Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
14. jan 2011

@petinka11 práve mi volala kamoška,že ide od lekára a zastaví sa u nás,uvidím na ako dlho či vôbec do vánku prídem,ale ja dúfam,že áno.Malá je už oblečená 😀

myzma
14. jan 2011

@ani3012
@petinka11
@saeda ale v pondelok by sme mohli dat zraz vo vanku, nie? daju sa tam dat niekde kociky? 😅

ani3012
14. jan 2011

@myzma tak nestihla som,ešte než odišla návšteva-prišla tá kamoška a ešte aj malej krstný sa ohlásil a ešte boli u nás,keď prišiel mm z práce 🙂 tak teda pondelok ? Ja by som prišla,ale radšej sa nesľubujem 😅

petinka11
14. jan 2011

@myzma no boli sme dnes v tom vanku a pojdeme aj v pondelok...malemu sa velmi pačilo...bolo to nieco nove tak ze vpohodicke,ale vydrzal by tam aj dlhcie...a hej daju sa tam dat kociky ale asi len 4 a zbytok vonku....

myzma
14. jan 2011

@petinka11 no @saeda hovorila, ze pondeloky byvaju "slabsie", tak sa tam snad zmestime my dve, plus @ani3012 a nejaka ina mamina, ci dve... takze sa ti pacilo? teda malemu hlavne? to sa tesim, uvidim co ten moj drobec 🙂

petinka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petinka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
myzma
14. jan 2011

@petinka11 nie, este nie... najako ma to tam netahalo... ale traz je situacia trochuina, ked maly uz chodi, by som to rada skusila... potrebuje byt i medzi detmi nielen medzi dospelymi... i ked my budeme mat za chvilu pre neho surodenca, kolektiv mu moze prospiet uz teraz 🙂

myzma
14. jan 2011

@petinka11 a kolko zien bolo? kolko deti?

petinka11
14. jan 2011

@myzma no ved preto som sa rozhodla tam ist aj ja....deti tam bolo dnes teda dost aj 13asi.....ale vecsinou sa deti hraju kazde same....alebo mami z detmi....ale moj maly mal dnes za cele 2 roky 2 hodiny poslusnosti.....chodime s nim hocikde ale este nikdy som si na tak dlho nesadla....tak ze super....ale nechcem prechvalit...

ani3012
15. jan 2011

@myzma
@petinka11 ja teda prídem bez kočíka 😀 uvidím podľa počasia ,malá už prejde aj peši nejaký ten kúsok,prípadne zoberiem trojkolku-ale ako som povedala,záleží ako bude.Možno aj autom

saeda
15. jan 2011

@myzma
@ani3012
@petinka11 takze vas tam budem v pondelok cakat, kedze my prideme hned rano 🙂
kociky sa daju dat do predchodbicky, je dobre ak mate golfky, lahko sa zlozia a tych tam vojde potom aj 10 😀
m prideme autom, takze kocik mat nebudeme....
inak to bola asi riadna divocina, ked tam bolo az 13 deti 😀

mateson
15. jan 2011

@ani3012 k nerozeznání od živého dítka 😕 co tím chtěl básník říci? 🙂 🙂 to má být jako hračka pro deti? nebo pro dospělé?

petinka11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ani3012
16. jan 2011

@mateson to neviem,ale páči sa mi to...na hranie asi nie,ale asdi ako výstavný kus? 😕 😅 Fakt neviem,ale strašne sa mi to páči.Raz bola reportáž o tom,že tie bábiky majú aj určitý rytmus a-plačú ,smejú sa ,spia,pomrnkávajú...proste ako skutočné detičky a je to určené pre ženy,čo nemôž mať deti,že ako náhrada.To sa mi zdalo byť trošku divné...

mateson
16. jan 2011

@ani3012 já bych to brala jako hračku pro holčičku to ješte ano. Ale jako náhrada za bábo no nevím nevím ☹ ☹ Těžko soudit a vžít se do situace takové ženy, možná to fakt dokáže pomoct.

myzma
16. jan 2011

@ani3012
@saeda
@petinka11 ahojte, z nasej strany zajtrajsok plati, no maly mi chodi spat okolo 8,30 - 9,00, takze vyrazime najskor pred 10,00 hod...

my s golfacom este nemozeme prist, takze zaberieme viac miesta s kombinaciou 😅

ani3012
16. jan 2011

@myzma aj u mňa platí ,len o pol dvanástej musím byť doma,lebo Patrik príde zo školy.Takže ja vyrazím z vánku najneskôr o 11,15 hod.

myzma
16. jan 2011

@ani3012 ja sa pokusim dat maleho spat pred 8,30 hod, ale vsetko zavisi,a ko i rano vstane... urcite sa rano este ozvem, kedy som ho dala spat... 😉

ani3012
17. jan 2011

@myzma vstáááávať ! hore sa! do vánku ide sa ! 🙂

my sme už hore,niečo upracem a okolo deviatej tam budem...ale idem s kočíkom,lebo pôjdem ešte vybavovať a s malou na rukách-to nie je moc dobrý nápad

@sasrnka prídeš aj ty ?

myzma
17. jan 2011

@ani3012
@saeda
@petinka11 ta ja uz hore... dost dlho... dost zla noc... mi okolo 21,00 prislo zle a nevedela som z coho a po 22,00 som stravila dost dlhy cas na zachode s hlavou v mise... 😅 😖 maly mi uz spi, by som sa mu nevedela ani venovat, ale ja si idem lahnut k nemu... nase vankovanie vidim podla toho,a ko mi bude po oddychu.... mrzi ma to...

sasrnka
17. jan 2011

Ahojte
@ani3012, no ja by som hned isla, len mam strach, lebo ked sme tam boli posledny krat, tak mala bola potom chora. Neviem, ci nemame oslabenu imunitu a kolektiv asi nerobi dobre. Asi by som to mala overit 😉

saeda
17. jan 2011

@ani3012 @myzma my sa uz pomaly chystame 🙂
myzma, dufam, ze sa ti polepsi....

ani3012
17. jan 2011

@sasrnka len prídi,veď uvidíš a aj tak,pokiaľ to nenachytá teraz-pred škôlkou,tak neskôr ju to určite počká
ja som to tak s Paťkom mala,že bol často chorý a teraz v škole nechýbal zatiaľ ani jeden deň a to v triede riadila chrípka aj angína
Evička je zdravá-ale príchodom do kolektívu -neviem neviem.....ale radšej teraz nech nazbiera jej telo skúsenosti,lebo neskôr to je horšie
tak to malo aj moje krstniatko.Do troch rokov bral len raz ATB a ako nastúpil do škôlky,tak mesiac čo mesiac chorý..teraz je predškolák a drží sa už 🙂

ani3012
17. jan 2011

@saeda ja ešte periem.teda práčka,počkám až skončí aby som vyvešala a idem tiež .Navarené zo včera-milujem pondelky 😵

ani3012
17. jan 2011

@myzma hlavne si odpočiň...za trest ti píšem Áčko 😀

saeda
17. jan 2011

@ani3012 presne aj u nas...navarene z vikendu ... aj ja to mam rada 😀

ani3012
17. jan 2011

malá mi zaspal...povyzliekala sa donaha v postieľke a spí......ani plienku nemá

zuveru
17. jan 2011

ahoooooooooojte,
pridavam sa, somz okolia 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre