, deti vstavaju o pol osmej, osmej a tie dve hodiny, kym sa z domu vyteperime potrebujeme. dajte vediet
a lucka dnes bolo u vas super! vdaka! fotky stiahnem asi az zajtra, potom poslem. a obratom ste hocikedy vitane s natalkou u nas.
babenky, a dakedy v lete spravime take vacsie mecheche v studienke u nas na chalupe, kludne na cely den. neka, v lete preto, aby aj adamko mohol 😉 lebo kubko uz aj zabudol asi ako vyzera 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre