Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

neka
20. okt 2008

Tak to byvame nedaleko 🙂

luculka
20. okt 2008

cafte,,,Kati pacila sa ti batoricka??

sasrnka
20. okt 2008

Ahojte.
Nedavate niekto svojmu malickemu Nutrilon 1? Mame doma jedno balenie a nepotrebujeme ho. Ked mala tyzden dozadu strasne plakala a ja som si myslela, ze je hladna, ze mam malo mliecka, tak sme ho otvorili a nakoniec ani nepouzili. Musi sa spotrebovat tusim do mesiaca po otvoreni. Teraz je mi to luto ho len tak vyhodit, radsej ho niekomu darujem, kto ho potrebuje... Ak vy nepotrebujete, mozno niekoho poznate. Budem rada, ak to niekto vyuzije.

mamartinka
21. okt 2008

baby ktore ste z malaciek.nemate skusenost nahodou z tortami z cukrarne macek?neviete ci sa tam da objednat torta aj k primaniu?ake su od nich chutovo torty.dakujem.

monkula
21. okt 2008

mamartinka ,tak to Ti neporadím.... ale tuším majú nejakú stránku, počkaj, skúsim sa dopátrať... 😉

monkula
21. okt 2008

nech sa páči....
http://www.pekarenmacek.sk/

mamartinka
21. okt 2008

dakujem monuli.

monkula
21. okt 2008

nie je začo...

luculka
21. okt 2008

mamartinka Peta Kuko,,,mali na krst od nich,,,mozes im doniest foto z netu a podla toho ti urobia,,, 🙂

luculka
21. okt 2008

ups som myslela z hviezdy,,,, 😵 😉

monkula
21. okt 2008

hej, Kuko mala z hviezdy... a kráásnu, tuším ju má v albume, že? 😕

mamartinka
21. okt 2008

to ktoje peta kuko?na ktorej strane ma album.

monkula
21. okt 2008

maťka, už v albume tú fotku nemá.... pozerala som....

neka
21. okt 2008

Aj my sme mali z hviezdy, aj na jeden rok aj na dva rociky. A boli sme spokojny, doniesla som fotku z netu a podla nej mi urobili. Aj chutovo boli fajn, raz orechova a raz ananasova. 😀
A budeme davat aj tento rok 🙂

kattom
21. okt 2008

mamartinka - my davame vo hviezde robit a vzdy sme boli spokojni. a podla akehokolvek obrazka ti urobia
a este davame robit zakusky a torty u jednej cukrarky v lozorne.

luci - bathory bola BOMBOVA SUPER UZASNA!!! najlepsi film za poslednych 5 rokov, co som videla. a ani tomas sa nenudil, co sa zvykne a pacilo sa mu.

neka
21. okt 2008

teraz som pozrela tu stranku pekarne Macek. To fakt robia takeee torty? 😵

neka
21. okt 2008

...a tie svadobneeeee 😵 , ja sa chcem este raz vydavat 😀 😀 😀 😀 😀

kattom
21. okt 2008

no neka, neviem, ci vsetky uz niekedy robili - akurat som pozerala. a vela je tam obrazkov, co chodili torty po nete.. mozno to tam maju iba na ukazku, ze aj taketo mozu spravit. ved cukrari, ked vedia, tak urobia, nie?

luculka
21. okt 2008

kati aj mne sa pácilo,,,super film,,,sa tesim ked bude v telke,,, 😵
mon kde mas foto???? 😕

mamartinka
21. okt 2008

baby a tahviezda nema neaky link?od toho macka maju pekne dorty.fakt.

kattom
22. okt 2008

mamartinka -neviem, asi nie. ale v cukrarni maju nafotene, co robili na fotkach, plus aj nejake vystavene..

ribizek
23. okt 2008

mamartinka- my sme si dali robiť tortu tiež v Hviezde /je aj v albume/ a bola pekná a aj chuťovo výborná. Presne ako písala kattom, majú tam vystavené tie torty, myslím, že by si si 100% vybrala. 🙂 A aj oči si mi tam pochutili. O nejakej ich web stránke tiež nič neviem.

petra2505
23. okt 2008

baby uplne super torty robia v Cukrarni vo Velkych Levaroch, su uplne super a ovela, ovela lacnejsie ako vo Hviezde.Maju tam fotoalbum a spravia fakt cokolvek.

petra2505
23. okt 2008

http://www.cukraren.kama.szm.sk/
tu je link, maju tam slabu fotogaleriu, v tom albume v predajni maju viac fotiek

luculka
23. okt 2008

cafte kati ak este zhanas tu vianocnu ruzu zajtra odfotim a poslem ti,,, 🙂 ...inak v kauflande je ich teraz plno,,, 😀

monkula
24. okt 2008

Ahoj..
Luculka ,Petra, tú retiazku m ivrátili 😀 samozrejme neopravenú, tak som ju odniesla do Ebnera

petra2505
24. okt 2008

mon a v hoteli si sa nepytala?mozno aj tam by ju opravili 🙂 Jarkovi sa pacil mobil? 😉

monkula
24. okt 2008

peťka, odniesla som ju do zlatníctva k Ebnerovi, tam mám si po ňu prísť 30.10, bide to stáť okolo 300 Sk
No, už lepší darček si mu dať nemohla, ozaj ďakujeme... hneď som doma musela volať Jarinovi, že má mobil, čo vyzerá ako ozajstný ,ale nie je... 😀 😀
Tak potom doma sedeli a s Chiarkou si telefonovali a esemeskovali... 😀 😀 😀

luculka
24. okt 2008

cafte,,,kati v akom rozliseni si robila scrap na kalendár???

monkula
24. okt 2008

caf....
aj ja som sa tento rok chystala na kalendár a niekto mi vymazal PS a v gimpe sa neviem pohnúť 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre