Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

kattom
24. jan 2010

ahojte, taka mala anketka, co sa tyka detskych ihrisk:
1. co vam v Malackach najviac chyba?
2. kde by ste uvitali, aby nieco take bolo umiestnene?

monkula
25. jan 2010

emjee, no teraz som v Bille pozerala na lístoček, kde ponúkala služby nejaké krajčírka,a el nezapamätala som si nič.... Ak Ti to stačí, zajtra ráno tam idem, môžem Ti to opísať, alebo som ešte videla na malom námestí za jedným oknom, že je tam krajčírka..

kattom
4. feb 2010

ahojte, emjee - suseda mi vravela, ze aj v AFK dole v tom obchode s textilom medzi potravinami a kvetinarstvom robia upravy odevov

piatok 12.2. o 16:00hod je karneval pre deti - treba sa prihlasit vo Vanku, ak niekto chcete ist.
sobota 27.2. je burza vo Vanku od 9:30

materske centrum vanok najdete aj na facebooku. a hladaju nove clenky, inak vanok bohuzial zanikne a nebude moct dalej fungovat. viac o clenstve na FB alebo vo Vanku sa treba informovat

ak niekto neviete: aktivity pre male deticky: v CVčku zasa zacali fungovat lienky - raz do tyzdna na hodinu a pol ostane dieta tam a robi aktivity ako v skolke, hra sa, tancuje, uci basnicku, nieco tvori a desiatuje.. viac info v cvcku. deti od 3r. beru. ale ak je dieta vyspele, bez plienok a vydrzi, tak aj mladsie, pokial nemaju vela zaujemcov (Kubko chodil od septembra do decembra, zacal ako 2,5 r. uplne v pohode, vrelo odporucam. zo zaciatku sa tam da s dietatom aj ostat, aby si zvyklo)
Vanok - herna - po-pi - od deviatej. myslim do dvanastej/pol jednej
Vanok - cvicenie na fitloptach
okrem Vanku sa da v MA s detmi chodit kazdy utorok od pol desiatej myslim do "skolskeho klubu" v areali skoly/Klastora - ako je bankomat Sl. sporitelne zboku je brana do dvora skoly a tam vlavo je budova oznacena "skolsky klub" - hra sa tam, nieco tvori, pohybove aktivity s detmi, ked je dobre pocasie, tak vonku je dvor ohradeny s ihriskom, kde nechodia auta..
v tych istych priestoroch funguje aj "detsky klub/skolka" pre deti od 3r. kazdu stredu a piatok doobeda - nieco na sposob skolky, dieta tam ostava s pani ucitelkami a robi aktivity ako v skolke.. max. 10-12 deti, 2 pani ucitelky
saltatrix - tancovanie ako je kniznica tam.. bohuzial da sa prihlasit iba od septembra, od 3 rokov, prihlasuje sa niekedy zaciatkom juna, pred prazdninami.. treba sledovat media

to je vsetko, co viem.. ak by ste niekto vedeli aj o niecom inom, dajte vediet prosim

fergi
15. feb 2010

Ahojte baby, chcem sa podeliľ o príjemnú skúsenosť. Chodila som donedávna k Dr. benkovej, následne bola amb. chvíľu zatvorená. Už som dokonca rozmýšľala že od nej odídem kvôli jej prístupu. Ale doktorka je už na dôchodku a ambulanciu prebral Dr. Mesároš. prišiel z Nitry. a poveim vám je to príjemný a milý človek a zdá sa i dobrý odborník. takže som tam nakoniec zostala averim že som urobila dobre.
🙂 🙂

veronica1
16. feb 2010

fergi - a kde ma ten dr. ambulanciu?

nemko
17. feb 2010

Tu na koniku baby za nim doslova v Nitre plakali uzasny clovek len jedna velka chyba je, ze ja ked si spomeniem a vidim v akych hnusnych priestoroch ma ambulanciu je mi az zle, ved v tom panelak je nakazeny aj vytah fuj.Sa divim, ze tam kde prespavaju bezdomovci a je tam dokonca pre nich byt co zriadilo mesto tak v takom niecom sidlia ambulancie okrem gynekologa aj pre deti - fuj - velmi odpodzujuce.Ale lekar naozaj vyborny podla referencii kociek tu na MK.

veronica1
17. feb 2010

nemko - takze ma amb. na juhu?

fergi
18. feb 2010

Ambulanciu má na Mier. nám. vedľa súdu. Je pravda že prostriedie nie je úplne ideálne, ale amb. je celkom sympatická, trochu ju prerobil. 🙂

nemko
19. feb 2010

veronica ambulanciu ma v tom modrom cinziaku oproti zelenemu domu, volakedy tam sidlil danovy urad teraz tam byvaju asocialne rodiny, z druhej strany je dole detska lekarka.

veronica1
22. feb 2010

fergi, nemko - 😉 dakujem

kattom
7. mar 2010

ahojte, stale mam na predaj tento kocik - sportovy+babycot pre novorodenca
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
plus vam viem poslat link na video, kde je komplet ukazane, co vsetko kocik ma, ako sa sklada a pod..neviem, ci je povolene linkovat sem z youtube, tak radsej iba pisem

martina_maxian
22. jún 2010

ahojte,,, tak posledný príspevok bol v marci,,,, 😨 funguje to tu vobec???? Malačanky kde ste??? 😀 😀 😀 😀

monkula
23. jún 2010

jeej, ahoj... 🙂

ani3012
23. jún 2010

ahojte 🙂
Malačaniek je tu dosť,ale všade po "svete" roztrúsené 😉

azalka22
23. jún 2010

ahojte malacanky, prosim vas, moja dr. mi dala typ na sono prsnikov u vas v malackach. viete mi dat nejaky kontakt?
vdaka srdecna. ak mozem poprosit na IP. dakujem 🙂

ani3012
20. júl 2010

Už zajtra nezabudnite !!!!!!!

V Malackách sa 21. júla 2010 začne úplná uzávierka mostného telesa nadjazdu v centre mesta. Most prejde rozsiahlou rekonštrukciou a uzávierka predbežne potrvá do konca mesiaca október. Rekonštrukciu realizuje Bratislavský samosprávny kraj.

Obchádzková trasa vedie cez priemyselný park a Vampíl, podrobnú mapu nájdete pod bannerom na hlavnej stránke mesta. Medzi ďalšie obmedzenia bude patriť zrušené pozdĺžne parkovanie na Radlinského ulici. Posunie sa aj parkovanie na malom parkovisku pri železničnom prejazde na rohu Radlinského a Nádražnej ulice. Vozidlá tu budú parkovať pri chodníku, čím sa rozšíri cesta najmä kvôli prejazdu hasičských a záchranných vozidiel .

Pre autobusy, ktoré idú zo smeru Rohožník a Studienka budú zrušené aj dve autobusové zastávky a to pri Slovenskej sporiteľni na Radlinského ulici a pri materskej škole na Pezinskej ulici. Tieto autobusy prejdú po obchvatovej trase rovno na železničnú stanicu. Zastávka na Sasinkovej ulici (vedľa červeného obchodného domu) bude zrušená úplne.

Skomplikovaná dopravná situácia sa dotkne nielen vodičov, ale aj chodcov a cyklistov, preto by sme chceli požiadať všetkých účastníkov premávky o trpezlivosť a vzájomnú ohľaduplnosť. Vodiči z okolitých dedín, ktorí cez Malacky tranzitujú za prácou, by mohli využiť vedľajšie cesty a pokiaľ je to možné sa Malackách v tomto období vyhýbať.

myzma
23. júl 2010

@ani3012 zabudli sme, zabudli, clovek na to mysli, ocakava to a ked to pride, je zaskoceny, ze jaaaaaaaaaj 😀 bude to zaujimave najblizsie mesiace 😅

mateson
8. aug 2010

Ahoj baby malačanky, chcela som sa pridat ak možem ale mate tu nejak ticho. Asi dovolenkujete.

kattom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
20. sep 2010

@myzma no už len mesiac a niečo a ten most nám otvoria 😵 😵 😵 akože ani mi to moc nevadilo,že si to musím obchádzať,ale keď som sa potrebovala dostať na diaľnicu,tak mi to trvalo aj 20 min. cez mesto 😝
teraz cez školský rok sa to hodne zhoršilo,ale keď nemusím,tak ani autom nejdem

barbora87
20. sep 2010

Ahojte babule
Jeee konecne som tu aj tuto temu nasla!ja som narodena v malackach byvam ale vo viedni...v ma mam skoro celuuuuu rodinku a aspon raz za mesiac tam chodievam

ani3012
20. sep 2010

@barbora87 ahojček ! Veď to nemáš až tak ďaleko -by si mohla aj častejšie 🙂
Ako dlho bývaš v Rakúsku ?

barbora87
20. sep 2010

@ani3012 no treba si aj manzela cez vikend uzivat 🙂 no uz som 11rokov vo viedni...a v decembri cakam miminko tak uvidim ako casto sa dostanem do ma

ani3012
20. sep 2010

@barbora87 a to si s kým išla do Viedne ? S rodičmi ?

monkula
20. sep 2010

@barbora87
@ani3012
no hádam to tu nezačne zrazu žiť 😀 😀

ani3012
20. sep 2010

@monkula ahoj Monika 🙂 Vadí ? 😕 😉

monkula
20. sep 2010

@ani3012 a prečo by malo? Nejako som toho začudovanca nepochopila 😀

ani3012
20. sep 2010

inak chcem upozorniť všetky Malačanky,že ak ma vonku spoznáte,tak mu dajte o sebe vedieť (kopnite ma alebo čo 😀 )- samozrejme ak sa budete chcieť rozprávať
bo ja si tváre nepamätám okrem @monkula ,bo jej detičky majú nádherné očká,tak podľa nich. 😵 😀

ani3012
20. sep 2010

@monkula preto som tam na teba aj mrkla 🙂

monkula
20. sep 2010

@ani3012 ale keĎ si sa na mňa tak pekne vrhla v Bille tak som bola sama... či nebola ? 😅 😅 😅 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre