Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

ani3012
21. okt 2010

@miriamka kde tu v Poľsku ?

ani3012
21. okt 2010

@sasrnka Evička tak bola v papučkách celé leto a bolo dobre 😀 potom som koncom leta našla letné tenisky za 10 euro a sa mi páčili,tak som ich vzala ale to už v nich byť nemôže.
Pôjdem pozrieť niekedy aj do Humana-tam som tuším vždy Patrikovi kúpila.
Strašne ma inak hnevajú aj ceny! Na trhu by som zohnala napr.pre Patrika,ale nech sa nehnevajú: 16+ euro za topánky ? To mu radšej kúpim radšej značkové ako toto 😠

ivuliik
21. okt 2010

Caute babyzne,hladam kruzok v okoli malaciek,pre moju 4.r.princeznicku.tanec,gimnastyka.poradte.ties som stastna 2.nasobna mamina mame 3.mes.dcerku ninku.

monkula
21. okt 2010

@ani3012 nepoznám každého v MA, ale mám dobrú pamäť na tváre, stačí mi, aby som niekoho videla a zapamätám si jeho tvár...
Miri, kde v Poľsku presne si?

ani3012
21. okt 2010

@ivuliik vítam ťa medzi Malačankami. tak gratulka k malej princezničke 😵
krúžky sú v cvč,stranu dozadu som dávala link na ich stránku 😉

@monkula veď ja viem,už si to písala ,si z teba uťahujem 😀
Ja si zase nepamätám,ale to som tiež písala,že ? 😅

ani3012
27. okt 2010

@sasrnka @miriamka @monkula @ivuliik @agentkak @myzma @mateson
Most otvorený už vo štvrtok od 15.00 hod. (27.10.2010)

Malacky sa konečne dočkali! Vo štvrtok 28. októbra o 14.00 hod. bude za účasti župana Pavla Freša, primátora mesta Jozefa Ondrejku a generálneho riaditeľa Regionálnych ciest Bratislava a.s. Milana Valašika oficiálne otvorený zrekonštruovaný úsek diaľničného privádzača. Týmto by sme chceli pozvať všetkých záujemcov, ktorí budú mať čas a chuť, aby sa prišli prejsť pešo po moste a prípadne sa môžu dozvedieť aj informácie o technológii a postupoch od prítomných odborníkov. Pre automobily bude most sprístupnený o cca 15.00 hod.

Mesto Malacky by týmto chcelo poďakovať všetkým účastníkom cestnej premávky za ich pochopenie, ústretovosť, trpezlivosť a ohľaduplnosť pri prechádzaní mestom za týchto sťažených podmienok. Počas celého obdobia nebol zaznamenaný žiaden incident, havária, či dopravný kolaps a vodiči sa veľmi ohľaduplne a trpezlivo správali pri čakaniach na železničnom priecestí, alebo pri uvoľňovaní cesty pre vozidlá záchranných zložiek.

Havarijný stav mosta sa začal odstraňovať 21. júla 2010 a vyžiadal si od Bratislavského samosprávneho kraja celkovú investíciu vo výške 600 tisíc eur.

Huráááááá ! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sasrnka
27. okt 2010

@ani3012 Som to dnes prave citala a tiez sa tesila. Lebo obchadzanie celeho mesta, niekedy aj 3x za den bolo "des a hroza".

ani3012
27. okt 2010

@sasrnka a to čakanie v meste ...včera som stála pri Hílkovi asi 10 min. Už som si myslela,že nejaká nehoda či sa nestala,ale potom sa to pomaličky rozbehlo. Tak keď som mala možnosť odbočiť na Továrenskú,tak som išla tade a bola som rozhodne rýchlejšia

mateson
27. okt 2010

konečnééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ked otestujem až v stredu ponevadž mám jesenné prázdniny. 😀 😀 😀 😀 😀 Neboli ste niektorá v pondelok v kine ? V rámci filmového klubu dávali Katku od Heleny Třeštíkové.

mateson
27. okt 2010

ked ste niektorá sledovali ženy na přelomu tisíciletí tak poznáte. Bolo to super.

mateson
27. okt 2010

baby ked sa Vaše deti, konkrétne chlapci dohraju, upracu si po sebe hračky? a lebo to iba my musíme každý den tak bojovat? a na záver to aj tak spravíme za neho. On je tak strašne unavený, bolí ho bruško, noha a tak dále......

mateson
27. okt 2010

čaute, idem poupratovat to lego ☹ ☹ ☹ ☹

ani3012
27. okt 2010

@mateson Ráno vstane,bez rečí sa umyje,naje,ešte sa chvíĺku pohrá ak má čas,uprace po sebe hračky,odloží tanier do dresu....... 😀
jáj ! takto by som to chcela 😵 😀
okrem peňazí z pokladničky si neuprace nič-musím ho do toho naháňať 😉

myzma
28. okt 2010

@ani3012 🙂

mateson
28. okt 2010

práve som dorazila z roboty cez most 🙂

neka
29. okt 2010

Ahoj Monkula, som tu strasne davno nebola, len som dnes nahodou nakukla, a pozeram ze z dcerky ti rastie krasna slecna, neskutocne jej pristanu tie dlhsie vlasky. Inak teba s Jarkom casto vidavam rano ked idete do skoly, len ste uz vzdy daleko od nas. 🙂 Ako sa vam dari v skole? Dcerka ( zabudla som ako sa spravne pise jej meno 😅 ) uz chodi do skolky?

lenka1smejka
29. okt 2010

Jej ahojte uz je tato tema obnovena,vzdy ked som sem nakukla tak tu boli stare prispevky 🙂 aj ja som jela dnes cez most pekny je🙂

sasrnka
2. nov 2010

@monkula , ta zenska, co tak divne na teba pozerala dnes na parkovisku, tak to som bola ja 🙂 Som nevedela, ci si to ty, aj ste mali nejako naponahlo a ja s mamou. No, ja velmi odvazna zasa v tomto nie som 😉 Ale ako sme kusok presli, tak si oslovila dcerku, a uz mi bolo jasne, ze si to ty...

monkula
2. nov 2010

@neka Chiara sa to píše 😀 😀 tie dlhšie vlásky čo má v albume na fotke, už nemá, ostrihala sa.... 🙄 🙄 😀 😝
@lenka1smejka A Teba poznám @ani3012 bez komentára prosím 😀 , rpacovala si v pekárni ,však? 😉 😉
@sasrnka ja si nepamätám žiadnu ženskú, čo na mňa divne pozerala 😅 kedy ,ráno? či poobede? Nabudúce ma kľudne oslov, pár minút si vždy na milé tváre nájdem...

sasrnka
3. nov 2010

@monkula , poobede to bolo, nakladali ste sa do auta prave, na parkovisku pri skolke. Tak nabuduce, uz by som ta mala identifikovat, snad 😀

neka
3. nov 2010

Monkula, no paaani ty mas doma sikovnicu, ani ku kadernicke nemusis s nou chodit. 😀 😀 😀 😀
Evka sa zase vzdy velmi tazko luci s vlaskami, ked jej ich podstrihavam tak vzdy vyjednava 😀 Zato Adamko mi uz zo skoly "ostrihany" dosiel. 😝

monkula
3. nov 2010

@sasrnka ahaa, no to sme sa ponáhľali, to je fakt, ale aj tak som si nevšimla, že by na mňa niekto divne pozeral 😀 😀 😀 Ale to bolo až tak navečer, okolo pol piatej? 😕

ani3012
3. nov 2010

@neka jéj,aj ty máš Evičku ? 😵 Adam a Eva! pekne si im to rozdelila 🙂
Kedy oslavujete meniny s rodinou ? A pozerala som,že fotíš...mohli by sme k tebe niekedy skočiť aj s deckami ? 🙂

@monkula @sasrnka som išla po tom moste opravenom a na to ,ako slávnostne ho otvárali(aj keď neviem prečo ,veď to nie je novostavba) ,tak som čakala viac...teda ,neviem čo som čakala,ale nemyslela som,že zbytok doriešia len betónom.

@sasrnka @myzma nepôjdeme zajtra do vánku ? Majú tam ukazovať výrobu mydiel a sviečok,čo si pamätám. Nechce sa mi tam ísť samej

lenka1smejka
3. nov 2010

@monkula ahoj poznas? 🙂 no pracovala som ako predavacka u Boba pri cervenom obchodniaku

monkula
3. nov 2010

@lenka1smejka veru, poznám, skoro denne mi chodíš pod oknami, teda nie, že by som stála celý deň pri okne a pozerala, ale bývam na prízemí, a vidím von, keď utieram prach, alebo tak.. 😉 nabudúce Ti zamávam, dobre?

sasrnka
3. nov 2010

@ani3012 , sice chodim do Vanku, ale som radsej, ked je tam menej deti. A na ich stranke nevidim ziadny odkaz... sme tam dlho neboli, tak neviem, co sa tam deje.

neka
3. nov 2010

ani3012, no ono je to este rosku popletenejsie 😀 , Adamko sa narodil 24.12. a Evka mesiac pred Vianocami. 😀

Ano fotim , poslem ti do IP stranocku. kludne sa zastav budem rada. 🙂

ani3012
3. nov 2010

@neka sa vám deti poďakujú 😀

neka
3. nov 2010

No asi raz , ked im to dojde. 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre